piosenki promowane przez nas na LP3 (następcy 'Again'?)

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

piosenki promowane przez nas na LP3 (następcy 'Again'?)

Post autor: ku3a »

W innej czesci forum powstal pomysl, abysmy co tydzien w glosowaniu na LP3 grupowo wspomagali jakas jedna piosenke, wskazana przez kolejne osoby. "Wspomagali" = poswiecili jeden ze swoich dziesieciu glosow na Liste na piosenke, ktorej pomoc jest potrzebna, czyli taka ktora na razie na elpetrojce w zaden sposob nie zaistniala.

Na razie wspomagalismy "23" - Blonde Redhead i "Humanity" - Scorpions. W tym tygodniu przyszla kolej na "My Humps" - Alanis Morissette. Byc moze w poprzednim miejscu nie kazdy zauwazyl wspomniany watek, stad pomysl, by przesunac go tutaj, a wlasciwie zalozyc nowy, w ktorym informowalibysmy sie jakie sa nastepne piosenki ktore bedziemy promowac.

Kto moze zglosic piosenke do promocji? Zostalo ustalone, ze osoby ktore sie zglosily do akcji, czyli zadeklarowaly, ze beda wspomagac glosem wskazane piosenki, zostana ulozone w kolejnosci wedlug liczby glosowan na liste forumowa (stan po 73 notowaniach listy forumowej) i osobą ktora bedzie wybierac piosenke w nastepnym tygodniu bedzie ta z najwyzsza liczba glosowan ktora jeszcze nie zglaszala swojej propozycji.

Lista wyglada tak:
73 ku3a
72 tadzio3
71 Grycek
64 zbyszu
57 jotem3
54 stavanger
54 Yacy
46 Gary
45 nastoletni_duch
44 Tomekk
43 mrsap
38 jackal
33 kajman
29 Robinson
26 Martyr
25 piotreklp3
23 prz_rulez
21 Bodeczek
20 Miszon
19 Adameks
11 HERMMAN
4 JC
2 drwycior
0 jaszczomp
0 yeti
Zawiesina
Gabram
Mr. Dark
adr
Aro
retry2
abd3mz

Na pomysl wpadl yeti i to on zaproponowal "23". Idea zostala podchwycona przez Robinsona i w nastepnym tygodniu glosowalismy na "Humanity". W miedzyczasie stworzylismy liste chetnych i od tego tygodnia to z niej wybierana jest nastepna osoba. Jak widac, kolejna piosenke do promowania wybierze tadzio3.

Od teraz osoby ktore sie zglosza i przy glosowaniu na forumowa beda zaznaczac, ze glosuja na wskazany utwor (umieszczajac go w swojej dziesiatce albo tylko piszac komentarz slowny), beda umieszczane na koncu kolejki (a nie wsortowywane do srodka).

Moze uda nam sie wspolnymi silami wprowadzic jakas piosenke do Poczekalni. Byc moze ludzie sluchajacy Listy po uslyszeniu podchwyca, zaczna glosowac i bedziemy miec przypadek podobny do "Again"? Probujmy :!:
Ostatnio zmieniony wt sty 29, 2008 8:51 pm przez ku3a, łącznie zmieniany 31 razy.
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Jeśli przez te 5 tygodni nie wyleci z zestawu, to zaproponuje "My gift of silence"
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

stavanger pisze:Jeśli przez te 5 tygodni nie wyleci z zestawu, to zaproponuje "My gift of silence"
coś mi się wydaje, że ktoś Cię w tym ubiegnie. :wink:
Ja się zacznę zastanawiać około tygodnia wcześniej, czyli we wrześniu. 8)
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Gary pisze:
stavanger pisze:Jeśli przez te 5 tygodni nie wyleci z zestawu, to zaproponuje "My gift of silence"
coś mi się wydaje, że ktoś Cię w tym ubiegnie. :wink:
To nawet lepiej, bo niektóre piosenki dosyć niespodziewanie wylatują z zestawu :roll:
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Czy przyjmujemy zasadę, że można ponownie promować utwór, który był już promowany, ale mu się nie powiodło, czy raczej nie?
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ja bym byl za tym, zeby mozna bylo. Osoba zglaszajaca powinna nie miec zadnych ograniczen w wyborze. Jedyna zasada powinno byc to, zeby piosenka nigdy nie byla nawet w Poczekalni.
yeti
Posty: 62
Rejestracja: sob cze 17, 2006 11:49 pm
Lokalizacja: BY THE SEA Gdańsk

Post autor: yeti »

oki spróbuje z pamięci - to moje głosowanie na liste forumową.
1. 23 - Blonde Redhead
2. RUNNING UP THAT HILL - Placebo
3. I STILL REMEMBER - Bloc Party
4. MAP OF THE PROBLEMATIQUE - Muse
5. MER DU JAPON - Air
6. THE RIVER - Good Charlotte
7. KILL...(nie pamietam dalej) - Poise Rite
8.GIDDY STRATOSPHERES - The Long Blondes
9. SHINE ON - Jet
10. piosenka promowana w tym tygodniu - Alanis Morrisette
yeti
Posty: 62
Rejestracja: sob cze 17, 2006 11:49 pm
Lokalizacja: BY THE SEA Gdańsk

Post autor: yeti »

mam jeszcze jedną propozycję. fajnie byłoby gdyby piosenki które chcemy promować umieszczac na forum w wersji do posłuchania - tylko błagam nie w rapidzie!!!
yeti
Posty: 62
Rejestracja: sob cze 17, 2006 11:49 pm
Lokalizacja: BY THE SEA Gdańsk

Post autor: yeti »

aha jeszcze jedno - fajnie byłoby gdybysmy promowali debiutantów lub wykonawców mniej znanych - nie wiem ale wydaje misię ze takie szlumy jak scorpions i alanis to same sobie poradzą, a np. Poise Rite, Blonde redhead, The Knife itp. już nie. Miło byłoby gdyby dzieki nam zaistniał na liscie ktos z poza szlumowców tzw. indie ( chociaz to pojęcie na BBC Radio1 jest baaardzo pojemne) Ale oczywiscie nic na siłę, to była tylko propozycja, każdy ma prawo wyboru.
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

yeti pisze:oki spróbuje z pamięci - to moje głosowanie na liste forumową.
umiesc ten zestaw, prosze, w odpowiednim watku.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Nawet takie wygi jak Scorpions sobie nie poradzą, jeśli nie są grane w trójce, więc ja jestem przeciw temu ograniczeniu.
ku3a pisze:ja bym byl za tym, zeby mozna bylo. Osoba zglaszajaca powinna nie miec zadnych ograniczen w wyborze. Jedyna zasada powinno byc to, zeby piosenka nigdy nie byla nawet w Poczekalni.
Ja też jestem za możliwością powtórnego zgłoszenia piosenki pod w/wym. warunkiem.
yeti
Posty: 62
Rejestracja: sob cze 17, 2006 11:49 pm
Lokalizacja: BY THE SEA Gdańsk

Post autor: yeti »

a moze podasz skrót do tedo miejsca - wątku - please :D
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

yeti pisze:a moze podasz skrót do tedo miejsca - wątku - please :D
heh...
i jeszcze jedno - jesli Alanis ma dostac punkt na liscie forumowej to wpisz na 10. miejscu MY HUMPS - Alanis Morissette, jesli nie - to informacje o zaglosowaniu na to na LP3 napisz w komentarzu pod swoimi glosami.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

yeti pisze:a moze podasz skrót do tedo miejsca - wątku - please :D
Odpowiedni temat jest tu:
http://www.forum.lp3.pl/viewtopic.php?t=1667
Ma już 3 strony, poczytaj całość i pamiętaj o zasadach (duże litery, itp.).
Co tydzień zakładany jest nowy temat.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Deklarację zlozyło 25 osób - co oznacza conajmnien 25 glosów na promowany utwór.

Warto też, aby zachęcać do głosowania inne osoby - nie związane z forum.

Moze się uda?

[*][*][*]
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9754
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Wciąż się zastanawiam który utwór wybrać do promocji. Jeżeli nie wymyślę, to przeczekam jeszcze tydzień, a następne notowanie oddam kolejnemu uzytkownikowi Gryckowi. Myślę jednak, ze na coś się zdecyduje, ale sporo jest takich utworów.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Gary pisze:
stavanger pisze:Jeśli przez te 5 tygodni nie wyleci z zestawu, to zaproponuje "My gift of silence"
coś mi się wydaje, że ktoś Cię w tym ubiegnie. :wink:
Ja się zacznę zastanawiać około tygodnia wcześniej, czyli we wrześniu. 8)
ja pewnie też bo jakoś nie chce mi się wierzyć że nie promowany utwór wytrzyma w zestawie do 7 września :-( Chyba że ktoś wcześniej zechce wypromować BAND OF HORSES - The Funeral :wink:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Skoro Archive w tytule to może kliknę, ze własnie w Programie III rozbrzmiewa "Lights". Ponad 17 minut.

Które ogólnopolskie Radio odwazy się na taki krok i zagra taaaaaaaaaaki utwór w tzw. pasie dziennym - gdzie priorytetem jest reklama i konkursy sesemesowe???

Bez konkurencji

[*][*][*]
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

stavanger pisze:
Gary pisze:
stavanger pisze:Jeśli przez te 5 tygodni nie wyleci z zestawu, to zaproponuje "My gift of silence"
coś mi się wydaje, że ktoś Cię w tym ubiegnie. :wink:
To nawet lepiej, bo niektóre piosenki dosyć niespodziewanie wylatują z zestawu :roll:
Patrząc na Twoje głosy na forumową, to promowanym przez Ciebie utoworem w takim przypadku może być 1234 albo Humanity (jeśli się nie dostanie do poczekalni) albo oczywiście jeszcze coś innego co się w międzyczasie wyłoni.
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3398
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

Robinson pisze:Patrząc na Twoje głosy na forumową, to promowanym przez Ciebie utoworem w takim przypadku może być 1234 albo Humanity (jeśli się nie dostanie do poczekalni) albo oczywiście jeszcze coś innego co się w międzyczasie wyłoni.
Wątpie, żeby na Feist głosowało dużo osób, choć ten kawałek na pewno jest bardziej przebojowy niz pierwszy singiel "My moon, my man"
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Yacy pisze:
Gary pisze:
stavanger pisze:Jeśli przez te 5 tygodni nie wyleci z zestawu, to zaproponuje "My gift of silence"
coś mi się wydaje, że ktoś Cię w tym ubiegnie. :wink:
Ja się zacznę zastanawiać około tygodnia wcześniej, czyli we wrześniu. 8)
ja pewnie też bo jakoś nie chce mi się wierzyć że nie promowany utwór wytrzyma w zestawie do 7 września :-( Chyba że ktoś wcześniej zechce wypromować BAND OF HORSES - The Funeral :wink:
a co ja mam powiedzieć. Ja chyba dop;iero w październiku, a Salala Kidjo z Gabrielem już jest w zestawie od marca. Szansa, że dotrwa koło 0,5%, a na to, żeby kto inny zgłosił wynosi 0,000000000001%.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

zbyszu pisze:Skoro Archive w tytule to może kliknę, ze własnie w Programie III rozbrzmiewa "Lights". Ponad 17 minut.
Które ogólnopolskie Radio odwazy się na taki krok i zagra taaaaaaaaaaki utwór w tzw. pasie dziennym - gdzie priorytetem jest reklama i konkursy sesemesowe???
No cóż, dlatego słuchamy Trójki. A z tego co wiem to dokładnie 18:21.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

stavanger pisze:
Robinson pisze:Patrząc na Twoje głosy na forumową, to promowanym przez Ciebie utoworem w takim przypadku może być 1234 albo Humanity (jeśli się nie dostanie do poczekalni) albo oczywiście jeszcze coś innego co się w międzyczasie wyłoni.
Wątpie, żeby na Feist głosowało dużo osób, choć ten kawałek na pewno jest bardziej przebojowy niz pierwszy singiel "My moon, my man"
I moim zdaniem znacznie lepszy.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Robinson pisze:Patrząc na Twoje głosy na forumową, to promowanym przez Ciebie utoworem w takim przypadku może być 1234 albo Humanity (jeśli się nie dostanie do poczekalni) albo oczywiście jeszcze coś innego co się w międzyczasie wyłoni.
Pewnie jestem w mniejszości, ale uważam, że nie powinno się zgłaszać ponownie tej samej piuosenki. Dostała swoją szansę i dajmy szansę kolejnej.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: piosenki promowane przez nas na LP3 (nastepcy 'Again'?)

Post autor: kajman »

ku3a pisze:Lista wyglada tak:
33 kajman
Sorry, ale w/g moich wyliczeń głosowałem 36 razy. Chyba że to są obliczenia sprzed kilku tygodni, bo i Tobie też podejrzanie mało wychodzi.
ODPOWIEDZ