Znawca 7 (1301)

Tu posprawdzamy swoją wiedzę na temat Listy Przebojów Trójki — za prawidłowe odpowiedzi nie obiecujemy jednak dżinsów, singielków ani innych gadżetów!
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DarekM »

Jakoś nie jestem zdziwiony swoim wynikiem. Zgodnie z przewidywaniem zmieściłem się w pierwszej piętnastce. I taki okrągły wynik... Ja wiedziałem, że tak będzie... Może powinienem najpierw poćwiczyć "na sucho"? Gratuluję prawdziwym ekspertom!
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

dobra, przyznaj, ze dales nam fory, zeby nie bylo, ze taki świeżak przychodzi i rozwala towarzycho ktore bawilo sie przez kilka tygodni :-). Powodzenia w przyszlych notowaniach!
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

DarekM pisze:Jakoś nie jestem zdziwiony swoim wynikiem. Zgodnie z przewidywaniem zmieściłem się w pierwszej piętnastce. I taki okrągły wynik... Ja wiedziałem, że tak będzie... Może powinienem najpierw poćwiczyć "na sucho"? Gratuluję prawdziwym ekspertom!
Ja też w swoim pierwszym "występie" byłem ostatni, dzięki czemu kajman uniknął wtedy po raz pierwszy ostatniego miejsca. :)
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DarekM »

To o niczym nie przesądza. Troszkę mnie poniosło i przybrawurowałem z niektórymi skokami. Mi to nie przeszkadza i mogę być w każdej kolejce ostatni (bo przecież ktoś musi), ale jeśli to wpłynie negatywnie na wynik "zbiorczy" wszystkich biorących udział w zabawie, to co wtedy?
Awatar użytkownika
piotreklp3
Posty: 1807
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 4:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2005 roku
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Kontakt:

Post autor: piotreklp3 »

Jestem na 4 miejscu w debiucie. Jestem mile zaskoczony :shock: . Myślałem , że będzie o wiele gorzej i powalcze tylko z Kajmanem o przedostatnie miejsce. Oczywiście gratulacje dla zwycięzcy, czyli dla jackala. :D
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

DarekM pisze:To o niczym nie przesądza. Troszkę mnie poniosło i przybrawurowałem z niektórymi skokami. Mi to nie przeszkadza i mogę być w każdej kolejce ostatni (bo przecież ktoś musi), ale jeśli to wpłynie negatywnie na wynik "zbiorczy" wszystkich biorących udział w zabawie, to co wtedy?
Każdy z czymś szarżuje, a jako podliczający mogę Cię zapewnić, że na cwynik zbiorczy ma to niewielki wpływ, a w przypadku większiości piosenek nawet żaden. Na przykład gdyby nie było Twoich typów, to w naszym współnym podsumowaniu Lech Janerka zamieniłby się miejscem z Marią Peszek, a Cool Kids Of Death z Grzegorzem Turnauem. Czyli dwie zmiany o jedną pozycję.
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DarekM »

No to mnie pocieszyłeś. Wkrótce jednak następne wyzwanie: Marek zapowiada pięciotygodniową nieobecność (ach te Antypody), więc zobaczymy jakie będą ruchy na liście, gdy będzie ją prowadził "druh zastępowy" (pewnie Balonik).
ODPOWIEDZ