czy oplaca sie glosowac???

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

misia182
Posty: 1
Rejestracja: wt wrz 20, 2011 4:14 pm

czy oplaca sie glosowac???

Post autor: misia182 »

drodzy czytelnicy i uczestnicy tego forum!
Mam do was pytanie czy oplaca sie nam glosowac na rozne przeboje muzyczne jak i tak kazdy z nas ma rozne upodobania co do sluchania muzyki w dzisiejszych czasach nawet malym dziecia sie nie dogodzi czyz nie mam racji?? jedni wola disco polo drudzy klasyke a trzeci jeszcze hip hop. A w radiu czlowiek slucha to co pusci nam prowadzacy czyli wszyskiego potrochu, troche tego troche tego i muzyka gra. czy zgadzacie sie ze mna czekam na odpowiedzi

misia182
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11814
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: czy oplaca sie glosowac???

Post autor: adameria »

Mam nadzieję, że pisała(/e)ś to poważnie...
Zapewniam Cię - opłaca się głosować na swoje ulubione utwory, bo Listę taką czy owaką tworzą ludzie (głosujący) i jest to niezwykły sposób promocji swoich
ulubionych wykonawców. Żadna sprzedawalność singli ani płyt tego nie zasŧąpi. Tyle w telegraficznym skrócie.

No i nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce dla tego wątku. Może "tematy okołolistowe"?

Dziękuję za uwagę.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: czy oplaca sie glosowac???

Post autor: Miszon »

Nie no jasne, że jak chcemy żeby nam grali to co MY lubili, bo powinniśmy głosować.
ODPOWIEDZ