Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: abd3mz »

Czas rozpocząć czwartą turę. i tak jak ustaliliśmy w nowym temacie.

Każdy może zgłosić 2 utwory, które spełniają zasady, a następnie wrzucić je do odpowiedniego folderu.
hasło to mój nick.

Jeżeli ktoś kolejny raz proponuje ten sam utwór to niech napisze kiedy (data) poprzednio go proponował. Dzięki temu nie będzie musiał go jeszcze raz wrzucać na chomika.

Można zgłaszać utwory do 29 czerwca do 21:00
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: abd3mz »

IV tura głosowania:

lista piosenek, które biorą udział w głosowaniu:

Dreaming Light - Anathema
Elements - A Fine Frenzy
Empire State of Mind (Part II) Broken Down - Alicia Keys
Finger On The Trigger - Asia
Give up the Rest - Klone
Godowy majowy - Akurat
Idę z Tobą - Neszka
Kolnidur - Jonsi
My Love - Sia
Na łubudu - Mateusz Pospieszalski
Parasitic Twins - The Dillinger Escape Plan
Ptaki - Loom
Sisters - Pain Of Salvation
Salvation - SCANNeRS
The hope that house built - Future of the left
Tighten Up - The Black Keys
Today - Chantal Kreviazuk
Trujące rośliny (live) - Coma
Until - Air Supply

nie biorze udziału w głosowaniu:
- z powodu braku utworu na chomiku:
Siedem gór - Piotr Woźniak

głosujemy do 13 lipca do 21:00 dowolnie. na forum albo wysyłając swoje głosy na mojego maila:

Kod: Zaznacz cały

abd3mz@gmail.com
wpisując w temacie: Nasi kandydaci do zestawu 4 - nick, a w mailu m.in:
1. Tytuł - Wykonawca
2. Tytuł - Wykonawca
3. Tytuł - Wykonawca
4. Tytuł - Wykonawca
5. Tytuł - Wykonawca

głosy niespełniające kryteriów nie zostaną zaliczone.

wszystkie utwory można znaleźć w odpowiednim katalogu na chomiku.
Ostatnio zmieniony śr cze 30, 2010 6:53 am przez abd3mz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Miszon »

No to ja znowu zacznę, tym razem zestaw:

Salvation - SCANNeRS - ponawiam, bo coraz bardziej mnie wciąga, a w dodatku ładnie im szło i mało brakło
Na łubudu - Mateusz Pospieszalski - z płyty "Pamiętnik z Powstania Warszawskiego". Wydanej w zeszłym roku przez Radiową Agencję Fonograficzną, a powiem szczerze tylko się prześlizgnęła ta płyta przez radio... Jeśli ktoś pamięta Lao Che, to myślę, że może się spodobać :-) . Przynajmniej ten kawałek. Słowa to oczywiście Miron Białoszewski. Więcej o płycie: http://audio.com.pl/muzyka/recenzje/mat ... szawskiego
Ostatnio zmieniony sob cze 19, 2010 12:33 pm przez Miszon, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: abd3mz »

Miszon pisze:Our Own Land - Circle of Bards
dziś dostali ode mnie "My Magic Song", więc nie wiem czy dalej chcesz proponować ten utwór w takiej sytuacji. ;)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Miszon »

W jakim sensie dostali od ciebie? Kto dostał?

Bo mi oba te przesłali jako single i wybieram ten jako lepiej pasujący i bardziej mi się podobający.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: abd3mz »

Miszon pisze:W jakim sensie dostali od ciebie? Kto dostał?
tak jak zwykle zespół trójkowy dostał płytę.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Miszon »

A. Tak, zaczaiłem później. No to jeśli teraz nie wrzucą, to zaproponuję w następnej turze, a na razie faktycznie skasuję. Teraz myślę nad drugim kawałkiem. Nie ukrywam, że największym problemem jest znalezienie autorów. Szczególnie przy polskich zespołach. Znalazłem np. takie Illuminandi i kawałek W drodze. Z tym, że nic o nich nie wiem.

edit:
Dodałem drugi utwór.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: ku3a »

Tak jak wcześniej pisałem, Balonik tydzień temu poprosił mnie o ponowne nagranie drugiej płyty, bo zgubiła się w Szklarskiej. Nagrałem i zaniosłem i w czwartek powinna być odebrana po powrocie ze Szczecina.
Wczoraj natomiast zaniosłem trzecią płytę. Teraz więc mają dwie płyty do "obrobienia".
Proponuję, żeby w takiej sytuacji przedłużyć terminy związane z obecną turą, tak by płytę przekazać najwcześniej 16.07.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Miszon »

ku3a pisze:Nagrałem i zaniosłem i w czwartek powinna być odebrana po powrocie ze Szczecina.
A pytałeś czy była odebrana?
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: stavanger »

Zgłaszam:
Godowy majowy - Akurat
Finger On The Trigger - Asia
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Neo01 »

Nareszcie mogę zgłosić :)

Trujące rośliny (live) - Coma
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

abd3mz pisze:
Miszon pisze:W jakim sensie dostali od ciebie? Kto dostał?
tak jak zwykle zespół trójkowy dostał płytę.
No cóż, ja się wypisuję z tej zabawy. Czuję się totalnie zlekceważony i oszukany. Wydawało mi się, że wyraźne sprzeciwy kilku osób wystarczą, żeby na płytce z naszymi utworami znalazły się tylko i wyłącznie nasze utwory. Nie mam nic przeciwko temu, żeby ku3a i abd3mz podrzucali płytkę nawet z 20 utworami przez siebie proponowanymi, ale niech tego nie robią na płytce z naszymi propozycjami.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Miszon »

kajman - nie ma siły do ciebie. A jak będzie zaznaczone, że to nasze, a to też nasze ale mniej nasze, to będzie OK?
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: krzysiek83 »

Dziwi mnie, że nie rozumiesz kajmana.
Jeśli komuś to nie przeszkadza, to bawi się dalej, jeśli nie - to nie. Ja sobie darowałem.
Zaczynając zabawę nie wiedzieliśmy, że będą jakieś bonusy dokładane. Stąd zaskoczenie części osób - chyba naturalne.
I nie każdemu musi się to podobać, bo wcześniej nie było o tym mowy.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Miszon »

Tzn. nie chce to nie, jego sprawa. Co do bonusów - popieram i dziwię się, że komuś to przeszkadza. Zresztą, ja już nie chcę ciągnąć tego tematu drugi raz.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

Miszon pisze:kajman - nie ma siły do ciebie. A jak będzie zaznaczone, że to nasze, a to też nasze ale mniej nasze, to będzie OK?
Tak, jeżeli na płycie będzie np. folder pt. Utwory wybrane przez forumowiczów i tam osiem utworów, a inne proponowane utwory albo luzem albo w innym folderze to wszystko będzie OK.
To było jedno, a drugie to to, że skoro cztery osoby w mniej lub bardziej ostry sposób wypowiedziały się, że uważają takie mieszanie za coś niewłaściwego to uważam, że powinny być potraktowane poważnie, nawet jeżeli byłoby tylko napisanie: Mamy was w d... i będziemy robić po swojemu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Neo01 »

W takim razie ja również ostatni raz biorę udział w tej hmm zabawie.
Powód 1: brak odpowiedzi na post Lady odnośnie dodawania "swoich" utworów ponad te przegłosowane przez ogół forumowiczów (myślałem że skoro nie ma odpowiedzi, to już to nie będzie robione, nieładnie...)
Powód 2: lekceważenie naszych głosów sprzeciwu oraz poniekąd naszej pracy w tym wątku
Powód 3: nie zgadzam się, żeby jako propozycje całego forum zostały przedstawiane utwory wybrane samodzielnie przez tylko 1 forowicza
Powód 4: Po co to robić, bo naprawdę nie czaję. Czy z obawy o nie przejście tych utworów w głosowaniu? Odwagi! A już głosowanie na "nasze" utwory i zgłaszanie dodatkowo swoich jako propozycje forum uważam za kompletne kuriozum.
Poza tym podpisuję się generalnie pod tym co napisał Kajman.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: Miszon »

kajman - to jest płyta audio i żadnych folderów tam nie ma sensu robić.
detektyw
Posty: 1608
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 1:38 pm
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: detektyw »

ja również podziękuję za "zabawę".
Miszon pisze:to jest płyta audio i żadnych folderów tam nie ma sensu robić.
ale chyba robicie jakąś książeczkę czy coś w tym stylu. Czy tam nie można dopisać co jest wynikiem naszych głosów, a co bonusem od tego kto nagrywał płytę?
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: ku3a »

kajman pisze:skoro cztery osoby w mniej lub bardziej ostry sposób wypowiedziały się, że uważają takie mieszanie za coś niewłaściwego to uważam, że powinny być potraktowane poważnie, nawet jeżeli byłoby tylko napisanie: Mamy was w d... i będziemy robić po swojemu.
rozumiem, że co chwilę można pisać coś wyolbrzymiając różne rzeczy, swoje opinie itd., ale napisanie, że nie było żadnej reakcji w momencie gdy wyniknęła gorąca dyskusja uważam za ostre przegięcie. z drugiej strony można by tak samo napisać, że poważnie powinny być potraktowane osoby, które stoją w tej sytuacji po drugiej stronie.
szkoda mi nerwów i czasu, by drugi raz przez to przechodzić.
howgh.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

ku3a pisze:
kajman pisze:skoro cztery osoby w mniej lub bardziej ostry sposób wypowiedziały się, że uważają takie mieszanie za coś niewłaściwego to uważam, że powinny być potraktowane poważnie, nawet jeżeli byłoby tylko napisanie: Mamy was w d... i będziemy robić po swojemu.
1. rozumiem, że co chwilę można pisać coś wyolbrzymiając różne rzeczy, swoje opinie itd.,
3. ale napisanie, że nie było żadnej reakcji w momencie gdy wyniknęła gorąca dyskusja uważam za ostre przegięcie.
2. z drugiej strony można by tak samo napisać, że poważnie powinny być potraktowane osoby, które stoją w tej sytuacji po drugiej stronie.
4. szkoda mi nerwów i czasu, by drugi raz przez to przechodzić.
howgh.
1. Nie wiem, gdzie Ty tutaj widzisz wyolbrzymianie czegokolwiek?
2. Sorry, może faktycznie coś przeoczyłem, ale nie zauważyłem osób stojących po drugiej stronie. Dla mnie bycie po drugiej stronie nie oznacza zgody na dołączanie dodatkowych utworów, a popieranie takiej postawy. Chyba pierwszy głos poparcia to głos Miszona dzisiaj. Po przejrzeniu tamtego wątku znalazłem jeszcze głos Aro.
3. A gdzie ktoś napisał, że nie było żadnej reakcji? Była dyskusja, w której część osób uznała, że się czepiamy, że to nie jest aż taki problem, że coś takiego się przytrafiło, ale jak napisałem powyżej poza głosem Aro nie było głosu stwierdzającego, że to było słuszne rozwiązanie. Dlatego uważam, że powinna pojawić się informacja, że będzie to kontynuowane na kolejnych płytkach, bo ja np. w życiu nie wpadłbym że po tej dyskusji coś takiego może mieć miejsce.
4. To po prostu na kolejnych płytkach wrzucaj tylko utwory, które wybraliśmy. Jeżeli chcą 10 utworów, to niech to będzie pierwsza dziesiątka. A tak nawiasem mówiąc, czy pp. redaktorzy zostali poinformowanie, że to jest płytka, która zawiera utwory przez nas wybrane i do tego utwory dodatkowe?
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: ku3a »

1. nie napisałem, że tutaj, tylko że co chwilę.
2. czyli jednak przeoczyłeś.
4. tak.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: kajman »

ku3a pisze:2. czyli jednak przeoczyłeś.
4. tak.
2. Zgadza się. Jedną wypowiedź pod koniec dyskusji. Ale jednak jednoznacznych przeciwników było więcej niż zwolenników.
4. Całe szczęście.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: tadzio3 »

Widzę, że zabawa powoduje coraz więcej kontrowersji.
Muszę przyznać, że w pewnym sensie zgadzam się z Kajmanem. Chodzi mi o ilość utworów, które są na płytce. Im więcej będziemy tam zamieszczać kawałków, tym mniejsze szanse na to, by nasze utwory trafiły do zestawu. Zwiększając liczbę piosenek na płycie powodujemy, że redaktorzy szybciej zniechęcą się słuchaniem tych wszystkich utworów, no chyba że jest taka wola by była ich większa ilość, bo póki co niewielki procent z tych kawałków trafia do zestawu. I chyba większa radość jest z utworów zgłaszanych przez ogół forowiczów i wygranych w naszej zabawie niż piosenek proponowanych przez jedną osobę.
Ale to tylko moja skromna konkluzja.
A i gorąca prośba do Kuby jak i Sebastiana by na forum zapisywali utwory, które zgłosili by wiedzieć, których już nie warto proponować i ewentualnie mieć ogląd jakie zostały zaakceptowane (wprowadzone do zestawu), a jakie nie.

Tym razem nie wziąłem udziału w głosowaniu, bo nie bardzo miałem czas by zapoznać się z proponowanymi utworami, a więc nie chciałem na ślepo głosować. Tym razem postaram się włączyć co by nie patrzeć do zabawy.

A i jeszcze jedno. Zgadzam się z Kubą, by trochę rzadziej był nasze plebiscyty, by nie zasypywać redaktorów naszymi płytkami, tym bardziej, że jak poinformował Kuba właśnie są dwie do zapoznania przez owych panów.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasi kandydaci do zestawu - tura 4

Post autor: ku3a »

tak jak pisałem na samym początku, liczba utworów była na samym początku ustalona z Mariuszem Owczarkiem. a wręcz to on sam zaproponował ile ich może być.
teraz jednak i tak już zmniejszyliśmy częstotliwość. być może trzeba będzie ponownie zmniejszyć częstotliwość lub liczbę utworów. osobiście wolałbym zmniejszenie częstotliwości (jeśli dojdziemy do wniosku, że któraś z dwóch opcji musi mieć miejsce), bo nakład dodatkowej pracy przy każdej płycie jest taki sam, więc wolałbym rzadziej tę pracę wykonywać niż tak samo często tylko dla mniejszej liczby utworów. no ale jeszcze zobaczymy jak sprawa się rozwinie. zakładam, że druga płyta jeszcze nie zdążyła być przedyskutowana, bo kolejna nasza propozycja weszła znowu z pierwszej płyty. przy okazji - bardzo się cieszę, że weszła :-).
ODPOWIEDZ