Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Czy Twoim zdaniem utwory sprzed wielu lat powinny być obecnie na LP3?

Czas głosowania minął pt sie 17, 2018 4:53 pm

TAK - każda piosenka, która nigdy wcześniej nie była na Liście, może pojawić się w zestawie do głosowania w dowolnym momencie, bez względu na czas jej powstania
19
48%
NIE - na Liście powinny być wyłącznie aktualne utwory, a dla klasyków sprzed wielu lat są Top Wszech Czasów oraz Polski Top Wszech Czasów
15
38%
TAK - ale tylko wtedy, gdy jego dodanie do zestawu do głosowania jest następstwem śmierci wykonawcy
6
15%
 
Liczba głosów: 40

Awatar użytkownika
dannar
Posty: 4102
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: dannar »

kajman pisze: śr sie 15, 2018 11:27 am
dannar pisze: śr sie 15, 2018 10:20 am nic nie wnoszących coverów
A niecovery coś wnoszą?
Pisząc "nic nie wnoszące" miałem na myśli takie, których od oryginału odróżnia tylko wykonawca. Bo są oczywiście takie covery, które mają pomysł na siebie, tak jak lubiana przeze mnie Czerwona Sukienka, czy znienawidzone Like A Rolling Stone Julii Marcell. Jednak tam jest praca i chęć stworzenia czegoś nowego.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Miszon »

Riverside nie jest jakoś bardzo trojkowym zespołem, raczej własnie kojarzy się z Nocą Muzycznych Pejzaży czy Antyradiem
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: kajman »

dannar pisze: śr sie 15, 2018 9:35 pm Pisząc "nic nie wnoszące" miałem na myśli takie, których od oryginału odróżnia tylko wykonawca.
Ale takich to raczej zbyt dużo na Liście nie ma. Chyba najbliżej jest Maleńczuk i Zalewski. No i nie wiem jak z Panieneczkami bo oryginału nie znam. Z tych, które się nie załapały to jednak większość się różni od pierwowzoru, może nawet bardzo.
Awatar użytkownika
dannar
Posty: 4102
Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
Lokalizacja: Szczecin

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: dannar »

kajman pisze: czw sie 16, 2018 9:28 am
dannar pisze: śr sie 15, 2018 9:35 pm Pisząc "nic nie wnoszące" miałem na myśli takie, których od oryginału odróżnia tylko wykonawca.
Ale takich to raczej zbyt dużo na Liście nie ma. Chyba najbliżej jest Maleńczuk i Zalewski. No i nie wiem jak z Panieneczkami bo oryginału nie znam. Z tych, które się nie załapały to jednak większość się różni od pierwowzoru, może nawet bardzo.
Najwyżej jednak są te, które od oryginału się nie różnią. Poza tym jak pisał Neo, ludziom nie chce się słuchać nowości i głosują na to, co już znają. Dlatego nie należy ich dodawać do zestawu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Casusy "Blues Kory", "Immigrant Song", "Rock and Roll" na Liście [ANKIETA]

Post autor: Neo01 »

Miszon pisze: śr sie 15, 2018 10:57 pm Riverside nie jest jakoś bardzo trojkowym zespołem, raczej własnie kojarzy się z Nocą Muzycznych Pejzaży czy Antyradiem
No nie wiem, mnie tam się kojarzy z Listą. Nawet mocne "Celebrity Touch" było i wszystko co później, a teraz co się nagle stało? :know:
ODPOWIEDZ