Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
gżegoż

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: gżegoż »

ku3a pisze:utwory z tych dwóch list teraz już nie będą dodawane. mają jednak być rozpatrzone przy zestawie w przyszłym roku. i w ogóle ten zestaw przyszłoroczny ma być lepiej zrobiony - wcześniej, dokładniej i w ogóle. a ponieważ osobiście mi tak powiedział Marek Niedźwiecki, to dla mnie znaczy, że tak właśnie będzie.
Niezmiernie cieszy mnie ta zapowiedź :D Rzeczywiście teraz już by można zakończyć zmiany, skoro od jakiegoś czasu ludzie już głosują, a w przyszłym roku wcześniej i porządniej się do tego zabrać. W każdym razie i tak dużo udało Ci się załatwić, za co bardzo dziękujemy! :)
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: Piotr »

Chcialbym wam zwrocic tylko na jedna rzecz szczegolna uwage. To, ze przewalczyliscie, ze w zestawie jest taki to, a taki utwor to wcale nie oznacza, ze w przyszlym roku tez pojawi sie w zestawie. Nie bedzie globalnego odzewu w postaci duzej ilosci glosow do tego notowania, to pozegnajcie sie z tym utworem nieodwracalnie.
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: ku3a »

tak samo jak i z innymi, które dostaną małą liczbę głosów.
ważne, że w ogóle dostały szansę.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: Piotr »

Generalnie Kubo mozna wszem i wobec zakomunikowac, ze w przyszym roku liczba utworow do glosowania bedzie znacznie nizsza niz ta obecna (26.11.2011 13:00) czyli mniej niz 1555.

Osobiscie jestem zdania, ze w ostatnim etapie tegorocznego glosowania lista powinna sie skorczyc do max 1000 utworow czyli te najslabsze powinny byc juz w tym roku usuniete z zestawu. Ale to jest tylko moje osobiste zdanie i mozecie sie z nim nie zgadzac.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: wwas »

Czyżby szykował się powrót do 396 utworów? :shock:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: tadzio3 »

Moim zdaniem co roku powinno kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset piosenek być usuwane, ale z drugiej strony tyle też dodawanych. Powinien być też co roku organizowany plebiscyt na propozycje nowych piosenek. Te, które będą powtarzały się najczęściej wchodzą do zestawu.
Proste i przejrzyste. Ale to tylko moje zdanie.
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: słoik »

Piotr pisze:Osobiscie jestem zdania, ze w ostatnim etapie tegorocznego glosowania lista powinna sie skorczyc do max 1000 utworow (...)
A co to za wybór z wszech czasów, skoro 1/10 musi się znaleźć w topie?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: Robinson »

tadzio3 pisze:Moim zdaniem co roku powinno kilkadziesiąt, albo nawet kilkaset piosenek być usuwane, ale z drugiej strony tyle też dodawanych. Powinien być też co roku organizowany plebiscyt na propozycje nowych piosenek. Te, które będą powtarzały się najczęściej wchodzą do zestawu.
Proste i przejrzyste. Ale to tylko moje zdanie.
Może Cię to zdziwi, ale to nie jest tylko Twoje zdanie. Mam podobne. :)
Już dawno postulowałem usunięcie utworów z miejsc poniżej 1000 i zastąpienie ich innymi (niekoniecznie 500 innych, ale np. 100-200).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

Zgadzam się z tym co piszą tadzio, Robinson, Piotr i ku3a (swoją drogą - dzięki za wprowadzenie minipoprawek!). Tzn. może po kolei:
- przy głosowaniu na 33 kawałki zestaw liczący max. 1000 propozycji to rozsądna liczba, nawet 999 (3x333) byłoby dobrze ;-)
- notorycznie najsłabsze kawałki powinny zostać usunięte - zrobiłbym tu tylko taki wyjątek, że jeśli oznaczałoby to wywalenie z zestawu wszystkich kawałków wykonawcy, który posiadał w zestawie więcej niż 2 albo 3 utwory, wówczas powinno się dać szansę 1 kawałkowi, który w ostatnich latach miał najwięcej głosów. Bo być może po prostu głosy się za bardzo rozbijały, a jak zostawimy lidera, to zbierze on głosy pozostałych kawałków i osiągnie całkiem ciekawy wynik,
- kawałki, które były kiedyś w Top100 powinny mieć ochronę, tzn. pozostać w zestawie nawet jeśli mają bardzo słabe wyniki (aczkolwiek nie sądzę, czy są takie przypadki. No, chyba że wyrzucone zdaje się w tej chwili z zestawu "Takie tango" może w tym roku uzyskać 0 głosów ;-) ).
- mogłaby występować jakaś rotacja utworów. Tzn. nie tylko wywalanie najsłabszych, ale też dodawanie iluś nowych, które miałyby ze 2 lata na wykazanie się, czy utrzymają się w zestawie, czy zanotują "wypadek z ekstraligi". Wolałbym aby nie było to mechaniczne wrzucanie najlepszych punktowo kawałków z LP3 z ostatniego roku, ale jakaś bardziej ludzka metoda, pozwalająca także na sięgnięcie do starszych rzeczy. Mógłby np. każdy z redaktorów prowadzących top dodać kilka swoich faworytów
- (kurcze, zapomniałem, ale coś jeszcze było...)

A tak w ogóle to nawet bym zrobił jeszcze radykalniej i usunął z zestawu wszystkie polskie kawałki, które nigdy nie były w setce ogólnego lub polskiego Topu. One mają swoje święto, nie widzę sensu by te zestawienia się dublowały, a Polski Top może być takimi "eliminacjami" to Topu ogólnego dla polskich utworów.
Piotr pisze:Osobiscie jestem zdania, ze w ostatnim etapie tegorocznego glosowania lista powinna sie skorczyc do max 1000 utworow czyli te najslabsze powinny byc juz w tym roku usuniete z zestawu. Ale to jest tylko moje osobiste zdanie i mozecie sie z nim nie zgadzac.
To by zaś oznaczało, że warto w tym roku głosować jak najwcześniej, aby nie być pozbawionym zagłosowania na jakiś mniej typowy utwór. Przy czym nie mówię, że jestem przeciw takiemu rozwiązaniu, po prostu taka mała porada dla głosujących z mojej strony.
Ostatnio zmieniony sob lis 26, 2011 11:58 pm przez Miszon, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mara
Posty: 2615
Rejestracja: pt kwie 23, 2010 7:29 pm
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy /Pod Warszawą

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: mara »

Czy ktoś już proponował tool?..przyznam nie znam za bardzo twórczości ( ale chcę poznać) ale zdaję się że zespół jest dość istotny. No i w podobnym klimacie opeth choć już mniej chyba istotny w dziejach.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

Owszem, choć 1 TOOL mógłby się zjawić. Listowo to zdaje się najlepiej pasuje "Schism".
rafal92
Posty: 1924
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 5:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 r.
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: rafal92 »

Ja mam 2 propozycje do zestawu, które są moim zdaniem dość ważne:
Mark Knopfler & James Taylor - SAILING TO PHILADELPHIA
Bonnie Tyler - TOTAL ECLIPSE OF THE HEART
pawel76
Posty: 439
Rejestracja: pn kwie 05, 2010 6:11 pm

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: pawel76 »

Oto moja 2 wersja XVIII TOPU WSZECHCZASÓW :( 100. BON JOVI-LIVING IN A PRAYER 99. REAMON-SUPER GIRL 98. URIAH HAEEP-JULY MORNING 97. QUEEN-WE ARE THECHAMPIONS 96.THE BEATLES-HEY JUDE 95. URSZULA-DMUCHAWCE, LATAWCE, WIATR 94.ZZ TOP-VIVA LAS VEGAS 93.GENESIS-MAMA 92.ENYA-ORINOCO FLOW 91. TSA-TRZY ZAPAŁKI 90. THE POLICE -ROXANNE 89.U2-DESIRE 88.KATIE MELUA-ONE MILLION BYCYCLES 87. METALLICA-ONE 86.PEARL JAM-JEREMY 85.JIMI HENDRIX-CONSTOWN TRAFFIC 84.R.E.M.-EVYRBODY HURTS 83.SANTANA-SAMBA PA TI 82.TOTO-AFRICA 81.KAZIK-12 GROSZY 80.DEPECHE MODE 'I' FEEL YOU 79.CARDIGANS-LOVE FOOL 78.ROXETTE-IF MUSTHAVE BEEN LOVE 77.PINK FLOYD-TIME 76.EUROPE-THE FINAL COUNTDOWN 75.REPUBLIKA-TELEFONY 74. LED ZEPPELIN-KASHMIR 73.THE CRANBERRIES-ZOMBIE 72.LOMBARD-PRZEŻYJ TO SAM 71.IRA-WIARA 70.THE DOORS-THE END 69. SINEAD O ' CONNOR-NOTHING COMPARES 2 YOU 68.ABBA-DANCING QUEEN 67.ROLLING STONES-ANGIE 66.DEEP PURPLE-SMOKE ONTHE WATER 65.MADONNA-FROZEN 64.A-HA-TAKE ON ME 63.METALLICA-THE UNFORGIVEN 62.SEAL-CRAZY 61.BOB DYLAN -KNOCKIN ON HEAVEN'SDOOR 60.OASIS-WONDERWALL 59.PINK FLOYD-HIGH HOPES 58.DIDO-HERE WITH ME 57.PET SCHOP BOYS-ALWAYS ON MY MIND 56.GUNS N' ROSES-NOVEMBER RAIN 55.T.LOVE-KING 54.U2-PRIDE( IN THE NAME OF LOVE) 53.SCORPIONS-WIND OF CHANCE 52.AC/ DC-HIGHWAY TO HELL 51.OBYWATEL G.C.- TAK.. TAK... TO JA 50. THE POLICE-EVYRBREATH YOU TAKE 49.MICHAEL JACKSON-THRILLER 48.QUUEN-WE WELL ROCK YOU 47.THE CARS-DRIVE 46.URIAH HEEP-EASY LIVIN' 45.ANIMALS-HOUSE ONTHE RISSING SUN 44.PINKFLOYD-HEY YOU 43.ABBA-WATERLOO 42.KULT-POLSKA 41.TSA-51 40.EAGLES-HOTEL CALIFORNIA 39.R.E.M.-LOSING MY RELIGION 38.JOHN LENNON / PLASTIC ONO BAND-IMAGINE 37.DEPECHE MODE-ENJOY THE SILENCE 36.PINK FLOYD-SHINE ON YOURAZY DIAMOND 35.SZTYWNY PAL AZJI-WIEŻA RADOŚCI, WIEŻA SAMOTNOŚCI 34.NIRVANA-SMELLS LIKE TEEN SPIRIT 33.KULT-DO ANI 32.GUNS N' ROSES-DON'T CRY 31.OMEGA-DZIEWCZYNA O PERŁOWYCH WŁOSACH 30.THE DOORS-RIDERS ON THE STORN 29.U2-WITH OR WITHOUT YOU 28.TURBO-DOROSŁE DZIECI 27.QUUEN-THE SHOW MUST GO ON 26.PEARL JAM-ALIVE 25.CELINE DION-MY HEART WILL GO ON 24.PINK FLOYD-WISH YOU WERE HERE 23.DIRE STRAITS AND STING -MONEY FOR NOTHING 22.KULT-ARACHJA 21.THE BEATLES-YESTERDAY 20.MICHAEL JACKSON-BILLIE JEAN 19.PERFECT-AUTOBIOGRAFIA 18.TSA-51 17.METALLICA-NOTHING ELSE METTERS 16.THIN LIZZY- WHISKY IN THE JAR 15.THE DOORS-BREAK ON THRU 14.PINK FLOYD-ANOTHER BRICK IN THE WALL ( PART 2) 13.DEEP PURPLE-CHILD IN TIME 12.GEORGE MICHAEL-CARELESS WHISPERS 11.U2-ONE 10. DIRE STRAITS-SULTANG OF SWING 9.OBYWATEL G.C.- NIE PYTAJ O POLSKĘ 8.KING CRIMSON-EPITAPH 7.PINK FLOYD-MONEY 6.CZESŁAW NIEMEN-DZIWNY JEST TEN ŚWIAT 5.LED ZEPPELIN-STAIRWAY TO HEAVEN 4.GUNS N' ROSES-KNOCKIN ON HEAVEN'S DOOR 3.QUUEN-BOHEMIAN RHAPSODY 2.MARILLION -KAYLEIGH 1. DIRE STRAITS-BROTHERS IN ARMS
Awatar użytkownika
mefiu
Posty: 856
Rejestracja: wt kwie 01, 2008 10:55 am

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: mefiu »

Ja zgadzam się z wszystkimi rzeczami, które podsumował Miszon:
- świetnie, ze ograniczono ilość głosów do 33,
- zestaw powinien oscylować w granicach 1000 pozycji,
- sprawa dyskusyjna, ale drastyczne ograniczenie ilości polskich kawałków (ja nawet posunąłbym się dalej, ale to raczej nie przejdzie),
- zgadzam się tez z adamerią, ze powinien być co najmniej 5 letni okres karencji dla nowych utworów (jak dla mnie może być i 10), zobaczymy co zwojuje Gotye.
ku3a pisze: i w ogóle ten zestaw przyszłoroczny ma być lepiej zrobiony - wcześniej, dokładniej i w ogóle. a ponieważ osobiście mi tak powiedział Marek Niedźwiecki, to dla mnie znaczy, że tak właśnie będzie.
z tego zdania bardzo się cieszę, mam wielką nadzieje, że tak będzie :)
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: wwas »

ku3a pisze:i w ogóle ten zestaw przyszłoroczny ma być lepiej zrobiony - wcześniej, dokładniej i w ogóle. a ponieważ osobiście mi tak powiedział Marek Niedźwiecki, to dla mnie znaczy, że tak właśnie będzie.
Jak już pisałem, marzy mi się, żeby zestaw był do bólu przemyślany, więc jeżeli rzeczywiście będzie tak jak piszesz, będę szalał z radości ;) A jeżeli zmiany pójdą w nieco innym kierunku niż bym sobie wyobrażał, no cóż, trzeba będzie skorygować wyobrażenia ;)
Miszon pisze:- przy głosowaniu na 33 kawałki zestaw liczący max. 1000 propozycji to rozsądna liczba, nawet 999 (3x333) byłoby dobrze ;-)
No cóż, mnie osobiście większy zestaw by nie przeszkadzał, ale skoro jest to liczba, ku której skłania się większość, nie będę protestował. W ogóle uważam, że rozmiar zestawu to kwestia drugorzędna, ważniejsze żeby był dobrze przemyślany i jestem przekonany, że można stworzyć dobry zestaw prawie dowolnej wielkości (396 pewnie też). Oczywiście, im mniejszy zestaw, tym wyniki bardziej przewidywalne.
Miszon pisze:- notorycznie najsłabsze kawałki powinny zostać usunięte - zrobiłbym tu tylko taki wyjątek, że jeśli oznaczałoby to wywalenie z zestawu wszystkich kawałków wykonawcy, który posiadał w zestawie więcej niż 2 albo 3 utwory, wówczas powinno się dać szansę 1 kawałkowi, który w ostatnich latach miał najwięcej głosów. Bo być może po prostu głosy się za bardzo rozbijały, a jak zostawimy lidera, to zbierze on głosy pozostałych kawałków i osiągnie całkiem ciekawy wynik,
Wyjątek bardzo słuszny (przynajmniej jeden Paul Simon z sześciu jednak powinien zostać), natomiast poszedłbym dalej i podczas usuwania jednak mocniej uwzględniłbym czynnik ludzki, o którym pisze ku3a. Zdecydowanie nie wyrzucałbym THE LOOK OF LOVE za to, że była na miejscu 1006, z kolei wykonawcom mającym w zestawie po kilkanaście utworów, chętnie powyrzucałbym te ostatnie, nawet jeżeli były kilkaset miejsc wyżej (im też należy się jakaś rotacja; zresztą widzę, że tak zrobiono w tegorocznym zestawie i bardzo się z tego cieszę).
Miszon pisze:- kawałki, które były kiedyś w Top100 powinny mieć ochronę, tzn. pozostać w zestawie nawet jeśli mają bardzo słabe wyniki (aczkolwiek nie sądzę, czy są takie przypadki. No, chyba że wyrzucone zdaje się w tej chwili z zestawu "Takie tango" może w tym roku uzyskać 0 głosów ;-) ).
Oczywiście, ta zasada może być stosowana do czasu. Np. w zestawie do głosowania na Top nr 70 trudno będzie zmieścić wszystkie wcześniejsze, tak żeby nie przekraczał on jedocześnie 1000 utworów ;)
Miszon pisze:- mogłaby występować jakaś rotacja utworów. Tzn. nie tylko wywalanie najsłabszych, ale też dodawanie iluś nowych, które miałyby ze 2 lata na wykazanie się, czy utrzymają się w zestawie, czy zanotują "wypadek z ekstraligi". Wolałbym aby nie było to mechaniczne wrzucanie najlepszych punktowo kawałków z LP3 z ostatniego roku, ale jakaś bardziej ludzka metoda, pozwalająca także na sięgnięcie do starszych rzeczy. Mógłby np. każdy z redaktorów prowadzących top dodać kilka swoich faworytów
Jeżeli zestaw rzeczywiście zostanie dogłębnie przemyślany, jako efekt uboczny przemyślenia będzie musiała pojawić się dłuuuga lista utworów, które na pewnym etapie były brane pod uwagę i zostały odrzucone, na pewno więc przez parę lat będzie z czego dokładać.
Miszon pisze:A tak w ogóle to nawet bym zrobił jeszcze radykalniej i usunął z zestawu wszystkie polskie kawałki, które nigdy nie były w setce ogólnego lub polskiego Topu. One mają swoje święto, nie widzę sensu by te zestawienia się dublowały, a Polski Top może być takimi "eliminacjami" to Topu ogólnego dla polskich utworów.
A tutaj bym się dla odmiany nie zgodził. Pisałem już o tym trochę wcześniej, ale napiszę jeszcze raz. Oczywiście, można wyrzucić z zestawu wszystkie polskie piosenki, z tym że nie byłby to już wtedy XVIII Top Wszech Czasów, tylko I Zagraniczny Top Wszech Czasów. Natomiast jeżeli polskie utwory miałyby w zestawie zostać, nie chciałbym, żeby były dyskryminowane tylko z tego powodu, że jest dla nich jakiś inny Top. Jeżeli zestaw liczyłby 1000 utworów, polskich widziałbym w nim 200-250 (tyle proporcjonalnie zwykle pojawia się w pierwszej setce), podczas gdy liczba wszystkich, które chociaż raz były w setce polskiego Topu, to 146.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

mefiu pisze:- zgadzam się tez z adamerią, ze powinien być co najmniej 5 letni okres karencji dla nowych utworów (jak dla mnie może być i 10)
O to jest właśnie ten punkt, o którym zapomniałem, pisząc że coś miałem napisać, ale mi wyszło w trakcie pisania z głowy.

Przy czym 10 to jest grubo za dużo. Myślę, że 3 lata to rozsądny okres na przeleżakowanie utworu i przemyslenie jego wszechczasowości.
Chociaż z drugiej strony - w takim razie w 1995 nie mogłoby być 2 kawałków, które bardzo mi się z Topem kojarzą, czyli Zombie i High hopes :know: .
Także ciężki orzech do rozgryzienia...
ku3a
Posty: 20948
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: ku3a »

wwas pisze:
ku3a pisze:i w ogóle ten zestaw przyszłoroczny ma być lepiej zrobiony - wcześniej, dokładniej i w ogóle. a ponieważ osobiście mi tak powiedział Marek Niedźwiecki, to dla mnie znaczy, że tak właśnie będzie.
Jak już pisałem, marzy mi się, żeby zestaw był do bólu przemyślany, więc jeżeli rzeczywiście będzie tak jak piszesz, będę szalał z radości ;)
to że będzie przemyślany wcale jeszcze nie oznacza, że będzie zbieżny z Twoją wizją ;-).
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: wwas »

No cóż, najwyżej będę musiał nieco zmodyfikować swoją wizję ;) A tak w ogóle mam nadzieję, że będzie od niej lepszy ;)
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: Grycek »

Poprawiono:
Sting - DESERT ROSE ----> Sting & Cheb Mami - DESERT ROSE
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: Grycek »

Poprawiono:
GUNS N' ROSES - NOVEMBER RAIN ----> Guns N' Roses - NOVEMBER RAIN
rafal92
Posty: 1924
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 5:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 r.
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: rafal92 »

Nikt jeszcze nie napisał więc ja to zrobię: jest zmiana w zestawie - nazwa wszystkich zespołów zaczynająca się na "The" została zmieniona na "reszta nazwy, The" (np. Beatles, The), także należy ich szukać pod inną literką. Wyjątek - The Temptations.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

Dziwne to.
Awatar użytkownika
Geephard
Posty: 699
Rejestracja: pt wrz 04, 2009 11:13 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 2003
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: Geephard »

I namieszali mi tylko w pliku do zliczania głosów :(
rafal92
Posty: 1924
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 5:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 r.
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: rafal92 »

a mi namieszali w procesie przesłuchiwania zestawu :)
rafal92
Posty: 1924
Rejestracja: pn kwie 25, 2011 5:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 r.
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: rafal92 »

Ooo, kolejne zmiany: poprzestawiano imiona z nazwiskami artystów.
ODPOWIEDZ