Co do Dżemu

Archiwum LP3 nie jest pozbawione błędów — jeśli dostrzegasz błędy, a masz ochotę poinformować o tym... do dzieła! Mile widziane „dowody rzeczowe”: linki URL, fotki, skany, materiał dźwiękowy.

Moderatorzy: danco28, danco28

Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Co do Dżemu

Post autor: tadzio3 »

Błąd w nazwie tytułu- nie ma takiej piosenki o tytule "W życiu piękne są tylko chwile" tylko ta piosenka nosi tytuł "Naiwne pytania". Dowodu nie mam, ale to jest tak powszechnie wiadome (przynajmniej dla fanów Dżemu) że nie trzeba tego robić.
także w dwóch piosenkach grupy Dżem w tytułach jest takie słowo "arndash". Co ono oznacza to ja nie wiem.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

wpisz sobie w wyszukiwarke tytulow ";" to zobaczysz, ze kilku innych wykonawcow tez ma w swoim dorobku piosenki z tym slowem :P
Gość

Post autor: Gość »

Fajnie się czyta posty gości, którzy chyba nie wiedzą co piszą i niepotrzebnie tworzą bezużyteczne posty, nie wnosząc nic nowego do dyskusji.
W poście "wątpliwości rozwiane" pisaliśmy o tytułach roboczych. Gdybyś chociaż trochę interesował się listą, wiedziałbyś że tytuł roboczy był "W życiu piękne są tylko chwile" (patrz notowanie 180, książka Marka N., str. 104!!!!!!). Pewnie, że jest to oczywiste, ale chyba warto być konsekwentnym. Faktem jest - po co się tworzy niepotrzebne posty i co nowego tadziu w nie wnosisz????????
JC
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Co do Dżemu

Post autor: JaceK »

tadzio3 pisze:Błąd w nazwie tytułu- nie ma takiej piosenki o tytule "W życiu piękne są tylko chwile" tylko ta piosenka nosi tytuł "Naiwne pytania". Dowodu nie mam, ale to jest tak powszechnie wiadome (przynajmniej dla fanów Dżemu) że nie trzeba tego robić.
Nie wiem co o tym sądzić — inni mają odmienne zdanie; zobacz.
także w dwóch piosenkach grupy Dżem w tytułach jest takie słowo "arndash". Co ono oznacza to ja nie wiem.
Ha! okazuje się że nie tylko Dżem... Trio, Fiction Factory i inne też miały taki ,,kfiatuszek'' — to błąd w skrypcie. Usunięty. Mam nadzieję, że objawiał się on tylko w takiej postaci, a jego usunięcie nie wprowadziło (zgodnie z regułą Murphy'ego) 10 innych błędów.
Ostatnio zmieniony pt cze 16, 2006 1:00 am przez JaceK, łącznie zmieniany 1 raz.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Fajnie się czyta posty gości, którzy chyba nie wiedzą co piszą i niepotrzebnie tworzą bezużyteczne posty, nie wnosząc nic nowego do dyskusji.
Eno... żyjemy w wolnym kraju, i podobno bardzo tolerancyjnym. Więc apeluję o pewien, minimalny poziom wyrozumiałości, zwłaszcza że...
Faktem jest - po co się tworzy niepotrzebne posty i co nowego tadziu w nie wnosisz????????
...tutaj nie masz racji — dzięki uwadze ,,tadzio3'' usunięty został błąd w skrypcie, którego sam wcześniej nie zauważyłem.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Prawdą jest że nie czytałem wątku "wątpliwosci rozwiane" więc nie wiedziałem że takie problem był roztrzygany. Teraz to nadrobiłem i zgadzam sie z zapisem, który proponował "Piotr" DŻEM - Naiwne pytania [LP3: W życiu piękne są tylko chwile]
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Anonymous pisze:Fajnie się czyta posty gości, którzy chyba nie wiedzą co piszą i niepotrzebnie tworzą bezużyteczne posty, nie wnosząc nic nowego do dyskusji.
Gościem to ja nie jestem, tylko stałym forumowiczem, a posty piszę zgodnie z zasadą "każda uwaga jest przyjazna i użyteczna"
książka Marka N., str. 104
Ksiażki Niedzwiedzia nie posiadam
ODPOWIEDZ