Jaka będzie czołówka WszechTopu 2005

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Nikt dobrze nie wytypował pierwszej 3 poprawnie (znaczy kolejności, bo skład dobrze typowałem). Sam byłem zaskoczony numerem 1. Chociaż na Floydów głosuję zawsze i wybieram 3 lub 4 piosenki tego zespołu to akurat na "Another Brick..." nigdy. Nie to że nie lubię tego utworu, ale jak mam wybierać ulubiona 20 to na pewno nie mieści się w niej. Zadziwiał mnie zawsze fakt popularności "Another..." Pięknem, ekspresją i genialnością wcale nie przewyższa innych. Czuję, że w następnym topie spadnie ze szczytu...
Szkoda ze do topu wciąż nie dopisano żadnych nowości Wciąz czekam na wpisanie takich piosenek jak np: Unchined Melody - Righteous Brothers, Ja sowa - Hey, Drzwi - O.N.A., Moonlight in Shadow Mike - Oldfield & Maggie Reilly, Świecie nasz - Marek Grechuta. Ale znając życie nie doczekam się, chyba że zrezygnuje się z głosowania na tylko i wyłącznie propozycje ze strony "trójkowej".
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Może teraz obstawiajmy co zostanie dodane do listy do glosowania. Ja obstawiamna:
1.Led Zeppelin - No Quarter
2.Aerosmith - Dream On
3. Enya - Orinoco Flow
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9771
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

To już naprawde ciężko ocenić co wejdzie. Co do tego nie mam pojęcia. Chciałbym aby zostały wstawione te które wyżej wymieniłem, a które rzeczywiście wejdą? To zależy od ilości prośb słuchaczy, a tego nie jestem w stanie wiedzieć. Nie mniej jednak jak trafiłeś, którąś z wymienionych przez ciebie typów to jesteś gość!
ODPOWIEDZ