Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: szeptun68 »

temik3 pisze: pt maja 20, 2022 8:56 pm
kajman pisze: czw maja 19, 2022 5:37 pm Widzisz w tym coś dziwnego? Ja nie. Ja miałem nie tak dawno podobny przypadek. Pewien utwór ABC uważałem za słaby. Przez jego związek z LP3 zacząłem go bardzo nie lubić, a gdy na liście na mycharts zalegał ponad rok stał się dla mnie najbardziej znienawidzonym utworem
Ja widzę w tym co tu napisałeś wręcz niewiarygodną sprzeczność w tym co nie raz wypisywałeś. No ale Ty oczywiście odwrócisz i tak kota ogonem.
Niewiarygodną sprzeczność? Dla mnie to są jaja jak berety :lol: :lol: :lol:
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: szeptun68 »

kajman pisze: pt maja 20, 2022 9:07 pm Ocena tego utworu u mnie raczej się nie zmieniła, natomiast sympatia jak najbardziej. Zawsze uważałem to za słaby utwór i nadal tak jest. Ale jak na LP3 (wtedy kiedy był) mi nie przeszkadzał, to jego ciągłe granie zmieniło mój stosunek emocjonalny.
Ogólnie taka sytuacja dotyczy u mnie utworów, których nigdy nie ceniłem. Podejrzewam, że Niebo czy Wiśnię oceniłbym tak jak na początku, ale słuchanie tego wkurza mnie coraz bardziej.
Pomyliłeś wątki Kajmanie. Pewnie i mnie sie kiedyś zdarzy. Zdrowia.
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: szeptun68 »

Neo01 pisze: pt maja 20, 2022 10:36 amRozumiem, że macie takie gusta i OK, przecież nikt Wam tego nie zabrania. Ale też zdawajcie sobie sprawę, że taki wybór piosenek jak umieszczenie chyba wszystkiego z płyty jednego wykonawcy może być dla kogoś odstręczający
Hola, hola. Nie rozpędzaj się. Do kogo się zwracasz? Oceniasz najmniej kilka osób hurtem przypinając im to czego nie zrobili. Jaki wybór? Czyj wybór? Jakie umieszczenie chyba wszystkiego z płyty jednego wykonawcy? Skąd te dane? A gdzie byłeś wtedy gdy na złość były zgłaszane utwory Lady Pank? Wtedy Ci się język zepsuł? Te same klony teraz wypaczają wyniki na tych listach, które Cię "interesują" i robią Cię w bambuko. Tego co trzeba to nie widzisz. Ilu wśród dziś głosujących na LP jest tych, którzy zgłosili ich utwory? Policz sobie zanim coś napiszesz(jak się nie mylę to tylko 4 osoby). Osobiście pisałem, że za dużo jest lp. Kolejny raz mierzysz ludzi swoją miarą. Najwięcej razy TFP wygrała piosenka, którą zgłosił ktoś kto się właśnie w tym momencie z Ciebie śmieje i tam gdzie głosujesz też ma ubaw po pachy bo rżnie Cię i innych forowiczów aż miło. Jak się nie widzi problemu to się tydzień w tydzień wychodzi na frajera. Wystarczyło się przez jedyne 3 tygodnie spiknąć z Kimś Kogo bardzo szanuję na forum by zobaczyć jakie tu jaja odchodzą. Mnie tam wyniki na TFP zadowalają. Mniejsze zło. Głosuję i nie narzekam czego i Tobie życzę. Zdrówka.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: kajman »

szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 1:02 am Nie podobny ani trochę bo rozmawiamy o tym czy ktoś lubi czy nie lubi danego wykonawcę a nie o tym czy ktoś lubi, bądź nie lubi danego utworu.
Schemat jest podobny. No i antypatia do jednego, a tym bardziej kilku utworów danego wykonawcy potrafi się przełożyć na antypatię do samego artysty. A negatywna reakcja na częste pojawianie się jakiegoś utworu w mediach jest czymś, z czym przynajmniej ja często się spotykałem. I to nawet w stosunku do utworów, które się lubiło (akurat ja tak nie mam, natomiast niechęć do tego, czego nie lubię potrafi się pogłębić).
szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 1:02 am Dla mnie to śmieszne.
Może tak, ale ludzie są różni i dla innych coś takiego może być normalne.
szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 1:51 am To, że jakiś zespół był popularny w latach 80' nie oznacza, że teraz jest kiepski.
A czy on napisał, że jest kiepski? On opisał pewną sytuację, a przynajmniej swój odbiór tej sytuacji. I nie ma w tym nic dziwnego, że tak to widzi.
szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 1:51 am Są zespoły, które dziś wykonują nie gorsze numery a czasem nawet lepsze od tych, którzy sami stworzyli w latach 80.
Temu też akurat nie zaprzeczył. Oczywiście takie przypadki mogą się zdarzyć, a już na pewno osoby, które tak to odbierają.
Teraz prywata - sam tak mam w przypadku pewnej liczby wykonawców. W przypadku Lady Pank uważam, że zespół nagrał dwie świetne płyty: debiut i Maraton. Pozostałe są co najwyżej dobre, chociaż pojawiają się na nich pojedyńcze świetne utwory. No i także na nagraniach, które się na studyjne płyty nie załapały.
szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 2:36 am Co do listy to zajmij się tą, która Cię interesuje
Jest to lista na forum, na którym się udziela i moim zdaniem to dobrze, że interesuje się tym, co się na nim dzieje.
szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 3:15 am Ty Kajmanie nawet z ironii zrobisz aronię.
Taki był mój cel.
szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 3:27 am Dla mnie to są jaja jak berety
To już jest Twój problem.
szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 3:47 am Pomyliłeś wątki Kajmanie.
Zdecydowanie nie. Podałem to jako przykład naturalnej przynajmniej dla części ludzi reakcji. Dla mnie w każdym razie na pewno. Ale chyba nie tylko skoro popularność zdobyło powiedzenie: Już boję się otworzyć lodówkę.
szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 4:21 am Jakie umieszczenie chyba wszystkiego z płyty jednego wykonawcy?
Mam wrażenie, że rozumiecie inaczej słowo umieszczenie. Ja odbieram, że Neo01 chodziło o oddane głosy czyli umieszczenie tych utworów w swoim zestawie a nie o ich zgłoszenie.
szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 4:21 am Te same klony teraz wypaczają wyniki na tych listach
Akurat nie uważam ich za klony tylko za mniej lub więcej zorganizowaną grupę, która faktycznie ma jakiś tam wpływ na wyniki. Jednak efekty tego są znacznie mniejsze niż fanów Lady Pank. Chociaż prywatnie wolę widzieć na szczycie Lady Panka (pod warunkiem, że nie będzie to Zapomnieć), a nie Sochacką.
Przyznam się, że to na co głosuje tamta grupa osób mniej rzuca mi się w oczy niż dominacja Lady Pank i na FLP i na FPTWC i nie dziwi mnie, że tu są komentarze na ten temat, a nie na tamten.
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: ku3a »

szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 4:21 amHola, hola.
9 postów jeden po drugim?? serio??
proszę o zawieranie wszystkiego w jednym poście, chociażby tak jak kajman w poście powyżej.
gioconda2
Posty: 5686
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: gioconda2 »

kajman pisze: ndz maja 22, 2022 9:20 am
szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 3:15 am Ty Kajmanie nawet z ironii zrobisz aronię.
Taki był mój cel.
Tekst tygodnia! Gratuluję autorom wypowiedzi! Ubawiliście mnie do łez.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: jollyroger72 »

Dłużej milczeć się nie da...
gioconda2 pisze: ndz maja 22, 2022 1:34 pm Tekst tygodnia!
Z pewnego punktu widzenia zabawny, z innego - godne to politowania...
Jeden pisze szyderczo, czując się lepszym niż pozostali, drugi ciągnie etat adwokata z urzędu a trzeci udziela reprymendy za post pod postem.

1. Ku3o, konia z rzędem za napisanie w smartfonie jednego posta z kilkoma cytatami.
2. Panie Adwokacie:
temik3 pisze: pt maja 20, 2022 8:56 pm No ale Ty oczywiście odwrócisz i tak kota ogonem.
podpisuję się pod tym stwierdzeniem.
Ktoś inny nie potrafi wyników Topu uszanować, ale i tak twoja persona ma najwięcej do powiedzenia...
3. Trzecią osobę pominę milczeniem. Szkoda czasu.
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: ndz maja 22, 2022 2:19 pm Ku3o, konia z rzędem za napisanie w smartfonie jednego posta z kilkoma cytatami.
Uff, jak dobrze, że nie mam smartafona. Nie mam takich problemów.
jollyroger72 pisze: ndz maja 22, 2022 2:19 pm drugi ciągnie etat adwokata z urzędu
Nie etat i nie z urzędu. Ale tak, bronię ludzi atakowanych, bo uważam to za słuszne.
jollyroger72 pisze: ndz maja 22, 2022 2:19 pm Ktoś inny nie potrafi wyników Topu uszanować
No sorry, a co tu jest do szanowania? Wyniki jakie są takie są i nie należy przed nimi czołem bić. A komentować można jak najbardziej.
jollyroger72 pisze: ndz maja 22, 2022 2:19 pm Trzecią osobę pominę milczeniem.
Może i Ciebie trzeba pominąć milczeniem.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz maja 22, 2022 2:57 pm Może i Ciebie trzeba pominąć milczeniem.
Ależ oczywiście. Odpowiedzi nie oczekuję, bo stwierdzam jedynie fakty.
temik3
Posty: 17311
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: temik3 »

ku3a pisze: ndz maja 22, 2022 1:06 pm
szeptun68 pisze: ndz maja 22, 2022 4:21 amHola, hola.
9 postów jeden po drugim?? serio??
proszę o zawieranie wszystkiego w jednym poście, chociażby tak jak kajman w poście powyżej.
Przepraszam, że się wtrącę. A co w tym dziwnego, że kolega zacytował 9 czy 20 postów jeden za drugim? Jakie to ma znaczenie dla tej dyskusji, czasem mam wrażenie, że ktoś kogoś próbuje ustawić tak jak jemu najwygodniej, a to chyba nie jest dobra metoda, bo to samo mógłbym napisać o jednym poście w którym zawarto 9 cytatów. Dla mnie to jest niezrozumiałe bo wielokrotnie zostają przekręcani Ci, którzy to napisali. A potem mamy przy tym mnóstwo zbędnych odpowiedzi. Prośba prośbą rozumiem, ale nadal nie rozumiem co to ma wspólnego z dyskusją, którą znów zaczęły osoby kompletnie oderwane od tegoż wątku. Może tutaj potrzeba reakcji? Reakcji by potem nie było pisania postów 9 po kolei, bądź jednego z 9 cytatami.
Acha jeszcze jedno:
jollyroger72 pisze: ndz maja 22, 2022 2:19 pm 1. Ku3o, konia z rzędem za napisanie w smartfonie jednego posta z kilkoma cytatami.
Nie mam pojęcia kto z czego pisze i nie mam pojęcia jak to jest w smartfonie pisanie posta z kilkoma cytatami, ale może właśnie jak napisał kolega najpierw trzeba się zastanowić czy dla kogoś nie jest to problemem. Mimo wszystko jakkolwiek się to ma do tego czy tego problem jak napisałem wyżej leży zdecydowanie gdzie indziej.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: Neo01 »

Szeptunie, widzę tę sytuację na innej liście i dlatego tam też przestałem (póki co) głosować. A tutaj nie wiem kto, co zgłaszał. Czy klony, czy nie. Widzę natomiast Wasze głosowania, które są jakie są. A skoro są klony, to szkoda, że nikt się tym nie zajął (bo chyba nie ja miałem).
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: kajman »

temik3 pisze: ndz maja 22, 2022 3:02 pm osoby kompletnie oderwane od tegoż wątku
Ciekawe, dlaczego są oderwane.
Neo01 pisze: ndz maja 22, 2022 3:09 pm widzę tę sytuację na innej liście i dlatego tam też przestałem (póki co) głosować
Myślę, że jemu nie o tą chodziło (jeżeli piszesz o sytuacji z innego forum). A tam to szkoda, że przestałeś.
Neo01 pisze: ndz maja 22, 2022 3:09 pm A skoro są klony, to szkoda, że nikt się tym nie zajął
Nie sądzę, żeby to były klony, ale często są tutaj atakowane (chociaż chyba znacznie mniej niż wcześniej).
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: Neo01 »

Aha, czyli chodzi o głosowanie na LP357? To nie zauważyłem tam niczego dziwnego, raczej jak patrzę na głosujących, to same znajome nicki i jeden debiutant ostatnio. Na żadną inną listę nie głosuję, ale swoją drogą ciekawe, że na liście na mc jest teraz podobna tendencja co na TFP...
kajman
Posty: 63972
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: kajman »

Neo01 pisze: ndz maja 22, 2022 3:37 pm same znajome nicki
Jemu pewnie chodzi o trzy głosujące osoby, które mają pięć głosów wspólnych (z czego dwa utwory u całej trójki są na podium), a trzy inne piosenki są u dwóch osób spośród nich. Poza tym jest spora zbieżność mojej 35 i na koszmarliście.
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: ku3a »

temik3 pisze: ndz maja 22, 2022 3:02 pmco w tym dziwnego, że kolega zacytował 9 czy 20 postów jeden za drugim?
a czy ja napisałem, że to coś dziwnego? netykieta jest taka, żeby tak nie robić.
temik3 pisze: ndz maja 22, 2022 3:02 pmnadal nie rozumiem co to ma wspólnego z dyskusją
wybacz, ale moderator ma prawo zwracać uwagę na forum.
temik3
Posty: 17311
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: temik3 »

ku3a pisze: ndz maja 22, 2022 4:46 pm wybacz, ale moderator ma prawo zwracać uwagę na forum.
Jasna sprawa, ale wybacz moim zdaniem czasem zwraca uwagę nie tam gdzie potrzeba.
temik3
Posty: 17311
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: temik3 »

ku3a pisze: ndz maja 22, 2022 4:46 pm a czy ja napisałem, że to coś dziwnego? netykieta jest taka, żeby tak nie robić.
Skoro nic dziwnego w tym nie ma to po co zwracać uwagę? Nie powiem, że podoba mi się takie pisanie post pod postem, ale jesli kolega już tak napisał i nie ma w tym nic dziwnego i nie podchodzi pod naganne zachowanie to nie pisz o netykiecie.
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: ku3a »

będę pisać o netykiecie, ponieważ to o netykietę chodzi, a nie o coś dziwnego.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19401
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: jollyroger72 »

Oprócz netykiety są jeszcze zasady języka polskiego. Zasady te mówią, że zdania rozpoczynamy wielką literą.
temik3
Posty: 17311
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: temik3 »

ku3a pisze: ndz maja 22, 2022 8:48 pm będę pisać o netykiecie, ponieważ to o netykietę chodzi, a nie o coś dziwnego.
No właśnie widzę tą netykietę, może trzeba zacząć od siebie również.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: Neo01 »

O, widzę, że grubo się zaczyna robić! :)
Kuba, trzymaj się! ;)
temik3
Posty: 17311
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: pn maja 23, 2022 10:05 am O, widzę, że grubo się zaczyna robić! :)
Kuba, trzymaj się! ;)
Człowieku nie podlizuj się, zacząłeś kolejną jałową, prowokacyjną dyskusję i dalej próbujesz jątrzyć. Powstrzymywałem się długo, ale widzę, że jesteś niereformowalny i długo nie potrafisz usiedzieć by znów nie prowokować. Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia i jeśli nie masz pojęcia o co chodzi to nie wtykaj nosa tam gdzie Cię nie potrzebują. Narobiłeś znów bigosu i nadal uważasz, że inni są temu winni. Może pora Ci to uzmysłowić. Gdzie jeszcze wsadzisz swoje pięć groszy by się znów popłakać? Mychaklasa, Forum LP3 co jeszcze?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: Neo01 »

Chyba naprawdę żyjemy w dwóch różnych światach, bo kompletnie nie wiem o czym piszesz, no ale na kimś widać się trzeba powyżywać, może lepiej tu niż w realu np. Mnie to już w każdym razie kompletnie nie rusza.
A Kubie się nie podlizuję, tylko wyrażam wsparcie, nie można?
temik3
Posty: 17311
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: pn maja 23, 2022 11:10 am Chyba naprawdę żyjemy w dwóch różnych światach, bo kompletnie nie wiem o czym piszesz, no ale na kimś widać się trzeba powyżywać, może lepiej tu niż w realu np. Mnie to już w każdym razie kompletnie nie rusza.
A Kubie się nie podlizuję, tylko wyrażam wsparcie, nie można?
Powyżywać? Czy Ty naprawdę jesteś aż takim zadufanym w sobie narcyzem, któremu wolno wszystko i który udaje, że nic nie zrobił? Wrzucasz bombke do ogródku i uciekasz jak szczur czekajac kto pierwszy zareaguje, jak reakcja będzie satysfakcjonująca to bawisz się doskonale, jeśli reakcja jest taka sobie to drążysz temat tylko po to by ktoś zaczął ruszać Twoje ego. Jak już zacznie to wtedy lecisz pod spódniczkę do mamusi z płaczem, że Ona mnie bije. Twoja metoda jest znana nie tylko tutaj ale również na MC, gdzie narobisz bałaganu a potem udajesz niewiniątko i zabierasz manatki bo ktoś Ci pogroził palcem, choć powinien przyłożyć lepiej. Wtryniasz się tam gdzie Cię nie było i jest względny spokój a dyskusja jest bardzo miła i rzeczowa, no ale nie, musisz przyleźć z buciorami i podjudzić towarzystwo, by potem jojczeć jak stara baba. Mam sypać przykładami, jest ich mnóstwo? Raz jeszcze napiszę zamiast prowokować swoimi wpisami zajmij się czymś pożytecznym dla tego forum, może weź sobie działkę do liczenia (no nie, przecież Ty już wielokrotnie coś zaczynałeś, ale jak przychodziło co do czego to dupsko w troki), może jednak Twoja duma pozwoli Ci cokolwiek zrobić dla innych, a nie tylko wymagać od innych. Twoja bezczelność siegnęła granic absurdu, dlugo się powstrzymywałem, dziś już nie mogłem. Wsparcie Kubie? Burdelu narobiłeś i teraz próbujesz chować się za Kubą? Świetna metoda, tylko do kiedy ona będzie przynosić skutek?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2022.

Post autor: Neo01 »

OK, dałem do ignorowanych, będzie dla mnie zdrowiej jak nie będę widział.
Zablokowany