Konkurs o Australii

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Dekodi
Posty: 309
Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Konkurs o Australii

Post autor: Dekodi »

Przepraszam, że piszę tak późno, ale przez ostatnie dwa tygodnie nie miałem na nic czasu. Najpierw pierwsze formalności związane z wyjazdem, a potem urlop z rodziną nad morzem.
Dziękuję wszystkim forumowiczom za gratulacje po wygranym konkursie Listy Trójki. Wielkie wyrazy uznania dla moich przeciwników. To była naprawdę zacięta walka. Głos pod koniec dogrywki strasznie mi drżał, ale to chyba było słychać na antenie. Szkoda tylko, że ta wygrana zbiegła się w czasie z odejściem Niedźwiedzia z Trójki. Od tego czasu nie kontaktował się nikt ze mną z Trójki, natomiast pozostaję w stałym kontakcie z Prószyńskim.
Podczas wręczania nagrody (wstępny termin 27 sierpnia) w siedzibie "Prószyński i spółka" chciałbym porozmawiać z Panem Markiem m.in. o jego decyzji. Mam świadomość, że nie odpowie mi na wszystkie pytania, ale chyba uchyli rąbka tajemnicy. Możecie wszyscy być pewni, że podzielę się moimi informacjami o ile Pan Marek nie zastrzeże ich tylko do mojej wiadomości. Jeszcze raz wielkie dzięki za ciepłe słowa. Szczególnie od JC (Liczę na dalszą owosną współpracę).
Jeżeli będzie tylko takie zapotrzebowanie po powrocie z Australii podzielę się wrażeniami na forum.
JC
Posty: 1167
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: JC »

Pozdrawiam Cie Jacku. Gratuluje i zycze udanej podrozy.

P.S. Podczas audycji dowiedzialem sie nawet, ze mamy te same zawody. :wink:
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Serdeczne gratulacje! :-D
Koniecznie po powrocie opisz jak bylo i wrzuc troche zdjec :-)
Kiedy wyjezdzasz?
Dekodi
Posty: 309
Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Konkurs o Australii

Post autor: Dekodi »

Wyjazd prawdopodobnie 27 października, powrót 11 listopada. Na zdjęcia możecie liczyć.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Czekamy na jakiś opis. :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Robinson pisze:Czekamy na jakiś opis. :)
Jak przeczytałem tytuł tematu to myślałem, że odezwał się zwycięzca konkursu z Bossem (a to przecież Madryt 8) ). Również czekam na opis. :)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

[offtopic]a propos Madrytu, nie wiem jak Wy, ale ja sie tam przeprowadzilem z Kaliningradu ;-) [/offtopic]
Dekodi
Posty: 309
Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Post autor: Dekodi »

Spokojnie od wycieczki minęłó trochę czasu, ale chyba jeszcze za mało żeby to wszystko ogarnąć. Podam tylko kilka nazw: Sydney Ayers Rock, Uluru, Kata Tjuta, Kings Canyon, Alice Springs, Cairns, Kuranda, Brisbane, Gold Coast. To wszystko wuidziałem, a oprócz tego lot balonem, rejs na rafę koralową i wiele wiele przygód zdjęć. A teraz tylko wspomnienia. Trochę zdjęć podrzucę, jeśli tylko je uporządkuję.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9259
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Jak to sie stało że wcześniej nie znalazłam tego tematu? Doprawdy, nie wiem...

Jacku, serdeczne gratulacje już po fakcie.
Nazwy miejsc - ciekawie brzmiące. Czekamy na fotoreportażyk :P
Apprentice
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 28, 2007 9:55 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Apprentice »

Jako miłośnik krainy kangurów oczekuję na ciekawe fotki z wyprawy.
Ze spóźnieniem (nie zauważyłem wcześniej tego tematu) gratuluję zwycięstwa i wytrwałej walki do końca konkursu w tej pamiętnej ostatniej autorskiej audycji pana Niedźwiedzia.
Może opiszesz też w paru słowach trochę ciekawostek z wyprawy ?
Pozdrawiam
Dekodi
Posty: 309
Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Post autor: Dekodi »

Opis wyprawy jutro na blogu u Marka Niedźwieckiego wraz z kilkoma zdjęciami. Jeszcze parę zdjęć znajdziecie pod linkiem http://s009.wyslijto.pl/?file_id=93728634311630964696
kris3k
Posty: 218
Rejestracja: czw sie 30, 2007 5:54 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kris3k »

Dziękuje Jacku za bardzo wyczerpujący opis Twojej wyprawy do Australii, no i spóźnione gratulacje za wygranie konkursu. ;)

PS.
Ze źródła http://www.marekniedzwiecki.pl/ Moja Australia
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: j64 »

Gratuluję i dziękuję za relację. Miło jest "podróżować" po Australii podczas czytania i oglądania zdjęć :P.
Apprentice
Posty: 23
Rejestracja: sob lip 28, 2007 9:55 am
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Apprentice »

Dekodi pisze: .....Jeszcze parę zdjęć znajdziecie pod linkiem http://s009.wyslijto.pl/?file_id=93728634311630964696
Przyznam szczerze, że chciałem podpatrzeć fotki z twojej wyprawy życia, ale u mnie pojawia się pusta strona, kompletna pustka.
A opis i fotki na stronie pana Marka - rewelacja. Zobaczyłeś wiele rewelacyjnych miejsc i widzę tylko, że tempo podróżowania miałeś jak w formule 1. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ