Oświadczenie

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Oświadczenie

Post autor: ADDY »

haha :mrgreen: :!:
Pozwólcie Kochani, że podsumuję to tym (jakże trafnym) cytatem:
Ale jaja ~ Ferdynand Kiepski
Naprawdę, dawno nie czytałem czegoś podobnie śmiesznego :D
Awatar użytkownika
ADDY
Posty: 3971
Rejestracja: sob lip 23, 2011 10:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2004
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Oświadczenie

Post autor: ADDY »

Sama sprawa mnie nie bulwersuje, moje piosenki i tak zawsze są na końcu, więc te parę głosów na konkurecje nic nie zmienia :D ale chciałbym Wam też przypomnieć jeden utwór - ooo let it shine... To dopiero był przekręt. A ta sprawa, nawet jeśli to prawda, to przekręt na mały kaliber
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Oświadczenie

Post autor: słoik »

Chyba muszę sprawdzić, z kim moje głosowania są zgodne.
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Oświadczenie

Post autor: Aro »

:mrgreen: :lol: :mrgreen:
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Oświadczenie

Post autor: FOXD »

Odniosę się tylko raz do tego oświadczenia i nie mam zamiaru komukolwiek, cokolwiek więcej w tej sprawie wyjaśniać. Stąd nie życzę sobie żadnych "wycieczek" pod moim adresem.
Otóż okazuje, się że osoba, która tutaj przedstawiała się nickiem Ronio, jest mi znana dość dobrze. Od razu jednak zaznaczam, iż o tym, że Ronio to osoba, z którą często się widuję niemal na co dzień, dowiedziałem się raptem kilka dni temu. Tak więc nikogo nie okłamałem, iż Ronia nie znam, gdyż na ówczesny moment (ubiegły tydzień i wcześniej) nie byłem świadom faktów, o których nadmieniłem. Poniekąd zostałem sam wmanewrowany w całą sytuację, ale nie mam mu za złe, bo rozumiem intencje, zwłaszcza, że żadnych wymiernych szkód nie wyrządził swoim bytowaniem tutaj.
Tak się składa, że pracujemy dla tych samych pracodawców, a nawet zleceniodawców. Jak mi wyjawił bywało, iż logował się na forum z tego samego komputera, na którym i ja pracowałem.
Ronio jest socjologiem, i zajmuje się na zlecenie m.in. badaniami socjologicznymi różnych zjawisk, w tym także społeczności internetowych. Tu od razu także zaznaczę, że ja nie zajmuję się zawodowo sferą socjologiczną. Mam inną profesję.
Z tego co wiem, to badanie to obejmowało społeczność fanów i słuchaczy trójkowych, nie tylko tutaj na forum, ale także i innych forach.
Odnośnie wpisów Ronio w wątkach związanych z typowaniem głosów, to były to jego głosy, jednak jak mi wyjawił szedł nieco na tzw. "łatwiznę" kopiując w sporej części moje typy. Był to jednak świadomy zabieg z jego strony, podyktowany specyfiką tego badania.
Jak zaznaczyłem na początku wpisu, sprawę uważam za wyjaśnioną i nie zmierzam wdawać się w jakiekolwiek spekulacje osób, których nie zadowala to wyjaśnienie.
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Oświadczenie

Post autor: krzysiek83 »

Pasjonujący kryminał.
Ja wierzę FOXDowi ale też nie powinien się dziwić reakcji społeczności forumowej. Wszelkie podejrzenia i negatywne komentarze zawdzięcza koledze, który zrobił mu koło pióra. Już tak w życiu jest.
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 4315
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Jesieni 2008

Re: Oświadczenie

Post autor: Emilia »

Ok-kurcze... Poczułam się przez chwilę jak pantofelek pod mikroskopem. Ewentualnie ameba. :D
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Oświadczenie

Post autor: temik3 »

Od wczoraj dobry humor mnie nie opuszcza, dawno tak dobrze na takim filmie jak tu to się nie bawiłem. Pewnie do wieczora póki Znawca nie sprowadzi mnie na ziemię tak się będę czuł.
A tak apropo aż dziw, że żaden komentarz nigdy się nie pokrył, nawet w trakcie listy. Chyba praca całodobowa i zmiana przy komputerze co kwadrans, no ale takie są prawa nauki. :wink: :D Ku3a, ale teraz większość z nas wyszła na ...
No ale nie to jak znależć się w świecie nauki poprzez forum lp3. Mam nadzieję, że wyniki badań ukażą się w miarę szybko.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11818
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Oświadczenie

Post autor: adameria »

Też się dowartościowałem.
Zamiast liczyć jakieś durne belki lepiej rozkładać ludzi z forum na czynniki pierwsze.
Ciekawe ile moli ważymy albo ile bitów natrzaskaliśmy?
Prawie 1000 napisanych prowokacji to nie w kaszę dmuchał.
A tak poza tym to http://www.youtube.com/watch?v=35R-1artjHo , a Wy nie?
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Oświadczenie

Post autor: ku3a »

temik3 pisze:Chyba praca całodobowa i zmiana przy komputerze co kwadrans, no ale takie są prawa nauki. :wink: :D
:mrgreen: :mrgreen:
temik3 pisze:Ku3a, ale teraz większość z nas wyszła na ...
co nie? ;-)
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5185
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Oświadczenie

Post autor: konwicki1980 »

FOXD pisze:Odniosę się tylko raz do tego oświadczenia i nie mam zamiaru komukolwiek, cokolwiek więcej w tej sprawie wyjaśniać. Stąd nie życzę sobie żadnych "wycieczek" pod moim adresem.
Mimoza czy co? W razie "wycieczek" to informuję z góry, że ktoś się włamał na moje konto i to nie ja.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Oświadczenie

Post autor: temik3 »

Czas chyba skończyć tą farsę, jeżeli komuś wydaje się, że ma do czynienia z dziećmi z przedszkola to pomylił adres.
Klonom polecam http://www.youtube.com/watch?v=KDEl2ErUAM0 .
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Oświadczenie

Post autor: bear »

wiem, że na tym forum nie ma regulaminu (żeby było jasne - nie mam o to pretensji, takie "zdroworozsądkowe" podejście jak dotąd się świetnie sprawdzało),
ale jedna rzecz mnie zastanawia...
co trzeba jeszcze zrobić, by zostać zbanowanym?
może na sprawdzaniu gdzie leży ta granica polegają te "badania socjologiczne"?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Oświadczenie

Post autor: tadzio3 »

bear pisze:może na sprawdzaniu gdzie leży ta granica polegają te "badania socjologiczne"?
"Badanie granic wytrzymałości moderatorów for internetowych na przykładzie forum.lp3.pl. Podstawowe działania dezinformujące oraz sposoby ich tłumaczeń"
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Oświadczenie

Post autor: ku3a »

:mrgreen:

ale nie psujmy tego, ja się naprawdę w ostatnich dniach, m.in. dzięki temu wątkowi, doskonale bawię :mrgreen:
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Oświadczenie

Post autor: słoik »

Aro pisze::mrgreen: :lol: :mrgreen:
To nie jest śmieszne, a nuż wyjdzie ze mnie jakiś Słoidor Gryckiem podszyty.
ODPOWIEDZ