Przed XVII Topem Wszech Czasów

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: tadzio3 »

Geephard pisze:Istnieje jeszcze szansa, że piszący artykuł miał na myśli, że w tych godzinach będzie ostatnia część i ostateczne wyniki... 3 godziny,
Przed chwilą Balonik potwierdził, że będzie tylko jedna trzygodzinna odsłona topu 1 stycznia
Tomekk
Posty: 10727
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: Tomekk »

tadzio3 pisze:Przed chwilą Balonik potwierdził, że będzie tylko jedna trzygodzinna odsłona topu 1 stycznia
ale głosujemy twardo na sto utworów 8)
Awatar użytkownika
Emilia
Posty: 4315
Rejestracja: wt lut 16, 2010 12:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Jesieni 2008

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: Emilia »

Chyba robią sobie kiepski żart. Kompletnie tego nie rozumiem. Audycja, która jest od razu rozpoznawalna, od razu kojarzona z Trójką, na którą słuchacze czekają przez cały rok i ktoś łaskawie daje nam trzy godziny. To już rzeczywiście lepiej by było bez TAKIEGO Topu, robionego na odwal. Chyba rzeczywiście Trójka schodzi na psy, że się tak wyrażę.
Awatar użytkownika
zielonakoniczynka
Posty: 1509
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: zielonakoniczynka »

średnio rozumiem ideę takiego cudowania: "zagłosuję albo na Schody albo na BiA" - czemu po prostu nie oddać głosów, na to co do nas przemawia, co chcemy usłyszeć, co uważamy za utwory wszech czasów?
A 3 godziny audycji (minus wiadomości, reklamy, zapowiedzi) to dla mnie jakiś żart :(
I co ja będę robić w Sylwestra? :lol:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: tadzio3 »

Za to będzie niebywały ewenement, kiedy głosujemy na tak dużą liczbę utworów, by móc usłyszeć z nich tylko część, nawet przy idealnej sytuacji, kiedy głosowało się na wszystkie usłyszane piosenki, bo ile może być puszczonych? W całości ok 20, z fragmentami, to tak jak kiedyś, czyli 50. Z tym że głosowało się na 10, a potem na 20 ulubionych do momentu końca ery prowadzenia Niedźwiedziowego.
nastoletni_duch
Posty: 2345
Rejestracja: pt lip 21, 2006 7:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: nastoletni_duch »

może całą setkę puszczą w minutowych fragmentach ;)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11814
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: adameria »

Przypominam tylko, że jeszcze 2 tygodnie temu TWC miało nie być.
Czy potrafimy się cieszyć z tego, co mamy? Czy tylko będziemy narzekać?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: Yacy »

Adam - popieram! :)

Ja też tego do końca nie rozumiem. Jak zawsze nie wszystko wiemy ( co zrozumiałe, bo to nie jest radio zarządzane przez nas). I nie znamy powodów czemu jest tak a nie inaczej... Ale ja po prostu czekam na te 3 godziny i już.

I wolę żeby było tak niż wcale. Może m.in. dlatego, że chcę zobaczyć jak to będzie wyglądać po ubiegłorocznym przewrocie?
nastoletni_duch
Posty: 2345
Rejestracja: pt lip 21, 2006 7:04 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: nastoletni_duch »

też bardzo cieszę się z tych 3 godzin. ale też jestem bardzo ciekaw jak to będzie wyglądać :> no ale lepszy rydz niż nic.
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: krzychu78 »

mam nadzieję , że to tylko tak w tym roku będzie i za rok znów wrócą do co najmniej 9 godzin , człowiek się przyzwyczaił do tych 3 dni z topem a tu teraz tylko taka namiastka :( , no ale cóż jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma
bear
Posty: 2323
Rejestracja: sob maja 31, 2008 6:22 pm

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: bear »

ja może tylko przypomnę, że dawno temu top wszech czasów był także prezentowany jednego dnia, w dodatku w godzinach przedpołudniowych, w okresie przedświątecznym i nikomu to wtedy nie przeszkadzało, a niektórzy nawet za tym tęsknią...
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: Neo01 »

Część była przed południem i reszta po południu. W sumie 6 godzin - spokojnie starczało na 50-tkę. Gdyby tak było, nie obraziłbym się. Ale to co jest teraz, to jest jednak hmm... kpina, kpina z nas, słuchaczy. Ale winny jest tu raczej tylko zarząd. Chociaż kształt zestawu i sposób głosowania to już raczej sprawa prowadzących.
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: krzychu78 »

w sumie przez te 3 godziny skracając utwory to da się i top50 zagrać ale to chyba nie o to w tym chodzi...
Ostatnio zmieniony wt gru 14, 2010 8:18 pm przez krzychu78, łącznie zmieniany 1 raz.
Tomekk
Posty: 10727
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: Tomekk »

ja odkąd słucham Topu, to zawsze była prezentowana pięćdziesiątka.
Nie rozumiem, czemu z audycji, która jest jedną z najpopularniejszych robić jakiekolwiek problemy.
Znam osoby, które tylko raz do roku właśnie na tę okoliczność słuchają Trójki.
ale jak to już ktoś napisał dobrze, że w ogóle się odbędzie...
Awatar użytkownika
Corleone
Posty: 2876
Rejestracja: czw lis 18, 2010 11:13 pm
Lokalizacja: Wrocław /Kraków

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: Corleone »

Szkoda, że tylko trzy godziny, ale ważne, że chociaż będzie. :wink:

Myślę, iż ramówka została ustalona wcześniej, gdy TOPu miało jeszcze nie być, więc teraz dali jakiś ostatni wolny termin.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

bear pisze:ja może tylko przypomnę, że dawno temu top wszech czasów był także prezentowany jednego dnia, w dodatku w godzinach przedpołudniowych, w okresie przedświątecznym i nikomu to wtedy nie przeszkadzało, a niektórzy nawet za tym tęsknią...
Na przykład ja.
Bo to było najlepsze. 3 dni to była przesada. Raz było fajnie, ale potem mnie męczyło. Nie wiem, czy choć raz wysłuchałem całości, chociażby z powodu Sylwestra - i tak nigdy wtedy wiele osób nie słuchało (np. ja). Najlepiej się stopniuje napięcie w 1 dzień. A nie rozbijać turniej skoków na 3 ;-) .
Poza tym - grano tylko 50-kę, a ta druga była jakby "poczekalnią". Idealna sytuacja.
furendo91 pisze:Myślicie, że będzie ta sama sytuacja co w tamtym roku??Bo jak tak to głosowanie nie ma sensu bo i tak wygrają zespoły, które są w końcówce zestawu...
Raczej tym razem te z początku. Tak by wychodziło z psychologii.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: Robert »

Ja się bardzo cieszę z powrotu do normalności... 3 godziny to według mnie trochę krótko (choć były kiedyś i 4 godzinne) , ale... Myślę , że ten redaktorowy (i części słuchaczy) przesyt Topem , to rozdęcie do granic możliwości i ludzkiej (mojej :) ) wytrzymałości narastało z czasem i ten efekt kuli śnieżnej trudno było Panom Piotrom tak zdecydowanie powstrzymać... Wyszło jak wyszło , nieważne.
Powiedzenie o palcu i ręce :) najbardziej mi pasuje do skomentowania tych narzekań...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

Zgadzam się Robert. Idealne jest nienasycenie, a nie przesyt. ARtysta głodny to artysta płodny jak śpiewali niektórzy bywalcy Topu.
50-ka w 5 godzin? Realne chyba.
Ale to mam nadzieję za rok.
Awatar użytkownika
albarn
Posty: 4147
Rejestracja: śr sie 12, 2009 10:17 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosna 2007
Lokalizacja: Kruszwica
Kontakt:

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: albarn »

Niestety, ale czuję się zrobiony przez Panów Redaktorów dokładnie w to, o czym śpiewa Grabaż w jednym z ostatnich przebojów. Oczywiście cieszę się, że Top w ogóle się odbywa, ale mam wrażenie że te trzy godziny są rzucone nam na zasadzie ochłapu. Po pogłoskach że Topu nie będzie lud zaczął się burzyc, to rzucono nam byle co (dla mnie na zasadzie klasycznego "odwal się") i myślą, że będziemy skakali pod sufit z radości. Czytam, że niektórzy się strasznie męczyli na dziewięciogodzinnym topie... Przesłuchiwałem dwunastogodzinne i ani przez chwilę nie czułem znużenia. Powiem więcej - było mi jeszcze mało :wink: Pewnie, że Sylwester to taki średnio trafiony termin. Ale zamiast chodzic na jakieś balangi, wolałem spędzic ostatni dzień roku z fantastyczną muzyką. A teraz co mi zostaje?
No cóż, Trójka zawiodła mnie jak nigdy wcześniej. Czy naprawdę nie można było wygospodarowac więcej godzin w ramówce Trójki??? Niepojęte dla mnie.
kocik89
Posty: 93
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:11 pm

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: kocik89 »

W Pierwszych edycjach TWC Byly tyko 3 godziny w Markomanji i nikt nie narzekał, i to audycje były o 9-tej rano, i nikt nie narzekał.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: Miszon »

a nie 4 godziny? 9-13?
kocik89
Posty: 93
Rejestracja: wt sty 26, 2010 2:11 pm

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: kocik89 »

najpierw 3 potem 4
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: Robert »

kocik89 pisze:najpierw 3 potem 4
Nigdy nie było 3-godzinnego Topu. Pierwszy miał 5 godzin , a w międzyczasie zdarzyly się 2 czterogodzinne.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: Gary »

bear pisze:ja może tylko przypomnę, że dawno temu top wszech czasów był także prezentowany jednego dnia, w dodatku w godzinach przedpołudniowych, w okresie przedświątecznym i nikomu to wtedy nie przeszkadzało, a niektórzy nawet za tym tęsknią...
W sumie nie miałbym nic przeciwko, aby w sobotę......tą, która właśnie była odbył się 4-5 godzinny top wszech czasów. :)
nobby
Posty: 62
Rejestracja: pt sty 01, 2010 10:11 pm

Re: Przed XVII Topem Wszech Czasów

Post autor: nobby »

Ciekawe co będzie jak "Shine On You Crazy Diamond" i "Bema pamięci..." załapią się do czołówki :mrgreen:

Tak jak większość jestem zawiedziony, ale na bezrybiu i rak ryba. Dobrze że Top się odbędzie, wyniki w kilku miejscach pewnie znowu będą nieciekawe, więc będzie o czym dyskutować, a całą setkę przesłucha się później "na sucho" :|
ODPOWIEDZ