Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Gary »

dokładnie. W moim zdaniu zabrakło wyrazu "nie" - tj. lista prawie wcale nie była odbiciem anteny (na szczęście) Tj. utwory z listy ze świeczką było szukać poza nią na antenie.
Szymek79
Posty: 1116
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 9:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 603 notowania
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Szymek79 »

To ja dorzucę od siebie nieszczęśliwą siódemkę.

1. Tom Odell - Another Love
2. Nick Cave & The Bad Seeds - We No Who U R
3. Passenger - Let Her Go
4. Lifehouse feat. Natasha Bedingfield - Between The Raindrops
5. Imagine Dragons - Radioactive
6. Paloma Faith - Just Be
7. Lana Del Rey - Blue Velvet
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Gary »

to jak tak wszyscy wrzucają to ja też:

THE MUSICAL BOX - Steve Hackett
21ST CENTURY SCHIZOID MAN - Von Hertzen Brothers
NO QUARTER (LIVE) - Led Zeppelin
DANCING WITH THE MOONLIT KNIGHT - Steve Hackett
VIOLINS AND TAMBOURINES - Stereophonics
I.K.W.Y.L - Placebo
BY CROOKED STEPS - Soundgarden

czyli 4 odgrzewane kotleciki. :mrgreen:
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Neo01 »

No fajnie, utwory można dokładać. Tylko jaki jest sens, skoro nikt ich potem nie będzie grać (nie mówię tu o tzw. znanych i lubianych jak LZ, ale o wykonawcach trochę mniej popularnych). Po co dodawać np. nowe Stereo, jak stare nie może przebić się nawet do nieszczęśliwej :know: .
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Gary »

ja sobie doskonale z tego zdaję sprawę. Tak tylko rzuciłem, skoro wszyscy rzucają. :wink:
pbd2
Posty: 1293
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: pbd2 »

Nie za bardzo rozumiem twierdzenie, że zestaw koniecznie powinien być. Przez pierwsze 15 lat historii LP3 słuchacze spontanicznie układali własne dziesiątki i Liście się krzywda od tego nie działa. Przecież i tak wybór był ograniczony tym, co grano na antenie. Powrót do tego typu głosowania też by nie narobił szkód. Tylko nośnik musiałby być inny, z racji ogólnej zmiany zwyczajów komunikacyjnych.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: kajman »

Gary pisze:THE MUSICAL BOX - Steve Hackett
21ST CENTURY SCHIZOID MAN - Von Hertzen Brothers
DANCING WITH THE MOONLIT KNIGHT - Steve Hackett
To już dwa głosy. Jak redaktorzy spojrzą to od razu wrzucą do zestawu. :D:
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Neo01 »

Uważam że taka zmiana obecnie to byłby wielki szok i odwrócenie wszystkiego do góry nogami. Pewnie liczba głosów dramatycznie by spadła. Nie jestem pewien czy to byłoby dobre rozwiązanie.
To oczywiście odpowiedź na post pbd2, bo w między czasie ktoś się wstrzelił z głosami :wink:
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: kajman »

Nie ktoś tylko coś. Kajmany są zwierzętami i forma osobowa im nie przysługuje.
BeautifulDay
Posty: 67
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 4:33 pm

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: BeautifulDay »

pbd2 pisze: niech słuchacz sam wpisuje w maila tytuły i wykonawców, tak jak kiedyś wpisywał ich na kartce pocztowej, i niech ma swobodę decydowania (z zastrzeżeniem, że dany utwór przynajmniej raz był wyemitowany w Trójce
Tylko że teraz mając zestaw mają system, który automatycznie liczy głosy za nich. Wątpię żeby chciało im się utrudniać sobie życie. Tym bardziej, że teraz przez neta głosuje znacznie więcej osób niż kiedyś tradycyjnie.
kajman pisze:
Gary pisze:THE MUSICAL BOX - Steve Hackett
21ST CENTURY SCHIZOID MAN - Von Hertzen Brothers
DANCING WITH THE MOONLIT KNIGHT - Steve Hackett
To już dwa głosy. Jak redaktorzy spojrzą to od razu wrzucą do zestawu. :D:
Śmiejesz się, ale gdyby był jaiś konkretny, uporządkowany temat do tego to kto wie.

Nie wiem czemu Wy się tak jeżycie na propozycje zmieniania zestawu a nawet dodawania jakichś bardziej popowych wykonawców. Przecież to jest tylko dodanie do zestawu, a Wy reagujecie jakby chodziło o wrzucenie utworu odrazu na pierwsze miejsce i przeprofilowanie całej Trójki. Nawet ten przykład z "TrUjką" o którym mowa powyżej udowadnia, że LP3 swoje, a Trójka ogólnie swoje. LP3 słucham regularnie od lat a Trójki ogólnie dość żadko i nieregularnie i o całej akcji "TrUjka" nawet nie miałem pojęcia. Przede wszystkim chodzi o to żeby słuchacze mieli możliwość aktywnego udziału w tworzeniu zestawu. Żeby głosy np. o tym że przepuszczono 3 single Muse a teraz dodaje się jakiś utwór niesinglowy (choć i tak lepiej taki niż żaden) nie pozostały jedynie docinkami, ale żeby zamieniły się w konkretną prośbę o konkretny utwór, która byłaby brana pod uwagę. Tylko tu znowu się powtórzę - wszystko zalezy od dobrej woli redaktorów. I przecież to działa w dwie strony - brakuje Wam czegoś bardziej niszowego, może z czasem dzięki takiemu tematowi by się to trochę zmieniło.
Szymek79
Posty: 1116
Rejestracja: pt wrz 03, 2010 9:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 603 notowania
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Szymek79 »

pbd2 pisze: Ten, który jest, mocno premiuje niektórych wykonawców kosztem innych.
popieram ten postulat od dłuższego czasu w końcu głosujemy na piosenkę a nie na wykonawcę i to tytuł powinien być na pierwszym miejscu.
Po pierwsze to utrudnia blokowe notowanie po drugie zapobiega takim sytuacją, że przez kilka tygodniu dwie piosenki jednego wykonawcy są obok siebie przez dłuższy czas tak jak to było z Andrusem czy DCD a obecnie z Kim Nowak.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Gary »

gdy było alfabetycznie wg. tytułu to były na liście 3 utwory Green Day totalnie porozrzucane w zestawie (b, h, w), więc sądzę że tak czy siak byłyby 2 Andrusy czy DCD obok siebie. Ale jestem od zawsze zwolennikiem tytułu z przodu
Awatar użytkownika
mefiu
Posty: 856
Rejestracja: wt kwie 01, 2008 10:55 am

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: mefiu »

Ja uważam, ze przy tego typu głosowaniach jak na listę, najlepiej jest jak:
- kolejność w zestawie jest ustalona alfabetycznie wg tytułu,
- system losowo wyświetla się raz od początku alfabetu, a raz od końca.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: jollyroger72 »

mefiu pisze:Ja uważam, ze przy tego typu głosowaniach jak na listę, najlepiej jest jak:
- kolejność w zestawie jest ustalona alfabetycznie wg tytułu,
Szymek79 pisze: w końcu głosujemy na piosenkę a nie na wykonawcę i to tytuł powinien być na pierwszym miejscu.
A ja uważam, że dobrze jest jak jest. Lepiej mi się szuka po wykonawcach.
Gdyby pierwszy miał być tytuł, to znów jakiś fenomen wpadłby na cudowny pomysł i zamiast tak:
THE WRECKERS - Rush
zapisał tak:
WRECKERS, THE - RUSH
:lol:
Ostatnio zmieniony wt sty 22, 2013 8:34 pm przez jollyroger72, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: kajman »

BeautifulDay pisze:LP3 swoje, a Trójka ogólnie swoje
Ale nawet wtedy na liście były utwory grywane w Trójce. A moim zdaniem dokładanie utworu z założeniem, że nie będzie w Trójce grany mija się z celem.
gżegoż

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: gżegoż »

Gary pisze:jestem od zawsze zwolennikiem tytułu z przodu
mefiu pisze:Ja uważam, ze przy tego typu głosowaniach jak na listę, najlepiej jest jak:
- kolejność w zestawie jest ustalona alfabetycznie wg tytułu,
- system losowo wyświetla się raz od początku alfabetu, a raz od końca.
Obawiam się, że gdyby tytuły były z przodu, to raptem piosenki z tytułami na "A" czy "B" osiągałyby ciut lepsze wyniki, niż przy obecnym układzie. Na pewno dużo słuchaczy głosuje w ten sposób, że po prostu przegląda zestaw od początku i od razu zaznacza to, co zna i co lubi, a jak wyczerpie limit 10 głosów, to dalej już nie patrzy, tylko od razu wysyła. Tego raczej nie da się uniknąć i zawsze to, co będzie "na górze", będzie miało minimalnie większe szanse. Gdyby wykonawców albo tytuły uszeregować malejąco od końca alfabetu, to przypuszczalnie nieznacznie lepsze wyniki osiągałoby to, co teraz jest na końcu. Trudno, tego raczej nie unikniemy.
Osobiście już się przyzwyczaiłem do tego, że kolejność w zestawie jest ustalona alfabetycznie wg wykonawcy. Ale myślę (mimo że generalnie słabo się znam na informatyce), iż nie byłoby wielkim problemem wprowadzenie takiej możliwości, by każdy mógł sobie sam "ustawić" kolejność w taki sposób, w jaki mu jest wygodnie. Coś na wzór tego, jak na forach można przeglądać listy użytkowników (i sortować ich rosnąco lub malejąco). Gdy ktoś chciałby mieć kolejność według tytułów, to kliknąłby opcję "sortuj alfabetycznie wg tytułów" i system sam by mu to w mig uporządkował; gdy chciałby wg wykonawców - kliknąłby "sortuj alf. według wykonawców" i po paru sekundach miałby tak, jak jest teraz. Wtedy wszyscy powinni być zadowoleni, a "bonusowe" głosy faworyzujące to, co "na górze", rozłożyłyby się pomiędzy tytuły na "A" i wykonawców na "A", więc wyniki byłyby wypaczone w dużo mniejszym stopniu :)
kajman pisze:moim zdaniem dokładanie utworu z założeniem, że nie będzie w Trójce grany mija się z celem.
Zawsze, gdy widzę argumentację, że w zestawie do głosowania na LP3 powinno być tylko to, co jest grane w Trójce, to się zastanawiam, czy to jest w ogóle możliwe, by w ciągu tygodnia każdy utwór z zestawu został choćby raz puszczony na antenie? :know: Moim zdaniem to nierealne, bo przecież w Trójce nie jest puszczana tylko non stop muzyka, ale też są nadawane inne audycje, a ponadto grane są starocie, utwory spoza zestawu itp. Obecnie w zestawie jest 170 utworów. Czy naprawdę każdy z nich został wyemitowany na antenie w przeciągu kilku ostatnich dni? Zwyczajnie w to nie wierzę (a przecież wcale nie chodzi o to, by coś było puszczane raz w tyg. o jakiejś porze o niskiej słuchalności tylko po to, by mogło zostać dodane do zestawu - by powiedzieć, że coś "jest grane w Trójce", to musiałoby lecieć przynajmniej 2-3 razy dziennie, co jest niemożliwe przy 170 piosenkach). Nie oszukujmy się więc: na pewno w zestawie są utwory, które nie są w ogóle grane na antenie (a pewnie i znalazłyby się takie, które są puszczane tylko raz w tygodniu we fragmencie - w trakcie... piątkowej emisji listy). Przestańcie więc nadużywać tego argumentu w celu usprawiedliwiania niedodawania do zestawu utworów, których nie lubicie lub które uważacie za "zbytnią komerchę". Sądzę, że wiele spośród głosujących osób poza listą prawie w ogóle nie słucha Trójki, a z utworami z zestawu zapoznaje się głównie za pośrednictwem Internetu - i dla nich w ogóle nie ma znaczenia, czy piosenka jest puszczana na antenie, czy nie, tylko czy im się podoba, czy nie.

Jeżeli wśród forumowiczów jest ktoś, kto codziennie słucha Trójki przynajmniej przez kilka godzin, to niech napisze, jak to wygląda w rzeczywistości i mniej więcej ile % utworów z dość obszernego zestawu do głos. na LP3 w praktyce jest grane w Trójce. :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Gary »

są grane w momencie dodawania do zestawu (5 z nich jest piosenką dnia), a póxniej to zależy jak leży. ;)

Co do zestawu i kolejności pisowni to od początku zestawu do 2008/09 roku (czyli ponad 10 lat) było tytuł - wykonawca i nie zauważyłem, żeby na liście było więcej utworów z początku alfabetu niż z końca. Chyba, że ktoś tak sobie tłumaczy długotrwały pobyt Again na liście
BeautifulDay
Posty: 67
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 4:33 pm

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: BeautifulDay »

Co do kolejności utworów w zestawie - mnie osobiście to kompletnie obojętne, choć przyzwyczaiłem się do formatu wykonawca - tytuł - tak się rzeczywiście szybciej szuka. Wkurza mnie tylko ten format zapisu jak wywalają articles na koniec po przecinku. Najpierw tak było ze wszystkim, teraz na jakiejś zasadzie to podzielili, ale już nawet nie wiem na jakiej i nie chce mi się o tym myśleć. Co do tego, że utwory z początku alfabetu niby mają fory: naprawdę uważacie, że większość słuchaczy to taka ciemna masa i że głosują jak leci co tylko lubią a jak wyczerpią limit to odrazu wysyłają. Nie wiem, ja sądząc według siebie uważam, że jest inaczej. Połowę utworów, na które zagłosuję w tym tygodniu mogę wymienić z pamięci i od nich zacznę (wykonawcami szybciej znajdę ;) ) a drugą połowę pewnie dobiorę z dołu 30-tki, poczekalni i nieszczęśliwej. Zajmnie mi to ze 3 minuty, pomimo, że zestaw ma 170 utworów.

Co do grania i niegrania utworów w Trójce myslę, że przez pierwszy tydzień nowości danego tygodnia da się zagrać spokojnie po kilka razy czyli niby są grane, no ale właśnie - ile jest piosenek dnia w ciągu tygodnia? 5 prawda? A ile nowych propozycji do LP3? minimum 10, więc od startu jest faworyzowanie jednych i dyskryminacja drugich. Trójka jako Trójka i tak zawsze będzie dyskryminowac część nowych propozycji do LP3, więc już dajcie spokój z tym że coś co jest w zestawie musi być regularnie grane na antenie, bo w wielu przypadkach tak nie jest. A skoro nie jest teraz to równie dobrze może nie być w przypadku tych 20-30 nowych propozycji zestawie.
gżegoż

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: gżegoż »

BeautifulDay pisze:naprawdę uważacie, że większość słuchaczy to taka ciemna masa i że głosują jak leci co tylko lubią a jak wyczerpią limit to odrazu wysyłają
Na pewno nie żadna "ciemna masa" i na pewno nie większość, ale z całą pewnością przynajmniej jakaś część głosujących tak robi. We wczorajszym poście użyłem słowa "dużo", ale... wszystkich głosujących prawdopodobnie jest bardzo dużo, więc nawet to "dużo" nie powinno stanowić więcej, niż kilka procent. Jeżeli jakiś utwór w ten sposób zyska powiedzmy 20 głosów, to czasem może dzięki temu podskoczyć o kilka pozycji (zwłaszcza w poczekalni). Zresztą to może też działać w odwrotny sposób: ktoś może dojechać do końca, a zostały mu jeszcze 2 czy 3 wolne głosy, więc aby nie przeszukiwać znów całego zestawu, zagłosuje na coś z końcówki alfabetu, co zna i w miarę lubi. Podejrzewam, że kiedyś trochę zyskiwał na tym Zamachowski :?
Gary pisze:Chyba, że ktoś tak sobie tłumaczy długotrwały pobyt Again na liście
To na pewno miało jakiś wpływ. Ale żebyście nie nadinterpretowali: nie twierdzę, że tylko dlatego tak długo było na liście, ale możliwe, że gdyby nie ten czynnik, to wyleciałoby trochę szybciej (np. wtedy, gdy spadło na 28. miejsce), a w podsumowaniu punktowym miałoby kilka punktów mniej. Zresztą widziałem kiedyś na forum sugestie, że umiejscowienie na początku alfabetu bardzo sprzyjało Adele (i nie można tego wykluczyć). Może też Anathema wyleciałaby trochę prędzej, gdyby nie ten drobny szczegół oraz akcja fanów na Facebooku? :know:

Ale zaznaczam, że nie uważam, by to był jakiś bardzo wielki problem. Napisałem tyle o tym, bo zostałem "wywołany do tablicy" :wink: Zawsze coś będzie musiało być na początku zestawu, a coś na końcu, a jak coś jest słabe i mało rozpoznawalne, to nawet ten czynnik nie umożliwi mu drogi do sukcesów na liście.
BeautifulDay pisze:Co do grania i niegrania utworów w Trójce myslę, że przez pierwszy tydzień nowości danego tygodnia da się zagrać spokojnie po kilka razy czyli niby są grane, no ale właśnie - ile jest piosenek dnia w ciągu tygodnia? 5 prawda? A ile nowych propozycji do LP3? minimum 10, więc od startu jest faworyzowanie jednych i dyskryminacja drugich.
Też przypuszczam, że tak to wygląda. W pierwszym tygodniu po dodaniu wszystko jest choćby raz czy dwa puszczane, ale potem już tylko to, co ma "fory" u redaktorów. A na te "piosenki tygodnia" najpewniej najczęściej jest wybierane to, co się podoba dziennikarzom oraz co można zakwalifikować do szerokiej kategorii, którą nazywam "Trójkosmętem".

Pytanie do osób, które często słuchają Trójki o różnych porach dnia: jak często są (były) puszczane na antenie choćby następujące utwory
(wybór w większości przypadkowy, ale w kilku przypadkach świadomy):

Anastacia - BEST OF YOU
Billy Talent - SURPRISE SURPRISE
De Trebles - JESTEM KAMIENIEM
Deep Sea Arcade - STEAM
Everything Everything - KEMOSABE
Gin Ga - DANCER
Kid Rock - LET'S RIDE
Madness - MY GIRL 2
Michał Jurkiewicz - NA NIEPOGODĘ
Michał Kuczyński - ALL I HAD
Mikromusic - ZOSTAŃ TAK
Neo Retros - A LEGEND OF A LEGEND
Pink - TRY
Saluminesia - NA CELOWNIKU
Sambor - GRAVITY
Sol, The - HEY LITTLE GIRL
Stone Sour - ABSOLUTE ZERO
Walk Off The Earth - RED HANDS
Yasmin Levy - LIBERTAD
:?: :?:
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Neo01 »

Madness słyszałem na pewno parę razy, podobnie Neo Retros. Anastacię chyba raz czy dwa (ale ostatnio trochę mniej słucham). Stone Sour może jeszcze u Balonika. Reszty raczej nie kojarzę żebym kiedykolwiek słyszał (słucham Trójki jakieś 2-3 godziny dziennie, za wyjątkiem piątku, soboty i czasem niedzieli, kiedy słucham więcej, nawet do połowy dnia).

Jak na moje oko i ucho, to ogrywanych jest jakieś max. 30-40 piosenek będących w zestawie w danym tygodniu, a więc nie więcej niż 25%. Jest jeszcze trochę utworów grywanych w audycjach autorskich, pewnie nie więcej niż kolejne 30 na tydzień. Tak więc zostaje co najmniej połowa nie grana w ogóle, albo raz w LP Trójce, ewentualnie w porze "piosenki dnia".

Tak że generalnie z tym co pisał ostatnio gżegoż się zgadzam - nie ma ogrania, nie ma głosowania. I niewiele pomoże dodawanie kolejnych propozycji, jeśli tak niewiele z nich będzie można usłyszeć na antenie.
atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: atram842 »

Na pewno kilka razy słyszałam Madness, Neo Retros, The Sol i Sambor. Jeszcze Gin Ga pojawia się w programach Agnieszki Szydłowskiej.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Gary »

Sambor był piosenką dnia w ten poniedziałek.

Przejrzałem playlisty z programów typu budzik, poranne i popołudniowe zd3 i leci tam dużo nowości z poprzedniego i 2 tygodni temu. Z nowości tego tygodnia od poniedziałku grano aż New Order i Strachy. Być może jeszcze Dido, ale ręki sobie nie utnę za to.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Neo01 »

Dido zdaje się słyszałem. Jeszcze 1One było dziś u Balonika, zresztą nie pierwszy raz :). A reszty nowości z zestawu raczej bym się nie spodziewał. To co ma "nazwisko" lub ewentualnie jakiemuś redaktoru wpadnie w ucho jest grane, reszta przepada w zapomnieniu (chociaż patrząc na poziom niektórych propozycji to trochę dobrze, ale też "przepadają" często naprawdę zacne utwory, które 2,3 razy może pojawią się w jakiejś autorskiej audycji i tyle).
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Yacy »

z tego tygodnia leciało jeszcze Nocne Reagge :-) W Tonacji Manna i Gacek.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4962
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Ogólna dyskusja na temat całego zestawu do głosowania

Post autor: Artur »

Wyobraźcie sobie, że spaliście 10 lat i budzicie się w piątek 14 stycznia roku 2013 o godzinie 22:05. Dostajecie zadanie - macie słuchać trójki non stop do następnego piątku do godziny 19:00. Na podstawie tego co usłyszeliście przez ten tydzień w radio macie stworzyć prognozę wyników najbliższego głosowania. Jak myślicie czy obecnie w jakimś najmniejszym stopniu jest to możliwe. Czy słuchając trójki przez ten tydzień można by wywnioskować, że np. Adele jest drugą pod względem popularności piosenką w trójce wg słuchaczy (nie słyszałem ją przez ten tydzień ani razu a słucham trójki 8 godzin w pracy). Głosując na LP3 pokazuję jakie piosenki chciałbym aby były grane w trójce przez ten tydzień, jakie najbardziej lubię. Bo czym tak naprawdę jest lista przebojów. To taka ankieta w której co tydzień oddajemy głosy aby pokazać panom redaktorom czego byśmy najchętniej słuchali w tym tygodniu, a panowie redaktorzy, oprócz tego, powinni nam proponować nowe ciekawe propozycje. Ale w trójce o tej pierwszej części chyba ktoś zapomniał :(
ODPOWIEDZ