propozycje

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

gazer50
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 22, 2011 6:45 pm

propozycje

Post autor: gazer50 »

nigdy nie uczestniczylem aktywnie w ukladaniu listy mimo, ze co najmniej kilkadziesiat pierwszych odsluchalem od powstania. a jezeli pamiec mnie nie zawodzi bylo to chyba na wiosne w 81 roku. najgorszy okres mojego zycia. coz jestem z tamtego okresu. sluzylem w pieprzonej armii. a poniewaz bylem radiotelegrafista, dalo sie oczywiscie odsluchiwac. muzyka byla troche pomocna w przezyciu tych "przyjemnosci" - sluzenie "aby inni mogli spokojnie spac". oczywiscie bez maslenia - muzyka trojki, ktora slucham kiedy mam pod reka radio, muzyka i nie tylko. oczywiscie mialbym zyczenia jezeli chodzi o publicystyke, ale to nie ten dzial. panowie no nie wiem, byc moze jestem zapozniony. "objadam" sie najnowszym produktem Uriah Heep -"into the wild". jezeli sie pomylilem co do tytulu przepraszam. plyta ta w calosci jest niesamowita jak dla mnie. uwazam, nie jeden utwor moglby dotrzec do dziesiatki. ba mam nawet takie co byc moze osiagna "jedynke".mam dla panow propozycje, zadanie; po wielokrotnym wysluchaniu tej plyty doszukalem sie klimatu partyzanta. jezeli macie podobny smak w co nie watpie to go zaprezentujcie. a nastepnie kolejne. plyta powtorze jak dla mnie jest rewelacyjna. pozdrawiam Eugeniusz Lenort.
ps.
mimo iz jest nick to moje prawdziwe imie i nazwisko. moze bedzie okazja kiedys twarza w twarz,,,
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11783
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: propozycje

Post autor: adameria »

Kolejny nick kończący się cyframi, helou!!! :wink:

No i pozwolę sobie powitać na Forum LP3. :D
ODPOWIEDZ