uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 8. PL-TWC :-)

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 8. PL-TWC

Post autor: adameria »

Czy ta lista "do zrobienia" jest nadal aktualna?
Wysyłamy jak zwykle bezpośrednio do ku3y?
Czy trzeba deklarować, co się zrobi?
gżegoż

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 8. PL-TWC

Post autor: gżegoż »

Z tego co wiem, to trzy razy TAK :)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: uzupełniamy muzykę w zestawie do głosowania na 8. PL-TWC

Post autor: adameria »

Posłuchałem fragmentu "Ulica miasta" Aya RL, które jest na stronie, i z całym szacunkiem, ale mam wrażenie, że ten który robiłem w przeszłości
został usunięty/zastąpiony przez inny. Dlaczego? Nie mam pojęcia... Przepraszam, ale uważam, że mój był bardziej reprezentatywny.
Na tego typu utwory, które są trudne do zrobienia, bo to nie jest tylko zwrotka-refren-zwrotka-refren-solo-refren powinniśmy zwracać szczególną uwagę
tak, aby te fragmenty zachęcały do głosowania, a nie... zniechęcały.
Piszę tutaj także o TWC, gdzie utwory czasem trwają po kilkanaście minut, a trzeba wybrać do 30 sekund najbardziej reprezentatywnych.

Do końca tego głosowania nie zdołam nic sensownie przygotować, dlatego nic teraz nie deklaruję.
Głosowanie przecież kończy się za 3 dni, więc Kuba i tak nic nie zdąży podpiąć.
Natomiast zgłaszam się do pomocy w przyszłym roku. I proszę o przypomnienie, bo nie mam głowy
i budzę się czasem jak "z ręką w nocniku". To samo się tyczy głosowań w sprawie propozycji do TWC i PTWC.
Dziękuję. :D
ODPOWIEDZ