Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1764
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: Kruklanki »

Po udanym zorganizowaniu, przygotowaniu (wielkie dzięki dla Wszystkich) i po 2 dniowej jego emisji Forumowego Topu Wszech Czasów 2020 postanowiłem założyć nowy temat ponieważ chyb było w którymś temacie czy wątkach to poruszane a może jeszcze nie.
Zatem czy organizujemy Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021, tak / nie.
Ze swojej strony tak jak przy FTWC 2020 mogę podjąć się prezentacji wyników którejś jego części najlepiej finałowej :D (nie wiadomo ile osób go będzie prezentowało i ile dni ma być) wyników naszego głosowania na forum.
Jak organizujemy to czas już o tym pomyśleć bo zanim to i tamto a czas leci co prawda do maja daleko :D .
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: TStudent »

Swoje zdanie powiem już wieczorem, wielka premiera jak to mówią. ;)
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

Problem moim zdaniem jest złożony. Przynajmniej z dwóch rzeczy. Bo inaczej sytuacja będzie wyglądać jeżeli taki top będzie przeprowadzany w 357 (a my tego nie wiemy i nie możemy się na tym opierać, bo muszymy pewne rzeczy zrobić wcześniej), inaczej jeżeli nie będzie.
W tym drugim przypadku sprawa jest dosyć prosta. Tworzymy zasady tworzenia zestawu, tworzymy na podstawie nich zestaw, głosujemy i prezentujemy wyniki (jeden lub dwa dni, ale tego chyba nie trzeba rozstrzygać teraz).
Ale jeżeli top będzie przeprowadzany w 357 to istnieją wydaje mi się takie opcje:
1. Głosujemy na zestaw tamtego topu i wyniki
a/prezentujemy innego dnia
b/przedstawiamy tylko w formie pisemnej
2. Tworzymy własny zestaw (zasady mogą być podobne jak w naszym TWC), głosujemy na niego tutaj i prezentujemy np 1 maja głosując na top 357 na stronie radia.
3. Tworzymy własny zestaw, głosujemy na niego tutaj i prezentujemy np 1 maja oraz głosując na top 357 także tutaj, a wyniki przedstawiamy w formie pisemnej.
4. Tworzymy własny zestaw, dodajemy do niego utwory z zestawu radiowego, głosujemy i wyniki prezentujemy tutaj np 1 maja.
Trochę to skomplikowanie wygląda, szczególnie punkt trzeci, ale akurat z głosowaniem może być o tyle prostu, że możemy przesłuchania robić jak do punktu czwartego, a potem to przesiać i podzielić).
Myślę, że opcja że top radiowy i nasza prezentacja tego samego dnia w rachubę nie wchodzi. A top radiowy jeżeli będzie to pewnie będzie 2 maja, więc nasz musiałby być 1 lub 3 (opcja dwudniowa w takim przypadku raczej nie wchodzi w rachubę).
Kruklanki pisze: ndz sty 03, 2021 3:49 pm mogę podjąć się prezentacji wyników którejś jego części najlepiej finałowej
Ja w prezentację wchodzić nie chciałbym, ale policzyć jak najbardziej mogę.
gioconda2
Posty: 5708
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: gioconda2 »

Jestem za, będę mogła sobie bardziej poszaleć z polszczyzna.
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1764
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: Kruklanki »

Pytanie czy w Radiu 357 do maja będą mieć już system do głosowania (sporo czasu jest) czy tak jak 01.01.2021 będzie "0" Polski Top.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: TStudent »

kajman pisze: ndz sty 03, 2021 5:35 pmJa w prezentację wchodzić nie chciałbym, ale policzyć jak najbardziej mogę.
Z tym tylko, że obiecałem liczyć polskie topy... co roku :P Tak że byłoby miło, gdybyś nie miał nic przeciwko liczeniu przeze mnie. ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19442
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021

Post autor: jollyroger72 »

Tworzymy własny zestaw bez względu na to, co wydarzy się w innych mediach.
Zasady podobne jak przy tworzeniu naszego TWC.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

TStudent pisze: ndz sty 03, 2021 5:53 pm
kajman pisze: ndz sty 03, 2021 5:35 pmJa w prezentację wchodzić nie chciałbym, ale policzyć jak najbardziej mogę.
Z tym tylko, że obiecałem liczyć polskie topy... co roku :P Tak że byłoby miło, gdybyś nie miał nic przeciwko liczeniu przeze mnie. ;)
Jeżeli chcesz to oczywiście proszę bardzo.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: ndz sty 03, 2021 6:24 pm Tworzymy własny zestaw bez względu na to, co wydarzy się w innych mediach.
Ja też jestem za. Ale chciałbym też głosować na top357, jeżeli taki będzie i tutaj podać wyniki głosowania i żeby też je liczyć.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19442
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz sty 03, 2021 6:29 pm Ale chciałbym też głosować na top357 (...)
Przecież zawsze będziesz to mógł uczynić.
kajman pisze: ndz sty 03, 2021 6:29 pm (...) głosować na top357, jeżeli taki będzie i tutaj podać wyniki głosowania i żeby też je liczyć.
A tego to nie rozumiem. W szczególności fragmentu zakreślonego na niebiesko.
Jeśli będzie top w 357, to będzie policzony. A wyniki można podawać w osobnym wątku (tylko raczej nie w tym dziale - takie moje zdanie).
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: TStudent »

kajman pisze: ndz sty 03, 2021 6:27 pm Jeżeli chcesz to oczywiście proszę bardzo.
Dziękuję pięknie ;)
jollyroger72 pisze: ndz sty 03, 2021 6:24 pmTworzymy własny zestaw bez względu na to, co wydarzy się w innych mediach.
Też mi się tak wydaje, że jednak uniezależnienie się od Radia 357 byłoby sensownym pomysłem. Oczywiście dla ciekawostki można zaprezentować na Forum wyniki z Topu z Radia 357, nawet jeśli okaże się, że będzie głosowanie.
jollyroger72 pisze: ndz sty 03, 2021 6:24 pmZasady podobne jak przy tworzeniu naszego TWC.
Też jestem na tak, chociaż myślałem że może wygodniej byłoby dać cały zeszłoroczny zestaw i po kilka (do pięciu-sześciu) propozycji na Forumowicza, tyle że w tym przypadku wyjdzie większy zestaw niż w Forumowym TWC, co byłoby dosyć zaskakujące. Zresztą nawet przy konwencji: utwory ze wszystkich top 100 plus po 20 propozycji na Forumowicza może być większy zestaw niż w Forumowym TWC, wystarczy że dołączy się o dobrych kilka osób więcej (powiedzmy pięć-sześć). Czego oczywiście życzymy. :D
Co do prowadzenia: ja osobiście uważam, że najlepiej byłoby prezentację topu albo rozciągnąć na 1-2 maja (bądź 2-3 maja) i powiedzmy, w porównywalnych godzinach do prezentacji Forumowego TWC. Ewentualnie na całą majówkę i wtedy na godziny 18-22 bądź 17-21. Jeżeli przejdą bloki 3-godzinne to ja piszę się na dowolny (lub nawet każdy) dzień w godzinach 16-19, jeżeli przejdzie ta druga opcja to wybieram niedzielę, 2 maja (żeby stracić możliwie najmniej majowych).
jollyroger72 pisze: ndz sty 03, 2021 6:57 pm Jeśli będzie top w 357, to będzie policzony. A wyniki można podawać w osobnym wątku (tylko raczej nie w tym dziale - takie moje zdanie).
Można utworzyć w takim razie dział osobny dla Radia 357. ;)
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: ndz sty 03, 2021 6:57 pm tego to nie rozumiem
Proste. Podaję top 100 w topie naszym i top 100 z głosowania w 357 w innym wątku. Jeżeli inni zrobią tak samo to będą dwa zestawienia - utworów z naszego zestawu i z zestawu 357.
TStudent pisze: ndz sty 03, 2021 7:15 pm chociaż myślałem że może wygodniej byłoby dać cały zeszłoroczny zestaw
Myślę że jeżeli cały zestaw to także te usunięte z niego w latach poprzednich.
TStudent pisze: ndz sty 03, 2021 7:15 pm najlepiej byłoby prezentację topu albo rozciągnąć na 1-2 maja (bądź 2-3 maja)
Jeżeli będzie top w 357 to na pewno wybiorę słuchanie w radio. I zrobi tak sporo osób. Dlatego w takiej sytuacji uważam, że u nas powinien być jednodniowy żeby nie kolidował.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: TStudent »

kajman pisze: ndz sty 03, 2021 7:58 pmDlatego w takiej sytuacji uważam, że u nas powinien być jednodniowy żeby nie kolidował.
Ewentualnie zrobić ten top 8-9 maja, tyle że to znowu oznaczałoby, że zmieniamy tradycję. :roll:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19442
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: jollyroger72 »

1-3 maja wypada sobota-poniedziałek. Co szkodzi zrobić nasz to w dwa dni - bez tego dnia, w który będzie prezentowany ewentualny top 357?
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: TStudent »

To nie byłoby głupie. Oby jednak top w 357 był jednodniowy a przede wszystkim wypadał w któryś ze skrajnych dni.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

Top 1 i 3? Oryginalna koncepcja.
gżegoż

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: gżegoż »

Znów nie rozumiem dlaczego niektórzy chcą wydziwiać i coś kombinować (np. żeby przeszedł cały zestaw do głosowania na PTWC z ubiegłego roku - totalny absurd!), skoro w niedawnym topie świetnie sprawdziła się zasada: zestaw do głosowania = wszystkie utwory będący dotychczas w Top 100 + propozycje zgłaszanie przez forowiczów? :STOP: :know:

I druga sprawa, której nie rozumiem, to te ciągłe powoływanie się na Radio 357 i chęci uzależniania forumowych zabaw od tamtejszych audycji (co do których wciąż nie ma pewności, na jakich zasadach będą się odbywały) :know: Już niedawno pytałem, czy obecną TFP zlikwidujecie, jeżeli w tamtym radiu pojawi się nowa lista przebojów? No i jestem więcej, niż pewien, że ewentualny zestaw do głosowania na tamten top to byłaby typowa "lista osobista" niektórych redaktorów (głównie MN) i całego mnóstwa utworów, na które chcielibyśmy głosować, tam po prostu nie będzie, gdyż są dalekie od gustów tworzących tamtą redakcję dziennikarzy. Domyślam się, że będzie to dotyczyło także niektórych piosenek, które w dotychczasowych polskich topach łapały się do setki (bo takowe już były usuwane). Jeśli więc chcecie prawdziwego, forumowego topu, to zróbcie własny - najlepiej na identycznych zasadach, jak niedawny top ogólny!
TStudent pisze: ndz sty 03, 2021 7:15 pmMożna utworzyć w takim razie dział osobny dla Radia 357. ;)
A czy ktoś myślał o tym, że może właściwe byłoby stworzenie osobnego forum dla fanów Radia 357? Przecież jak Marek Niedźwiecki miał swoją listę w Radiu Złote Przeboje, to nie komentowaliście jej na tym forum, tylko gdzie indziej. Domyślam się, że założenie nowego forum nie jest tak proste, jak fanpage'u na Facebooku, ale wśród słuchaczy nowego radia na pewno jest wielu informatyków i pasjonatów, dla których nie stanowiłoby to żadnego problemu.

Gdyby jednak do tego nie doszło, to ewentualny top w Radiu 357 powinien mieć swój temat w dziale "Inne listy przebojów" i tyle.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19442
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: jollyroger72 »

Gżegoż, czytasz w moich myślach?
Mam w 100 procentach takie samo zdanie jak Twoje!
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 8:32 pm Przecież jak Marek Niedźwiecki miał swoją listę w Radiu Złote Przeboje, to nie komentowaliście jej na tym forum, tylko gdzie indziej.
Ale wtedy była LP3 więc sytuacja jest zdecydowanie odmienna.
gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 8:32 pm skoro w niedawnym topie świetnie sprawdziła się zasada: zestaw do głosowania = wszystkie utwory będący dotychczas w Top 100 + propozycje zgłaszanie przez forowiczów?
Według Ciebie się sprawdziła, ja nie jestem do końca przekonany. Byłem za zostawieniem wszystkich utworów ze wszystkich topów i dołożeniem kilku naszych, ale faktem jest, że z przesłuchaniami bym się nie wyrobił.
gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 8:32 pm druga sprawa, której nie rozumiem, to te ciągłe powoływanie się na Radio 357
Dla mnie i pewnie dla jeszcze iluś tam osób jest to naturalna kontynuacja Trójki.
gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 8:32 pm Już niedawno pytałem, czy obecną TFP zlikwidujecie, jeżeli w tamtym radiu pojawi się nowa lista przebojów?
Też jestem tego ciekaw. Myślę, że najlepiej było, gdyby TFP się ostała, ale powstała też forumowa lista 357.
gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 8:32 pm No i jestem więcej, niż pewien, że ewentualny zestaw do głosowania na tamten top to byłaby typowa "lista osobista" niektórych redaktorów (głównie MN) i całego mnóstwa utworów, na które chcielibyśmy głosować, tam po prostu nie będzie, gdyż są dalekie od gustów tworzących tamtą redakcję dziennikarzy.
Tym bardziej chciałbym na coś takiego głosować i tworzyć zestawienie naszych głosów na tamten top.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19442
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz sty 03, 2021 8:41 pm Dla mnie i pewnie dla jeszcze iluś tam osób jest to naturalna kontynuacja Trójki.
O jakiej kontynuacji Ty piszesz? To nowy twór ze starymi osobami i tyle. Jakakolwiek Lista powstanie, to nie będzie to LP3, więc pomysł gżegoża o forum 357 jest jak najbardziej zasadny.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

Ja w swoich prywatnych obliczeniach sumuję LP3 z listą jedynki z '81 i pewnie listę 357 będę też z nimi sumował.
Poza tym pisałem, że dla mnie, a Ty możesz uważać inaczej.
gżegoż

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: gżegoż »

jollyroger72 pisze: ndz sty 03, 2021 8:40 pmGżegoż, czytasz w moich myślach?
Mam w 100 procentach takie samo zdanie jak Twoje!
Bardzo się cieszę, że przynajmniej Ty myślisz tak samo! :)
kajman pisze: ndz sty 03, 2021 8:41 pm
gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 8:32 pmPrzecież jak Marek Niedźwiecki miał swoją listę w Radiu Złote Przeboje, to nie komentowaliście jej na tym forum, tylko gdzie indziej.
Ale wtedy była LP3 więc sytuacja jest zdecydowanie odmienna.
Z jednej strony trochę tak, ale z drugiej nikt nie może kwestionować podobieństwa: była inna lista w innym radiu, więc nie było jej na tym forum, bo to forum LP3 i nawet ze względu na osobę listowego dziennikarza nie zrobiono wyjątku. No i chyba ciągle istnieje jeszcze forum LPMN, więc skoro on miałby (współ)prowadzić top w radiu 357, to może tamto miejsce byłoby bardziej odpowiednie, by go komentować, niż to?
kajman pisze:
gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 8:32 pm skoro w niedawnym topie świetnie sprawdziła się zasada: zestaw do głosowania = wszystkie utwory będący dotychczas w Top 100 + propozycje zgłaszanie przez forowiczów?
Według Ciebie się sprawdziła, ja nie jestem do końca przekonany.
Tu jestem dziwnie przekonany, że nie tylko ja jestem zdania, iż ten system się sprawdził ;) Przecież i tak wszystko, co najważniejsze, w zestawie się znalazło: spora część weszła do niego z automatu, a to, co nie mogło, zostało pozgłaszane przez forowiczów. Teraz na pewno byłoby identycznie.
kajman pisze:Byłem za zostawieniem wszystkich utworów ze wszystkich topów i dołożeniem kilku naszych
Czyli za zostawieniem ponad 1600 utworów, powiększonym o wszystkie te, które kiedyś były w zestawie, ale przez lata zostały pousuwane + jeszcze o forumowe propozycje? Wtedy zestaw liczyłby coś ok. trzech tysięcy utworów, z których zapewne ponad połowa nie dostałaby ani jednego punktu od nikogo, a kilkaset kolejnych co najwyżej od jednej osoby. To byłoby całkowicie bez sensu i na pewno nie brałbym w czymś takim udziału.
kajman pisze:
gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 8:32 pmdruga sprawa, której nie rozumiem, to te ciągłe powoływanie się na Radio 357
Dla mnie i pewnie dla jeszcze iluś tam osób jest to naturalna kontynuacja Trójki.
Ale nie dla każdego. Dla niektórych osób zapewne "naturalną kontynuacją" jest RNŚ, a dla części są to po prostu odmienne byty i nawet fakt, że są tam teraz byli dziennikarze Trójki, nie zmienia tej opinii.
kajman pisze:
gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 8:32 pmNo i jestem więcej, niż pewien, że ewentualny zestaw do głosowania na tamten top to byłaby typowa "lista osobista" niektórych redaktorów (głównie MN) i całego mnóstwa utworów, na które chcielibyśmy głosować, tam po prostu nie będzie, gdyż są dalekie od gustów tworzących tamtą redakcję dziennikarzy.
Tym bardziej chciałbym na coś takiego głosować i tworzyć zestawienie naszych głosów na tamten top.
No to na pewno będziesz mógł, ale nie sądzę, żeby w tym dziale. Najwłaściwszym miejscem do tego byłoby nowe forum słuchaczy Radia 357 (jeżeliby powstało), albo dział "Inne listy przebojów" naszego forum.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 9:05 pm Przecież i tak wszystko, co najważniejsze, w zestawie się znalazło: spora część weszła do niego z automatu, a to, co nie mogło, zostało pozgłaszane przez forowiczów.
W sumie nie wyszło tak źle, bo faktycznie mało pojawiło się utworów skrajnie niszowych. Dlatego nie będę się sprzeciwiał tej opcji, a z kolei na pewno oparciu się tylko o ostatni zestaw tak.
gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 9:05 pm Wtedy zestaw liczyłby coś ok. trzech tysięcy utworów, z których zapewne ponad połowa nie dostałaby ani jednego punktu od nikogo, a kilkaset kolejnych co najwyżej od jednej osoby.
Raczej niecałe 2 i pół. Fakt, że wiele utworów byłoby bez punktów, ale te by po topie wyrzucono.
gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 9:05 pm To byłoby całkowicie bez sensu
Mam odmienne zdanie. Ale faktycznie jeżeli miałoby to zniechęcić do głosowania to dobrze, że tak się nie stało.
gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 9:05 pm Ale nie dla każdego.
Oczywiście. Ale osoby niezainteresowane nie musiałyby się w takich tematach udzielać.
gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 9:05 pm albo dział "Inne listy przebojów" naszego forum
Moim zdaniem skoro jest zapotrzebowanie na taki dział to czemu go nie stworzyć. Każdy zagląda tam gdzie chce. Ja też do wielu obecnie istniejących działów w zasadzie nie zaglądam.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8758
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021

Post autor: VILKI »

jollyroger72 pisze: ndz sty 03, 2021 6:24 pm Tworzymy własny zestaw bez względu na to, co wydarzy się w innych mediach.
Zasady podobne jak przy tworzeniu naszego TWC.
popieram
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6606
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: 4989341 »

gżegoż pisze: ndz sty 03, 2021 9:05 pm chyba ciągle istnieje jeszcze forum LPMN, więc skoro on miałby (współ)prowadzić top w radiu 357, to może tamto miejsce byłoby bardziej odpowiednie, by go komentować, niż to?
Marek nie poprowadzi raczej listy w 357
https://www.youtube.com/watch?v=juONOWuQ6mo (rozmowa od 49minuty)
ODPOWIEDZ