Po co ten dzial

Tu posprawdzamy swoją wiedzę na temat Listy Przebojów Trójki — za prawidłowe odpowiedzi nie obiecujemy jednak dżinsów, singielków ani innych gadżetów!
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Po co ten dzial

Post autor: Piotr »

Na poczatek kilka slow wyjasnienia po co ten dzial. Otoz zamierzam rozpoczac taka cykliczna zabawe w... O tym w stosownym czasie, ale postanowilismy z Jackiem, aby te wspolne zabawy byly zgromadzone w jednym miejscu i nie przeplataly sie i ginely gdzies tam w gaszczu postow komentarzy do aktualnego notowania czy tez w gaszczu statystyk i podsumowan.

Pierwsza zagadka bedzie juz niebawem. Wlasciwie wszystko juz gotowe, ale zaczekamy z nia do piatku. Bedzie to zagadka muzyczna. Tyle moge zdradzic w tej chwili. Reszta w piatek na forum, na ktore serdecznie zapraszam.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Fajnie. Tylko poprosimy zagadki troszku łatwiejsze niż w 1280 notowaniu. Było ciężkie jak cholera. Nie wszyscy posiadają bazy z lp3 w SQL-u czy innych "prostych" programach liczących. Pomyśl, proszę, też czasem o osobach, które w ogóle nie prowadzą statystyk.

pozdr Bobby
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

no ale podobno ktos zgadl
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

bobby-x pisze:Fajnie. Tylko poprosimy zagadki troszku łatwiejsze niż w 1280 notowaniu. Było ciężkie jak cholera. Nie wszyscy posiadają bazy z lp3 w SQL-u czy innych "prostych" programach liczących. Pomyśl, proszę, też czasem o osobach, które w ogóle nie prowadzą statystyk.

pozdr Bobby
Beda i trudne i latwe zagadki czy tez wrecz zabawy. Tych drugich bedzie zdecydowana wiekszosc. Calosc jest pomyslana tak, aby jednoczesnie zachecic do sluchania listy tych, ktorzy maja opory poprzez zabawe i uswiadomic (ale palnalem teraz slowkiem) i przypomniec innym jak to drzewiej (znowu trudniejsze slowko) na liscie bywalo. No i wlasnie pierwsza zagadka (muzyczna) bedzie dotyczyc tych starszych lat, zeby nie napisac tych pierwszych lat Listy. Otoz cofniemy sie (o ile mnie pamiec nie myli do roku 1984 lub 1985. Tu nie do konca jestem pewien, ale nie o daty tu bedzie chodzic. Szczegoly w piatek.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

prz_rulez pisze:no ale podobno ktos zgadl
Tak. Odgadl Ku3a. Poprawnie odgadl miejsce pierwsze. Z kolejnymi bylo nieco gorzej, ale w koncu liczy sie number 1. Zreszta to sami wymysliliscie te zagadke.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

jak 85 to ja odpadam :D ale od forum sie nie odwroce...nawet jesli nie bede odwiedzac go w roku szkolnym, to na wakach na pewno.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Ty nigdzie nie spadaj i nie odpadaj. Dowiesz sie przynajmniej jak to wtedy na liscie fajnie i ciekawie bywalo.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:Fajnie. Tylko poprosimy zagadki troszku łatwiejsze niż w 1280 notowaniu. Było ciężkie jak cholera.
ano bylo ciezkie jak cholera, ale tym wieksza radocha jak sie poprawnie rozwiaze. Choc i tak bylem na siebie zly, ze przyjalem bledne zalozenie i nie cala pierwsza dziesiatka ktora Piotrowi wyslalem byla prawidlowa.
Aha, jakby co, ja nie mam bazy danych wszystkich notowan.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Piotr pisze:Ty nigdzie nie spadaj i nie odpadaj. Dowiesz sie przynajmniej jak to wtedy na liscie fajnie i ciekawie bywalo.
cos tam wiem, a moze mi sie tak wydaje, bo o tym, ze wysmiewano sie kiedys z Eleni, to nie mialem pojecia. z drugiej strony, to rzeczywiscie - ta grecka muzyka taka nijaka, jak nie doda sie do niej duzo nowoczesnych, energetycznych rytmów, to wychodzi klapa
ODPOWIEDZ