podsumowanie 1500 notowań na antenie

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

podsumowanie 1500 notowań na antenie

Post autor: ku3a »

Podsumowanie 1500 notowań będzie na antenie przez cały następny tydzień w TuBaronie od 9.00 do 12.00. W poniedziałek prowadzić będzie Marek Niedźwiecki, we wtorek Piotr Baron i potem na zmianę. Ponieważ będzie to świętowanie poprzedzające wielkie jubileuszowe notowanie, to de facto będzie to podsumowanie 1499 notowań ;-).
Zaprezentowana zostanie pierwsza setka podsumowania. Utwory będą w całości i prawdopodobnie w dłuższych wersjach.

Jeśli macie jakieś ciekawostki czy jakieś fajne zestawienia, których czołówkę można by w takim podsumowaniu zaprezentować na antenie, to proszę dajcie mi znać (w tym wątku albo na pw, albo mailem, jak komu wygodniej). Przekażę to i myślę, że jest duża szansa, że będą przeczytane na antenie :-).
Najlepiej by było, gdybyście jeśli to możliwe przesłali te informacje do czwartku do wieczora, żebym mógł w piątek to wszystko obrobić i wieczorem już przekazać.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: podsumowanie 1500 notowań na antenie

Post autor: tadzio3 »

ku3a pisze: Utwory będą w całości i prawdopodobnie w dłuższych wersjach.
I to mnie cieszy :)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11814
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: podsumowanie 1500 notowań na antenie

Post autor: adameria »

Nie to, żebym się czepiał, ale czy po zakończeniu komentowania w tym wątku ( a może wcześniej?)
nie należałoby go gdzieś przenieść?
Do Topów? Posumowań i statystyk (pasuje jak ulał)? Tematów okołolistowych?
A może do eLPeTrójek?
Tu mi ten wątek jakoś nie pasuje...

Nie będę mógł słuchać wszystkich tych audycji, ale i tak bardzo się cieszę.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: podsumowanie 1500 notowań na antenie

Post autor: tadzio3 »

Ja bym nie przenosił do Posumowań i statystyk, bo jak sam mówisz tutaj mielibyśmy komentować, a ten dział to jednak Komentarze do bieżących notowań :wink: I w jakiś sposób jest to bieżące notowanie, bo podsumowujące wszystkie dotychczasowe listy.
Jeżeli już przenieść to do działu LP Trójka, jako że w ramach tej audycji będzie to podsumowanie przedstawiane. Z pewnością jednak forowicze będą zakładać tam temat przy każdej audycji, a ten taki ogólny, raczej informacyjny powinien tutaj pozostać.
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: podsumowanie 1500 notowań na antenie

Post autor: Kertoip »

oj będzie ciężko posłuchać. w szkole raczej nie będzie codziennego trzygodzinnego seansu słuchania Trójki ;) ale coś się wykombinuje. może nagrywanie na kasety? :D bo aż wstyd nie mieć takiego podsumowania w zeszycie...
ODPOWIEDZ