Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Tomi
Posty: 121
Rejestracja: wt paź 17, 2006 11:41 am

Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: Tomi »

Witam!
Jak to śpiewali Panowie z Perfektu "Gdy emocje już opadną..." No właśnie, minęło już kilka tygodni od Swięta Muzyki, jakim jest niewątpiwie TWC, a my mamy wciąż wątpliwości dlaczego wygrało Brothers, dlaczego to jest tak niesko, a Adele i Gotye ciągle w pierwszej 100. Ja mam natomiast inne wątpliwości. Mianowicie jak w tytule tematu, chodzi mi o zestaw prowadzących Top. O ile Pan Marek jest zwolniony poza wszelką dyskusją, jako założyciel i mistrz ceremoni, Piotr Metz pojawił się w którymś z kolei topie i razem z MN prowadzili, Balonik jest "współwłaścicielem" LP3, o tyle Piotr Stelmach jest mi tutaj "obcym". Wg mnie troszke nie pasuje do tej mieszanki wybuchowej i nie powiem, ale chętnie wymieniłbym na kogoś innego (może Pan Piotr Kaczkowski, albo Wojciech Mann - co to by się działo!!).
A jaka jest Wasza opinia??

Pozdrawiam,
Tomek, Szczecin
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: kajman »

A może chodzi o to, czy inne osoby miałyby ochotę prowadzić. A tak w ogóle to do Stelmacha nic nie mam, wcześniej przeszkadzał mi natomiast Metz, ale już przestał. Zestaw prowadzących jest sensowny i lepiej nie kombinujmy co w nim zmienić, bo jeszcze mogłaby się załapać na przykład Szydłowska.
Tomi
Posty: 121
Rejestracja: wt paź 17, 2006 11:41 am

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: Tomi »

jeszcze jest opcja, żeby trzem Panom wydłużyć do czterech godzin... ;P
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: kajman »

Albo po 6 godzin Balonik i Niedźwiedź, a pozostałych wykolegować. Mi tam pasi tak jak jest tylko wolałbym w końcówce Balonika i Niedźwiedzia.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: Neo01 »

Ja tam bym chciał opcję - każdy z 4 panów po 6 godzin.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19442
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze:bo jeszcze mogłaby się załapać na przykład Szydłowska.
Ja akurat byłbym za :P
Jakby dali Jej kartkę z wynikami, to chyba niczego by nie pomyliła :lol:

A tak w ogóle to najbardziej lubię w tej roli Piotra Metza.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze:
kajman pisze:bo jeszcze mogłaby się załapać na przykład Szydłowska.
Jakby dali Jej kartkę z wynikami, to chyba niczego by nie pomyliła :lol:
Pomylić to może nie, ale mogłoby być coś takiego: Sultans of swing na miejscu 84, ale nie martwcie się, będą jeszcze dwie piosenki Straitsów na 61 i 2 miejscu. Ona kompletnie tego nie czuje, że całe emocje to czekanie co będzie na którym.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: Gary »

ja nie mam uwag do żadnego prowadzącego (wiekszych). Ale chętnie bym Wojciecha Manna w topie usłyszał.
kamil_snk
Posty: 2101
Rejestracja: pt sty 02, 2009 7:27 pm
Lokalizacja: Sanok/Rzeszów

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: kamil_snk »

Gary pisze:ja nie mam uwag do żadnego prowadzącego (wiekszych). Ale chętnie bym Wojciecha Manna w topie usłyszał.
To mogłyby być ciekawe. Ale akurat on kojarzy mi się z takim trochę żartobliwym podejściem (które bardzo lubię), a nie jestem pewien czy przy Topie to się sprawdzi.
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: TomaszBr »

Tomi pisze:O ile Pan Marek jest zwolniony poza wszelką dyskusją, jako założyciel i mistrz ceremoni
kompletnie się nie zgadzam, dla mnie MN do Topu po prostu nie pasuje. zresztą w ostatnich latach LP3 też prowadzi niestety dość bezbarwnie, a w TWC jest to szczególnie widoczne. do pozostałych prowadzących nie mam raczej zastrzeżeń, a najlepszym chyba jest Metz, a przynajmniej najlepiej umie wprowadzać topowy klimat.
Tomi
Posty: 121
Rejestracja: wt paź 17, 2006 11:41 am

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: Tomi »

są gusta i guściki. MN i PM są jakby po dwu stronach barykady. MN prowadzi z humorem i klimatem, a PM z encyklopedyczną dokładnością i też klimatem. Balonik jest wporządku, natomiast Stelmi troszkę mi tu nie pasuje. Za bardzo chce zmian, za bardzo czuje się ważny. A to on został poproszony do pomocy, bo przez 12h trzeba jakoś przebrnąć, a po 6h jakby mieli prowadzić, to by im za bardzo w gardle zaschło.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: Neo01 »

TomaszBr pisze:kompletnie się nie zgadzam, dla mnie MN do Topu po prostu nie pasuje. zresztą w ostatnich latach LP3 też prowadzi niestety dość bezbarwnie, a w TWC jest to szczególnie widoczne.
eh, młodzi...
Gary pisze:Ale chętnie bym Wojciecha Manna w topie usłyszał.
był już kiedyś współprowadzącym w ostatniej godzinie z Niedźwiedziem i fajnie to wyszło, ale teraz nie wiem czy by się sprawdziło. No bo ile można mówić o tych samych utworach...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: Miszon »

MN prowadzi LP3 bezbarwnie? Hmm... ja raczej ostatnio odnoszę wrażenie, że Baron jakoś się raczej w tej materii opuścił, a Niedźwiedź właśnie nieco wrócił do dawnej formy, może nie sprzed kilkunastu-i-więcej lat, ale przynajmniej do tej sprzed 10.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Prowadzący TOP WSZECH CZASÓW

Post autor: Neo01 »

Mam podobne odczucie. Prowadzenie Balonika staje się dla mnie coraz bardziej męczące, czasem mam wrażenie że chce zabawić ludzi na siłę, np. powtarzając kilka lub kilkanaście razy ten sam slogan. Niedźwiedź natomiast ostatnio jak by się "obudził" z letargu i wrócił może nie do 100%, ale do powiedzmy 90% swojej formy sprzed lat (90tych np.).
ODPOWIEDZ