prowadzący listę na alp3

Archiwum LP3 nie jest pozbawione błędów — jeśli dostrzegasz błędy, a masz ochotę poinformować o tym... do dzieła! Mile widziane „dowody rzeczowe”: linki URL, fotki, skany, materiał dźwiękowy.

Moderatorzy: danco28, danco28

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

prowadzący listę na alp3

Post autor: bobby-x »

Witam. Mam wątpliwość co do wpisu Jacka na alp3.pl odnośnie 1972 notowania

"Notowanie 1972, z dnia 15.11.2019, godz. 19:00-22:00, prowadzenie Marek Niedźwiecki, Piotr Stelmach"

Stelmi zastępował Marka przez jakieś 15 minut może trochę krócej lub chwilę dłużej. Czemu jest wpisany w bazie jako prowadzący? Wydawało mi się, że "prowadzenie" wpisujemy gdy redaktor lub / i słuchacz (np. Kuba Jarosz) prowadzą raczej całą audycję lub współprowadzą.
Jeśli ma być Stelmi to trzeba by było odnaleźć notowanie z Haliną Wachowicz, która prowadziła końcówkę którejś listy około 6 ostatnich pozycji (dłużej niż Stelmi 1972 not). Nie wiem czy w takim przypadku nie należało by dopisać też wszelakich artystów / słuchaczy, który też współprowadzili audycję np przez pełną godzinę np. Katarzyna Pakosińska; młody słuchacz, teraz imienia nie pamiętam, około 10 latek. Moim zdaniem dopisanie Stelmiego do tego notowania wprowadza nieporządek, trochę powoduje brak konsekwencji. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: prowadzący listę na alp3

Post autor: jollyroger72 »

bobby-x pisze: pn gru 23, 2019 2:30 pm Co o tym sądzicie?
Pełna zgoda z Twoim stanowiskiem w tej kwestii. Stelmi nie powinien być wpisany jako współprowadzący.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22019
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: prowadzący listę na alp3

Post autor: Yacy »

j.w.

a kiedy było to notowanie z Helen?
bo kojarzę jedno z 2009, nr 1424 - wtedy z Balonikiem współprowadziła.
ale było chyba jeszcze jakieś, kiedy Niedźwiedź wyszedł przed 22.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: prowadzący listę na alp3

Post autor: bobby-x »

Nie pamiętam, chodziło o to, że Niedźwiedź wychodził około 21:30 i Helen została sama, były nagrane zapowiedzi Niedźwiedzia i puszczane z taśmy ale które, kiedy ???? Tego z Balonem nie pamiętałem ...
Tacy goście, współprowadzenia, powinny być wpisane (przewidziane) w nowej wersji bazy, gdzieś w którymś miejscu ? nie wiem gdzie? ale chyba szybciej lista się skończy... Nie narzekam, wiem, że to dużo pracy, własnej, bezpłatnej, i tak baza jest najlepsza jaka mogła się zdarzyć, nikt nie zrobi lepszej.
Przy okazji - przecieki z Myśliwieckiej, ma być nowa wersja bazy listy na stronie Trójki ale to jakoś po nowym roku, może pod koniec stycznia bo wszyscy odradzili aby to stało się podczas głosowania na Top :mrgreen: bo wiecie co mogło by się stać z wynikami Topu :know:
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: prowadzący listę na alp3

Post autor: JaceK »

Jeśli przesłuchacie sobie nagranie tego notowania, Niedźwiedź proroczo wywróżył, że 'statystycy' będą mieli zagwozdkę, jak? komu? ile? przypisać prowadzenie tegoż notowania... prorok? cy-co?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: prowadzący listę na alp3

Post autor: bobby-x »

Ja tam nie mam zagwozdki, wszystkiego dobrego w 2020 roku i życzyć sobie i Wam z-mailowienia, z-forowania 31 grudnia 2020 roku.
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10242
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: prowadzący listę na alp3

Post autor: JaceK »

Ja też nie mam... ale czekałem na stosowny wpis w tym dziale.
ODPOWIEDZ