Zlepki

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
Corleone
Posty: 2876
Rejestracja: czw lis 18, 2010 11:13 pm
Lokalizacja: Wrocław /Kraków

Re: Zlepki

Post autor: Corleone »

4-3 Niezmierzona siła kogoś jak ty
8-7 Amerykańskie piękno, to o to walczymy
9-10 Czarna Helena po roku wskazuje mi drogę
11-10 Pocztówka wskazuje mi drogę
15-14 Ostatnia nocka wróbla
22-23 Autystyczny karp 2011
26-25 Plotka głosi Bóg wie gdzie
30-31 O lesie po deszczu
32-31 Dziki człowiek po deszczu
36-37 Okruchy dusz jak dym
41-40 Piosenka o Bośni, monarchii róż
44-43 Alleluja, kocham ją, gdy stoimy razem
46-47 Jakby nie miało być w te dni
47-48 Te dni wzywają w ciemności
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Zlepki

Post autor: TomaszBr »

No i masz, znowu mnie uprzedziłeś. A specjalnie wszedłem na forum, żeby coś tu dopisać. To żeby uzupełnić, kolejna składanka:

1-18 Ktoś kogo kiedyś znałem w raju z kimś jak ty z nieodpartą siłą, losem cebula i krokodylimi łzami w rytmie ciepła - to dlatego walczymy z amerykańską pięknością i czarną Heleną po roku wskazującą mi drogę do pocztówek, na których kobiety jak te kwiaty, a moment śmierci wróbla był ostatniej nocki, więc zaopiekuję się tobą i tańczącą w deszczu bez światła Maggie.

44-40 Alleluja, tak ją kocham kiedy stoimy razem z czarodziejką śpiewając piosenkę o Bośni - monarchii róż.
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlepki

Post autor: LLucky »

Z notowania 1563, miejsca 30-33, tytuły i wykonawcy, luźne skojarzenie z programem telewizyjnym:
20:10 "Tron" - komedia, wyk. Jodie Foster i inni, w tym gościnnie Hugh Laurie
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlepki

Post autor: kajman »

Los, cebula i krokodyle łzy kogoś, kogo znałem, kogoś, kto cię lubi bez światła, bez jasnych plam na Słońcu pokazujących mi drogę jedynego momentu śmierci okruchów dusz z gier video w raje, gdzie niech pada nieodparta siła, którą piłem w Spale i spałem w Pile, a gdybyś nie istniała jako Karolina brązowo to zaopiekuję się twoją wróżką w lesie pompującym kopniaki wróblowi żegnającemu pocałunkiem, tego kto ostatnią nockę mojej Walentyny, z którą wszyscy wrócimy tam, gdzie zaczyna się przepis na szczęście mechanicznych skrzypiec pierwszego dnia zmian potrząsającym tym poza tronem włącznikiem "Chodź ze mną jakby nie miało być" ludzie pomagają ludziom i dziecku we mgle, a my zaopiekujemy się naszym własnym tobą i mną, gdy Nionio jutro pokaże mi miejsce człowieka złotej ryby lepszego niż marzenie tych dni kontrolujących domki z lego pragnące gwiazdy, której ja nie pozwolę iść do królestwa róż i nigdy nie zapomnę wędrówki.

Chyba wyszło trochę bez sensu.
Nightswimmer
Posty: 151
Rejestracja: pt gru 23, 2011 8:16 pm

Re: Zlepki

Post autor: Nightswimmer »

kajman pisze:Los, cebula i krokodyle łzy kogoś, kogo znałem, kogoś, kto cię lubi bez światła, bez jasnych plam na Słońcu pokazujących mi drogę jedynego momentu śmierci okruchów dusz z gier video w raje, gdzie niech pada nieodparta siła, którą piłem w Spale i spałem w Pile, a gdybyś nie istniała jako Karolina brązowo to zaopiekuję się twoją wróżką w lesie pompującym kopniaki wróblowi żegnającemu pocałunkiem, tego kto ostatnią nockę mojej Walentyny, z którą wszyscy wrócimy tam, gdzie zaczyna się przepis na szczęście mechanicznych skrzypiec pierwszego dnia zmian potrząsającym tym poza tronem włącznikiem "Chodź ze mną jakby nie miało być" ludzie pomagają ludziom i dziecku we mgle, a my zaopiekujemy się naszym własnym tobą i mną, gdy Nionio jutro pokaże mi miejsce człowieka złotej ryby lepszego niż marzenie tych dni kontrolujących domki z lego pragnące gwiazdy, której ja nie pozwolę iść do królestwa róż i nigdy nie zapomnę wędrówki.
Fajne! :D
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlepki

Post autor: LLucky »

Notowanie 1693, miejsca 11-12: "Nie mam dla ciebie miłości, mam bałagan" ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Zlepki

Post autor: jollyroger72 »

"Niebo pełne gwiazd, wszystko ma swój czas. Dzisiaj jest mojej córki wesele - pozycje 9 -11 z notowania nr 1694 :wink:
LLucky
Posty: 5039
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlepki

Post autor: LLucky »

Notowanie 1842, miejsca 6 i 7: "W co mam wierzyć?" - "Zwyczajne cuda"
santosz
Posty: 4798
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Zlepki

Post autor: santosz »

ja jeszcze znalazłem np. 23. - 24. leje wieje, to nie jest dobre miejsce dla samotnego albo 27.-28. alkohol - trochę niepamięci
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlepki

Post autor: kajman »

Tak mi się na ten wątek trafiło więc zajrzałem do ostatniego notowania i najbardziej mi się spodabało:
3-2: Przyjdź w taką noc, jeszcze w zielone gramy.
22-23: Słodki dobry moment.
No i jak dla mnie absolutnie hitowy zlepek 11-12:
Anduł Bej jak Bonnie and Clyde.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Zlepki

Post autor: prz_rulez »

Z ostatniego notowania, jesli brac pod uwage tylko same tytuly, to ciekawe bylyby chyba tylko "Rybka Doin' Time" oraz "Czy pani tańczy rumbę na statku?"
ODPOWIEDZ