Uwagi do nowej odsłony Listy

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5192
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: konwicki1980 »

TStudent - nie obraź się, ale z takimi pomysłami nadawałbyś się na jednego z obecnych szefów "Trójki". :roll:
Chyba że wszystko piszesz dla żartu, byle ciągnąć dyskusję
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: temik3 »

konwicki1980 pisze: pn sty 06, 2020 12:01 am TStudent - nie obraź się, ale z takimi pomysłami nadawałbyś się na jednego z obecnych szefów "Trójki". :roll:
Chyba że wszystko piszesz dla żartu, byle ciągnąć dyskusję
E tam Piotrku, myślę że nie. Chłopak naprawdę chce dobrze i nie posądzajmy go o nic złego, po prostu chce tu być, wśród Nas, chce pomagać i Ja go szanuję. Czasem za dużo :D takich "żartów" wypisuje, ale na pewno nikogo nie chciałby urazić.
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: kajman »

TStudent pisze: ndz sty 05, 2020 11:40 pm żeby z P. nie można było dostać się do niej od razu, a po tygodniowej przerwie
Ale to jest akurat jeden z nielicznych pozytywów. Przedtem ten utwór znikał, chociaż logicznie biorąc powinien być. Oby tak zostało jak teraz.
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: TStudent »

Podzielam zdanie Tomka. :)
Piotrze, nie obrażam się. Próbuję mówić merytorycznie. :D
Tomku, mówiłem o zmianie w systemie w znaczeniu takim jak n13 na n10, a niekoniecznie stronę internetową. Pewnie, że kombinowanie z tą stroną internetową tak bardzo im nie wyszło, że jeszcze jakiś czas zejdzie się naszym informatykom z poprawkami. Mam nadzieję, że do najbliższego notowania się wyrobią. ;)
AmigoVulnerable
Posty: 124
Rejestracja: sob wrz 17, 2016 6:24 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2013

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: AmigoVulnerable »

Skoro dało się wrzucić bez błędu poprzednie notowanie (pomijając drobny fakt, że nie jest oddzielona 30 od poczekalni), to da się i obecne notowanie, tylko ktoś traktuje to po macoszemu.
Na ten moment zostało im usunąć liczbę tygodni w poczekalni (która nie wiedzieć czemu wynosi 1), usunąć zmiany i liczbę tygodni w miejscach 51-63, no i wrzucić miejsca 61-63.
Czy to aż tak wiele?
Ktoś się bardzo rozleniwił z LP3.
Jak będą traktować tak po macoszemu, to może jakoś dociągną do 2000 notowania...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: bobby-x »

konwicki1980 pisze: ndz sty 05, 2020 12:30 am No i można by przywrócić pozycje 61-63.
Jest to zgłoszone do informatyków.
kajman pisze: pn sty 06, 2020 12:32 am
TStudent pisze: ndz sty 05, 2020 11:40 pm żeby z P. nie można było dostać się do niej od razu, a po tygodniowej przerwie
Ale to jest akurat jeden z nielicznych pozytywów. Przedtem ten utwór znikał, chociaż logicznie biorąc powinien być. Oby tak zostało jak teraz.
I Bryan z 50 z 1978 nie wylatuje z nieszczęśliwej bo nie można za bardzo namieszać panom od info bo się pogubią.
kajman pisze: pn sty 06, 2020 12:32 am Ale to jest akurat jeden z nielicznych pozytywów. Przedtem ten utwór znikał, chociaż logicznie biorąc powinien być. Oby tak zostało jak teraz.
Więc logicznie będzie. Tylko może by trzeba zastosować regułę, że jak nie wróci po np. 3 tygodniach do poczekalni to wypada z zestawu co by nie blokować n13 bo jest 7 z poczekalni w n13.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: bobby-x »

AmigoVulnerable pisze: pn sty 06, 2020 12:56 am Skoro dało się wrzucić bez błędu poprzednie notowanie (pomijając drobny fakt, że nie jest oddzielona 30 od poczekalni), to da się i obecne notowanie, tylko ktoś traktuje to po macoszemu.
Na ten moment zostało im usunąć liczbę tygodni w poczekalni (która nie wiedzieć czemu wynosi 1), usunąć zmiany i liczbę tygodni w miejscach 51-63, no i wrzucić miejsca 61-63.
Czy to aż tak wiele?
Ktoś się bardzo rozleniwił z LP3.
Jak będą traktować tak po macoszemu, to może jakoś dociągną do 2000 notowania...
Zatrudnij się w Trójce jako informatyk, to wszystko zrobisz perfekcyjnie. Może warto by było im pomóc a nie tylko narzekać ??? Tak to aż tak wiele bo "posypały" im się skrypty z wersji zrobionej przez poprzednich informatyków. Nie wiem na czym to polega.
Ostatnio zmieniony pn sty 06, 2020 12:32 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: temik3 »

bobby-x pisze: pn sty 06, 2020 12:21 pm Więc logicznie będzie. Tylko może by trzeba zastosować regułę, że jak nie wróci po np. 3 tygodniach do poczekalni to wypada z zestawu co by nie blokować n13 bo jest 7 z poczekalni w n13.
I to była by bardzo dobra zasada.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: temik3 »

bobby-x pisze: pn sty 06, 2020 12:25 pm Zatrudnij się w Trójce jako informatyk, to wszystko zrobisz perfekcyjnie. Może warto by było im pomóc a nie tylko narzekać ???
Dobrze, że zginęło to .... :D . Co do reszty to faktycznie za dużo narzekania, może poczekajmy jeszcze chwilkę jak ktoś słusznie napisał.
AmigoVulnerable
Posty: 124
Rejestracja: sob wrz 17, 2016 6:24 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2013

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: AmigoVulnerable »

bobby-x pisze: pn sty 06, 2020 12:25 pm
AmigoVulnerable pisze: pn sty 06, 2020 12:56 am Skoro dało się wrzucić bez błędu poprzednie notowanie (pomijając drobny fakt, że nie jest oddzielona 30 od poczekalni), to da się i obecne notowanie, tylko ktoś traktuje to po macoszemu.
Na ten moment zostało im usunąć liczbę tygodni w poczekalni (która nie wiedzieć czemu wynosi 1), usunąć zmiany i liczbę tygodni w miejscach 51-63, no i wrzucić miejsca 61-63.
Czy to aż tak wiele?
Ktoś się bardzo rozleniwił z LP3.
Jak będą traktować tak po macoszemu, to może jakoś dociągną do 2000 notowania...
Zatrudnij się w Trójce jako informatyk, to wszystko zrobisz perfekcyjnie. Może warto by było im pomóc a nie tylko narzekać ??? Tak to aż tak wiele bo "posypały" im się skrypty z wersji zrobionej przez poprzednich informatyków. Nie wiem na czym to polega.
A jak my, forowicze możemy im pomóc?
Tylko pisząc co jest do poprawy..
Nawiasem mówiąc, masz wiedzę nt. dlaczego w ogóle strona została zmieniona ?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: bobby-x »

AmigoVulnerable pisze: pn sty 06, 2020 12:56 am Czy to aż tak wiele?
Ktoś się bardzo rozleniwił z LP3.
Niepotrzebne są takie uszczypliwe wpisy.
AmigoVulnerable pisze: pn sty 06, 2020 12:56 am Skoro dało się wrzucić bez błędu poprzednie notowanie (pomijając drobny fakt, że nie jest oddzielona 30 od poczekalni), to da się i obecne notowanie, tylko ktoś traktuje to po macoszemu.
Na ten moment zostało im usunąć liczbę tygodni w poczekalni (która nie wiedzieć czemu wynosi 1), usunąć zmiany i liczbę tygodni w miejscach 51-63, no i wrzucić miejsca 61-63.
Wszystko będzie sukcesywnie poprawiane, nie znam się na tym, może nie zapisali sobie wszystkich skryptów?? nie wiem.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: bobby-x »

AmigoVulnerable pisze: pn sty 06, 2020 12:41 pm Nawiasem mówiąc, masz wiedzę nt. dlaczego w ogóle strona została zmieniona ?
Nie wiem, mogę przypuszczać, że co 10 lat potrzebne są zmiany, może nie koniecznie wyglądu ale zabezpieczeń, pytaj Jacka o takie sprawy. Wygląd chyba chcieli unowocześnić, moim zdaniem nie bardzo to wyszło.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: bobby-x »

Ja bym sugerował wyrzucenie obrazków z zestawu do głosowania na listę i na top. Moim zdaniem jest to niepotrzebne bo dużo więcej raz trzeba klikać w pasek do przewijania. A przy polskim topie czy ogólnym robi się to nie do zniesienia.

Właśnie a może by zacząć już myśleć o Polskim Topie, zostały 2-3 mce do uruchomienia topu.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: bobby-x »

AmigoVulnerable pisze: pn sty 06, 2020 12:41 pm A jak my, forowicze możemy im pomóc?
Tylko pisząc co jest do poprawy..
No i o to chodzi, jak coś zauważycie, że jest źle, to piszcie. W polskim Topie widziałem Habakuka przy Murach i nie wiem jakim cudem skoro w 11 topach jest "trójca". A, już poprawili.
Ostatnio zmieniony pn sty 06, 2020 1:06 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: Yacy »

bobby-x pisze: pn sty 06, 2020 1:00 pm Ja bym sugerował wyrzucenie obrazków z zestawu do głosowania na listę i na top.
oj, tak!!! :-)
po co na co to.
ale obawiam się, że ktoś ma inną koncepcję.
gdyby chociaż był komplet, ale te puste fotki to jest jakiś koszmarek...
ale ogólnie lepiej byłoby bez.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: bobby-x »

Yacy pisze: pn sty 06, 2020 1:05 pm oj, tak!!! :-)
po co na co to.
Koncepję można zmienić, jak przedstawimy dobre argumenty. Wydaje mi sie, że wrzucili wszędzie te obrazki bo .... tak ładniej ??? Tylko nie funkcjonalnie.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: temik3 »

bobby-x pisze: pn sty 06, 2020 1:03 pm No i o to chodzi, jak coś zauważycie, że jest źle, to piszcie. W polskim Topie widziałem Habakuka przy Murach i nie wiem jakim cudem skoro w 11 topach jest "trójca". A, już poprawili.
Sporo rzeczy zauważyłem i napisałem, tylko nwm czy dotarło bo nie ma odzewu. Ale zauważyłem jakieś tam poprawki (chociażby ową).
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: bobby-x »

Gdzie napisałeś?
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: kajman »

A ta Nowość na zielono to od kiedy jest? Mogłem wcześniej nie zauważyć, bo spostrzegawczy nie jestem. Ale mi się to podoba.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: Yacy »

powoli strona wraca do normy.

jeśli chodzi o bieżący zestaw to mi najbardziej brakuje wyróżnionych nowości.
idealnym rozwiązaniem byłaby zakładka "Nowości" obok "Nagrania do głosowania" / "Wróć do listy" (zakładka zmienia nazwę zależnie na której stronie jesteśmy).
może się doczekamy :-)
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: temik3 »

bobby-x pisze: pn sty 06, 2020 2:42 pm Gdzie napisałeś?
Na stronie jest kontakt, to tam.
Awatar użytkownika
piotreklp3
Posty: 1807
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 4:41 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2005 roku
Lokalizacja: Jasło/Kraków
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: piotreklp3 »

kajman pisze: wt sty 07, 2020 7:51 am A ta Nowość na zielono to od kiedy jest? Mogłem wcześniej nie zauważyć, bo spostrzegawczy nie jestem. Ale mi się to podoba.
Od początku, przy czym po ostatniej liście taki status miały nowości w poczekalni, a w top30 tylko te, które pominęły poczekalnię (Iggy był nowością, a Kiwanuka i Bruce już nie). Poprawili jednak to dość szybko.
Przydałby się podobny opis przy powrotach (może z innym kolorem).
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: tadzio3 »

Yacy pisze: wt sty 07, 2020 11:25 am powoli strona wraca do normy.

jeśli chodzi o bieżący zestaw to mi najbardziej brakuje wyróżnionych nowości.
idealnym rozwiązaniem byłaby zakładka "Nowości" obok "Nagrania do głosowania" / "Wróć do listy" (zakładka zmienia nazwę zależnie na której stronie jesteśmy).
może się doczekamy :-)
Mi by się marzyła możliwość sortowania zestawu do głosowania na różne sposoby (po nazwie wykonawcy, nazwie utworu, miejscu na liście, stażu itp), no ale domyślam się, że to nie jest wielu osobom potrzebne i systemowo trudne do stworzenia.

I tak jak już były wcześniej głosy, niepotrzebne są te okienka w zestawie do głosowania no i numery!
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: temik3 »

piotreklp3 pisze: wt sty 07, 2020 11:37 am Przydałby się podobny opis przy powrotach (może z innym kolorem).
No fajna sprawa by była, a może jeszcze kolory dla nowości w zestawie lub zestaw nowości jak za poprzedniej strony gdzieś z boku. A i wzrok mi pada to jakby te trójkąciki, kwadraciki spadkowo-awansowe i liczby były ciut większe. Ale to już tylko moja zachcianka. Jest coraz lepiej więc jest się z czego cieszyć.
temik3
Posty: 17404
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Uwagi do nowej odsłony Listy

Post autor: temik3 »

tadzio3 pisze: wt sty 07, 2020 11:43 am I tak jak już były wcześniej głosy, niepotrzebne są te okienka w zestawie do głosowania no i numery!
Numery to w sumie nie jest takie złe, bo wiem ile utworów jest w zestawie. A okienka to albo wszystkie pełne albo wcale, ale dajmy czas to akurat nie problem przy głosowaniu moim zdaniem.
ODPOWIEDZ