Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: Gary »

dziwne, bo dałbym sobie rękę uciąć, że jeszcze miesiąc temu był tam Eryk. I po co czytając miejsca rok temu padło 'Lejla akustik'.
No ale widać muszę się chyba udać do okulisty i laryngologa.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

Nie, to tam już dawno był Derek. Stąd też te kilka miesięcy temu napisałem, że to była pomyłka z tym akustykiem.

Aczkolwiek kierowałem się też tym, że zawsze wersja oryginalna była wyżej niż akustyczna, która nigdy nie weszła do setki wcześniej, a tamta nawet była stałym bywalcem 50-ki.
gżegoż

Re: Przed XVIII Topem Wszech Czasów

Post autor: gżegoż »

Zapomniałem :oops: zamieścić "ogłoszenia" w tym wątku, a więc nadrabiam zaległości:
Miszon pisze:myślę, że dyskusja dalsza powinna się toczyć w temacie - "Po 18. Topie", a nie "Przed 18. Topem".
Zgadza się, więc do dalszej dyskusji zapraszam do następujących tematów:

Między XVIII a XIX Topem Wszech Czasów - dyskusja o zestawie do głosowania

Propozycje do 19 Topu Wszechczasów

No i przy okazji temat "na czasie":
PRZED V POLSKIM TOPEM WSZECHCZASOW

Ale zachęcam wszystkich, aby pamiętali również o tym temacie i czasem go sobie przypominali, ponieważ na dotychczasowych jedenastu stronach toczyła się bardzo wartościowa dyskusja. Sporo poruszonych w niej problemów i zagadnień jest cały czas aktualnych i na pewno będą powracały przed kolejnymi topami. Warto tu zajrzeć, zanim zabierze się głos w tematach dotyczących 19. Topu :)
ODPOWIEDZ