Znawca 15 (1309)

Tu posprawdzamy swoją wiedzę na temat Listy Przebojów Trójki — za prawidłowe odpowiedzi nie obiecujemy jednak dżinsów, singielków ani innych gadżetów!
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5019
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

Gratulacje dla stavangera, no i dla nas wszystkich jako zespołu znawców!

kajman pisze:Stavanger zastosował stosowaną tu już uprzednio taktykę opuszczania notowań i wygrał (już trzeci raz).
Hmmm, jakoś nie widzę związku między faktem nietypowania tydzień temu przez stavangera a wygraną w tym tygodniu.

Co do opuszczania notowań - może przyznawać jakiś bonusik punktowy wszystkim typującym w danym tygodniu? Czyli nagradzać za udział, zawsze to jakaś zachęta.
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3399
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

adr pisze:
kajman pisze:Stavanger zastosował stosowaną tu już uprzednio taktykę opuszczania notowań i wygrał (już trzeci raz).
Hmmm, jakoś nie widzę związku między faktem nietypowania tydzień temu przez stavangera a wygraną w tym tygodniu.
Ja również nie widzę żadnego związku :wink:

Pozatym nie zwsze starcza mi czasu na ułożenie całej 30, stąd moje nieobecności w typowaniach.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Znawca 15 (1309)

Post autor: Robinson »

kajman pisze:Tym razem obstawiłem wyjątkowo spokojnie, jak na siebie. Może i wynik będę miał sensowniejszy
kajman pisze:Chyba też zacznę to robić, żebym nie przeżył takiego szoku jak dzisiaj. Owszem, miałem kilka wpadek w ostatnim typowaniu (jak zwykle Mira i Car), ale kilka razy trafiłem najlepiej ze wszystkich i wydawało mi się, że będę miał przyzwoity wynik. A tutaj totalna klęska. Minus 44 to mój najgorszy wynik, że o stracie 28 punktów do przedostatniego nie wspomnę.
To co by to było, gdybyś typował "mniej spokojnie"? :wink:
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

:lol:
mysle jednak, ze teraz, w 16. notowaniu Znawcy, bedzie juz lepiej, bo tam typy sa juz naprawde spokojniejsze :-).
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

stavanger pisze:
adr pisze:
kajman pisze:Stavanger zastosował stosowaną tu już uprzednio taktykę opuszczania notowań i wygrał (już trzeci raz).
Hmmm, jakoś nie widzę związku między faktem nietypowania tydzień temu przez stavangera a wygraną w tym tygodniu.
Ja również nie widzę żadnego związku :wink:
Logicznie myśląc to żadnego związku nie ma, ale tak się zabawnie złożyło, że kilka osób powracając uzyskiwała znakomite wyniki.
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Znawca 15 (1309)

Post autor: kajman »

Robinson pisze:
kajman pisze:Tym razem obstawiłem wyjątkowo spokojnie, jak na siebie. Może i wynik będę miał sensowniejszy
kajman pisze:Chyba też zacznę to robić, żebym nie przeżył takiego szoku jak dzisiaj. Owszem, miałem kilka wpadek w ostatnim typowaniu (jak zwykle Mira i Car), ale kilka razy trafiłem najlepiej ze wszystkich i wydawało mi się, że będę miał przyzwoity wynik. A tutaj totalna klęska. Minus 44 to mój najgorszy wynik, że o stracie 28 punktów do przedostatniego nie wspomnę.
To co by to było, gdybyś typował "mniej spokojnie"? :wink:
Wolę nawet o tym nie myśleć.
ODPOWIEDZ