Gabinet Cieni - muzyczne propozycje Forowiczów

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: kajman »

Mi pasuje to, co pojawia się w zestawie. Nawet to, co uważam za ewidentnie słabe, ale do Trójki mi pasuje. No może wpuszczałbym mniej klasycznie komercyjnych utworów (jak ostatnia Gaga czy hity eurowizyjne) lub autocoverów i remixów (jak Górniak czy Queen).
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: Artur »

kajman pisze: pt cze 05, 2020 9:23 am Mi pasuje to, co pojawia się nowego w zestawie.
Tylko teraz nic się nie pojawia w zestawie.
Osobiście staram się wrzucać tu utwory wykonawców którzy na liście już się pojawili, ewentualnie coś co uważam za dobre i wg mnie pasujące klimatem do listy. No ale że nie wszystko co w zestawie było mi się podoba więc chętnie posłuchałbym propozycji innych osób o trochę odmiennym guście muzycznym ale nadal będących w klimatach trójkowych.
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: kajman »

Artur pisze: pt cze 05, 2020 10:29 am Tylko teraz nic się nie pojawia w zestawie.
Teraz sytuacja jest wyjątkowa. Ale to wolę, żeby nie pojawiało się nic, niż proponowane tutaj utwory.
Artur pisze: pt cze 05, 2020 10:29 am Osobiście staram się wrzucać tu utwory wykonawców którzy na liście już się pojawili
Mówię tutaj o swoich odczuciach, ale są tutaj wykonawcy, którzy pojawili się w najgorszych dla Listy (i muzyki) l. 90-tych lub pobliskim czasie.
Artur pisze: pt cze 05, 2020 10:29 am coś co uważam za dobre i wg mnie pasujące klimatem do listy
Ja to odbieram w większości jako nie pasujące klimatem i w mniejszej większości niedobre. Ale istotniejsze jest dla mnie to pierwsze.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: tadzio3 »

https://www.youtube.com/watch?v=tt0RgKD7ArE - czy ten kawałek ma szansę na powtórzenie sukcesu "Bałkanicy"? ;)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: Neo01 »

kajman pisze: pt cze 05, 2020 11:05 am
Artur pisze: pt cze 05, 2020 10:29 am Tylko teraz nic się nie pojawia w zestawie.
Teraz sytuacja jest wyjątkowa. Ale to wolę, żeby nie pojawiało się nic, niż proponowane tutaj utwory.
Powtórzę raz jeszcze: w Trójce pojawiają się nowe utwory. Dlaczego by nie skorzystać właśnie z nich?
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: ndz cze 07, 2020 8:52 am Powtórzę raz jeszcze: w Trójce pojawiają się nowe utwory. Dlaczego by nie skorzystać właśnie z nich?
Ale to chyba żaden problem bys mógł któryś z nich zgłosić, ba inni też mogą. A dlaczego Ja czy inni nie mogliby zgłosić utworów, które nie są grane obecnie w Trójce? Mam zgłaszać coś co mi się nie podoba a jest grane w Trójce? Albo jeszcze inaczej, czy mamy wrzucać każdą nowość z Trójki tutaj? Jeśli tak ma być to dla mnie nie ma tu miejsca.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: Neo01 »

Tak uważam, że powinniśmy robić tak jak do tej pory mniej więcej: wrzucać zestaw nowości z Trójki - wtedy z zestawu do głosowania, teraz z playlisty - wtedy było OK, a teraz nie? Nie rozumiem.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: ndz cze 07, 2020 9:23 am Tak uważam, że powinniśmy robić tak jak do tej pory mniej więcej: wrzucać zestaw nowości z Trójki - wtedy z zestawu do głosowania, teraz z playlisty - wtedy było OK, a teraz nie? Nie rozumiem.
No to przecież możesz tak robić nikt nie zabronił. Nick Cave też jest grany w Trójce i został zgłoszony więc chyba mniej więcej jest w jakiś sposób proporcja zachowana. Dziś Trójka nie gra SzPalu a kiedyś to był sztandarowy zespół, więc dlaczego nie możemy zgłosić go tutaj, podobnie jak Irę czy Piaska? Kiedyś Niedźwiedź grał piosenki nie singlowe i było super, tak więc dziś forowicze grają utwory niekoniecznie grane w Trójce.
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: kajman »

Neo01 pisze: ndz cze 07, 2020 8:52 amPowtórzę raz jeszcze: w Trójce pojawiają się nowe utwory. Dlaczego by nie skorzystać właśnie z nich?
Tylko, że nigdy wszystko, co pojawiało się w Trójce nie trafiało do zestawu. Nie trafiały nawet wszystkie piosenki dnia. Jeżeli już coś z Trójki dołączać to ewentualnie te piosenki z dna. A jeżeli już to od razu do zestawu czy do topu nowości?
temik3 pisze: ndz cze 07, 2020 9:33 am teraz z playlisty
Tylko że playlista nie była nigdy tożsama z zestawem. Do zestawu trafiała większość piosenek z dna, ale nie wszystkie i nie wszystkie utwory z zestawu były grane.
Ja myślę, że ewentualnym kompromisem byłoby wrzucenie piosenek dnia z okresu po 15 maja do oceniania/ustawiania i z nich też 10 utworów dodać do zestawu.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz cze 07, 2020 10:43 am Tylko, że nigdy wszystko, co pojawiało się w Trójce nie trafiało do zestawu. Nie trafiały nawet wszystkie piosenki dnia. Jeżeli już coś z Trójki dołączać to ewentualnie te piosenki z dna. A jeżeli już to od razu do zestawu czy do topu nowości?
Ja myślę, że ewentualnym kompromisem byłoby wrzucenie piosenek dnia z okresu po 15 maja do oceniania/ustawiania i z nich też 10 utworów dodać do zestawu.
Piosenka z dna to ja sobie tutaj nie wyobrażam. Wiele utworów granych w Trójce nie było w zestawie zgadzam się, ale to nie znaczy, że nie można je zgłaszać tu. Teraz to ja piosenek dnia w Trójce nawet nie słyszę.
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: TStudent »

Bo... nie ma już takiej instytucji jak piosenka dnia. ;)
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: kajman »

To nawet nie wiedziałem. No to jakoś nie wyobrażam sobie, żeby sprawdzać całą playlistę Trójki. Pomijając sens wrzucania wszystkiego co jest grane to pewnie i tak coś by uciekło.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: Neo01 »

Mimo wszystko, możnaby przejrzeć plejlisty i wyłapać nowości, wtedy określenie "Trójkowe propozycje" miałoby sens.
A to że kiedyś grano w Trójce Irę czy SzPal nic nie znaczy, bo obecnie te zespoły znacznie obniżyły loty i ich muzyka niewiele ma wspólnego z "trójkowością", bardziej pasują do komercyjnych rozgłośni (Ira) albo bardzo niszowych (SzPal).
lady
Posty: 17784
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: lady »

Nie wiem czy obecna IRA nie jest bardziej 'trójkowa' niż np. dyskotekowa Jessie Ware czy Gaga, które są w zestawie.
Co do Sztywnego to ja osobiście wolę rzeczy niszowe niż natrętnie popowe.
Na razie nie słuchałam tych naszych propozycji, ale czuję że nie będzie gorzej niż przy dotychczasowych Topach Nowości.
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: TStudent »

Obiecujemy, że nie będzie gorzej. ;) Chociaż jest szansa, że trochę elektroniki będzie, czytaj np. moja lista. :arrow:
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: ndz cze 07, 2020 12:25 pm A to że kiedyś grano w Trójce Irę czy SzPal nic nie znaczy, bo obecnie te zespoły znacznie obniżyły loty i ich muzyka niewiele ma wspólnego z "trójkowością", bardziej pasują do komercyjnych rozgłośni (Ira) albo bardzo niszowych (SzPal).
Jeśli Ira czy SzPal znacznie obniżyły loty to co powiedzieć o większości wykonawców z ostatnich list Trójki. czasem jak ktoś coś napisze to nie wiem czy to próba pokazania, że niby się znam coś na tym czy coś innego.Jakoś SzPal ostanio miał numer na liście i doszedł do 13 miejsca bez żadnych promocji czy innych rzeczy, i to, że są "więźniem" kilku przebojów nie skreśla ich jako dobrego wykonawcy (dla niektórych są od zawsze słabym zespołem, no ale dla mnie też słabe jest to co dla kogoś świetne), podobnie Ira kiedyś miało rzeszę słuchaczy w Trójce, którzy głosowali, potem zespół został olany i nie grany więc odeszli.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: temik3 »

TStudent pisze: ndz cze 07, 2020 12:42 pm Obiecujemy, że nie będzie gorzej. ;) Chociaż jest szansa, że trochę elektroniki będzie, czytaj np. moja lista. :arrow:
Dobrej elektroniki można posłuchać.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: Neo01 »

temik3 pisze: ndz cze 07, 2020 3:48 pm Jeśli Ira czy SzPal znacznie obniżyły loty to co powiedzieć o większości wykonawców z ostatnich list Trójki. czasem jak ktoś coś napisze to nie wiem czy to próba pokazania, że niby się znam coś na tym czy coś innego.Jakoś SzPal ostanio miał numer na liście i doszedł do 13 miejsca bez żadnych promocji czy innych rzeczy, i to, że są "więźniem" kilku przebojów nie skreśla ich jako dobrego wykonawcy (dla niektórych są od zawsze słabym zespołem, no ale dla mnie też słabe jest to co dla kogoś świetne), podobnie Ira kiedyś miało rzeszę słuchaczy w Trójce, którzy głosowali, potem zespół został olany i nie grany więc odeszli.
Jakieś przykłady tych wykonawców? Tylko proszę tak ze 25 chociaż, skoro większość.
Ja nie prezentuję swojego subiektywnego zdania, tylko ogólny pogląd - Ira skręciła w stronę pop-rockową i niestety jakość ich kawałków mocno odbieg od tego co było 20 i więcej lat temu.
A SzPal był na Liście, OK, zapomniałem o tym, ale przesłuchałem sobie ten ich ostatni kawałek i nprawdę, sorry, ale szału nie ma, bardzo delikatnie mówiąc. No ale możesz powiedzieć, że się nie znam.
To wszystko jednak w gruncie rzeczy nie ma większego znaczenia, bo żaden z tych utworów w Trójce nie jest grany (tamten SzPal był przynajmniej podczas Listy), więc nie ma żadnego uzasadnienia, aby nazywać je propozycjami trójkowymi czy coś w tym stylu.
Z mojej strony to tyle, bo to trochę żenujące przepychanki, jak dla mnie.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: ndz cze 07, 2020 4:46 pm Jakieś przykłady tych wykonawców? Tylko proszę tak ze 25 chociaż, skoro większość.
Ja nie prezentuję swojego subiektywnego zdania, tylko ogólny pogląd - Ira skręciła w stronę pop-rockową i niestety jakość ich kawałków mocno odbieg od tego co było 20 i więcej lat temu.
A SzPal był na Liście, OK, zapomniałem o tym, ale przesłuchałem sobie ten ich ostatni kawałek i nprawdę, sorry, ale szału nie ma, bardzo delikatnie mówiąc. No ale możesz powiedzieć, że się nie znam.
To wszystko jednak w gruncie rzeczy nie ma większego znaczenia, bo żaden z tych utworów w Trójce nie jest grany (tamten SzPal był przynajmniej podczas Listy), więc nie ma żadnego uzasadnienia, aby nazywać je propozycjami trójkowymi czy coś w tym stylu.
Z mojej strony to tyle, bo to trochę żenujące przepychanki, jak dla mnie.
Na prawdę? Przeczytałeś ze zrozumieniem? Raczej nie. No ale każdy interpretuje po swojemu, jak mu pasuje. Napisałem z ostatnich list więc jakim sposobem Ci tu się 25 przykładów wzięło to nie mam pojęcia. I skąd takie wymogi? Po wtóre nie napisałem, że ja się znam (zresztą chyba to wyjaśniłem we wpisie myślałem, że więcej nie muszę), bo się nie znam tak samo jak i Ty i spora część tu z forum, bo jak jednemu coś się podoba to dtugiemu coś nie, więc chyba nie jest tak, że ten co mu się podoba się zna lub ten drugi. SzPal czy Ira może Ci się nie podobać i to Twoja racją, Ja nie mam zamiaru Cię z tego wyprowadzać, nic nie poradzę, że mnie się podoba czy kilku innym. Mnie nie podoba się nowa-stara Metallica, nie podoba się nowy FET, tragiczna jest Daria z "Gdybym", ale to nie znaczy, że dla innych to nie jest świetne.
Czemu Twoje zdanie ma być jednoznaczną wyrocznią we wszystkim? I każdego chcesz sprowadzać do parteru, jakieś zasady próbowano wprowadzić w tej Foraliście to Tobie one nie pasują. A może byś sam za to się wziął i wprowadził swoje zasady. czemu nie?
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: kajman »

temik3 pisze: ndz cze 07, 2020 5:13 pm więc jakim sposobem Ci tu się 25 przykładów wzięło to nie mam pojęcia
Skoro jest 50 utworów, a większość to obniżenie lotów... Jednak masz rację o tyle, że część to wykonawcy młodzi, więc nie mieli z czego się obniżać. Z drugiej strony jednak nie zauważam tego obniżenia. Kazik w jednym z lepszych swoich utworów, Stonesi też zdecydowanie na plus, Purple pół na pół, Alanis w takiej formie dawno nie była, PJ nagrał jedną z najlepszych płyt, a to że nieszczęśliwie wybrali pierwszy singiel. Dalej patrząc Tool nieziemski na wyżynach niedostępnych dla wielu, Coldplay dla mnie z najlepszej swojej płyty (i znów nawalił dobór singli), no ale Fish faktycznie słabo jak na niego.
Ale to wszystko to uczucia subiektywne - Ty pewnie odbierasz przynajmniej część z tego inaczej.
temik3 pisze: ndz cze 07, 2020 5:13 pm Czemu Twoje zdanie ma być jednoznaczną wyrocznią we wszystkim?
Ale to Ty napisałeś:
temik3 pisze: ndz cze 07, 2020 3:48 pm Jeśli Ira czy SzPal znacznie obniżyły loty to co powiedzieć o większości wykonawców z ostatnich list Trójki.
Przy okazji SzPal ostatnio dla mnie na plus, Ira wprost przeciwnie.
temik3 pisze: ndz cze 07, 2020 5:13 pm Mnie nie podoba się nowa-stara Metallica
Rzekłbym że nagranie jest tragiczne, ale stara Meta w ogóle mnie nie bierze.
temik3 pisze: ndz cze 07, 2020 5:13 pm nie podoba się nowy FET
Ale na Liście go nie było.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz cze 07, 2020 5:45 pm Skoro jest 50 utworów, a większość to obniżenie lotów... Jednak masz rację o tyle, że część to wykonawcy młodzi, więc nie mieli z czego się obniżać. Z drugiej strony jednak nie zauważam tego obniżenia. Kazik w jednym z lepszych swoich utworów, Stonesi też zdecydowanie na plus, Purple pół na pół, Alanis w takiej formie dawno nie była, PJ nagrał jedną z najlepszych płyt, a to że nieszczęśliwie wybrali pierwszy singiel. Dalej patrząc Tool nieziemski na wyżynach niedostępnych dla wielu, Coldplay dla mnie z najlepszej swojej płyty (i znów nawalił dobór singli), no ale Fish faktycznie słabo jak na niego.
Ale to wszystko to uczucia subiektywne - Ty pewnie odbierasz przynajmniej część z tego inaczej.
Do tego jakbym miał się odnieść to tak, Kazikowi daleko do tego co robił wcześniej, owszem jest na płycie coś z dawnego Kazika, ale to tylko powiew. Ból jak dla mnie jest słaby. Stonsi świetni, ale to tylko jeden utwór, więc żadna tutaj ocena nie ma sensu skoro nie ma płyty, ale jesli miałbym się odnieść do ich ostatniej płyty to była w porównaniu do dawnych dramatycznie słaba. Purple te dwa single nawet startu nie mają do poprzedniej płyty nie mówiąc o wcześniejszych, Alanis tak, tak, nagrała dobrą płytę, ale ile jej nie było? Po takim czasie to na bezrybiu rak ryba. Tool też odbieram na plus i Oni akurat nie mieli z czego obnizyć poziomu, Coldplay, w porównaniu do ostatniej płyty to dobra płyta, ale do poprzednich to słabizna. Fish całkiem dobry, ale co On nagrywał wcześniej. Jak napisałeś młodzi wykonawcy nie mają z czego obniżać, no ale niektórzy w przyszłości to nic gorszego nie będą w stanie nagrać, co najwyżej nic nie nagraja. Pet Shop Boys nagrali jeden z lepszych ostatnio albumów, ale gdzie im do początkowych płyt, to samo Bon Jovi, jak te dwa single są niezłe, to gdzie im do New Jersey czy choćby Keep. Ale to, że Ja mam takie zdanie na ten temat nie znaczy, że ktoś nie może mieć innego.
lady
Posty: 17784
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: lady »

temik3 pisze: ndz cze 07, 2020 6:27 pm Stonsi świetni, ale to tylko jeden utwór, więc żadna tutaj ocena nie ma sensu skoro nie ma płyty, ale jesli miałbym się odnieść do ich ostatniej płyty to była w porównaniu do dawnych dramatycznie słaba.
Dla mnie ta płyta jest genialna, ale rozumiem że Ty wolałbyś od nich coś autorskiego, a tam były same covery. Ale za to jakie ...
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: jedrzej2012 »

Jest nowe Cigarettes After Sex, nowy Lenny Kravitz i nowy Domagała.
Wszystkie utwory Darii, które nie będą już singlami z "Helsinek" po moim przesłuchaniu są równie dobre.
Na "A kysz!" z Gabą Kulką przerobiły największy przebój niemieckiego girlsbandu Queensberry,
dotyczy tylko wersji deluxe (Ta okładka gdzie Daria jest w kapeluszu na białym tle).
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: kajman »

lady pisze: ndz cze 07, 2020 6:34 pm Dla mnie ta płyta jest genialna
Aż tak entuzjastyczny nie jestem, ale to jedna z ich lepszych płyt.
I co nam przyjdzie z tego, że napiszę, że uważam Coldplay za słaby zespół, który na tej płycie błysnął formą, a większość twórczości Kazika solo to pomyłka. Każdy zostanie przy swoim zdaniu.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Gabinet Cieni czyli nasze propozycje do zestawu

Post autor: temik3 »

lady pisze: ndz cze 07, 2020 6:34 pm
temik3 pisze: ndz cze 07, 2020 6:27 pm Stonsi świetni, ale to tylko jeden utwór, więc żadna tutaj ocena nie ma sensu skoro nie ma płyty, ale jesli miałbym się odnieść do ich ostatniej płyty to była w porównaniu do dawnych dramatycznie słaba.
Dla mnie ta płyta jest genialna, ale rozumiem że Ty wolałbyś od nich coś autorskiego, a tam były same covery. Ale za to jakie ...
Nie, nie piszę o tej coverowej. Ale o wcześniejszych, tej z 2005 bodajże a i ta z Anaybody i Control też była słaba do tych z lat 70 nie mające szans.
ODPOWIEDZ