1 Polski Top Radia 357 3.05.2021

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021

Post autor: prz_rulez »

Myślę, że tych pomyłek topu z "listą" nie było tak wiele. Po prostu, od dawna wspominam, że wszech(?)czasy liczą się od początku świata do chwili obecnej. To, co nas obecnie jara, też może być w topie.
Cieszę się, że ten top został zorganizowany, a jednocześnie brak ogromnych rewolucji w stosunku do czołówki z ostatniego topu trójkowego dobitnie pokazuje, że uparte czekanie na zestaw internetowy nie ma sensu.

EDIT: taka ciekawostka z odsłuchów Radia 357 na last.fmie:
Obrazek
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021

Post autor: jedrzej2012 »

Szkoda, że najwyżej z Krawczyka nie było "Ostatni raz zatańczysz ze mną".
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021

Post autor: TStudent »

Neo01 pisze: pn maja 03, 2021 5:08 pmTo jak mogę polecić to sprawdź, o ile tego jeszcze nie zrobiłeś", "Fate", "Misie", "Mru Mru", "Z rejestru strasznych snów", "Cudownie", "Byłabym". Może jeszcze coś Ci podejdzie.
Tak ostatnio przeglądałem ten wątek i trafiłem na to cudo. Niestety zadowolony jestem tylko z "Misiów" (chyba nawet lepsze od "Ho") i z "Byłabym" (to paradoks, bo to reprezentant płyty, na której jest nielubiane "Mimo wszystko"). Dla odmiany "Fate" i "Rejestr" to koszmarki.
A z lubianych kiedyś mi Spotify wyłapał "Historie", też spoko utwór. Zaś w maju słuchałem podsumowania listy Aro i polubiłem świetny "Błysk". Tak że chyba moje zdanie o Heyu jako całokształcie nie jest takie złe, jak było dotychczas. Już 6 polubionych na Spotify, to jest coś. ;)
ODPOWIEDZ