Bieżące notowanie jako playlista Spotify

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

CiutJock
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 01, 2014 10:34 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Bieżące notowanie jako playlista Spotify

Post autor: CiutJock »

Hej,

Od paru lat jestem biernym słuchaczem lp3. Teraz zalogowałem się na forum gdyż chciałem podzielić się playlistą na Soptify, którą prowadzę systematycznie od kilku miesięcy.
Link do niej http://open.spotify.com/user/1169721736 ... aBdh7gmmtQ
Spotify URL - powinno działać w wyszukiwaniu programu Spotify spotify:user:1169721736:playlist:5sjJRm6aZfnVaBdh7gmmtQ
Bieżący tytuł "LP3 #1713 Top30 + Poczekalnia + Szczęśliwa 13. Trójka. LPP3."

Czego możecie oczekiwać:
* Bieżących aktualizacji, na ogoł w weekend/poniedziałek ją aktualizuję. W ciągu minionych kilku miesięcy parę razy tylko zdarzyło mi się opóźnienie (jedno- lub dwu-) tygodniowe z powodów osobistych. Po każdej aktualizacji zmieniam numer notowania w tytule.
* Staram się wyszukiwać wszystkie dostępne w Spotify utwory w ramach Top 30, Poczekalni oraz Szczęśliwej 13. Niestety nigdy nie jest tak, żeby były one wszystkie dostępne - najczęstszy problem z dostępnością to typowo polskie wydawnictwa jak Luxtorpeda.

Zachęcam do śledzenia i słuchania :)
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4955
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Bieżące notowanie jako playlista Spotify

Post autor: Artur »

Dziękuję już skorzystałem :)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Bieżące notowanie jako playlista Spotify

Post autor: prz_rulez »

Okazuje sie, ze playlista wciaz jest czynna!
CiutJock
Posty: 2
Rejestracja: pn gru 01, 2014 10:34 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Bieżące notowanie jako playlista Spotify

Post autor: CiutJock »

Sam się dziwie, że mi się udało przez pięć lat zachować względną systematyczność ;) Odnośnie oryginalnego posta, to tytuł się uprościł - obecny to "Trójka LP3 #1951".
Obok tego, co tydzień odświeżam tę listę w wersji odwróconej https://open.spotify.com/playlist/7bV2t ... J7uusTniZg, żeby słuchać w tej kolejności co w piątkowej audycji. Osobiście częściej słucham tej wersji i polecam ;)
ODPOWIEDZ