XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
kubakx
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 03, 2008 11:49 pm
Lokalizacja: ???
Kontakt:

XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: kubakx »

Chciałem zapytać czy nikt nie wie kiedy będzie mozna wytypować swoje typy do kolejnego trójkowego WszechTopu?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Chyba gdzieś po wakacjach.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Teoretycznie głosowanie powinno trwać przez cały rok, ale w praktyce jest jak jest.
kubakx
Posty: 8
Rejestracja: sob maja 03, 2008 11:49 pm
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: kubakx »

Wakacje już dawno minęły, a listy jak nie było, tak nie ma. Czy ktoś ma może stały kontakt z panem Baronem, i wie coś na temat Topu??
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: Miszon »

W tej chwili w ogóle nie można głosować, podobnie jak na Polski TW (tam nawet wyniki mi się nie wyświetlają, bo "z tego konta oddano już głos").
falcoeagle
Posty: 755
Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Warszawa

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: falcoeagle »

Miszon pisze:W tej chwili w ogóle nie można głosować, podobnie jak na Polski TW (tam nawet wyniki mi się nie wyświetlają, bo "z tego konta oddano już głos").
Ja nie głosowałem na Polski Top i mam teraz stronę głosowania na notowanie 1...
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: Gary »

Pewnie będzie na podobnej zasadzie jak przy polskim topie wszech czasów, czyli szybkie głosowanie połączone z kampanią reklamową w radiu.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: tadzio3 »

I to mnie denerwuje. Zawsze było tak, zę głowy były zbierane przez cały rok, a nie tylko przez kilka dni. A wyniki moga wyjść nie miarodajne.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: mateusz15 »

Dzisiaj P. Baron coś mówił, że zbliża się TOP WSZECHCZASÓW, ale dobrze nie słyszałem :roll:
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: Robinson »

mateusz15 pisze:Dzisiaj P. Baron coś mówił, że zbliża się TOP WSZECHCZASÓW, ale dobrze nie słyszałem :roll:
Mówił, że prawdopodobnie będzie 31 XII i 1 I.
Tomekk
Posty: 10729
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: Tomekk »

Robinson pisze:
mateusz15 pisze:Dzisiaj P. Baron coś mówił, że zbliża się TOP WSZECHCZASÓW, ale dobrze nie słyszałem :roll:
Mówił, że prawdopodobnie będzie 31 XII i 1 I.
ale wtedy RZP też ma swój Top :-) więc może inny termin :mrgreen: ten nie zawsze wszystkim odpowiada. Najlepszy byłby weekend przed świętami (20-21.12) 8)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: tadzio3 »

Albo tak jak kiedys, czyli drugi weekend grudnia
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: krzysiek83 »

Tak jest! Nie da się wysłuchać całego topu. Np. u mnie wpada rodzina 1 stycznia i czego bym nie wymyślił to całej listy nie wysłucham.
Kiedyś było lepiej. Koniec grudnia, a nie sylwester. Czuję się dyskryminowany. Nadal nie można głosować??? Red. Baron się skompromitował. Może da godzinę na oddanie głosów? Ten człowiek się gubi. Metz ze Stelką powinni się dogoadać sami :P
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: ku3a »

krzysiek83 pisze:Nadal nie można głosować??? Red. Baron się skompromitował.
bo?
krzysiek83 pisze:Może da godzinę na oddanie głosów? Ten człowiek się gubi. Metz ze Stelką powinni się dogoadać sami :P
zostały 2 miesiące do końca roku...
dlaczego uważasz, że z Balonikiem się nie dogadają? dlaczego uważasz, że to z jego powodu dopiero teraz rusza maszyna topowa?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: tadzio3 »

Ja uważam, że Balonik właśnie jest bardziej zaangażowany w top niżeli w ostatnich latach Niedźwiedź, który przeciez przy w ostatnim roku prowadzenia topu nie dodał do zestawu żadnej piosenki, mimo tego, że jak co roku zbierał głosy w czasie topu na piosenki, które miały zostać dodane, nawet u nas była taka inicjatywa.
Szkoda tylko, że zajęcie się dodawaniem piosenek i układaniem zestawu zajmuje się dopiero teraz, gdyż w założeniu miało się głoswać cały rok. Ale cóż, wiem że i tak więszość głosuje ok listopada i grudnia.
No i strasznie nie podoba mi się nowa "tradycja" emitowania topu 31 grudnia i 1 stycznia. Przecież wiadomo, że wiele osób będzie miało trudnośći ze słuchaniem. Ja co roku trochę słuchałem, ale nie zawsze w całości i musiałem potem słuchać nagrania (chociaż tak, czy siak co roku zbieram te nagrania).
Jednak czasy kiedy top był emitowany w drugim tygodniu grudnia był idealny. W sobotę o tej porze człowiek najczęściej szykował się do porządków świątecznych i w ogóle był w domu. Topu słuchało się wtedy rewelacyjnie. A na Sylwestra i Nowy Rok jakoś człowiek ma inne rzeczy na głowie i jest zabiegany.
Cóż poradzić...
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:Ale cóż, wiem że i tak więszość głosuje ok listopada i grudnia.
no właśnie. z 80% ludzi i tak zagłosuje w ciągu ostatnich 2 tygodni.
tadzio3 pisze:No i strasznie nie podoba mi się nowa "tradycja" emitowania topu 31 grudnia i 1 stycznia.
mi też nie.
ale myślę, że wszystko się rozbija o to, że żeby audycja była w takim terminie i w takich godzinach jak bywała przez kilka lat pod rząd, to innych audycji w tym samym czasie by być nie mogło...
Awatar użytkownika
krzysiek83
Posty: 7406
Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
Lokalizacja: Lublin

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: krzysiek83 »

ku3a pisze:
krzysiek83 pisze:Nadal nie można głosować??? Red. Baron się skompromitował.
bo?

Bo miała być już lista do głosowania jakiś czas (tak, wszystko jest względne...) temu. Ciągle to obiecywał. Należę do nielicznego grona, które zawsze głosowało w pierwszej połowie roku. Teraz Balonik przez miesiąc będzie naganiał słuchaczy do głosowania (chyba, że da nam jeszcze mniej czasu)
krzysiek83 pisze:Może da godzinę na oddanie głosów? Ten człowiek się gubi. Metz ze Stelką powinni się dogoadać sami :P
zostały 2 miesiące do końca roku...
dlaczego uważasz, że z Balonikiem się nie dogadają? dlaczego uważasz, że to z jego powodu dopiero teraz rusza maszyna topowa?
Myślę, że widać zajmuje panom tyle czasu dogadanie propozycji, że jeszcze nie można głosować.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: bobby-x »

tadzio3 pisze:Ja uważam, że Balonik właśnie jest bardziej zaangażowany w top niżeli w ostatnich latach Niedźwiedź
Nie tylko w TOP ale w listę Trójki też :mrgreen:
tadzio3 pisze:No i strasznie nie podoba mi się nowa "tradycja" emitowania topu 31 grudnia i 1 stycznia. Przecież wiadomo, że wiele osób będzie miało trudnośći ze słuchaniem. Ja co roku trochę słuchałem, ale nie zawsze w całości i musiałem potem słuchać nagrania (chociaż tak, czy siak co roku zbieram te nagrania).
Jednak czasy kiedy top był emitowany w drugim tygodniu grudnia był idealny. W sobotę o tej porze człowiek najczęściej szykował się do porządków świątecznych i w ogóle był w domu. Topu słuchało się wtedy rewelacyjnie. A na Sylwestra i Nowy Rok jakoś człowiek ma inne rzeczy na głowie i jest zabiegany.
Cóż poradzić...
Tej nowej tradycji nie da się zmienić, niestety. Najłatwiej "wpasować się" w ramówkę z aż 12 godzinnyn topem jest właśnie albo w Święta albo w sylwestra i Nowy Rok. Dlatego ten termin jest raczej nie do ruszenia. W okolicach połowy griudnia było łatwiej ale nie zapominajcie że top miał 4-6 godzin a nie 12, więc Niedźwiedź grał top trochę w swojej przedpołudniowej audycji a trochę wieczorem. W sumie z dwojga złego wolę 12 h 31.12 i 1.01 niż 6 h 15.12

Pamiętacie, że dzisiaj między 9:00 a 12:00 Radio Piotrków gra propozycje do topu w Tu Baronie?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: bobby-x »

O! nikogo nie ma na forum, czy słyszeliście trzy zasady którymi kierowali się Piotrowie? Brakuje mi jakiejś zasady o słuchaczach.

Tak myslę, że to nadal jest top nie-słuchaczy tylko tak jak było do tej pory Niedźwiedzia a teraz Top Piotrów. My słuchacze mamy tylko poustawiać to co zaproponowali nam Panowie, to jest bez sensu po raz "prawie" 15-ty. Napisałem "prawie" bo jednak ten pierwszy z 1994 roku był najciekawszy.
grzes

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: grzes »

podsłuchuje na telefonie w pracy
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9960
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: bobby-x »

Czy możecie wejść na stronię Programu Trzeciego. Ja mam komunikat że jest to "The service is unavailable."
grzes

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: grzes »

Ja mogę wejść na stronę. w temacie wyboru, rozmawialiśmy już nieraz na ten temat i jakbyś nie kombinował to i tak wszystkim nie dogodzisz. W tym roku zagłosuje na te utwory na które nie głosowałem w poprzednich latach, bo mi głosów brakowało. A ruchy w dwudziestce i tak będą minimalne.
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:W sumie z dwojga złego wolę 12 h 31.12 i 1.01 niż 6 h 15.12
jeśli by się zdarzyło, że nie będę mógł słuchać Topu w Sylwestra, to wolę 6 godzin 15.12 niż 0 godzin w Sylwestra/Nowy Rok.
bobby-x pisze:czy słyszeliście trzy zasady którymi kierowali się Piotrowie?
ja nie słyszałem, dopiero teraz postaram się podsłuchiwać Trójki. czy mógłbyś podać te zasady?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: tadzio3 »

A teraz prezentowane są piosenki do zestawu topu wszech czasów :)
Teraz było "Whisy" :o
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: XV Top Wszechczasów-Głosowanie

Post autor: tadzio3 »

Będą chyba 4 nowe utwory Dżemu (w końcu "List do M" :D ) oraz jeden nowy Floydów :D :D Będzie się działo 8)
ODPOWIEDZ