24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Czy podobało się ostatnie notowanie? Niekoniecznie ostatnie, ale może jakiś utwór szczególnie przypadł do gustu? Chcesz agitować do głosowania na konkretny „numer”? Wyraź tutaj swoją opinię...

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

ralfik
Posty: 938
Rejestracja: czw sie 12, 2010 11:05 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 65/66
Lokalizacja: Kraków

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: ralfik »

bobby-x pisze: Czy traktować to jako listę wyjazdową? skoro nie jest ze studia emisyjnego?
Ja byłbym za tym, aby jako wyjazdowe traktować tylko Listy nadawane spoza obiektu przy Myśliwieckiej 3/5/7.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5911
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: mateusz15 »

SPOILER NT. GOŚCI PODCZAS PIĄTKOWEGO WYDANIA

Podczas urodzinowego wydania Marek Niedźwiecki i Piotr Baron porozmawiają z osobami, które w czasie ich nieobecności prowadzili audycję przez lata. Będą to m.in. Alina Dragan, Piotr Kaczkowski, Jarosław Kawecki, Paweł Kostrzewa, Marcin Łukawski, Piotr Majewski, Wojciech Mann, Piotr Metz, Grzegorz Miecugow czy Artur Orzech.

Słuchacze poznają anegdoty towarzyszące codziennemu tworzeniu „Listy Przebojów Trójki”, w tym historie o tzw. Kaziach, czyli pracownikach radia, liczących głosy i odbierających telefony od dzwoniących do studia.

Wydanie specjalne „Listy Przebojów Trójki” zostanie wyemitowane w piątek 24 kwietnia br. o godz. 19.00.
wirtualnemedia.pl źródło
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9252
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:O szczegółach, takich jak np. godzina zbiórki, poinformuję później.
czy już wiadomo jaka jest ta godzina zbiórki?
ku3a pisze:Kurde, chyba trzeba będzie się jakoś ładnie ubrać ;-).
ładnie tzn. elegancko?
Mój Mąż myśli o marynarce.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: kajman »

Nie posiadam czegoś takiego jak marynarka, ale postaram się dotrzeć w jakimś najbardziej sensownym ciuchu.
Co do pogadania po liście to mam do wyboru pociąg nieco po 23 albo noc na dworcu. No sorry.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9252
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: Martyr »

My nocujemy w Wa-wie do soboty, wiec może możnaby sie na chwilkę gdzieś przenieść - wszystko zależy o której godzinie nas wypuszczą z Trójki (ale jakby co - z Mężem nie ustalałam) :wink:
właśnie pakuję walizkę :D
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9252
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: Martyr »

Jeszcze takie pytanie do mieszkańców Warszawy. Może ktoś się orientuje czy jakiś most w Wa-wie jest zamknięty dla ruchu, oprócz Mostu Łazienkowskiego? Ostatnio mieliśmy niespodzianki z mostami, wiec chciałabym wiedzieć zawczasu. Może ktoś wie...?

Znalazłam jeszcze coś takiego:
"W piątek, 24 kwietnia w godz. 18.00 – 22.00, z powodu przejazdu Warszawskiej Masy Krytycznej mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.
Rowerzyści przejadą następującymi ulicami: pl. Zamkowy ,Krakowskie Przedmieście, Świętokrzyska, Marszałkowska, pl. Konstytucji, L. Waryńskiego, Puławska, Domaniewska, Bukowińska, Rolna, al. Komisji Edukacji Narodowej, S. Herbsta, rtm. W. Pileckiego, F. Płaskowickiej, J. Rosoła, J.F. Ciszewskiego, Nowoursynowska, Wałbrzyska, al. Lotników, Z. Modzelewskiego, al. Niepodległości, T. Chałubińskiego, al. Jerozolimskie, Nowy Świat, Krakowskie Przedmieście, pl. Zamkowy. Na trasie przejazdu mogą występować chwilowe zatrzymania w ruchu pojazdów. "

Czy któraś z tych ulic jest niedaleko Myśliwieckiej?
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: wwas »

Martyr pisze:czy jakiś most w Wa-wie jest zamknięty dla ruchu, oprócz Mostu Łazienkowskiego?
Nie, wszystkie inne działają jak trzeba (i tak wystarczająco dużo problemów jest z tym jednym :))
Martyr pisze:Czy któraś z tych ulic jest niedaleko Myśliwieckiej?
Najbliżej są Marszałkowska i Waryńskiego - gdybyśmy zgodnie z tradycją zlotową szli piechotą z Dworca Centralnego, moglibyśmy po drodze pomachać rowerzystom. Jeżeli jednak jedzie się samochodem od strony Gdańska i nie robi tego zbyt okrężną trasą, zachowa się od nich bezpieczną odległość.
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: ku3a »

Już kilka razy pytałem na którą mamy się jutro pojawić i do tej pory nie dostałem odpowiedzi.
Ustalmy więc, że jeśli dowiem się czegoś, to dam znać, a na razie umówmy się na 18:20 naprzeciwko Trójki, po drugiej stronie Myśliwieckiej, pod płotem Legii. Tak duży margines po pierwsze dlatego, że zawsze trzeba założyć, że ktoś się może spóźnić, a po drugie będzie długa kolejka do wejścia.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: kajman »

Postaram się zdążyć bo na Centralu powinienem być o 17.56.
Jak najszybciej dojechać?
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5911
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: mateusz15 »

Kajman z Centralnego najlepiej pojechać na Kruczą (dawniej DH SMYK) - wszystkie tramwaje 7, 9, 22, 24, 25, 77 jadą w tamtym kierunku. Na Kruczej przesiądź się w autobus 107 w kierunku 'Kierbedzia' i wysiądź na przystanku Rozbrat. Stamtąd nie powinienś mieć problemów, aby dotrzeć.
Ja chyba będę musiał wcześniej wyjść z pracy i połączenie znaleźć, bo zawsze jeździłem Łazienkowskim.
Co do spotaknia po - bardzo chętnie, ale coś mnie rozkłada od dwóch dni, nie wiem jak będzie jutro, w ogóle mam nadzieję, że uda misie dotrzeć na Myśliwiecką.
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: ku3a »

mateusz15 pisze:Kajman z Centralnego najlepiej pojechać na Kruczą (dawniej DH SMYK) - wszystkie tramwaje 7, 9, 22, 24, 25, 77 jadą w tamtym kierunku.
ale wszystkie tramwaje jadące wzdłuż Al. Jerozolimskich, a nie wzdłuż Al. Jana Pawła II. Czyli inaczej mówiąc dobre są te, jadące w stronę Rotundy albo hotelu Novotel. Czyli w tym kierunku, w którym zawsze maszerujemy na zlotach z Centralnego.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5911
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: mateusz15 »

Oj tak! Oczywiście. Może dlatego wymieniłem linie tramwajów. ;)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9881
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: bobby-x »

http://www.polskieradio.pl/9/201/Artyku ... -Przebojow
Komuś przestawiły się tygodnie o + 1 (plus jeden) :know:


Trójka świętuje 33. urodziny Listy Przebojów
Trójka
22.04.2015
24 kwietnia 1982 roku Program 3 Polskiego Radia po raz pierwszy wyemitował Listę Przebojów. W najbliższy piątek, czyli dokładnie 33 lata później, Marek Niedźwiecki i Piotr Baron zapraszają na jej specjalne urodzinowe wydanie z udziałem tzw. Druhów Zastępowych, Kaziów oraz przyjaciół i słuchaczy Listy.

W pierwszym, poprowadzonym przez Marka Niedźwieckiego notowaniu Listy, zwyciężyła piosenka "I'll Find My Way" duetu Jon and Vangelis. Z kolei w najnowszym, które nadane zostało z Wrocławia, na pierwszym miejscu uplasowało się Voo Voo z utworem "Gdybym". Było to 1734. notowanie najpopularniejszej audycji Programu 3 Polskiego Radia, jak zdecydowali słuchacze w plebiscycie "33 razy Trójka", który rozstrzygnięto 11 listopada 2010 roku.

Słuchaj Listy Przebojów Trójki kiedy chcesz - całe notowania, wszystkie piosenki>>>

Gospodarzami Listy są: Marek Niedźwiecki i Piotr Baron, ale w czasie ich nieobecności prowadzili ją tzw. Druhowie Zastępowi: Alina Dragan, Piotr Kaczkowski, Jarosław Kawecki, Paweł Kostrzewa, Marcin Łukawski, Piotr Majewski, Wojciech Mann, Piotr Metz, Grzegorz Miecugow, Artur Orzech, Mariusz Owczarek, Beata Pawlikowska, Marek Pawlukiewicz, Roman Rogowiecki, Mariusz Rokos, Bożena Sitek, Paweł Sito, Piotr Stelmach, Kuba Strzyczkowski, Sławomir Szczęśniak, Agnieszka Szydłowska, Rafał Turowski, Marek Wiernik, Wojciech Zamorski i Tomasz Żąda. Historia Listy Przebojów Programu 3 to również historia tzw. Kaziów, czyli osób liczących głosy i odbierających telefony od słuchaczy.

Lista Przebojów Programu Trzeciego - wszystkie notowania >>>
Specjalne, 1735. wydanie Listy Przebojów Programu 3 ze Studia Muzycznego Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 z udziałem gości, przyjaciół oraz fanów audycji już w najbliższy piątek 24 kwietnia od godz. 19.05 do 22.00.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9881
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: bobby-x »

A w 1970 roku na pierwsze miejsce 25.04 w Stanach pojawia się:

41 new 1 ABC Jackson Five 1970-03-14
14 41 2 ABC Jackson Five 1970-03-21
6 14 3 ABC Jackson Five 1970-03-28
4 6 4 ABC Jackson Five 1970-04-04
2 4 5 ABC Jackson Five 1970-04-11
2 2 6 ABC Jackson Five 1970-04-18
1 2 7 ABC Jackson Five 1970-04-25

nie ma przypadków?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9881
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: bobby-x »

Nicoletta pisze:kurczaczki ... też bym się zgłosiła, ale nijak nie dam rady dojechać ... :( szkoda .... ale przynajmniej na pocieszenie wczoraj Listę miałam na miejscu :D
Kurczaczki a byłaś na rynku i zdjęcie z Niedźwiedziem zrobione?
ralfik
Posty: 938
Rejestracja: czw sie 12, 2010 11:05 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 65/66
Lokalizacja: Kraków

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: ralfik »

bobby-x pisze:http://www.polskieradio.pl/9/201/Artyku ... -Przebojow
Komuś przestawiły się tygodnie o + 1 (plus jeden) :know:
Z tego samego źródła ktoś przepisywał do portalu http://media2.pl/media/121401-Specjalna ... dziny.html, ale co ciekawe już w pierwszym komentarzu jest poprawka.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5453
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: barb42 »

Bawcie się tam świetnie; odziana w jubileuszową koszulkę czekam niecierpliwie na to dzisiejsze notowanie.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: jollyroger72 »

barb42 pisze:Bawcie się tam świetnie
Bawiliśmy się świetnie. Niemal do 1 w nocy :wink:

Tutaj warto wymienić, kto reprezentował nasze Forum na tym jubileuszu. A było nas jedenaścioro (jakoś tak piłkarsko wyszło :lol: Toć stadion Legii obok Trójki):
1. Martyr
2. uzi
3. ku3a
4. Dekodi
5. wwas
6.falcoeagle
7. mateusz15
8. Yacy
9. kajman
10. tsch
11. jollyroger72

W naszym imieniu całe Forum pozdrowiła Martyrka :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: Yacy »

my aż drugiej... bo po, niestety dosyć krótkim, naszym udziale w after-party, jeździliśmy sobie po Wa-wie super ekskluzywną taxi firmy "LAWETA".
naszemu autku tak się spodobało w Wawie, że zostało i będzie tam pewnie do majówki...

ale to właściwie jest sprawą drugorzędną.
najważniejsze, że główny punkt programu, mimo pewnych trudności, uważam za OGROMNIE udany!!! :-)
dla mnie były takie trzy najważniejsze punkty:
1. ulga! - mimo trudności byliśmy od samego początku!
2. wzruszenie! - Balonik na scenie!
3. ten najważniejszy!!! spotkanie z Aliną Dragan! chyba sam nie zdawałem sobie sprawy, że aż takie wrażenie wywrze na mnie usłyszenie Jej na żywo! nie mogłem sobie odmówić podejścia do Niej i poproszenia o pomazanie fotki w pierwszej książce o Liście. i tu Wielkie podziękowania dla falcoeagle, że pojawił się z aparatem właśnie tam, właśnie w tym momencie! :-)

ale nie byłoby tego gdyby nie Kuba! niestety nie pamiętam czy podziękowałem Tobie za zaproszenia dla nas. w każdym razie bardzo! dziękuję!
nie pamiętam też czy pożegnałem się ze wszystkimi... bardzo dziękuję za spotkanie! :-)
niestety perspektywa bujania się po nocy z naszym autem siedziała mi gdzieś z tyłu głowy. w Trójce mi specjalnie nie przeszkadzała, ale w czasie after-party jednak już wypłynęła.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: jollyroger72 »

Yacy pisze:nie pamiętam też czy pożegnałem się ze wszystkimi...
Ze mną pożegnaliście się dwa razy :wink:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: Yacy »

no tak. w sumie Warszawa okazała się nie takim dużym miastem :-P
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9252
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: Martyr »

Cieszę się, że byliśmy wczoraj właśnie tam, gdzie tyle się działo. :)
Notowanie 1734 niezwykłe, ciekawe, fantastyczne! Te wszystkie opowieści i wspomnienia sprzed lat usłyszane na żywo.
Alina Dragan... rewelacja! Tak jak napisał Jacek, zgadzam sie. Wczoraj po prostu zdałam sobię sprawę, że brakuje mi tych dawnych połączeń z Amsterdamem podczas Listy. Dowcipy wczorajsze były świetne! :D
W najśmielszych marzeniach nie sądziłam że spotkam Panią Alinę i będę mogła zamienić z Nią parę słów.
Autografy mam na ... kubku :D :D Oczywiście będzie stał na zaszczytnym miejscu niemyty płynem do naczyń :mrgreen:
Niezwykłe przeżycie - być w Trójce i móc powiedzieć znów kilka słów do mikrofonu. Chwila niesamowita i za każdym razem wiążąca się z pewną dawką adrenaliny. :D
Wieczór był świety pomimo tego, że autko zrobiło nam przykrą niespodziankę. Na pewno pozostanie niezapomniany.
Na stronie trójkowej zauważyłam, że kilka osób z naszego forum znalazło się na fotkach. :)
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: kajman »

Ja urwałem się pierwszy korzystając z propozycji skorzystania z dojazdu samochodem do Torunia. W związku z tym byłem ponad godzinę wcześniej niż planowałem i do tego zaoszczędziłem trochę.
A na liście było świetnie. Najważniejsze, że był Balonik. No i mnóstwo innych osób. Co do Aliny nigdy nie byłem jej wielbicielem no i widziałem ją już wcześniej na żywo. No ale tym razem zaplusowała u mnie bo nie spaliła dowcipu.
Martyr pisze:Na stronie trójkowej zauważyłam, że kilka osób z naszego forum znalazło się na fotkach.
Mam nadzieję, że ja do nich nie należę.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: Yacy »

kajman pisze:No ale tym razem zaplusowała u mnie bo nie spaliła dowcipu.
no niestety... nie spaliła :-P
kajman pisze:Mam nadzieję, że ja do nich nie należę.
no niestety ... należysz ;-)
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 24.04.2015 na Myśliwieckiej - 33. urodziny Listy

Post autor: ku3a »

jak czytam Wasze wpisy, to upewniam się w tym co najbardziej mi się podobało w piątek - radość każdego z Was! :-)
wspaniale było się spotkać w trakcie i z większością z Was spędzić też trochę czasu po :-).
dziękuję wszystkim za wspólne przeżywanie tego i wymienianie się emocjami po :-).
ODPOWIEDZ