Lista Wszech czasów? Naprawdę?

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Lista Wszech czasów? Naprawdę?

Post autor: kajman »

Przypomniało mi się z czasów studenckich:
Koleżanka do mnie:
- Wpadniesz na wieczór półliteracki?
- Dlaczego pół?
- Bo bez pół litra nie wpuszczamy.
Awatar użytkownika
speaknoevil666
Posty: 360
Rejestracja: pt lis 26, 2010 7:54 pm

Re: Lista Wszech czasów? Naprawdę?

Post autor: speaknoevil666 »

szukałam odnośnika do PTW najwyraźniej w tym roku nie będzie go w wydaniu forumowym.
w pełni zgadzam się z malkontentem i chyba właśnie dlatego że za dużo Arturów puszczają za mało Arethy, Etty, Raya Charlesa, Johna Coltrane'a, Glenna Millera, Elli Fitzgerald, Satchmo, Milesa Davisa, Jamesa Browna bardziej niszowych artystów których słucham w domu i nawet nie marzę by usłyszeć ich na falach mojej ulubionej radiostacji. Jak sobie tobie to wyjaśniam? nie będę tego przytaczać bo może dziennikarze trójkowi to czytają i zapewne konkluzje same się nasuwają. Wiara w to że usłyszę więcej muzyki wszech czasów na falach trójki polega na tym że dojdą do głosu tacy redaktorzy jak Michał Margański albo propozycje do topów będą ustalane w innym gronie. Chociaż to jako działanie jednopasmowe by nic nie zmieniło bo słuchacze trójki wybierają (najczęściej) piosenki zasłyszane.
Awatar użytkownika
KogutW
Posty: 31
Rejestracja: ndz sty 02, 2011 4:45 pm

Re: Lista Wszech czasów? Naprawdę?

Post autor: KogutW »

Jedna rzecz mnie zastanawia... W zestawie do głosowania nie brakuje prog-rocka. Mamy Pink Floyd, King Crimson, Yes, Jethro Tull, Camel, Wishbone Ash. Niektóre z tych zespołów są mocno zaniedbane, ale przynajmniej figurują na liście i dlatego dziwi mnie, że wśród tego towarzystwa nie ma absolutnych tuzów progresywnego grania - zespołu Van Der Graaf Generator. Głosujemy m.in. na progresywne zespoły, a w zestawie kompletnie pominięty został kamień milowy w tym gatunku, szok. :shock:
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Lista Wszech czasów? Naprawdę?

Post autor: FOXD »

speaknoevil666 pisze:szukałam odnośnika do PTW najwyraźniej w tym roku nie będzie go w wydaniu forumowym.
w pełni zgadzam się z malkontentem i chyba właśnie dlatego że za dużo Arturów puszczają za mało Arethy, Etty, Raya Charlesa, Johna Coltrane'a, Glenna Millera, Elli Fitzgerald, Satchmo, Milesa Davisa, Jamesa Browna bardziej niszowych artystów których słucham w domu i nawet nie marzę by usłyszeć ich na falach mojej ulubionej radiostacji. Jak sobie tobie to wyjaśniam? nie będę tego przytaczać bo może dziennikarze trójkowi to czytają i zapewne konkluzje same się nasuwają. Wiara w to że usłyszę więcej muzyki wszech czasów na falach trójki polega na tym że dojdą do głosu tacy redaktorzy jak Michał Margański albo propozycje do topów będą ustalane w innym gronie. Chociaż to jako działanie jednopasmowe by nic nie zmieniło bo słuchacze trójki wybierają (najczęściej) piosenki zasłyszane.
Miałeś na myśli PTW czy TWC?
ODPOWIEDZ