Zasady głosowania na Forumowy Top Wszech Czasów 2020.

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Zasady głosowania na Forumowy Top Wszech Czasów 2020.

Post autor: barb42 »

Zatęskniłam za Trójkowym TWC, tam nikt nie posądzał o lenistwo, pozwalał wysłać głos niepełny, głosować na wszystkie propozycje ukochanych wykonawców, a Madonna na pierwszym u mnie, miała tyle samo punktów, co na setnym u J., ot takie proste zasady przyjęli twórcy. :-)
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Zasady głosowania na Forumowy Top Wszech Czasów 2020.

Post autor: Neo01 »

Jak jest kilkanaście tysięcy głosów, to dając każdemu utworowi "punkt" wyniki wyjdą znacznie bardziej miarodajne niż w przypadku, gdy tych głosów jest kilkadziesiąt.
A poza tym przecież zawsze głosowaliśmy na forum w taki sposób - no i też zawsze był jakiś zestaw...
Mnie też brakuje kilku propozycji, ale dodawaliśmy po 20 swoich do tych, które były kiedyś w setce TWC.
I tylko wolałbym oddawać głosy na 50 utworów, ale że jestem w mniejszości, postaram się dostosować (doczytałem teraz, że to jest akurat dolna granica, więc może nawet tak zrobię, chociaż pewnie będę wolał na 100 jednak).

Ja myślę tak: kajman chciał dobrze, a niektórzy poczuli się urażeni, że chce ingerować w ich osobiste wybory. Przecież wiadomo, że nie taka była intencja (zresztą w razie czego można się zastanawiać po tym jak ktoś odda jakiś "dziwny" głos, np. z blokami wykonawców, co z tym zrobić; póki takiej sytuacji nie ma, chyba szkoda strzępić klawiaturę).
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Zasady głosowania na Forumowy Top Wszech Czasów 2020.

Post autor: kacper94 »

Ja byłbym za najprostszym systemem głosowania: jeśli głosy są ponumerowane, to za 1. miejsce dajemy 100 pkt, a za ostatnie 1 pkt. Jeśli zaś nie, to każdej piosence dajemy po 1 punkcie. Po co sobie utrudniać życie :D A jeżeli głosów jest np. 99, to wtedy pierwsza piosenka dostaje 99 punktów. I tyle w temacie :)
ODPOWIEDZ