Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Czy Twoim zdaniem utwory sprzed wielu lat powinny być obecnie na LP3?

Czas głosowania minął pt sie 17, 2018 4:53 pm

TAK - każda piosenka, która nigdy wcześniej nie była na Liście, może pojawić się w zestawie do głosowania w dowolnym momencie, bez względu na czas jej powstania
19
48%
NIE - na Liście powinny być wyłącznie aktualne utwory, a dla klasyków sprzed wielu lat są Top Wszech Czasów oraz Polski Top Wszech Czasów
15
38%
TAK - ale tylko wtedy, gdy jego dodanie do zestawu do głosowania jest następstwem śmierci wykonawcy
6
15%
 
Liczba głosów: 40

Awatar użytkownika
dannar
Posty: 4102
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: dannar »

Wyniki bardzo smutne. Chyba najlepiej przestać tracić czas na taką listę. :(
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: barb42 »

Taką, czyli jaką?
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Gary »

z całym szacunkiem, ale porównanie trochę nietrafione, bo jednak utwór Maanamu z całym szacunkiem na topie wszech czasów (także polskim) nie ma czego szukać.
A w/wym. sprawie nie zamykałbym listy przed Zeppelinami, aczkolwiek pewnie wolałbym mniej oczywiste i znane (o ile takowe są) ich utwory w zestawie
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Neo01 »

Moim zdaniem jeśli wyjdzie utwór w nowej wersji, niech choćby to będzie remastering, to OK, niech sobie będzie, jeśli musi.
Ale dodawanie jakiegoś starego kawałka ot tak trochę kłóci się z ideą listy przebojów.
I tak mamy kawery, stare piosenki, a np. nowego Riverside ni hu hu (!), o Alice in Chains czy Uriaha Heep choćby nie wspomnę.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Miszon »

dannar pisze: wt sie 14, 2018 5:41 pm Wyniki bardzo smutne. Chyba najlepiej przestać tracić czas na taką listę. :(
też sądziłem, że będzie raczej 13 głosów na NIE, a 3 na TAK...

Ciekawostka: chciałem sobie uzupełnić swój BTW jeśli chodzi o rok 2015, bo nic w nim nie mam jak dotąd z zagranicznych rzeczy. Zajrzałem najpierw na lp3.pl, by sobie sprawdzić, co tam w podsumowaniu roku było wysoko. Niestety, poza masą polskich utworów (sporo faktycznie bardzo dobrych albo chociaż niezłych), nie znalazłem chyba ŻADNEGO kawałka, który mógłbym dodać. Co więcej, nie znalazłem tam żadnego kawałka, który by pasował do roku 2015... Zajrzawszy do zestawu zagranicznego, człowiek mógłby pomyśleć, że to lata 70-te, bo wygląda tak, jakby Trójka grała tylko Pink Floyd, Davida Gilmoura i AC/DC...
Ostatecznie nic nie dodałem, bo żeby dodać kolejny numer tych wykonawców do zestawienia, to musiałoby być coś, co by mnie absolutnie olśniło czy zachwyciło, pobiło innymi słowy ich stare dokonania.
Smutne to, że Lista mi nie pomogła :-( .
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: barb42 »

A dla mnie lista w 2015 roku miała dwa piękne utwory i dzięki nim przeżyłam smutny czas.

Takie licytacje są bez sensu, bo subiektywne z natury. Znam osoby, które nic muzycznie nie cieszy, więc tym bardziej nic nie znajdą na LP PR3.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Miszon »

PS. Przypomniało mi się, że w 2015 była piosenka o Turku Florencji z Maszynami. Także jednak coś było :-) .
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: kajman »

Dla mnie w wynikach dobijające jest to, że aż 5 osób wybrało opcję trzecią. Resztę jestem w stanie zrozumieć.
Awatar użytkownika
dannar
Posty: 4102
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: dannar »

barb42 pisze: wt sie 14, 2018 6:52 pm Taką, czyli jaką?
Taką pełną klasycznych utworów (żeby nie napisać staroci) i nic nie wnoszących coverów. Z notowania na notowanie jest ich coraz więcej i powoli staje się to jedyny sposób żeby zainteresować "wysublimowany" gust słuchacza trójki, który powoli coraz bardziej zamyka się na nowości - jest ich na liście coraz mniej. Już cztery lata temu Niedźwiedź narzekał że lista stała się koncertem życzeń, ale w porównaniu do dzisiejszej, tamta była świetna...
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Yacy »

kajman pisze: śr sie 15, 2018 8:30 am Dla mnie w wynikach dobijające jest to, że aż 5 osób wybrało opcję trzecią. Resztę jestem w stanie zrozumieć.
wczoraj były tylko trzy...
jeden z tych głosów to mój.
ale wybralem tę opcję trochę z przeKory.
oczywiscie jestem na nie. i to zdecydowanie.
ale...
głosuję zarówno na utwór Maanamu jak i Żurawinek, więc nie miałem wyboru, musiałam kliknąć w trzecią opcję.
z tym, że utwór śpiewany przez Dolores byl juz wcześniej na mojej prywatnej liście, a Kory jest w moim TWC.
to są po prostu dwa najlepsze utwory w zestawie, więc po prostu muszę na nie głosować.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: kajman »

dannar pisze: śr sie 15, 2018 10:20 am nic nie wnoszących coverów
A niecovery coś wnoszą?
dannar pisze: śr sie 15, 2018 10:20 am Z notowania na notowanie jest ich coraz więcej
Bo ludzie na to głosują. W zestawie stanowią zdecydowaną mniejszość.
Yacy pisze: śr sie 15, 2018 10:53 am głosuję zarówno na utwór Maanamu
A głosowałbyś gdyby Kora nadal żyła, a utwór dodano z innego powodu?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Yacy »

Akurat na ten utwór tak.
Ale na mniej lubiane pewnie nie.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: kajman »

Czyli może na pierwsze powinieneś napisać Tak.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Yacy »

Zdecydowanie nie powinienem, bo nie chcę żeby były dodawane.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: TStudent »

kajman pisze: śr sie 15, 2018 11:27 am
dannar pisze: śr sie 15, 2018 10:20 am nic nie wnoszących coverów
A niecovery coś wnoszą?
Może taki Joe byłby nie na 29., lecz na 19., taki Lenny - nie na 21., a na 12., z kolei Tulia - nie na 15., a atakowałaby top 5. I innych parę dobrych kawałków mogłoby też być wyżej. ;)
Choć są czasami covery, które są całkiem dobrymi utworami. Nie pamiętacie już, jak zachwalałem jeden z utworów Dumplingsów (dzięki któremu też w dużej mierze udało mi się być na ich koncercie), a teraz podobają mi się "Wojny", głosuję na "Jabłoneczkę". Na pewno nie popieram akcji Albo Inaczej, idź z nią precz.
A na LP3 zdecydowanie nie powinno być miejsca na nagrania "na żywo". To one nic nie wnoszą, a ludzie na to (niestety) głosują.
Przykładowo, utwór a-ha wykonany w wersji "bez prądu" zdobył dość sporą popularność na LP3, zajmując w wielkanocnym notowaniu miejsce 7., a łącznie zdobył 282 punkty za top 30, czyli mniej więcej tyle, ile utwór z pierwszej połowy czwartej dziesiątki podsumowania ubiegłego roku ;) dodam, że o wiele lepsze "Chwytaj", znane z ostatnich notowań, będzie mieć (niestety) tych punktów mniej.
I jeszcze jeden przykład, do top 50 tegorocznego podsumowania bez problemu powinien dostać się jeszcze jeden utwór wykonany na żywo. O który chodzi? ;)
^ to tylko zagadka
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: kajman »

TStudent pisze: śr sie 15, 2018 3:14 pm Może taki Joe byłby nie na 29., lecz na 19., taki Lenny - nie na 21., a na 12., z kolei Tulia - nie na 15., a atakowałaby top 5.
Po pierwsze czy to ma coś wspólnego z moim pytaniem? Moje pytanie brzmi co więcej wnosi Początek niż Jednego serca.Po drugie aż tak dużo coverów i starych utworów nie ma powyżej Tulii, że by atakowała top 5.
TStudent pisze: śr sie 15, 2018 3:14 pm Choć są czasami covery, które są całkiem dobrymi utworami.
Moim zdaniem bardzo często. I wielokroć są lepsze od utworów coverowanych. Ale to są subiektywne odczucia.
TStudent pisze: śr sie 15, 2018 3:14 pm A na LP3 zdecydowanie nie powinno być miejsca na nagrania "na żywo".
Zgoda, ale wg mnie jeszcze bardziej remixów i oryginalnych staroci. Chociaż wspomniane przez Ciebie a-ha w moim odczuciu tylko w tej wersji nadaje się do słuchania.
TStudent pisze: śr sie 15, 2018 3:14 pm głosuję na "Jabłoneczkę"
Szkoda, że nie na Wyjrzyj ino, które jest zdecydowanie lepsze od sadowego koszmaru.
TStudent pisze: śr sie 15, 2018 3:14 pm o wiele lepsze "Chwytaj"
Dla Ciebie wiele lepsze, dla mnie tylko trochę, a dla innych znacznie gorsze. A skoro będzie wyżej to widać słuchaczom LP3 się bardziej podobał.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: TStudent »

kajman pisze: śr sie 15, 2018 3:42 pm
TStudent pisze: śr sie 15, 2018 3:14 pm Może taki Joe byłby nie na 29., lecz na 19., taki Lenny - nie na 21., a na 12., z kolei Tulia - nie na 15., a atakowałaby top 5.
Po pierwsze czy to ma coś wspólnego z moim pytaniem? Moje pytanie brzmi co więcej wnosi Początek niż Jednego serca.Po drugie aż tak dużo coverów i starych utworów nie ma powyżej Tulii, że by atakowała top 5.
Po pierwsze. "Początek" nie jest coverem, ale jest typowo komercyjnym koszmarem. To są wyjątki. No to oprę rozumowanie na przykładzie "Wezia" pana Pawła. I ten utwór akurat jest niezły i wnosi więcej niż "Jednego". I generalnie sporo utworów z podstawowego zestawienia, nie coverowych, wnosi więcej do Listy, niż covery. Po drugie, gdyby coverów oraz starych utworów w zestawieniu po prostu nie było, to znaczna część słuchaczy być może wybrałaby Tulię, być może Joe, być może Lennego, a może jeszcze coś innego, np. Liama. ;)
Zgoda, ale wg mnie jeszcze bardziej remixów i oryginalnych staroci. Chociaż wspomniane przez Ciebie a-ha w moim odczuciu tylko w tej wersji nadaje się do słuchania.
Ale niekoniecznie do głosowania na LP3. Nie powiem, słucha się tego naprawdę nieźle, ale nie wydaje mi się, żeby takie coś było potrzebne na Liście. :|
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Neo01 »

kajman pisze: śr sie 15, 2018 11:27 am A niecovery coś wnoszą?
Może ja odpowiem. Powiedzmy, że wnoszą powiew świeżości :) Chociaż to oczywiście bardzo umowne, ale naprawdę jest to słaba sytuacja, że w nowościach nie ma NOWYCH utworów tak zasłużonych dla Listy wykonawców jak ci których wspomniałem powyżej. A jest kower "Kocham wolność", który raczej lepszy od oryginału nie jest, przykład pierwszy z brzegu. Chociaż kower kowerowi nierówny i taki kawałek Meli był świetny i nawet można powiedzieć fajnie odświeżający oryginał, który zresztą pewnie niewielu słuchaczy Listy zna. Tak więc sprawa nie jest oczywista, ale ostatnio naprawdę widać przeginkę w stronę tego co stare, dobre i lubiane. I nie jest to kwestia tylko głosów słuchaczy, ale właśnie listowych nowości :( .
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Miszon »

W moim Topie jest Led Zeppelin który jest na Liście (poprzedni który był też jest), ale oba na LPP3 zaliczam do koszmarów i nie będę na takie coś głosował.
Głównie dlatego że nie mam pojęcia co tu robią (bardziej bym zrozumiał jakąś przeróbkę elektroniczną, vide casus Elvis vs JXL), a po drugie nie tu ich miejsce.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: kajman »

TStudent pisze: śr sie 15, 2018 3:58 pm "Początek" nie jest coverem, ale jest typowo komercyjnym koszmarem.
Według Ciebie. Dla mnie są nimi inne utwory, z których część jest na LP3, część tylko w zestawie, ale większości na szczęście do niego go nie wpuszczono.
TStudent pisze: śr sie 15, 2018 3:58 pm I ten utwór akurat jest niezły i wnosi więcej niż "Jednego".
I znowu to jest Twoja opinia (i pewnie nie tylko Twoja). Ale inni mogą uważać inaczej. Są na tym forum osoby, które uważają utwór za koszmar i wolno im. I co on konkretnie wnosi?
TStudent pisze: śr sie 15, 2018 3:58 pm I generalnie sporo utworów z podstawowego zestawienia, nie coverowych, wnosi więcej do Listy, niż covery.
Ogólnie nie wiem czy jakikolwiek coś wnosi. Są owszem, świetne utwory, ale czy coś wnoszą? W sumie to powielanie starych schematów.
TStudent pisze: śr sie 15, 2018 3:58 pm być może wybrałaby
Coś by musiała wybrać chyba że w ogóle przestałaby glosować nie znajdując nic dla siebie dobrego.
Neo01 pisze: śr sie 15, 2018 4:10 pm Powiedzmy, że wnoszą powiew świeżości
Powiedzmy. Zależy co rozumieć jako powiew świeżości. Dla mnie dobrze zrobiony cover wnosi tyle samo świeżości co niecover.
Neo01 pisze: śr sie 15, 2018 4:10 pm naprawdę jest to słaba sytuacja, że w nowościach nie ma NOWYCH utworów tak zasłużonych dla Listy wykonawców jak ci których wspomniałem powyżej
No fakt, wrzucić mogliby, chociaż to co słyszałem ostatnio tych kapel jest takie sobie.
Neo01 pisze: śr sie 15, 2018 4:10 pm jest kower "Kocham wolność", który raczej lepszy od oryginału nie jest
Moim zdaniem jest, ale moim zdaniem prawie każda wersja tamtego utworu byłaby lepsza od pierwowzoru, który jest fatalny. Ale jest fakt, że takich twórczych wersji to niewiele tutaj jest (przypuszczam, że Wojny, Sukienka i Polowanie na taką opinię zasługują, może też Spleen).
Neo01 pisze: śr sie 15, 2018 4:10 pm Chociaż kower kowerowi nierówny i taki kawałek Meli
A jaki utwór z jej repertuaru był coverem bo nie kojarzę?
Neo01 pisze: śr sie 15, 2018 4:10 pmostatnio naprawdę widać przeginkę w stronę tego co stare, dobre i lubiane. nie jest to kwestia tylko głosów słuchaczy, ale właśnie listowych nowości
Ale w zestawie procentowo jest jakieś dwa - trzy razy mniej coverów niż na liście.
Miszon pisze: śr sie 15, 2018 4:18 pm oba na LPP3 zaliczam do koszmarów i nie będę na takie coś głosował
Ja też nie, ale skoro są ludzie, którzy na to głosują.
Miszon pisze: śr sie 15, 2018 4:18 pm nie mam pojęcia co tu robią
Jeden na pewno został singlem, drugi chyba też, a na pewno promował soundtracka.
Miszon pisze: śr sie 15, 2018 4:18 pmElvis vs JXL
To już wolę oryginały niż takie potworki.

I jeszcze napiszę, że jestem w zasadzie za pierwszą opcją, ale jest tak nieprecyzyjnie (wiem, że z konieczności) sformułowany, że nie zagłosuję.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Neo01 »

kajman pisze: śr sie 15, 2018 5:38 pmA jaki utwór z jej repertuaru był coverem bo nie kojarzę?
Ojej. Chodziło mi o Belę i jej przeróbkę Breakoutu :P

A co do obecności kowerów na Liście, to właśnie nie powinno się dawać powodów do takich tendencji - raczej mało jest osób, które przesłuchują wszystkie nowości, a sporo idzie w kierunku: znam, to zagłosuję.
Ale jak pisałem wyżej, nie chodzi mi o sam fakt, tylko bardzo niepokojącą tendencję.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: TStudent »

No to trzeba spróbować propagować gdziesik tam w sieci - np. ja mam profil na Facebooku, to mogę tam ;) - pewne nowości, które czyimś zdaniem zasługują na uznanie. Większość nowości naprawdę nie stanowi aż tak bardzo niszowej muzyki, a mimo to w większości nie są to utwory popularne. Ja wiem, że lobby robią też wykonawcy, bo młodsi lubią Korteza, Zalewskiego, Podsiadłę, Brodkę, Organka, Domagałę, starsi wolą np. Zeppelinów, a Kazik łączy pokolenia, choć, jak jeden z Użytkowników pisał, że taki Kazik był na Juwenaliach, to może znaczyć, że młodzi ludzie też w dużym stopniu sobie go zachwalają :D No ale, jest też cała masa wykonawców niedocenionych. Wrońska, Król, mimo promocji w zeszłym roku nawet Greta, lecz także Natalia, a tak a propos Natalii, to i Mikro, no i inni.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Neo01 »

Przepraszam, ale kto jak nie Trójka ma promować Riverside?
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: TStudent »

My! To znaczy, słuchacze. Oczywiście każdy ma inny gust, więc każdy może sobie promować coś innego. Część obowiązku, jasne, powinna spaść na redaktorów, co nie zmienia faktu, że rola słuchaczy w kształtowaniu Listy i całej stacji powinna też mieć jakieś znaczenie.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19441
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: jollyroger72 »

Neo01 pisze: śr sie 15, 2018 7:23 pm Przepraszam, ale kto jak nie Trójka ma promować Riverside?
Rockserwis.FM :wink:
To tak z lekka żartem. Też jestem zdziwiony, że nie dodają tego do zestawu, choć fanem tego zespołu nie jestem.
ODPOWIEDZ