16. TOP Wszech Czasów, refleksje

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 16. TOP Wszech Czasów, refleksje

Post autor: tadzio3 »

Jeżeli jest zabawą, to nie TYLKO, ale AŻ zabawą.
Gdyby top co roku był taką zabawą, w której cały czas są różne wyniki w zależności od sposobu głosowania nie miał by takiego charakteru i nie skupiałby tylu osób, wreszcie nie miał by takiej renomy. To właśnie Trójkowy top jest często cytowany na różnych (polskich) oficjalnych stronach zespołów, które szczycą się każdym dobrym, albo jakimkolwiek wynikiem w top 100. Ostatni top niestety przejdzie do historii, do podsumowań.
Nie chcę się rozpisywać, ale na podobnej zasadzie działa LP3. Bez tego wszystkiego nie było by np forum itp...
endrju1s
Posty: 199
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 5:15 pm

Re: 16. TOP Wszech Czasów, refleksje

Post autor: endrju1s »

Witam,

Chcialbym dodac jeszcze swoje 5 groszy.
Choc Top Wszechczasow jest moja ulubiona audycja wszechczasow, uwazam, ze top nr 16 byl totalnym nieporozumieniem, gdzie glosy zespolow z konca alfabetu zostaly przemnozone przez 10, co jest kompletnym nonsensem.
Tak wiec proponuje by ten top nie uczestniczyl w jakichkolwiek podsumowaniach topow wszechczasow.
Po prostu anulujmy nr 16 jakby nigdy sie nie zdarzyl.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: 16. TOP Wszech Czasów, refleksje

Post autor: FOXD »

Ja myślę, że mimo niemiłych wrażeń, to z perspektywy czasu pozostawiłbym go, bo jakby nie było był faktem zaistniałym. Usuwanie TOP-u 16 byłoby pewnego rodzaju zaciemnianiem rzeczywistości. Sądzę, że dał on wielu ludziom do myślenia, którzy być może przez to dojrzeli i zrozumieli, czym tak naprawdę jest i powinien być TWC.
pedroulus
Posty: 87
Rejestracja: sob lip 09, 2011 1:43 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1999
Kontakt:

Re: 16. TOP Wszech Czasów, refleksje

Post autor: pedroulus »

Odświeżam temat, bo szczerze mówiąc nie przebrnąłem przez cały wątek ;)

Pytanie do stałych bywalców i znawców
Czy ktoś oficjalnie potwierdzi lub zaprzeczy, że główną przyczyną takich wyników XVI Topu Wszechczasów był zwyczajny błąd informatyczny, powodujący, że nie można było wysłać formularza, dopóki nie zaznaczyło się jakiejkolwiek pozycji z ostatniej zakładki / strony? I trzeba było zaznaczyć cokolwiek z ostatnich liter alfabetu, żeby w ogóle formularz z głosami został wysłany?

Uzasadniałoby to dobre wyniki piosenek z końca alfabetu. Słuchałem tamtego Topu z dużym zaciekawieniem, ale nie głosowałem wtedy, więc nie wiem jak to wyglądało.
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Re: 16. TOP Wszech Czasów, refleksje

Post autor: Piotr »

Do tego Topu Obrazek na pewno w swoim czasie powróci…
ODPOWIEDZ