Nieszczęśliwa Siódemka

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: TomaszBr »

Właśnie?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: tadzio3 »

Też chciałem o to zapytać. Mam nadzieję, że Kuba nam ją dostarczy jak będzie miał więcej czasu
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: kajman »

I jeżeli będzie miał możliwość. Nie wiem, czy wszystkie wyniki punktowe są archiwizowane.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: ku3a »

włala ;-)

Nieszczęśliwa Siódemka 1509:

1. SAVE MY LOVE - Bruce Springsteen
2. YOU CAN'T BUY MY LOVE - Robert Plant
3. BROKEN PIECES - Apocalyptica feat. Lacey Mosley
4. SOME KIND OF NOTHINGNESS - Manic Street Preachers
5. ROLLING IN THE DEEP - Adele
6. MOJA PIOSNKA - De Press
7. THAT MAN - Caro Emerald
lady
Posty: 17784
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: lady »

dzięki !
ku3a pisze:2. YOU CAN'T BUY MY LOVE - Robert Plant
:D :D :D
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8813
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: VILKI »

TomaszBr pisze:
rockmanka pisze:Oby druga Caro nie przedostała się do poczekalni - jedna stanowczo wystarczy.
Eee tam, ja lubię jej piosenki ;)
Może troszkę kiczowate, ale trochę fajnej dla ucha tandety nikomu jeszcze nie zaszkodziło ;D
coś w tym jest...mi piosenki Caro kojarzą się z takim śpiewaniem z lat 30-tych w stylu Billie Holiday
Awatar użytkownika
Julia
Posty: 1331
Rejestracja: pt maja 07, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Zamość/Kraków

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: Julia »

ku3a pisze:1. SAVE MY LOVE - Bruce Springsteen
Ooo :D ! Chyba nie jestem mistrzem perswazji, ale... Kto lubi - brać się do głosowania, ino już :D !
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: TomaszBr »

Ciekawe, czy Adele w końcu wejdzie ;)
Mam nadzieję że nie, ale zobaczymy :)
Ostatnio zmieniony sob kwie 16, 2011 4:01 pm przez TomaszBr, łącznie zmieniany 1 raz.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: temik3 »

ku3a pisze:
Nieszczęśliwa Siódemka 1509:

1. SAVE MY LOVE - Bruce Springsteen
...
3. BROKEN PIECES - Apocalyptica feat. Lacey Mosley
4. SOME KIND OF NOTHINGNESS - Manic Street Preachers
A miało być bez wypadków z listy :wink:
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: danco28 »

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale...

Ja od dawna oprócz "nieszczęśliwej" chciałbym np. wiedzieć ile osób co tydzień oddaje swoje głosy na listę (na poszczególne notowanie) oraz ile głosów przypada na konkretny utwór. ku3a, czy dałoby się takie coś załatwić?

Fajnie by było, aby Pan Marek i Pan Piotr na początku każdego notowania mówili coś takiego np. "na dzisiejsze notowanie 1510 tyle, a tyle osób oddało swój głos na listę".

Oczywiście podawanie ilości głosów przy każdym utworze byłoby już lekką przesadą, więc to już nie...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: Miszon »

Mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie. Pewne rzeczy powinny pozostać tajemnicą.
Poza tym - łatwiej wtedy będzie manipulować wynikami.
danco28
Posty: 1337
Rejestracja: ndz lis 23, 2008 2:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 859 notowania (1998)
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: danco28 »

Miszon pisze:Poza tym - łatwiej wtedy będzie manipulować wynikami.
Obrazek Czy mógłbyś rozwinąć myśl, bo chyba nie bardzo skumałem. ;)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: Neo01 »

lady pisze:dzięki !
ku3a pisze:2. YOU CAN'T BUY MY LOVE - Robert Plant
:D :D :D
Po ostatniej wtorkowej prezentacji Pana Manna chyba jest spora szansa żeby wejszło. A, może sam się dorzucę, nie najgorzej to zabrzmiało... :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: Miszon »

danco28 pisze:
Miszon pisze:Poza tym - łatwiej wtedy będzie manipulować wynikami.
Obrazek Czy mógłbyś rozwinąć myśl, bo chyba nie bardzo skumałem. ;)
Proste - widzę, że zabrakło 1 czy kilku głosów, no to głosuje na dany kawałek, mimo że nie dałbym mu normalnie głosu. To tak w skali 1 osobowej. A jak skrzyknę więcej?
Awatar użytkownika
Julia
Posty: 1331
Rejestracja: pt maja 07, 2010 7:11 pm
Lokalizacja: Zamość/Kraków

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: Julia »

temik3 pisze:A miało być bez wypadków z listy :wink:
Ja zrozumiałam, że ma być bez bezpośrednich wypadków, a te wyniemione tutaj bezpośrednie nie są, z tego co widzę :wink:
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: Neo01 »

Tzn. ma być bez wypadków - czy to z podstawowego zestawienia, czy z poczekalni. Ale czasem daje się drugą szansę utworowi, który tylko 1 raz miał okazję zagościć w tejże - i tak jest w przypadku Maniców (natomiast Apoci i Bruca to chyba nie było nigdy na Liście :know:).
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze:Tzn. ma być bez wypadków - czy to z podstawowego zestawienia, czy z poczekalni. Ale czasem daje się drugą szansę utworowi, który tylko 1 raz miał okazję zagościć w tejże - i tak jest w przypadku Maniców (natomiast Apoci i Bruca to chyba nie było nigdy na Liście :know:).
Manic - not.1506 - miejsce 43, not. 1507 - miejsce 50.
Apocalyptica - not. 1506 - miejsce 50 Bruce not. 1507 miejsce 45
Najpierw sprawdź.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: temik3 »

Wcale jednak nie znaczy, że ma coś przeciw tym utworom, absolutnie nie. I czy w nieszczęśliwej będą utwory z wypadków też nie.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: Neo01 »

No dobrze, wszystkie 3 były. Ale tutaj chodzi o to że na te utwory wciąż można głosować i dlatego są podawane w nieszczęśliwej, natomiast nie są podawane wypadki z Listy, na które już nie można głosować.
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: kajman »

temik3 pisze:Wcale jednak nie znaczy, że ma coś przeciw tym utworom, absolutnie nie. I czy w nieszczęśliwej będą utwory z wypadków też nie.
Mi się taka forma najbardziej podoba. Cieszę się, że nie ma bezpośrednich wypadków, bo po pierwsze i tak w 90% wypadki by tam były a co to jest to można samemu sprawdzić, a po drugie spora część tychże zostaje usunięta z zestawu, a moim zdaniem nieszczęśliwa 7 ma także na celu pomoc w podjęciu decyzji odnośnie głosowania. A niebezpośrednie wypadki też mogą w tym pomóc.
Co do głosów to mogłoby być niebezpieczne, bo gdyby pojawiały się wyniki z wszystkimi głosami to mógłbym ze szczęścia zwariować.
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: kajman »

Neo01 pisze:No dobrze, wszystkie 3 były. Ale tutaj chodzi o to że na te utwory wciąż można głosować i dlatego są podawane w nieszczęśliwej, natomiast nie są podawane wypadki z Listy, na które już nie można głosować.
Nieprawda (jestem tego prawie pewien), Apo, Bruce i Manic nie pojawili się w tygodniach bezpośrednich, a nie wierzę, że wypadły poza nieszczęśliwą. Z tego co pisał ku3a decyduje tylko bezpośredniość wypadku.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: temik3 »

kajman pisze:Mi się taka forma najbardziej podoba. Cieszę się, że nie ma bezpośrednich wypadków, bo po pierwsze i tak w 90% wypadki by tam były a co to jest to można samemu sprawdzić, a po drugie spora część tychże zostaje usunięta z zestawu, a moim zdaniem nieszczęśliwa 7 ma także na celu pomoc w podjęciu decyzji odnośnie głosowania. A niebezpośrednie wypadki też mogą w tym pomóc.
Co do głosów to mogłoby być niebezpieczne, bo gdyby pojawiały się wyniki z wszystkimi głosami to mógłbym ze szczęścia zwariować.
Ja mam podobne spostrzeżenia, bardzo dobrze, że nie są te utwory po wypadku wyrzucane z zestawu, (a tak było z niektórymi) i można nadal na nie głosować i dać szansę na powrót, choć procent zaistnienia na liście ich jest znikomy, mimo, że niektóre typu Manic czy Apo mnie przypadaja do gustu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10711
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: Neo01 »

kajman pisze:
Neo01 pisze:No dobrze, wszystkie 3 były. Ale tutaj chodzi o to że na te utwory wciąż można głosować i dlatego są podawane w nieszczęśliwej, natomiast nie są podawane wypadki z Listy, na które już nie można głosować.
Nieprawda (jestem tego prawie pewien), Apo, Bruce i Manic nie pojawili się w tygodniach bezpośrednich, a nie wierzę, że wypadły poza nieszczęśliwą. Z tego co pisał ku3a decyduje tylko bezpośredniość wypadku.
No może i tak, ale generalnie na jedno wychodzi - utwory które maja drugą szansę, są uwzględniane w nieszczęśliwej :)
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: ku3a »

dla formalności - w Nieszczęśliwej pojawia się 7 najwyżej notowanych piosenek których tydzień temu nie było w 50-ce.

w szczególności więc - jeśli coś wypadło z Poczekalni, ale w zestawie się ostało, to później ma szansę w Nieszczęśliwej się znaleźć (tak samo jak i w "szczęśliwej" dwudziestce ;-) ).
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nieszczęśliwa Siódemka

Post autor: ku3a »

danco28 pisze:Ja od dawna oprócz "nieszczęśliwej" chciałbym np. wiedzieć ile osób co tydzień oddaje swoje głosy na listę (na poszczególne notowanie) oraz ile głosów przypada na konkretny utwór. ku3a, czy dałoby się takie coś załatwić?

Fajnie by było, aby Pan Marek i Pan Piotr na początku każdego notowania mówili coś takiego np. "na dzisiejsze notowanie 1510 tyle, a tyle osób oddało swój głos na listę".
po pierwsze - ja wcale nie jestem pewien czy to by wyszło na dobre, z tego powodu o którym napisał Miszon. poza tym, osobiście uważam, że pewna doza tajemniczości tylko podnosi napięcie :-). i między innymi dlatego sam w takie wyniki nie patrzę.
po drugie - w systemie nie ma wprost liczby osób które głosowały w danym tygodniu, jest tylko liczba głosów na poszczególne utwory. oczywiście takie dane dałoby się wyciągnąć z bazy, ale do niej nie mam dostępu.
ODPOWIEDZ