Nowa odsłona www Listy

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21973
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: Yacy »

A ja nie mam najmniejszego problemu z logowaniem. Fakt, że chcą abym wpisal maila, a ja wpisuję swój login [imię.nazwisko - który "wymusili" na mnie przy pierwszym wejściu na nową stronę] i wtedy dopiero jest okey. Ale to szczególik :-)
Tylko ta zmiana kolejności na wykonawca - tytuł...
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9259
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: Martyr »

Yacy pisze:Fakt, że chcą abym wpisal maila, a ja wpisuję swój login [imię.nazwisko - który "wymusili" na mnie przy pierwszym wejściu na nową stronę]
ja mam tak samo.
zmiana zestawu do głos.wydaje sie podobna do stylu listy Niedźwiedziowej z odsłuchiwaniem. I to chyba jest fajne :)
zamiana kolejności wykonawcy i tytułu - może być.
na następne notowanie juz dzis zaglosowalam :D
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: Miszon »

Zastanawiam się, czy nie lepiej byłoby to przenieść do Tematy Okołolistowe. Szukałem tego tematu, ale właśnie tam zacząłem...

A dlaczego szukałem? Ano już nie zdzierżyłem i napisałem dziś maila w kwestii błędnego Archiwum na nowej stronie. Nie wiem, czy ktoś w ogóle zamierza weryfikować tamtejsze wypaczenia, ale tak w nieskończoność być nie może że takie babole są. Ci którzy to zrobili, w czasie kiedy dodają fragmenty do odsłuchiwania mogliby sprawdzać chociażby w książce (tam też są błędy, ale mniej), jak nie chcą sięgać do www.lp3.pl. Zobaczymy, czy jakiś odzew będzie. Wątpię.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: zbyszu »

Miszon pisze:Ano już nie zdzierżyłem i napisałem dziś maila w kwestii błędnego Archiwum na nowej stronie(...) Zobaczymy, czy jakiś odzew będzie. Wątpię.
Ja już zwątpiłem. Swego czasu wysmazyłem dwa e-maile z zuwazalnymi błedami i niekonsekwencjami (nie usuwanie wypadków z Top 30 z zestawu itp). Po tygodniu ponowiłem wysyłke. Jak dotąd bez zadnego odzewu - nawet choc odrobinke na Liscie, nie licząc już na priv :?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: tadzio3 »

Może zorganizowac jakąś zmasowaną akcję pisania w tej sprawie maili, może to cos zadziała...
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: zbyszu »

Hmmm...Też tak macie?

Jest juz bieżące notowanie (nieststy przed emisją :evil: ) nr 1419 a nastepne jest...1416. Znikły dwa notowania. Przez to, że nie ma np. notowania z ubiegłego tygodnia trudno wyczaic co wypadło z Poczekalni...

Nie wspomnę już, że żaden z postulatów, które proponowałem (też wysylajac dwukrotnie e-maile) nie zostały wzięte pod uwagę. Ba - chyba nic specjalnie nie zmieniono (czytaj: poprawiono) :-/
Awatar użytkownika
Kaczy1993
Posty: 1123
Rejestracja: sob sty 17, 2009 8:01 pm
Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: Kaczy1993 »

U mnie też notowania stanęły na 1416. i też mnie to zirytowało strasznie :evil:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: tadzio3 »

Ech... Myślałem, że to tylko błąd z zeszłego tygodnia, a tu kolejne notowania znikają...
Brak słów :?
falcoeagle
Posty: 755
Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: falcoeagle »

Linki do notowań znikają, ale notowania są dalej
http://lp3.polskieradio.pl/notowania/?r ... er=[b]1418[/b]
Wystarczy zmienić pogrubiony numer... (nikt na to nie wpadł? :roll: )
PeterCub
Posty: 449
Rejestracja: sob kwie 04, 2009 7:37 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: PeterCub »

zbyszu pisze:Jest juz bieżące notowanie (nieststy przed emisją :evil: ) nr 1419
Więc można sobie słuchanie odpuścić, wszystko już wiadomo... Poza tym to notowanie z zeszłej soboty. Może Pan Piotr wyjaśni nam, o co chodzi...
Aro
Posty: 6083
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: Aro »

zbyszu pisze:Hmmm...Też tak macie?

Jest juz bieżące notowanie (nieststy przed emisją :evil: ) nr 1419 a nastepne jest...1416. Znikły dwa notowania. Przez to, że nie ma np. notowania z ubiegłego tygodnia trudno wyczaic co wypadło z Poczekalni...
Nie żartuj ze nie wiesz :wink: :lol:
I co z tego że też tak mamy, ale zafascynowany Listą Przebojów Programu Trzeciego nie powinieneś mieć kaprysów. Tym bardziej ze jak twierdzisz wszystkie notowania zapisujesz w kajecie .
Takze wyluzuj .
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: tadzio3 »

Ale sam fakt takiego niedopatrzenia jest wnerwiający.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: zbyszu »

Aro pisze: I co z tego że też tak mamy, ale zafascynowany Listą Przebojów Programu Trzeciego nie powinieneś mieć kaprysów. Tym bardziej ze jak twierdzisz wszystkie notowania zapisujesz w kajecie .
Takze wyluzuj .
1) Gdzie stwierdziłem, ze zapisuję notowania w kajecie??? Jakiś dowód? Było tak, gdy Lista drukowała się w gazetach, ale to były zamierzchłe czasy Sztandaru M.; EW, Programu TV czy Globy 24. Później nastała era internetu - drukowałem ze strony Trójki, ale jeszcze tej starszej wersji. Teraz korzystam już z nowej odsłony strony Listy - jak widać - niekompletnej. Na szczescie tylko przez jakiś czas. Już naprawiono
2) Pamiętaj, że Listy słuchają tez Słuchacze nie zafascynowani Listą jak Forowicze. Czasem trzeba popatrzeć oczami przeciętnego Słuchacza...

Także wyluzuj.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9895
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: bobby-x »

Przeglądałem dzisiaj rano 1986 rok w Nowych Szatach, proszę zerknąć jaka jest numeracja notowań :mrgreen:


216 217 218 219 218 221 223 224 226 226 227 228 229 230 232 231 233
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Nowa odsłona www Listy

Post autor: JaceK »

Jeszcze gdzieś w innym roczniku był podobny kiks, ale nie pamiętam gdzie... teraz, na szybko, nie znalazłem. O Zauważ, że te brakujące notowania są dostępne (trzeba tylko manualnie zapodać numer w pasku adresu URL), jednakże kolumna b. (miejsce w zeszłym tygodniu) widnieje N, a kolumna c. (tygodni na liście) posiada cyfrę 1. Jak widać, to ewidentnie błąd w źródłach aplikacji...
ODPOWIEDZ