XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
EVENo
Posty: 5538
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: EVENo »

Jak ja kocham brytyjski akcent :D
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4570
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: obserw99 »

Ciekawe kiedy będą pełne wyniki 25 TWC?
Ajtek
Posty: 1654
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:47 pm

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: Ajtek »

Dzięki wielkie za dzisiaj! Do napisania pewnie za rok. Pomyślności, sukcesów i dużo pięknej muzyki Wam życzę w bieżącym :).
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: jedrzej2012 »

Lekki i przyjemny. W TV słyszałem już wiele razy.
Mentor kończy dziś top po kilkuletniej przerwie.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: kacper94 »

Ogromne podziękowania dla Was wszystkich, za to, że mogłem razem z Wami uczestniczyć w TWC. Teraz trzy dni studiów potem wolne no i pamiętam oczywiście o głosach na Forumowy TWC. Jeszcze raz wielkie dzięki za dzisiaj i do przeczytania następnym razem :)
Awatar użytkownika
zielonakoniczynka
Posty: 1509
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: zielonakoniczynka »

Udanego 2019 i do napisania za rok!
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: FOXD »

lady pisze: wt sty 01, 2019 10:04 pm
FOXD pisze: wt sty 01, 2019 10:00 pm Czyli gdzie ? ;)
Rzucałaś dzisiaj propozycjami to TWC, to podrzuć coś do wiadomego wątku, bo mi propozycje stygną :mrgreen:
Wysłałam Ci na pw.
Może jutro coś podrzucę, jak będę miała trochę czasu, bo muszę najpierw posłuchać Twoich :wink:
Fajnie, że podrzucasz jakieś zestawienie z multiplikowanego forum (jak dla mnie), tylko nic z tego nie vwynika w kontekście wątku, do którego się odniosłem. Mnie interesuje konkret, aby się odnieść i ew. coś zaproponować. Skoro zostala wymyślona (przez Coebie) taka zabawa, to może trzymajmy się reguł. Pzoa tym szanujmy wzajemnie nasz czas ;)
Tę listę, jaką podrzuciłaś może przejrzę, jak znajdę czas. Sorry, tak to bywa.
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 10:11 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
krzychu78
Posty: 3722
Rejestracja: wt sty 01, 2008 3:08 pm
Lokalizacja: Tychy

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: krzychu78 »

dzięki za wspólne słuchanie i komentowanie tegorocznego Topu
Awatar użytkownika
EVENo
Posty: 5538
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: EVENo »

Szkoda, że nie pokusili się o jakąś wersję live :D
krysiron
Posty: 1152
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:57 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: krysiron »

Jednak studyjna wersja :)
Awatar użytkownika
jerzyko70
Posty: 2772
Rejestracja: pn cze 07, 2010 3:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk/Rokitki

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: jerzyko70 »

I to by było na tyle. Dzięki za dziś. Szczęśliwego Nowego Roku.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: FOXD »

Dzięki za dzisiaj i do następnego razu ;)
Mój ostateczny wynik TOP100: 37/100. Uważam, że słabo mimo wszystko.
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 10:15 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EVENo
Posty: 5538
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: EVENo »

No cóż, nie pozostaje mi nic innego jak serdecznie Wam podziękować za dzisiaj. Przeleciało jak burza ;)

Udanego roku i wszystkiego dobrego, dobranoc :)
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: lady »

FOXD pisze: wt sty 01, 2019 10:10 pm Skoro zostala wymyślona (przez Coebie) taka zabawa, to może trzymajmy się reguł.
Pytałeś o listę, to Ci podrzuciłam linka, a zabawy nie opuszczę, bez obaw :wink:

Dobranoc wszystkim i szczęśliwego Nowego Roku :)
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4570
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: obserw99 »

Dzięki za dzisiaj i do następnego Topu
krysiron
Posty: 1152
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:57 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: krysiron »

JEszcze Brian tnie. Dobranoc :)
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: jedrzej2012 »

Do zobaczenia w maju. Proszę nie zapomnieć o Polskim Topie. Oprócz Budzika dodatkowe miejsca Topu do odsłuchania będą podobno w Tonacji, jutro w "Do południa" i kilku innych audycjach jak co roku przez pewien czas.
Za rok 26. notowanie. To był mój pierwszy top z Nowego osiedlowego świata.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: FOXD »

lady pisze: wt sty 01, 2019 10:14 pm
FOXD pisze: wt sty 01, 2019 10:10 pm Skoro zostala wymyślona (przez Coebie) taka zabawa, to może trzymajmy się reguł.
Pytałeś o listę, to Ci podrzuciłam linka, a zabawy nie opuszczę, bez obaw :wink:
Nie, pytałem o Twój nowy typ w zabawie, przypomnę:
FOXD pisze: wt sty 01, 2019 10:00 pm Rzucałaś dzisiaj propozycjami to TWC, to podrzuć coś do wiadomego wątku, bo mi propozycje stygną :mrgreen:
Chodziło o drugą część zdania ;)
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 10:18 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 2 razy.
Ajtek
Posty: 1654
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:47 pm

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: Ajtek »

Top zadedykowany Piotrowi. Aż mi się łza w oku zakręciła.
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 10:18 pm przez Ajtek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5915
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: mateusz15 »

No cóż, jedyny słuszny zwycięzca tegorocznego topu. Oby przez najbliższe lata nie oddał prowadzenia, bo to wybitny utwór. Ładnie, że na koniec wspomnieli jeszcze o Piotrze.
Do następnego, oby w tylko większym składzie!
slamowir
Posty: 273
Rejestracja: pt sty 10, 2014 1:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: slamowir »

Ostatnia godzina - średnia najwyższa 7,14:
1 Queen - BOHEMIAN RHAPSODY
2 Pink Floyd - WISH YOU WERE HERE
3 Dire Straits - BROTHERS IN ARMS
4 Led Zeppelin - STAIRWAY TO HEAVEN
5 Deep Purple - CHILD IN TIME
6 The Doors - RIDERS ON THE STORM
7 Archive - AGAIN
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: lady »

FOXD pisze: wt sty 01, 2019 10:16 pm Chodziło o drugą część zdania ;)
Ok, zostawmy szczegóły. Zmyliło mnie to, że pod moim postem do kajmana o liście spytałeś, gdzie ona jest. Ale ok, teraz rozumiem, wybacz, zmęczona już jestem :wink:
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: prz_rulez »

Heh, przespałem pierwszą część "Again"... Dalej już na chodzie z krótkimi przerwami podczas kolacji.
slamowir pisze:Hate i polo-kultura zaczyna nas zalewać. Musimy się bronić!
Hejt to niestety pada głównie ze strony "alternatywnej" i tzw. "obrońców moralności"...
slamowir pisze:Mogło być gorzej, mogła słuchać np. Dody
Mogła słuchać elektroniki...
Ale ciekawy temat - jak sobie radzicie pierwszego stycznia z tzw. "obowiązkami rodzinnymi"? Czy zdarzło się wam usłyszeć, że jesteście dziwakami?
August pisze:Tylko z drugiej strony - czy dzisiaj ktoś się do czegoś przywiązuje na dłużej?
Ja mam wrażenie, że statystycznie coraz mniej, ale to nie znaczy, że większość za tym nie tęskni.
lady pisze:Jedyna osoba, która oprócz mnie lubi Top i bluesa - mój brat, jest poza domem, tak że nie mam dziś wdzięcznych słuchaczy w domu
To pochwal się w takim razie czego słuchają
gżegoż pisze:Ależ ja wiem o tym od dawna, ale wyniki LP3 i topu śledzę z przyzwyczajenia. W tym roku właśnie dlatego, że mój gust jest całkiem inny, a pod względem preferencji muzycznych nie pasuję do ok. 90% użytkowników Forum, pierwszy raz nie uporządkowałem swoich głosów w kolejności, tylko "na pamiątkę" wkleiłem je alfabetycznie.
I zmniejszyłeś szanse moich faworytów ;)
Nicoletta pisze:poważnie? poważnie?
bo jeśli to sen to bym się chciała już obudzić ....
The White Stripes, MGMT, Gorillaz... To klasyki przecież. "Family Affair" może odrobinę mniej na świecie, ale w Polsce ten numer do dziś ma mocny airplay.
barb42 pisze:Drugiego z przeciwników
Traktujesz nas jak przeciwników? Dobrze wiedzieć.
barb42 pisze:Drugiego z przeciwników, czyli prz wybór znam, w tym roku najlepiej zabrzmiała mu Cher i Believe, wierzę że tak on ma, ale wierzę że znajdę 42 osoby, które wybiorą SOYCD Pink Floyd i na tym polega opcja "mieć wybór".
Cóż... Przynajmniej dało się coś wybrać. Always look on the bright side of life.
Neo01 pisze:Niestety, żeby napisać dziś artykuł, wystarczy mieć jako jako takie pojęcie o sprawie. Do tego można nagiąć kilka faktów po tezę, bo czemu nie? Brytyjska muzyka lat 70. w audycjach Stelki? Albo Niedźwiedzia, Metza? I Barona jest dużo takiej muzyki? Można się tylko uśmiechnąć z politowaniem, bo autor pewnie nawet nie zadał sobie trudu posłuchać ich audycji.
I to jest ten problem. Bo clue tezy wcale nie jest niesłuszne, tylko wykonanie gorsze.
Nicoletta pisze:już widzę tą pierwszą dziesiątkę .... 1. Kania Westa 2. Rihanna 3. Jay-z.
trzymajcie mnie, bo nie wytrzymiem
Proszę o trochę więcej tolerancji...
Ale gdyby Rihanna była w dziesiątej setce z "Umbrellą", to naprawdę by was tak bolało? Przecież to był jeden z największych przebojów ubiegłej dekady.
Neo01 pisze:A Floydów i Zeppów (choć tych ostatnich uwielbiam) mam już trochę na Topie dość w takich ilościach i na takich pozycjach. Floydów w szczególności.
Aż niektórych Floydów zabrano... Co uważam za nie fair, biorąc pod uwagę, jak wysoko byli...
gżegoż pisze:Zdecydowanie na poważnie. Musicie zrozumieć, że Trójkowy Top Wszech Czasów to nie jest żadna wyrocznia ani obiektywna lista najlepszych utworów w historii muzyki, skoro nie tylko ja - jeden z wielu Forumowiczów - ale także dziennikarze poważnych portali
I nawet jeden z dziennikarzy Trójki ;)
gżegoż pisze:A w Trójkowym Topie brakuje również wielu utworów z przełomu wieków, a nawet lat 80. i 90., które może i są w zestawie, ale co z tego, skoro głosujący ograniczają się głównie do tego, co - jak słusznie zauważył autor tekstu - znają głównie z audycji czterech panów prowadzących top
Może faktycznie nie jest grane "Child In Time"... Ale nie jest też granych wiele utworów popowych z historii LP3. W sumie skoro tak jest, to po co tworzyć jakiś dział w stylu "z historii Listy Przebojów Trójki"?.
lady pisze:W Trójkowym Topie brakuje mnóstwo utworów, brakuje ich nawet w zestawie, ale jak pisałam wcześniej mi brakuje innych niż Tobie :wink:
Nie mam nic przeciwko, by były pradawne bluesy. Ale niech też będzie "Wannabe" i "Torn". Proste.
albarn pisze:Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów :)
O, przyszła gwiazda :mrgreen:
Nicoletta pisze:gżegoż a może Ty po prostu innego topu powinieneś słuchać, a nie próbować zmieniać ten w takim zakresie?
Trójka powinna być dla wszystkich. I jeszcze nie tak dawno tak było. Okej, były fochy redaktorów w stylu "The Sign" Pana Marka, ale w zestawie do LP3 było "Wannabe", była Natalia Kukulska, a Mariah Carey była w top 50 topu wszech czasów!
Nicoletta pisze:Nie wydaje mi się, by przy takich propozycjach aktualna grupa forumowiczów pozostała wierna topowi (i nie tylko forumowiczów oczywiście).
No to wychodzi kto jest wiernym słuchaczem... Bo dziwnym trafem ja jestem z Trójką od prawie 20 lat, pomimo jej mankamentów. I topu też słucham co roku.
lady pisze:Kolejne bingo ?
O co chodzi z tym bingo?
Nicoletta pisze:dla mnie 4/10.
I tak lepiej niż Sławomir.
lady pisze:A ja nawet ABBĘ polubiłam po obejrzeniu obydwu części Mamma Mia :wink:
Czyli jest jeszcze dla Ciebie nadzieja...
gżegoż pisze:Akurat ja uważam Natemat.pl za poważne medium - a już na pewno za dużo poważniejsze, niż te wszystkie związane z szeroko rozumianą prawicą ;)
Heh. No róznie z tym bywa.
gżegoż pisze:Zresztą poza podobnymi okazjami, jak wczoraj, w zasadzie w ogóle nie pije alkoholu
<3
August pisze:Uważam, że to dobrze, że są tacy którzy próbują trochę TOP rozruszać. Tylko nie da się tego zrobić krytykując "w czambuł" gusty innych, którzy obecnie o takiej a nie innej kolejności utworów decydują.
Ależ to własnie oni uwielbiają krytykować.
EVENo pisze:A ja Ci tylko chcę uświadomić, że Ty też masz swoje fetysze, przez co niektóre Twoje posty są w gruncie rzeczy dużo mniej, niż przeciętne.
Poza tym tekstem o przeciętności, to trochę się zgadzam. No czasem tak masz, FOXD :)
Morrow pisze:Problem nie jest przede wszystkim w redaktorach i ich doborze zestawu, a w słuchaczach zbyt mocno przywiązanych do konkretnych utworów.
Ja myślę, że obie kwestie stanowią problem.
Morrow pisze: Szkoda, że dziś zmarnowano małą okazję do tego eksperymentu i rano Budzik przez te 2h nie zaczął po prostu topu od dajmy na to 130 miejsca.
Obawiam się, że mało kto słuchał wtedy radia. Ja sam, gdyby nie budzik, nie załapałbym się, a i tak ledwie na trzy ostatnie utwory.
gżegoż pisze:Zresztą takie prześmiewcze pisanie o wykonawcach, którzy zawsze byli zbyt komercyjni, jak na Trójkę
Nie do końca to prawda, aczkolwiek faktycznie większość z nich bywała raczej "przy okazji".
gżegoż pisze:prz_rulez: żartem można napisać, że to wszystko znów przez Ciebie
Kajman, znaczy, kajam się.
EVENo pisze:Dwóch mi brakuje, jakieś propozycje?
Okej, to już wiem.
To może: "ale nudy, gdzie Tamagotchi?"
A drugie: "fal, nie ma fal".
barb42 pisze:Miałam się dziś nie odzywać, ale Piotr by mi wybaczył, again.
Ech, Piotr :(
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: FOXD »

mateusz15 pisze: wt sty 01, 2019 10:18 pm No cóż, jedyny słuszny zwycięzca tegorocznego topu. Oby przez najbliższe lata nie oddał prowadzenia, bo to wybitny utwór.
Raczej "słuszny".., z wiadomych względów, o ktorych była już dzisiaj mowa. Za rok zapewne się to zmieni, bo jednak coraz więcej osób ma dość takiemu sztucznemu nabijaniu głosów ;)
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019

Post autor: jedrzej2012 »

Wiązankę utworów grupy Queen gra Strażacka Orkiestra Dęta z Woli Zachariaszowskiej. Widziałem to kiedyś.
ODPOWIEDZ