Które to notowanie?

Tu posprawdzamy swoją wiedzę na temat Listy Przebojów Trójki — za prawidłowe odpowiedzi nie obiecujemy jednak dżinsów, singielków ani innych gadżetów!
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Które to notowanie?

Post autor: Robinson »

Witam!
Bodajże z okazji 5-lecia listy Marek zaczął przypominać (tzn. czytać) stare notowania począwszy od pierwszego. Przypomnienie którego notowania rozpoczął w taki sposób?
http://rapidshare.com/files/11247843/No ... X.rar.html
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

No jak?
Nikt na razie nie udzieli odpowiedzi?
A nawiasem mówiąc, czy ktoś posiada miejsca 31-40 dla notowań z lat 82 i 83? Ja mam coś takiego, ale nie wiem na ile to jest wiarygodne.
JC
Posty: 1167
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

A skąd coś takiego masz? Oficjalnie to chyba nie była lista. Może propozycje muzyczne..... czy coś takiego, a mógłbyś napisać jakie to były piosenki?
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Robert »

Brawo Robinson ! To są prawdziwe zagadki !!! Chyba od 34 notowania Marek zaczął nieoficjalnie podawać czwartą dziesiątkę i jeśli posiadasz te perełki to czapki z głów. Przypuszczam , że chodzi o 35 notowanie , choć zapewne mogę się mylić.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

JC pisze:A skąd coś takiego masz? Oficjalnie to chyba nie była lista. Może propozycje muzyczne..... czy coś takiego, a mógłbyś napisać jakie to były piosenki?
Skąd mam? Hmm, w czasach mojego szaleństwa związanego z listą korespondowałem z kimś, kto coś takiego mi podesłał. Nie wiem kto to był, bo namiary dawno zgubiłem. Spisałem sobie to do zeszytu, ale oczywiście za wiarygodność tego nie ręczę. Mogą być błędy, niektórych notowań chyba brakuje, itp.
Postaram się to dziś lub jutro zeskanować i wrzucę gdzieś dla wszystkich.
Pozdrawiam
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Fanatyk pisze:Brawo Robinson ! To są prawdziwe zagadki !!! Chyba od 34 notowania Marek zaczął nieoficjalnie podawać czwartą dziesiątkę i jeśli posiadasz te perełki to czapki z głów. Przypuszczam , że chodzi o 35 notowanie , choć zapewne mogę się mylić.
Jesteś blisko. Podpowiem tylko, że z tych moich zapisków, o których napisałem wyżej, wynika, że jednak te pozycje 31-40 były podawane wcześniej niż od notowania 34.
JC
Posty: 1167
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

Z tego by wynikało, że to był pierwowzór "nieszczęśliwej siódemki" (nie mylić ze "szczęśliwą siódemką").
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Robert »

Robinson pisze:Postaram się to dziś lub jutro zeskanować i wrzucę gdzieś dla wszystkich.
Pozdrawiam
Proszę bardzo. To się nazywa bezinteresowność. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaką sprawisz radość statystycznym wariatom jak Bobby , Leszek , Darek , ze mną włącznie. A swoją drogą ciekawi mnie czy kolega z Poznania posiada oweż rarytasy ?

Odnośnie tego notowania - 32 i nie bawimy się dalej w strzelanie :) .
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Fanatyk pisze:Odnośnie tego notowania - 32 i nie bawimy się dalej w strzelanie :) .
Tak, 32 to prawidłowa odpowiedź. :)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Fanatyk pisze:Proszę bardzo. To się nazywa bezinteresowność. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaką sprawisz radość statystycznym wariatom jak Bobby , Leszek , Darek , ze mną włącznie.
No proszę. Jedna niewinna zagadka, a jakie potrafiła rozpalić emocje.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Fanatyk pisze:Brawo Robinson ! To są prawdziwe zagadki !!! Chyba od 34 notowania Marek zaczął nieoficjalnie podawać czwartą dziesiątkę i jeśli posiadasz te perełki to czapki z głów.
Zapraszam tutaj:
http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?t=1065
Awatar użytkownika
emilencja
Posty: 456
Rejestracja: śr lis 22, 2006 12:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 219

Post autor: emilencja »

Fanatyk pisze:[...]A swoją drogą ciekawi mnie czy kolega z Poznania posiada oweż rarytasy ?[...]
jeśli chodziło o mnie - to nie posiadałem - teraz już dzięki Koledze Cruzoe i owszem - zaraz zabieram się za lekturę :)

pozdrawiam
Emil
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Robert »

Nie chodziło o Ciebie. Poznań to duże miasto i jest tam taki jeden ananas. "Całe życie z wariatami" - prawda Bobby ?

pozdrawiam
JC
Posty: 1167
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

Robinson, wielkie dzięki za udostępnienie tych informacji. Niektóre utwory na prawdę ścięle zakamuflowane pod jakimiś dziwnymi nazwami, ale cała przyjemność w odkopywaniu tych nagrań. Najbardziej zdziwił mnie zapis BAWAWA - Chcę cukierka, bo to by sugerowało, że to była polska piosenka a to był przecież zespół Bow Wow Wow - I want candy (podobnie później Bow Wow Wow - Do you wanna hold me). Większość udało mi się zidentyfikować :)
ODPOWIEDZ