Pełniejsze wyniki XX TWC

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Pełniejsze wyniki XX TWC

Post autor: kajman »

Szokiem jest dla mnie ta Piaf z 316. Nie znam tego utworu (i nie poznam, bo mam awersję to muzyki francuskiej w ogólności, a w niej do Piaf i Matthieu (ktorych nie rozróżniam) w szczególności).
A jak patrzę na ten zestaw to te z samego dołu wydaję mi się bardziej interesujące niże te z samej gory.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pełniejsze wyniki XX TWC

Post autor: Miszon »

Sądzę że znasz, ale z powodu awersji tego nie pamiętasz. I też tego nie sprawdzisz z tego samego powodu.

Pytanie czy można się dziwić jest pytaniem filozoficznym i jak dla mnie odpowiedź brzmi "tak". Niestety rzeczy po 1994 i przed 1967 mają BARDZO ciężko w Topie.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Pełniejsze wyniki XX TWC

Post autor: Neo01 »

Miszon pisze:Niestety rzeczy po 1994 i przed 1967 mają BARDZO ciężko w Topie.
Po '94 to akurat "mój" okres :(
Awatar użytkownika
TomaszBr
Posty: 2945
Rejestracja: sob gru 18, 2010 5:45 pm
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Pełniejsze wyniki XX TWC

Post autor: TomaszBr »

Neo01 pisze:Po '94 to akurat "mój" okres :(
mój w dużej mierze też...
szkoda, bo lata po '94 mają bardzo dużo fanów na TWC (17 utworów w drugiej setce), ale jednak za mało, by przebić się do Top 100 , w którym jest 7 takich utworów. A jednak na miejscach 101-200 czeka sporo utworów z lat '90 i '00, których stylistyka z drobnymi wyjątkami nie jest reprezentowana w czołowej setce, a jednak powinna z racji ogromnego wpływu na muzykę (Seven Nation Army, Wonderwall, Song 2, Street Spirit, Karma Police, Lazarus, Sex on Fire, Hallelujah, The Scientist, może nawet Teksański czy Ostatni).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15290
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Pełniejsze wyniki XX TWC

Post autor: Miszon »

No własnie brak m.in. 7 Nation Army w setce jest dla mnie kompletnie niezrozumiały.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Pełniejsze wyniki XX TWC

Post autor: Gary »

dla mnie też, ale podejrzewam że w tym 16 topie przedarłby się do setki, nawet gdyby nie było tych okoliczności wypaczających
ODPOWIEDZ