Jaka będzie czołówka WszechTopu 2005

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
bobby

trójka topu wszechczasów

Post autor: bobby »

a może by tak obstawić pierwszą trójkę topu wszechczasów ???? Czy będzie nowy numer jeden czy któryś z trzech starych znowu powtórzy sukces !!!
Bobby
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

To ja obstawiam w topie wszechczasów
1.Staiway to Heaven
2.Brothers In Arms
3.Another Brick In The Wall

Myślę, że będzie tak, albo podobnie. W każdym razie nie przewiduje drastycznych zmian i bardzo dobrze, bo czołóka jest naprawdę wyjątkowa i dobrze dobrana.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Ja chce tylko jednego:
1. Brothers In Arms :!:
And nothing else matters. Co bedzie dalej to juz mi wszystko jedno, choc na pewno jedne rozwiazania wole bardziej niz inne.
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

top

Post autor: JC »

Rany, ludzie, po co ciągle głosować na to samo. Od paru lat Top Wszech Czasów w ogóle się nie zmienia: Dire Straits, Led Zeppelin, Pink Floyd. Przecież nie można się ograniczać. Wystarczy wejść na listę piosenek do zagłosowania i w końcu coś w tym Topie zmienić. Mnie by się marzyła taka Trójka:

1. Wishbone Ash - Persephone
2. Deep Purple - Soldiers of fortune
3. Dan Fogelberg - Tucson, Arizona (The Gazette)

Albo jakakolwiek lista piosenek wszech czasów, w której coś by drgnęło. Może i ma to swój urok, że raz na rok w grudniu słyszę te same - aczkolwiek piękne piosenki, ale w końcu staje się to nudne.

A pierwsza Trójka w tym roku - zakładam się, że taka sama jak w ubiegłym!
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: top

Post autor: ku3a »

JC pisze:Rany, ludzie, po co ciągle głosować na to samo.
Bo to lista wszechczasow.
Nie cotygodniowa lista na ktorej piosenki moga skakac i spadac o kilkanascie miejsc. Ja co roku praktycznie glosuje na ten sam zestaw. To sa moje piosenki WSZECHczasow. Cholernie ciezko do tego zestawu sie zalapac. A tez marzy mi sie, zeby np. "Don't Cry" bylo w okolicach dziesiatki.
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

top

Post autor: JC »

Absolutnie to rozumiem. Zazdroszczę tym, którzy tak jednoznacznie są w stanie określić swoją 10 wszech czasów i głosować na to samo co roku. Konsekwencją tego jest m.in. to, że np. przez 10 lat nie było ani jednej piosenki Ewy Demarczyk, ani Jacka Kaczmarskiego. A z zagranicy - ani jednej piosenki Billie Holiday, Arethy Franklin, Nat King Cole'a. Oczywiście wchodzę tu na niebezpieczny grunt gustów muzycznych, ale przecież chyba dla każdego "Karuzela z Madonnami", "Mury", "Say a little prayer" czy "Unforgettable" to przeboje wszech czasów.
Może dobrym rozwiązaniem byłoby zwiększenie ilości głosów, które możnaby oddać na Top Wszech Czasów. Być może nie byłoby takiej stagnacji i nudy. Top holenderski, który stanowił pierwowzór topu Trójkowego to na prawdę lista licznych zmian.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Wiesz, ja od ladnych paru lat tworze liste swoich piosenek wszechczasow, wiec wszystko jest ustalone i nie mam problemu z wyborem :-). Co oczywiwcie nie znaczy, ze nie zaluje, ze niektore rzeczy nie sa wyzej, no ale nie da sie wrzucic 40 utworow do pierwszej dwudziestki ;-).

Co do glosowania na Top to i tak jest lepiej, bo kiedys mozna bylo glosowac tylko na 10, a teraz na 20 piosenek. Mysle, ze jesliby bylo tak jak piszesz - ze zwiekszonoby liczbe rzeczy na ktore mozna glosowac, to rzeczywiscie bylyby wieksze ruchy, bo wiekszosc ludzi w swoich dziesiatkach czy nawet dwudziestkach ma takie standardowe rzeczy - Pink Floyd, Led Zeppelin, Dire Straits, U2, Metallica, Deep Purple, The Doors. Queen itd itd. a dopiero na dalszych pozycjach znajduja sie mniej znane przez ogół utwory.
bobby

topy wszechczasów

Post autor: bobby »

Moim skromnym zdaniem system głosowania na top jest mocno niesprawiedliwy. Dlaczego nie można samodzielnie dopisywać utworów do propozycji na stronie. Rozumiem Niedźwiedzia, że zrobiłby się bajzel. Ale może powinno być około 1000 propozycji a nie 200 czy 300. Dla jednego słuchacza utworem wszechczasów jest LED ZEPPELIN a dla innych MODERN TALKING. Brakuje też świetnych utworów heavy-metalowych. Wiem że można przysyłać propozycje mailem lub na kartkach ale Niedźwiedź sam decyduje o tym co dopisać do propozycji. A jakim prawem ??? Przy obecnym stanie internetu w naszym kraju propozycje lub głosy na utwory wysyłane pocztą stanowią może 5-8 % oddawanych głosów, więc nie mają szans zaistnieć w top 100.

Moja propozycja jest następująca. Trzeba stworzyć podstronę topu wszechczasów na której można by zglaszać dowolną ilość (no może 100) swoich propozycji z możliwością głosowania na te utwory przez słuchaczy. Najlepsza dziesiątka utworów z takiej podstrony powinna być dopisana po zamknięciu głosowania (kilka dni przed topem) do listy utworów na stronie głownej aby w następnym topie mogły się pojawić w zestawieniu.

Co Wy na to ???? Oczywiście nikomu w Trójce nie będzie się chciało nad tym zastanowić więc sobie pomarzyłem.

A może macie lepsze pomysły ?????
bobby
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

re

Post autor: JC »

Ja przede wszystkim uważam, że powinna być oddzielna audycja, w której przedstawiane byłyby propozycje do Topu Wszech Czasów. Wielu przebojom wszech czasów brakuje po prostu promocji. Ja jeszcze się załapałem na czasy kiedy w Trójce można było usłyszeć to co stare i nowe, a potem podłapałem i sam muzykę zacząłem odkrywać. Myślę, że niewielu 15,16-latków wie co to jest np. zespół Kansas - Dust in the wind, Matthews Southern Comfort - Woodstock, Nina Simone - Mr Bo Jingles. Ale z drugiej strony skąd mają to wiedzieć. Ja na miejscu Pana Marka promowałbym inne wielkie przeboje. Może to ożywiłoby trochę skład pierwszej setki.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: topy wszechczasów

Post autor: ku3a »

bobby pisze:Moim skromnym zdaniem system głosowania na top jest mocno niesprawiedliwy. Dlaczego nie można samodzielnie dopisywać utworów do propozycji na stronie. Rozumiem Niedźwiedzia, że zrobiłby się bajzel.
A ja rozumiem goscia ktory pisal skrypt do obslugi formularza ;-).
Na pewno propozycji na liscie jest za malo. Wiadomo tez, ze tak jak piszesz, utwor ktorego na tej liscie nie ma, nie ma najmniejszych szans, zeby znalezc sie w setce. Zreszta jest tak, ze ludzie po prostu przelatuja po tej liscie, zaznaczaja swoje typy i wciskaja Glosuj, a nie mysla na jakie utwory chcieliby zaglosowac, wyszukuja je i glosuja. Malo kto pomysli, a jeszcze bardziej nieliczna grupa zrobi to, zeby napisac z prosba o dodanie jakiejs piosenki. W propozycjach do pierwszego Topu nie bylo "Don't Cry", wiec meczylem NieDzwiedzia kilka razy mailowo, zeby to dodali, bo jak to mozliwe, zeby tego nie bylo, no i dodali, ale na pewno jeszcze inni musieli pisac w tej sprawie.
bobby pisze:Dla jednego słuchacza utworem wszechczasów jest LED ZEPPELIN a dla innych MODERN TALKING.
Hehe, przedwczoraj w pracy w radio slyszalem oryginalna wersje "You're My Heart, You're My Soul". Rewelacyjny kawalek :-P.
bobby pisze:Brakuje też świetnych utworów heavy-metalowych.
Ba, czego to nie brakuje! A moze niech kazdy napisze liste powiedzmy 10 rzeczy, ktore jego zdaniem powinny byc dopisane do listy. Co Wy na to? Moze na dobry poczatek rzuce swoje propozycje:

1. Your Latest Trick - Dire Straits
2. Always - Bon Jovi (lub Bed Of Roses)
3. Amazing - Aerosmith (lub Crazy lub Cryin' lub Janie's Got A Gun)
4. Whiskey In The Jar - Metallica (ta wersja zdecydowanie najbardziej mnie kreci)
5. Self Esteem - Offspring (lub Pretty Fly (For A White Guy) :-) )
6. Jedwab - Roze Europy
7. Too Much Love Will Kill You - Brian May
8. Bullet With Butterfly Wings - The Smashing Pumpkins
9. Staring At The Sun - U2 (lub Please)
10. Bierz mnie - Ira
Niektore nie sa i nigdy nie beda klasyka, ale dla mnie sa w scislej czolowce piosenek wszechczasow i zawsze beda blisko serca.
bobby pisze:Moja propozycja jest następująca. Trzeba stworzyć podstronę topu wszechczasów na której można by zglaszać dowolną ilość (no może 100) swoich propozycji z możliwością głosowania na te utwory przez słuchaczy. Najlepsza dziesiątka utworów z takiej podstrony powinna być dopisana po zamknięciu głosowania (kilka dni przed topem) do listy utworów na stronie głownej aby w następnym topie mogły się pojawić w zestawieniu.

Co Wy na to ???? Oczywiście nikomu w Trójce nie będzie się chciało nad tym zastanowić więc sobie pomarzyłem.
No pewnie, ze nikomu nie bedzie sie chcialo, ale pomysl bardzo fajny. To by byla taka Poczekalnia Topu Wszechczasow ;-).
bobby

top wszechczasów

Post autor: bobby »

Oj Ku3o zaproponować 10 utworów się nie da.

Ja osobiście zaproponowałbym 50 począwszy od krótkich melodyjnych z lat 60-tych SHADOWS, HERMAN'S HERMITS, SEARCHERS, MILLIE, CHUBBY CHECKER, BILLY HALEY, TRINI LOPEZ, CZERWONE GITARY, DEAN MARTIN poprzez psychodelię lat 70-tych GRAND FUNK RAILROAD, FOCUS poprzez blues HUMBLE PIE (I BELIEVE TO MY SOUL, I WONDER), AUDIENCE, chicagowski MAGIC SLIM - PLEASE DON'T DOG ME, mniej bluesowy RYAN (nie BRYAN) ADAMS dużo lepszy !!! młodziak niż BRYAN ADAMS, MELANIE MAYSON - I'M IN THE MOOD, RANDAL BRAMBLET (LOST ENOUGH), JULIAN SAS - poprzez new romantic YAZOO, ULTRAVOX poprzez metal, hard rock czyli muzykę ciężką (tylko jedno AC/DC a gdzie NIGHT PROWLER lub FOR THOSE ABOUT TO ROCK), METALLIKĘ - nie te cholerne ballady tylko (ORION, MASTER OF PUPPETS, LOVERMAN, DYERS EVE) zdecydowanie brakuje JACKYL, MEGADETH (SYMPHONY OF DESTRUCTION), SYSTEM OF A DOWN (TOXICITY), GREEN JELLY (THREE LITTLE PIGS), TOOL (SCHIZM), PUDDLE OF MUDD (SHE fu....en HATES ME), polski KAT (PURPUROWE GODY), łagodniej BLACK CROWES (THORN IN MY PRIDE). Jeszcze do perełek zaliczyłbym coś z muzyki filmowej FIDDLER ON THE ROOF - IF I WERE A RICH MAN, temat przewodni z gwiezdnych wojen STAR WARS THEME oraz z BLUES BROTHERS - JAKE & ELWOOD - EVERYBODY NEEDS SOMEBODY TO LOVE.
Wyliczankę najlepszych utworów wszechczasów zakończyłbym na muzyce śpiewanej a capella czyli "na głosy" bez instrumentarium FLYING PICKETS (ONLY YOU, TRACK OF MY TEARS) oraz KING'S SINGERS - YESTERDAY, o kurcze zapomniałbym o gitarze klasycznej czyli IAN DAVIS i fantastyczny kawałek PANAVEROS BY ESTEFAN DE SAN LUKA. Po prostu coś nieziemskiego momentami tak jakby grało trzech gitarzystów a zresztą Paco De Lucia+Meola+ McLachlin przy nim to po prostu leszcze.

Każdy z tych wykonawców ma jakiś kapitalny kawałek który jest moją perełką i nie znudzi mi się do końca życia. W zalezności od nastroju słucham różnych gatunków. Więc co roku mam dylemat i oczywiście wybieram utwory z tych nieszczęsnych (w tym roku 364 propozycji) bo to co wymieniłem wyżej nie ma szans pojawienia się w propozycjach.

A duet MODERN TALKING też moim zdaniem ma kilka świetnych (to się kiedyś nazywało dyskotekowych) kawałków.

bobby
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Ja napewno bym chcial aby dopisać:
Yes - And you , and I
Genesis - Supper's Ready
Led Zeppelin - No Quarter
R.E.M. - Leave
Enya - Orinoco Flow
Aerosmith - Dream On
Pink Floyd - Echoes
King Crimson - Starless
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

24.11.94 Golden Life
A moje bóstwa płaczą Wilki
Break On Through The Doors
Clocks Coldplay
Come Udone Duran Duran
Crocetts theme from Miami Vice Jan Hammer
Do ciebie (pocałuj noc) Varius Manx
Everytime We Touch Maggie Reilly
Fabryka małp Lady Pank
Gdy zapada zmierzch Antonina Krzysztoń
Heal the World Michael Jackson
Hope On Deliverance Paul McCartney
I Don,t Waint Miss A Think Aerosmith
Iron Man Black Sabath
Ja sowa Hey
Jedwab Róże Europy
Lady In red Chris de Burgh
List do M Dżem
Listen To Your Heart Roxette
Łatwopalni Maryla Rodowicz
Moonlight in Shadow Mike Oldfield & Maggie Reilly
Mury Jacek Kaczmarski
Nie zatrzymam się IRA
On the Turning Away Pink Floyd
Ordinary World Duran Duran
Pourqu Celine Dion
Sabath Bloody Black Sabat
Seventy four, seventy five The Connols
Shape Of My Heart Sting
Sink Travis
Słodkiego miłego życia Kombi
So far away Dire Straits
Super Girl Reamon
Szczęśliwej drogi już czas Ryszard Rynkowski
Świecie nasz Marek Grechuta
The Last Day Of the Somer The Curre
The Look Of Love ABC
The man who sold the world Nirvana
This Ain't A Love Song Bon Jovi
To France Mike Oldfield
To nie tak miało być Budka Suflera
Tolerancja (Na miły bóg) Stanisław Soyka
Too Much Love Will Kill You Brian May
Turn The Page Metalica
Unchined Melody Righteous Brothers
White Dove Scorpions
Who waint's to live forever Queen
Wiara IRA
Women Of Irleand Mike Oldfield
Wonderwall Oazis
You and Your Friend Dire Straits
poza tym:
Forever Young - Alphaville
Drzwi - O.N.A.
Learning To Fly - Pink Floyd
Always - Bon Jovi
Never Ending A Story - Limahl
Poupee de cire poupee de son - France Gall
King - T.Love
Seawinds - Accept
Senza Una Donna - Zucchero & Paul Young
Dwa proste słowa - De Mono
Całkiem inny kraj - Perfect

to są moje propozycje. co o nich sądzicie?
Ostatnio zmieniony sob gru 10, 2005 1:12 am przez tadzio3, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:24.11.94 Golden Life
No wlasnie, 24.11, ciekawe czy uda mi sie odpisac jeszcze tego dnia. Uwielbiam ta piosenke.
tadzio3 pisze:to są moje propozycje. co o nich sądzicie?
Mi lista bardzo sie podoba! 3 utwory sam wrzucilem do dziesiatki, czwarty moj jest u Ciebie w "poza tym", a wiele innych sam bym podal gdybym wypisal wiecej niz 10.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9772
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Hehe, nawet nie zauważyłem że przed chwilą był 24.11.94! Apropos, może ktoś wie, co oznacza ta data?

Wracając do wątku zestawu do głosowania, to moim zdaniem nigdy nie będzie on tak szeroki, ażeby zaspokoił wszystkie gusta słuchaczy, dlatego proponuję ZNIESIENIE TAKIEGO ZESTAWU. Mógłby on zostać, ale w charakterze propozycji sugerowanych, a swoja 20 wpisywac niezależnie i wybierając swoją 20 nie koniecznie z tego sugerowanego zestawu. Okazałoby się jakie piosenki rzeczywiście są ulubione i których nie było w zestawie do głosowania a znalazły sie wysoko. Dla totalnego zrewolucjonizowania, ale zarazem jeszcze bardziej uwiarygadniające gusta muzyczne byłoby taką 20 pomiejscowić tzn rozdać pkt, za pierwsze 20, drugie 19 itd.
Takie głosowanie mogłoby byc trochę kłopotliwe, ale bardziej rzetelne. Myślę, że w przypadku tak poważnego, bo tylko jednego na rok głosowania każdy mógłby spokojnie ułożyć taką 20
Osobiście chciałbym żeby cos takiego było w cotygodniowej liście, założę się że zestawienia wyglądałyby zupełnie inaczej. Rozumiem jednak, że jest to nierealne bo to zniechęciło i pogmatwałoby niektórym osobom głosowanie na listę.
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tadzio3 pisze:Hehe, nawet nie zauważyłem że przed chwilą był 24.11.94! Apropos, może ktoś wie, co oznacza ta data?
Tego dnia Golden Life gral koncert w hali Stoczni Gdanskiej. Nie pamietam czy w trakcie tego koncertu czy jakos po nim, w hali wybuchl pozar. Kilka osob zginelo, a chyba ze 100 zostalo mocno poparzonych :( . Po tym tragicznym wydarzeniu zespol napisal ta piosenke.
"Zycie choc piekne tak kruche jest, zrozumial ten kto otarl sie o smierc".
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

top

Post autor: JC »

Nie, no Modern Talking na Topie Wszech Czasów to jakaś profanacja - nie przesadzajmy! Co by nie mówić i krytykować, ja co roku zasiadam przed radiem i słucham Topu. Mimo wszystko ma swój urok. I nawet mogę wybaczyć, że od 10 lat w pierwszej pięćdziesiątce lecą te same oklepane kawałki, bo faktycznie jest to gust ogółu słuchaczy. Ja sobie mogę w ciągu roku włączać swoje typy, a tutaj mam pewną wypadkową.
Szkoda, że lista utworów jest taka skromnam i tylko 20 głosów. Ale nie narzekajmy i doceńmy co nam daje słuchanie tej audycji.
Ale szczere mówiąc w najczarniejszych snach nie pomyślałem o Modern Talking, ani o ItaloDisco.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Czy ktoś wie w jakich godzinach będzie lista wszechczasów??
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

10.12: 10-13 i 16-20
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

A wracajac do tematu - nikt nie zgadl pierwszej trojki :) .
gary

Post autor: gary »

Ja proponowałem w mailu do Niedźwiedzia. ale nie dopisał:
BABE I'M GONNA LEAVE YOU - LED ZEPPELIN (świetna piosenka, ani razu niesłyszałem jej w radiu, a szkoda bo moja ulubiona L.Z)
FADE TO BLACK - METALICA
SPECIAL NEEDS - PLACEBO
NEW YEARS DAY - U2
GOODBYE - ARCHIVE
UNCHAINED MELODY - U2
ITD...
ale się nie doczekałem wpisu. doczekałem się tylko GARY MOORE'A - STILL GOT THE BLUES, ale 2 lata nękałem.
Podobnie pisałem, ale się nie doczekałem piosenki
THE WIDOW zespołu THE MARS VOLTA, tegorocznej i świetnej.
bobby

poczekalnia topu wszechczasów

Post autor: bobby »

A widzicie. Czyli każdy ma jakieś swoje propozycje. Ja jednak byłbym za tym aby powstała podstrona zwana "poczekalnią topu wszechczasów" gdzie kazdy moglbym dopisać swoje typy. Na top głosujemy nadal oddzielnie i niezaleznie. W tej poczekalni mozna by glosować niech bedzie na 20 utworow. Ujawniać wyniki glosowania 2 dni przed topem a 10 najlepszych utworow z poczekalni dopisywać do oficjalnych propozycji do następnego topu. I co zły pomysł ?? Słuchacze mogą dopisywać co chcą, inni mogą glosować na te utwory lub je omijać, na stronie oficjalnej nie ma bałaganu i wszyscy są zadowoleni.
bobby
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Tylko komu w trójce będzie się chcialo to robić??

Może mamy tutaj jakiegoś speca od stron internetowych i móglby zrobić wzór takiej strony z calym mechenizmem , a następnie można by to podeslać do trójki.
Aldebaran
Posty: 14
Rejestracja: sob lis 26, 2005 4:05 pm

Post autor: Aldebaran »

Grycek pisze:Tylko komu w trójce będzie się chcialo to robić??

Może mamy tutaj jakiegoś speca od stron internetowych i móglby zrobić wzór takiej strony z calym mechenizmem , a następnie można by to podeslać do trójki.
To moze by i sie udalo, ale... No wlasnie jest ale. Ze strona to nie ma klopotow, bo to jest proste jak drut, ale calosc rozbije sie o baze danych. Trzeba wiedziec jaka to baza, zeby napisac odpowiednio skrypty, ainformacji o tym chyba tak latwo sie nie dowiemy. A moze sie myle.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Lista wszech czasów zbliża się nieuchronnie. Może ustalmy wspólnie(tak aby byly większe szanse) ,które utwory dodać do listy i w dzień listy możemy zaspamować pana Marka.

Wracając do tematu. Obstawiam taki uklad:

1.Stairway to heaven
2.Brothers in arms
3.Bohemian Rhapsody
ODPOWIEDZ