Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

Akurat uważam, że przesadził, ale dobór utworów u niektórych wykonawców zaskakuje, bo są tam utwory mało znane, a brakuje klasyków (jeżeli Ci na tym zależy to mogę powymieniać, ale czy to ma sens). Tylko że wcale nie uważam tego za złe rozwiązanie. Zgłaszamy utwory, które odbieramy jako najważniejsze dla nas. Dla jednego to będzie klasyka i takie utwory zgłosi, dla innego to będą jak najbardziej osobiste wybory, z czego często rzeczy mało znane (sam tak zrobiłem chociażby przy Kate). I bardzo dobrze.
Co do wypowiedzi santosza to się częściowo z nią zgadzam, chociaż uważam, że jednak nieco przesadził. Ludzie są tacy jak są i reagują jak reagują i grzebanie w tym głębiej nie ma sensu. Jednak widać, że część osób (na chwilę obecną mniejszość) uważa, że to rozwiązanie przyjęte w naszym TWC idealne nie jest. Ale decyduje większość i przy tym zostańmy niezależnie od tego co ustali.
Moim zdaniem teoretycznie najlepszym rozwiązaniem byłoby oparcie się na wszystkich zestawach do głosowania jakie się pojawiały (nie na ostatnim chociażby dlatego że sporo było zastrzeżeń to utworów usuniętych), ale zdaję sobie sprawę, że taka liczba utworów może zniechęcić do ich poznawania. Ja z ledwością dałem radę przesłuchać zestaw utworów do ostatniego TWC a i tak większość utworów słuchałem tylko we fragmentach (nie muszę słuchać całego utworu, żeby przekonać się czy mi odpowiada, ale jednak kilka nieznanych mi utworów uznałem za świetne). W związku z tym koncepcję z setkami topów uważam za bardzo sensowny kompromis (no i cieszy mnie to, że będę mógł zgłosić 20 moich faworytów, chociaż będę starał się znaleźć złoty środek i wybrać z tych ulubionych takie, które coś komukolwiek mówią).
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19570
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 10:46 am Zgłaszamy utwory, które odbieramy jako najważniejsze dla nas.
Dla mnie to oczywiste. Nie wyobrażam sobie, bym miał zgłosić np. Dawida Podsiadłę tylko po to, by inni byli z tego zadowoleni.
kajman pisze: ndz sty 10, 2021 10:46 am Moim zdaniem teoretycznie najlepszym rozwiązaniem byłoby oparcie się na wszystkich zestawach do głosowania (...)
Mnie to nie przeszkadza, w zestawie do głosowania może być nawet 10000 utworów. Ja i tak zagłosowałbym na swoją ulubioną/żelazną setkę.
I tak, jak piszesz, obecne rozwiązanie jest pewnym kompromisem. A idealny zestaw nie powstanie nigdy.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 10:46 am Akurat uważam, że przesadził, ale dobór utworów u niektórych wykonawców zaskakuje, bo są tam utwory mało znane, a brakuje klasyków (jeżeli Ci na tym zależy to mogę powymieniać, ale czy to ma sens). Tylko że wcale nie uważam tego za złe rozwiązanie. Zgłaszamy utwory, które odbieramy jako najważniejsze dla nas. Dla jednego to będzie klasyka i takie utwory zgłosi, dla innego to będą jak najbardziej osobiste wybory, z czego często rzeczy mało znane (sam tak zrobiłem chociażby przy Kate). I bardzo dobrze.
Co do wypowiedzi santosza to się częściowo z nią zgadzam, chociaż uważam, że jednak nieco przesadził. Ludzie są tacy jak są i reagują jak reagują i grzebanie w tym głębiej nie ma sensu. Jednak widać, że część osób (na chwilę obecną mniejszość) uważa, że to rozwiązanie przyjęte w naszym TWC idealne nie jest. Ale decyduje większość i przy tym zostańmy niezależnie od tego co ustali.
Moim zdaniem teoretycznie najlepszym rozwiązaniem byłoby oparcie się na wszystkich zestawach do głosowania jakie się pojawiały (nie na ostatnim chociażby dlatego że sporo było zastrzeżeń to utworów usuniętych), ale zdaję sobie sprawę, że taka liczba utworów może zniechęcić do ich poznawania. Ja z ledwością dałem radę przesłuchać zestaw utworów do ostatniego TWC a i tak większość utworów słuchałem tylko we fragmentach (nie muszę słuchać całego utworu, żeby przekonać się czy mi odpowiada, ale jednak kilka nieznanych mi utworów uznałem za świetne). W związku z tym koncepcję z setkami topów uważam za bardzo sensowny kompromis (no i cieszy mnie to, że będę mógł zgłosić 20 moich faworytów, chociaż będę starał się znaleźć złoty środek i wybrać z tych ulubionych takie, które coś komukolwiek mówią).
Uważasz, że wypowiedział swe zdanie z którym się utożsamia, a czy inni się z nim zgadzają to już niekoniecznie. Każdy ma tutaj mozliwość wypowiedzenia się i każdy raczej wypowiada swoje zdanie, nikt nie patrzy na zdanie innych. A jeśli ktoś zgłasza jakis projekt to chyba musi się liczyć z tym, że inni będą się do niego ustosunkowywać. A to, że przeważnie są to te same osoby to co? To te osoby przez to, że odpowiadają są gorsze? Jak się komuś coś nie podoba to proste, że chce to napisać, a pisanie że znów te same osoby tu są to moim zdaniem przegięcie i to głębokie. Przecież równie dobrze może tu się zbiec setka innych forumowiczów którym czyjś projekt będzie sie podobał i skasuje "te same osoby" przepychając swój projekt. Tylko gdzie są Ci inni.
Sam podobnie jak Ty jesli nie będzie za duzo utworów zgłoszę utwór, który jest bardzo rzadko grany i mało znany, a moim zdaniem jest genialny. Ale sam pewnie będę na niego głoswał no może jeszcze jedna osoba. Co do opierania sie na wszystkich zestawach do głosowania to i owszem niech tak będzie, to samo z ilością propozycji, każdy i tak może wybrać tylko pewnie 100 które zdobędą punkty. Przy zestawie 1000 utworów to pewnie sporej liczby nie będę w stanie przesłuchać, ale też z drugiej strony sporą wiekszość już znam. Moja setka co roku jest inna, ale wymiana to max. 20 utworów, a może i mniej.
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 11:02 am Nie wyobrażam sobie, bym miał zgłosić np. Dawida Podsiadłę tylko po to, by inni byli z tego zadowoleni.
No i dlatego będzie brakować wielu klasyków, bo akurat nikogo z nas nie złapały tak mocno, żeby je zgłosić.
jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 11:02 am Ja i tak zagłosowałbym na swoją ulubioną/żelazną setkę.
I nie przesłuchasz nieznanych Ci utworów, żeby sprawdzić czy któryś w tej setce by nie zamieszał? Ja na przykład znalazłem nieznany mi utwór Alanis i na niego zagłosowałem.
temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 11:35 am A jeśli ktoś zgłasza jakis projekt to chyba musi się liczyć z tym, że inni będą się do niego ustosunkowywać.
I powinno tak być. Ale chyba inaczej rozumiemy to słowo, bo dla mnie to odniesienie się do jego zalet i wad.
temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 11:35 am To te osoby przez to, że odpowiadają są gorsze
Nie są gorsze, ale niech podejdą do tego merytorycznie. I do propozycji, a nie do zgłaszającego. Choćby to merytorycznie brzmiałoby Ten pomysł jest bez sensu.
temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 11:35 am pisanie że znów te same osoby tu są to moim zdaniem przegięcie
Akurat z tym się zgadzam.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 12:49 pm Nie są gorsze, ale niech podejdą do tego merytorycznie. I do propozycji, a nie do zgłaszającego. Choćby to merytorycznie brzmiałoby Ten pomysł jest bez sensu.
To że ktoś napisał nie dla kombinowania to jest podejście nie merytoryczne? Moim zdaniem jak najbardziej merytoryczne, wypowiedział swoje zdanie w sposób stuprocentowo merytoryczny i dosadny bo tak to odbiera. Czy Twoje ten pomysł jest bez sensu to coś innego? Kajman nie oceniaj kogoś jeśli nie jesteś w jego skórze tylko staraj się pojąć co napisał. Ja tak samo mógłbym napisać, nie dla kolejnych bzdur, dość pomysłów z przedszkola itd., szanuje pomysł każdego, ale nie muszę ich popuerać i nie muszę argumentować czemu skoro sądzę, że jakiś pomysł jest zły. Gdybym polemizował i coś by mi się podobało coś nie to bym swoje argumenty wykładał,to była by dyskusja i byc może by doprowadziła do consensusu i ustalenia czegoś. Ale jeżeli ktoś coś zgłasza i mnie się to całkowicie nie podoba to jeżeli nie ibrażam kogoś to krótko, zwięźle i na temat zamykam dyskusję w trzy słowa. A Ty te trzy słowa zamieniasz w tysiące zbędnych słów.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19570
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 12:49 pm I nie przesłuchasz nieznanych Ci utworów, żeby sprawdzić czy któryś w tej setce by nie zamieszał?
Nie, gdyż nie odczuwam takiej potrzeby.
Dla przykładu: może być zgłoszonych 20 Organków a i tak dla mnie liczy się tylko Mississippi...
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 1:21 pm To że ktoś napisał nie dla kombinowania to jest podejście nie merytoryczne?
Ja tak je odbieram.
temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 1:21 pm szanuje pomysł każdego
Akurat odebrałem tamtą wypowiedź jako brak szacunku.
temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 1:21 pm Czy Twoje ten pomysł jest bez sensu to coś innego?
Moim zdaniem tak. Gdyby napisał to jest za bardzo pokombinowane nie miałbym zastrzeżeń.
jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 1:40 pm Nie, gdyż nie odczuwam takiej potrzeby.
I kompletnie takiej postawy nie rozumiem. Nie wracać do czegoś co się zna jak najbardziej, ale jak się nie zna to nie wie czy coś jest genialne czy fatalne.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 2:11 pm Akurat odebrałem tamtą wypowiedź jako brak szacunku.
Tzn. nie mam pojęcia o którą moją ci tu chodzi. Ale jak miałbym się odnieść do moich i Twoich to wiele bym o Twoich napisał, że są brakiem szacunku do drugiego.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 2:11 pm kompletnie takiej postawy nie rozumiem. Nie wracać do czegoś co się zna jak najbardziej, ale jak się nie zna to nie wie czy coś jest genialne czy fatalne.
No właśnie Ty wiele nie rozumiesz, co ktoś inny myśli.Więc nie oceniaj jak Ci już wczesniej napisałem myślenia innych.
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 2:14 pm Tzn. nie mam pojęcia o którą moją ci tu chodzi.
Chodzi o wypowiedź jollyrogera72.
temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 2:14 pm wiele bym o Twoich napisał, że są brakiem szacunku do drugiego
A konkretnie, bo chciałbym wiedzieć?
temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 2:14 pm Więc nie oceniaj jak Ci już wczesniej napisałem myślenia innych.
Nie oceniam myślenia tylko sposób wypowiedzi.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: temik3 »

Sorry kajman, ale kompletnie inaczej to odbieramy.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19570
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 2:22 pm Nie oceniam myślenia tylko sposób wypowiedzi.
Sam sobie zaprzeczasz:
kajman pisze: ndz sty 10, 2021 2:11 pm I kompletnie takiej postawy nie rozumiem.
Czyli nie rozumiesz mojego sposobu myślenia, ale go oceniasz...
....
A wracając do "tamtej" mojej wypowiedzi. Napisałem 3 słowa i bardzo dobrze je zrozumiałeś. Taki miał być przekaz. Żałuję tylko jednego - że nie dodałem tak wykrzyknika i :evil: Ty używasz dziesiątek słów, a i tak mało kto i mało co rozumie z Twojego sposobu myslenia...
I nie napisałem teraz tego po to, by się z Tobą dalej "przewalać" na wypowiedzi, ale byś na spokojnie przetrawił moje i temika słowa i wyciągnął może (wreszcie) stosowne wnioski.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: TStudent »

Założyłem wątek z propozycjami.
viewtopic.php?p=673165#p673165
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 2:43 pm Czyli nie rozumiesz mojego sposobu myślenia, ale go oceniasz...
A w jakim momencie go oceniłem?
jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 2:43 pm wyciągnął może (wreszcie) stosowne wnioski
Jedyny wniosek, jaki bym mógł z tego wyciągnąć, że kompletnie lekceważysz innych. Ale mam nadzieję, że jest to błędny wniosek.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19570
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021

Post autor: jollyroger72 »

Bardzo dobrze zrobiłeś. Jedynie ten termin... uważam za zdecydowanie za długi. Później znowu przeczytam, że ktoś nie zdąży przesłuchać ośmiuset pięćdziesięciu pięciu propozycji.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19570
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 2:47 pm Jedyny wniosek, jaki bym mógł z tego wyciągnąć, że kompletnie lekceważysz innych.
Na podstawie czego tak twierdzisz? Że niepotrzebne mi są zmiany? Bo jak coś jest dobre (nie myl ze słowem idealne), to nie należy tego psuć. A propozycje tutejszych Forowiczów (większość z nich) to nie merytoryczne ulepszenia, ale zwykłe kombinowanie. Które nie wiem, z czego wynika? Z nudy?
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 2:47 pm Jedynie ten termin... uważam za zdecydowanie za długi.
Czy ja wiem? Nie jest zły.
jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 2:47 pm Później znowu przeczytam, że ktoś nie zdąży przesłuchać ośmiuset pięćdziesięciu pięciu propozycji.
Może przesłuchiwać już te prawie trzysta, a propozycje w miarę napływania. Ja pewnie zrobię to hurtem, ale się wyrobię (szczególnie, że prawie dwieście przesłuchałem do TWC)
jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 2:51 pm Że niepotrzebne mi są zmiany?
Twoją wypowiedź i ostatnie dodatki tak odebrałem.
jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 2:51 pm A propozycje tutejszych Forowiczów (większość z nich) to nie merytoryczne ulepszenia, ale zwykłe kombinowanie.
Gdybyś tak to napisał to nie miałbym żadnych zastrzeżeń.
jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 2:51 pm Bo jak coś jest dobre, to nie należy tego psuć.
To Twoje zdanie, ale ktoś inny może uważać inaczej.
jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 2:51 pm Które nie wiem, z czego wynika?
Z tego, że uważa swoją propozycję za lepsze rozwiązanie. A skoro nie jest jedyny to może coś w tym jest.
gżegoż

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: gżegoż »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 10:46 amDla jednego to będzie klasyka i takie utwory zgłosi, dla innego to będą jak najbardziej osobiste wybory, z czego często rzeczy mało znane
temik3 pisze: ndz sty 10, 2021 11:35 amSam podobnie jak Ty jesli nie będzie za duzo utworów zgłoszę utwór, który jest bardzo rzadko grany i mało znany, a moim zdaniem jest genialny
Właśnie się zastanawiam, czy z punktu widzenia topów taka postawa ma sens, czy raczej nie. Jak popatrzymy na ostatni forumowy ogólny top, to było bardzo dużo sytuacji, gdy forumowicze zgłaszali mało znane (by nie powiedzieć: w ogóle szerzej nieznane) utwory, zapewne ze swoich prywatnych topów wszech czasów, na które zagłosowali tylko oni sami (może czasem jeszcze jakaś inna osoba, ale chyba wyłącznie z "braku laku" i na odległym miejscu). Efekty były takie, że pozajmowały one miejsca w okolicach 600-800 i raczej nie mają żadnych szans, by w przyszłych latach znacząco awansować. Jak sam formowałem swoją dwudziestkę propozycji, to celowo zgłosiłem kawałki, które nie są zupełnie nieznane i co do których byłem prawie pewien, że oprócz mnie ktoś jeszcze na nie zagłosuje. Nawet jeśli chodzi o piosenki, które były w poprzednich trójkowych zestawach, to celowo patrzyłem na wyniki zeszłorocznego forumowego topu i odrzuciłem te, na które głosowałem sam jeden (lub tylko jako jedna z dwóch osób). Jaki byłby sens, gdybym zgłosił na przykład to, co dla mnie jest genialne, ale skoro było w zestawie do głosowania na LP3 i nie dostało się nawet do poczekalni i zapewne prawie nikt z Was nie wie, co to jest? Albo do polskiego zestawu to lub to? Albo coś od mojej ulubionej Mery Spolsky, bo przy trzyletniej karencji hity z jej pierwszej płyty już by się łapały? :know: Chyba lepiej postawić na coś, co w moim prywatnym topie (gdyby takowy istniał nie tylko w wyobrażeniach) jest trochę dalej, ale jest dużo bardziej znane i mogłoby liczyć na głosy jeszcze przynajmniej 3-4 innych osób z forum. Nikomu nic nie narzucam, ale pomyślcie nad tym, również w kontekście wyników wklejonych przez kajmana!

Dlatego też nie byłem przekonany do tego, by wszystko to, co polskie i co zostało zgłoszone do ogólnego topu z automatu weszło do tego zestawu, gdyż sporo z tych utworów to są właśnie mało znane kawałki, ważne dla pojedynczych osób, z których część w tym topie może jakimś cudem dostanie jednostkowe głosy od kogoś jeszcze, ale na pewno nie zawojuje drugiej ani trzeciej setki, o pierwszej nie wspominając. Ale wiedziałem, że to nie przejdzie, więc tych wątpliwości nie podnosiłem.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: temik3 »

No właśnie gżegożu przez to że duzo utworów jest mało znanych, to te niektóre "nowe" przez kogoś zgłoszone mogą je pokonać i zaistnieć. Zresztą zobaczymy.
Starman81
Posty: 15
Rejestracja: sob sty 02, 2021 10:38 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1999

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: Starman81 »

mam pytanie moge zglosic do propozycji piosenke Ich Troje-Prawo?piosenka byla grana w trojce kiedys a jest rockowa.Jak nie to nie tylko sie pytam
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

Możesz zgłosić jakikolwiek polski utwór (chyba że jest zbyt nowy w stosunku do ostatecznych ustaleń).
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19570
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz sty 10, 2021 3:03 pm
jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 2:51 pm Bo jak coś jest dobre, to nie należy tego psuć.
To Twoje zdanie, ale ktoś inny może uważać inaczej.
Kajman, ja (i jak widzę - nie tylko ja) dość mam twojego odwracania kota ogonem! Skoro sporo osób wypowiedziało się za zasadami obowiązującymi przy ostatnim TWC, to nie jest to moje zdanie, ale grupy osób. Jak widzę, najlepiej trafiają do Ciebie moje wypowiedzi zawarte w 3 słowach, więc chyba na stałe na takie się przestawię.
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: ndz sty 10, 2021 8:06 pm sporo osób wypowiedziało się za zasadami obowiązującymi przy ostatnim TWC
Zgadza się i to nawet większość. Chociaż w momencie, kiedy obserw99 zgłosił swoją propozycję to wcale tak sporo nie było. Przynajmniej takich jednoznacznie zdeklarowanych. Więc był to normalny głos w dyskusji.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19570
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: jollyroger72 »

Piszę po raz ostatni. Ty nadal swoje. W poprzednim moim poście odpowiedziałem Ci na TWOJE STWIERDZENIE Z DNIA DZISIEJSZEGO. Obracasz kota a tam na jego ogonie opinia obserw'a99. To jakaś masakra...
kajman
Posty: 64156
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

Myślę że faktycznie nie mamy co dyskutować skoro piszemy o zupełnie czym innym.
ODPOWIEDZ