Nasi kandydaci do zestawu

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: Miszon »

Zestaw wyszedł niezły. Miejsca 1, 3, 6, 7 myślę mają szansę (może i 5, ale niespecjalnie mi się spodobało). Aczkolwiek, cały czas być w 8-ce (a nawet długo w 4-ce) i odpaść przedostatnim głosem, nie dostając ani punkta u ostatnich 10 osób... głupio wyszło.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5911
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: mateusz15 »

Me And My Guitar - Tom Dice (3:03)
[muzyka: Tom Dice, Jeroen Swinnen & Ashley Hic, słowa: Tom Dice, Jeroen Swinnen & Ashley Hicklin]
Sonic Angel, 2010
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: kajman »

Miszon pisze:Zestaw wyszedł niezły. Miejsca 1, 3, 6, 7 myślę mają szansę (może i 5, ale niespecjalnie mi się spodobało). Aczkolwiek, cały czas być w 8-ce (a nawet długo w 4-ce) i odpaść przedostatnim głosem, nie dostając ani punkta u ostatnich 10 osób... głupio wyszło.
No to ja odbieram to zupełnie inaczej. Dla mnie kompletnie nieradiowe są piosenki nr 1 (mimo że sam na nią głosowałem) i 6 oraz w mniejszym stopniu 4. Z kolei numerowi 2 dawałbym spore szanse, a większe to chyba tylko numerowi 5. Nie jestem w stanie ocenić numeru 3, gdyż jest on w zdecydowanym sporze z moim gustem muzycznym.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: Miszon »

Jeden nie jest jakoś bardzo radiowy, ale to Juliette Lewis, co może pomóc.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: Neo01 »

Miszon pisze:Jeden nie jest jakoś bardzo radiowy, ale to Juliette Lewis, co może pomóc.
Właśnie. Ja żałuję że to nie jest np. "Hardly wait" - jest trochę bardziej radiowy, a nasza propozycja raczej szans nie ma. Mnie, ztego co przesłuchałem, najbardziej przypadł do gustu nr 5 i jemu - oprócz 3 - będę najbardziej kibicował (bo i radiowy jest raczej :) ).
lady
Posty: 17704
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: lady »

Neo01 pisze: Ja żałuję że to nie jest np. "Hardly wait" - jest trochę bardziej radiowy, a nasza propozycja raczej szans nie ma.
wiesz, ja tak samo myślałam proponując ją do " kandydatów " ... a może w Trójce spodoba się tak samo jak Wam ? :wink:
Co do Piotra Barona to jestem prawie pewna że mu przypadnie do gustu, on często przygarnia takie mało modne bluesy :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: abd3mz »

uwaga! wczoraj o 21 minął termin podawania danych, ale cały czas nie mamy ich dla:
Wiedza - Pustki feat. Nosowska

w związku z tym czekamy do 22. proszę też do tego czasu o podanie ich dla utworu "Salvation" - Scanners, które wskoczy na miejsce Pustek jeżeli ich nie dostaniemy. w przypadku braku tych informacji dla obu utworów płyta będzie uszczuplona o jeden utwór.
miniu
Posty: 1127
Rejestracja: pt kwie 16, 2010 1:54 pm
Lokalizacja: Brzezinka koło Krakowa

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: miniu »

Bardzo dobre głosowanie bo:
Mój nr.
1 --> 2
2 --> 1 (najlepiej)
3 --> 13 (najgorzej)
4 --> 3
5 --> 11
(mój numer w głosowaniu --> numer w wynikach)
Trzy moje głosy przeszły. :mrgreen: :D 8)
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: kajman »

No cóż, popatrzyłem na moje oceny i Pustki mają 5, Scanners 3, więc wiadomo, komu kibicuję:
Wiedza - Pustki (3:08)
[muzyka: Pustki, słowa: Bolesław Leśmian]
Agora SA, 2009

Dane z netu. Gdyby ktoś miał płytę, na której byłoby co innego (muzyka lub wydawca; także featuring Nosowskiej, bo w necie raczej jest w informacjach poniżej) to proszę o poprawkę.
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: ku3a »

no więc właśnie - w końcu Pustki czy Pustki i Nosowska?
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: kajman »

ku3a pisze:no więc właśnie - w końcu Pustki czy Pustki i Nosowska?
Nosowska udziela się wokalnie, ale w opisach jest podana na dole. Ale może ładniej byłoby ją podać. Mi to jest obojętnie, a w Trójce to różnie do tego podchodzą, więc myślę, że niech oni zadecydują (jeżeli się zdecydują).
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: ku3a »

mateusz15 pisze:Me And My Guitar - Tom Dice (3:03)
[muzyka: Tom Dice, Jeroen Swinnen & Ashley Hic, słowa: Tom Dice, Jeroen Swinnen & Ashley Hicklin]
Sonic Angel, 2010
:?: please, sprawdźcie po wpisaniu czy jest dobrze. zupełnie przypadkiem to znalazłem.
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: ku3a »

lady pisze:Nie wiem co powiedzieć - dziękuję za głosy. Choć teraz muszę ze wstydem przyznać że ... wahałam się czy tego bluesa Juliette poddać pod głosowanie, myślałam że nie ma szans. Sprawiliście mi cudowną niespodziankę :)
myślę, że wybierając co zaproponować powinniśmy pamiętać, że wybieramy kandydatów do listy przebojów.
utwory powyżej 5 minut mają bardzo znikomą szansę, by przejść drugie sito. poza tym większe szanse mają żywsze utwory.
lady
Posty: 17704
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: lady »

ku3a pisze: utwory powyżej 5 minut mają bardzo znikomą szansę, by przejść drugie sito. poza tym większe szanse mają żywsze utwory.
ale ona nie ma nawet 5 minut :wink:
A " The Power Of The Heart " Petera Gabriela jest chyba najlepszym dowodem na to, że nie tylko te " żywsze " utwory mogą sobie poradzić na Liście :)
A tak nawiasem to mocno trzymam kciuki za ten dłuuugi i powooolny ale świetny utwór The Mars Volta, myślę że repertuar Listy potrzebuje urozmaicenia i więcej właśnie takich nie-prostych i nie-popowych piosenek, bo my jako słuchacze Programu Trzeciego mamy bardziej urozmaicone gusta muzyczne :wink:
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: jotem3 »

lady pisze:
ku3a pisze: utwory powyżej 5 minut mają bardzo znikomą szansę, by przejść drugie sito. poza tym większe szanse mają żywsze utwory.
(...)myślę że repertuar Listy potrzebuje urozmaicenia i więcej właśnie takich nie-prostych i nie-popowych piosenek, bo my jako słuchacze Programu Trzeciego mamy bardziej urozmaicone gusta muzyczne :wink:
Ja jestem za tym co mówi Ku3a - długasy mają minimalną, jak nie żadną szansę na to by zaistnieć w radio. Co z tego, że może jakimś cudem znajdzie się taki w zestawie, jak zagranie takiego utworu w rozsądnych godzinach może graniczyć z cudem...
Jestem za zapisem w regulaminie, by proponować utwory nie dłuższe niż 5 minut. Takie jest moje zdanie.

A jeśli chodzi o urozmaicenie - według mnie Lista jest wystarczająco urozmaicona, i większego nie potrzebuje.
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: ku3a »

lady pisze:
ku3a pisze: utwory powyżej 5 minut mają bardzo znikomą szansę, by przejść drugie sito. poza tym większe szanse mają żywsze utwory.
ale ona nie ma nawet 5 minut :wink:
nie chodziło mi o Juliette :-). posłużyłem się tylko Twoim cytatem, bo mi pasował do tego co chciałem napisać ;-).
lady pisze:A tak nawiasem to mocno trzymam kciuki za ten dłuuugi i powooolny ale świetny utwór The Mars Volta
jeśli miałbym wskazać utwór który moim zdaniem nie ma żadnych szans, to byłoby to właśnie TMV.
lady pisze:A " The Power Of The Heart " Petera Gabriela jest chyba najlepszym dowodem na to, że nie tylko te " żywsze " utwory mogą sobie poradzić na Liście :)
chodzi o to, by zmaksymalizować szansę trafienia naszych utworów na Listę. teraz, i wcześniej kiedyś też, pisałem o tym co sam uważam, ale też o tym co usłyszałem na Myśliwieckiej.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5911
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: mateusz15 »

ku3a pisze::?: please, sprawdźcie po wpisaniu czy jest dobrze. zupełnie przypadkiem to znalazłem.
:oops: przepraszam, musiałem źle skopiować. Twórcy muzyki i słów są tacy sami.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: Miszon »

Odnośnie utworów w zestawie, ja już napisałem swoje zdanie i zostałem chyba lekko ze zdziwieniem potraktowany. Ale cieszę się, że ku3a i jotem3 mnie popierają. Ja nawet nie słucham do końca tych 8 minutowców jak napisałem. A jak widzę, że po 2 minutach nawet wokal nie wszedł, to dziękuję.

To płyta Pustek, ale Nosowska jest gościnnie, to dopisał bym ją jako feat. (czy jakkolwiek inaczej to zapisać).

w razie czego:

Salvation - SCANNeRS (3:23)
[muzyka i słowa: Matthew Mole and Sarah Daly]
Dim Mak Records, 2010

Tzn. 3:23 pokazuje mi winamp, a wszędzie piszą że ma 3:19. Nie wiem, czy reszta to cisza?
Ostatnio zmieniony pt cze 18, 2010 12:02 pm przez Miszon, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9754
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: tadzio3 »

Miszon pisze:Odnośnie utworów w zestawie, ja już napisałem swoje zdanie i zostałem chyba lekko ze zdziwieniem potraktowany. Ale cieszę się, że ku3a i jotem3 mnie popierają. Ja nawet nie słucham do końca tych 8 minutowców jak napisałem. A jak widzę, że po 2 minutach nawet wokal nie wszedł, to dziękuję.
W LPTrójkowym numerze 1 zespołu The Curre "The Last Day Of Summer" wokal wchodzi zdecydowanie po 2 minutach, a piosenka się spodobała :)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: Miszon »

Mnie nie.
Poza tym - to The Cure, nie zapominaj ;-) .
A Mars Volta chyba nigdy nie słyszałem w Trójce. Nawet u Kaczora nie kojarzę.
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: jotem3 »

Miszon pisze:Mnie nie.
Poza tym - to The Cure, nie zapominaj ;-) .
A Mars Volta chyba nigdy nie słyszałem w Trójce. Nawet u Kaczora nie kojarzę.
U Kaczora właśnie Mars Volta często był prezentowany. Tam go po raz pierwszy usłyszałem...
A z tym się zgadzam, że The Cure to The Cure ;-) Zresztą utwór ma tylko 5:35 :-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: Miszon »

No to może słyszałem, ale nie wiedziałem że to Mars Volta, on często tak robił. Na pewno żadnego nie nagrałem pod taką nazwą.
Tak dawno nie słyszałem pana Piotra, że... :( .
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: jotem3 »

Miszon pisze:No to może słyszałem, ale nie wiedziałem że to Mars Volta, on często tak robił. Na pewno żadnego nie nagrałem pod taką nazwą.
Tak dawno nie słyszałem pana Piotra, że... :( .
Jest szansa, że już niebawem wróci do radia :-) Też bardzo czekam na ten moment (prawie jak na nową płytę Edyty Bartosiewicz ;-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: Miszon »

Tak, wiem że już lepiej się czuje. Ale po tym, jak rok temu mówiono tak samo, to teraz sceptycznie podchodzę do takich wieści.
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4561
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Nasi kandydaci do zestawu

Post autor: obserw99 »

Dzisiaj w LPTrójce odbyła się oficjalna premiera nowego i … niestety ostatniego już singla zespołu a-ha w historii.... :shock:

Tytuł: "Butterfly Butterfly (The Last Hurrah)".

Playlista z 18.06.2010 z godzin 09:00-12:00 http://www.polskieradio.pl/trojka/tubar ... 70299.html

Świetny hit na wakacje... a jednak łza się w oku kręci, że to jednak koniec ich kariery... ten pożegnalny tekst z fanami... melancholijny wokal i te świetne gitary w tle…
:(
Pewnie, że znajdą się teraz oponenci, ale pamiętajcie, że a-ha to zespół, który na LP3 wprowadził jak dotąd 30 utworów, z czego 9 dotarło do miejsca #1. Poza tym zespół a-ha gościł na LP3 aż 399 tygodnie.... do dzisiaj.

Tutaj można odsłuchać nowego i ostatniego singla a-ha...
http://www.youtube.com/watch?v=xaESmtGLYzY

Kawałek mocno kręci po 5 przesłuchaniu....

Pozdrawiam wszystkich słuchaczy LP3...
W sumie nie wiem dlaczego nie ma tego utworu jeszcze w zestawie do głosowania na następną listę ? hmmm....
ODPOWIEDZ