Dorobek punktowy na liscie LP3

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Dorobek punktowy na liscie LP3

Post autor: tadzio3 »

Nie wiem, czy piszę w dobrym dziale, bo mógłbym też w "Podsumowania, statystki". Chodzi mi o to by ktoś (np Piotr) wypisał dorobek punktowy na Liście Przebojów wszystkich piosenek z zestawu do głosowania na top wszech czasów. W sumie bardziej mnie interesuje te mniej znane piosenki i jak sobie radziły na liscie i czy w ogóle były. Z tego co tak pobieznie sprawdzałem niektóre piosenki bardzo miernie radziły sobie na liście i zdarzały się przypadki, ze piosenki nie wyszły nawet z poczeklani, takie jak R. Kelly z "I Believe I Can Fly", nie wspominając już o piosenkach, których w ogóle nie było na liście a powstawaly już w czasach jej nadawania takie jak "High Hopes" Pink Floyd.
Wiem, ze mogę ręcznie sprawdzić każdy dorobek pkt za pomocą wyszukiwarki w Archiwum, ale myślę, że są jakies szybkie sposoby, żeby coś takiego wypisac.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Niestety nie jest to takie proste, bo brak jest w zestawie do glosowania polskich liter oraz niejednokrotnie oryginalnej pisowni nazw wykonawcow zagranicznych, inny zapis utworu Omegi etc, etc.

Aby zastosowac automat trzeba w pierwszej kolejnosci doprowadzic te zapisy na stronie trojki (niejednokrotnie podwojne) do stanu uzywalnosci.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Rozumiem. No to szkoda, bo wychodzi na to, ze trzeba byłoby dużo pracy w to włożyć.
ODPOWIEDZ