Top wszechczasów

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
tadzio

Top wszechczasów

Post autor: tadzio »

Mam kilka pytaań:
Czy są gdzieś notowania topu wszechczasów z lat wcześniejszych niż 2001, bo stronie trójkowej ich nie ma.
Mam także drugie pytanie. Szukam notowań 665 i 673, któych nie ma ani na tej stonie, ani na trójkowej. Dlaczego ich nie ma to nie wiem. Będę szczęśliwy jeżeli dostanę odpowiedz
Rafał

Post autor: Rafał »

no wlasnie, dlaczego ich nie ma?????
bobby

Top wszechczasów plus not 665 i 673

Post autor: bobby »

tadzio pisze:Mam kilka pytaań:
Czy są gdzieś notowania topu wszechczasów z lat wcześniejszych niż 2001, bo stronie trójkowej ich nie ma.
Mam także drugie pytanie. Szukam notowań 665 i 673, któych nie ma ani na tej stonie, ani na trójkowej. Dlaczego ich nie ma to nie wiem. Będę szczęśliwy jeżeli dostanę odpowiedz
Witaj Tadziu. Zerknij do archiwum listy ale tej lppt.storm w 1994 i 1995 roku. Numeracja "tamtych" notowań jest już prawidłowa poprawiona przez Admina Jacka. Tam znajdziesz odpowiedź dlaczego brakuje Ci notowań 665 i 673. Wtedy była mocno pokręcona numeracja notowań. Czy to Cię zadowoli.
Bobby
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Sprawdziłem, rzeczywiście juz jest. Ciekawa numeracja. Nie wiesz może dlaczego tak się liczy. Szczerze mówiąc słuchałem juz wtedy listy ale akurat tego nie wiem.
Ostatnio zmieniony śr mar 28, 2007 11:44 pm przez tadzio3, łącznie zmieniany 1 raz.
bobby

numeracja 665 i 673

Post autor: bobby »

Nie pamietam tego. Musialbym spytac znajomych. Czy poczytałes o topach wszechczasow. Powinny sie nie dlugo pojawić w archiwum listy (cale setki) bez topu drugiego (brak 51-100). Gdzies Ci odpisalem w innym "temacie" bo juz o to pytales. Przejrzyj swoje inne "tematy". Cos odpowiadałem Tobie tylko niepamietam teraz co i gdzie.
Bobby
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

tak znalazłem i czekam na te archiwa.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Juz wiem. Noowanie 665 było not. podsumowujacym 663 listy utworów polskich, natomiast not 673 było podsumowaniem roku. Liczenie list byłoby poprawne, gdyby zostały one uzupełnione przez wyżej wymienione podsumowania i błędem jest takie komplikowanie w numeracji list (665/667 to lista połączonych not. 666 i 667, a 673/675 to lista połączonych not 674 i 675). może to jest troche skomplikowane ale logiczne i poprawne.
ODPOWIEDZ