Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: kajman »

Właśnie zauważyłem, że zapodziały się trzy utwory, które były w TWC i w zestawie do PTWC ich nie zauważyłem. Jeżeli faktycznie to nie moja ślepota to proszę o uzupełnienie o:
Sedes - WSZYSCY POKUTUJEMY
She - ROAD TO AVALON
Variété - DIES IRAE
Podejrzewam, że najwyższe to przeoczenie, a kolejne dwa to faktycznie można nie wpaść na to, że to polskie zespoły.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: TStudent »

Uzupełnione w wątku z propozycjami. Przepraszam że z takim opóźnieniem, ale za dużo musiało się dziać :)
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: Nicoletta »

Brak topu w tym roku sprawił, że przegapiłam rocznicę, a to już .... 6 lat ... Nieprawdopodobne, a jednak możliwe ... :shock:
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2023 (?)

Post autor: TStudent »

Nie chce mi się zakładać nowego wątku, więc zadaję pytanie tutaj.
Kto jest chętny do prowadzenia wątku z kolejnym głosowaniem na Forumowy Polski Top? ;)
Wtedy przekazałbym Excela z wynikami z 2022 roku, z listą usunięć i listę osób objętych promocją.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19577
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: jollyroger72 »

TStudent pisze: ndz sty 01, 2023 6:12 pm Kto jest chętny do prowadzenia wątku z kolejnym głosowaniem na Forumowy Polski Top? ;)
Nie rób manifestacji tutaj.
Weź tyłek w troki i działaj dalej. Bo za miesiąc Ci się coś odwidzi i z wielką pompą będziesz powracał.
Kabaret niepotrzebny.
I najlepszego na rok 2023 :P
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Forumowy Polski Top Wszech Czasów 2021 (?)

Post autor: TStudent »

Ok, fajnie że mi to mówisz, ale na przykład ostatnie notowanie mojej listy było 11 lutego '22 i do tej pory... nie wróciłem :D :D :D
Dziękuję za życzenia :D
A ja pytałem poważnie. ;)
Oczywiście nie natyskuję na moment, w którym ktoś się zgłosi. A jak nikt się nie zgłosi - nic się nie stanie. ;)
ODPOWIEDZ