Wrażenia poTopowe (XIII)

Topy Wszech Czasów stały się nieodłącznym towarzyszem Listy Przebojów — miód na serca i uszy dla prawdziwych fanów dawnej „Trójki”!

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9773
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Wrażenia poTopowe (XIII)

Post autor: tadzio3 »

Założyłem ten wątek ażeby wpisywać tutaj wrażenia po przesłuchaniu topu juz na spokojnie. Po drugie wiele osób nie mogło słuchać w całości (w tym ja) całego topu, więc tutaj jest dobre miejsce dla tych, którzy słuchają listę w retransmisji z nagrań Jotema. Wreszcie, dlatego, ze watek o trzynastym topie jest już tak obszerny, ze nie warto go jeszcze poszerzać- bo będzie mało atrakcyjny i czytelny.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Jak jest oficjalny temat to powtórze i swoje wrażenia.

Śledziłem top od prawie samego początku na tym forum. Przesiedziałem spokojnie z 11 godzin przed komputeem w 2 dni na bieżąco dzieląc się uwagami i komentując TOP.
Były smutne momenty i lepsze (no więcej tych smutnych mimo wszystko), ale atmosfera na forum była niewpotarzalna, słuchają radia i będą na forum miałem wrażenie jakbyśmy wszyscy byli razem a Marek mówił konkretnie do nas, do każdej z osób forum.
Była reklama forum i to nie raz, Padł rekord wyświetleń, postów w jednym temacie i rekord ludności.
Bawiłem się jak na najlepszym balu sylwestrowym (szczególnie 2 dzień był wspaniały) Ludzie ciągle znikali na zabawy i imprezy mimo to ciągle był ruch, coś się działo.

Za rok chętnie spędze 12 godzin, a nawet więcej mając ustawioną trójke i mając ustawionioną tą strone.
Pozdrawiam wszystkich którzy mi wczoraj towarzyszyli.
Ryjeq
Posty: 128
Rejestracja: pn sty 01, 2007 4:52 pm

Post autor: Ryjeq »

Ja w tym roku nie ukrywam ze jestem zawiedziony
1. Stairway To Heaven DOPIERO 3!!!
2. 90% utworow na ktore glosowalem spadlo w dol, nigdy jeszcze tak nie bylo ;/
3. Za duzo U2 i Kultu, zespolow ktore nigdy mnie ze sie tak wyraze nie "jaraly"
4. Troszke za malo niesmiertelnego Boba, No Woman No Cry to troche malo.
5. Jak zwykle brak Lynyrd Skynyrd a szkoda bo naprawde jest czego posluchac.
6. Jestem wielkim fanem Led Zeppelin a glosowalem tylko na Stairway, jakos tak wyszlo ale za rok napewno zaznacze Since I've been loving you i cos z nowych propozycji Zeppelinow, ktore zaproponowalem panu Markowi w wyslanym mailu (licze ze je doda do formularza glosowania).
7 . Another Brick In The Wall to utwor bardzo dobry i niesamowicie blyskotliwy a jakim cudem drugi rok z rzedy pierwsze miejsce? Wish You Were jest o niebo lepszy.

To tyle z takich przemyslen "na szybkiego"
Awatar użytkownika
sisieq
Posty: 84
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 6:28 pm
Lokalizacja: stwa

Post autor: sisieq »

Mi sie bardzo podobalo poraz pierwszy sluchalem Listy Trojki w radiu i w tym samym czasie siedzac na forum i wymieniajac z ludzmi na forum spostrzezenia. Top mi sie podobal bylo duzo muzyki ktora mi sie podobala i nie tylko byly to Floydzi ale i wiele wiele innych utworow. Mam nadzieje ze za rok taki top sie tez powtorzy. Juz wiem jak glosowac wiec zaglosuje. Naprawde spedzilem bardzo fajnego sylwstra. Pan Marek mi go nie zepsol a moge powiedziec ze wrecz poprawil. To tyle od mnie.
POZDRAWIAM
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Już można głosować na 14, ale mam pytanie bo to mój 1 top i nie orientuje się kiedy zwykle po ostatnej edycji topu dodaje sie nowości>? Bo narazie formularz taki jak rok temu.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

saferłel pisze:Już można głosować na 14, ale mam pytanie bo to mój 1 top i nie orientuje się kiedy zwykle po ostatnej edycji topu dodaje sie nowości>? Bo narazie formularz taki jak rok temu.
Na razie lepiej się wstrzymać. W zeszłym roku pojawiły się pod koniec stycznia :)
olekorlo
Posty: 38
Rejestracja: ndz lis 05, 2006 1:53 am

Post autor: olekorlo »

TOP mi się podobał, dużo bardzo dobrej muzyki. jedyny minus to czas emisji = sylwester. Gdyby w tym roku (2007) mozna nadawać top dzień i dwa dni przed sylwestrem byłoby świetnie :)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Gary pisze:
saferłel pisze:Już można głosować na 14, ale mam pytanie bo to mój 1 top i nie orientuje się kiedy zwykle po ostatnej edycji topu dodaje sie nowości>? Bo narazie formularz taki jak rok temu.
Na razie lepiej się wstrzymać. W zeszłym roku pojawiły się pod koniec stycznia :)
Nawet sam Marek sugerował, żeby się na razie wstrzymać z głosowaniem.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Robinson pisze:
Gary pisze:
saferłel pisze:Już można głosować na 14, ale mam pytanie bo to mój 1 top i nie orientuje się kiedy zwykle po ostatnej edycji topu dodaje sie nowości>? Bo narazie formularz taki jak rok temu.
Na razie lepiej się wstrzymać. W zeszłym roku pojawiły się pod koniec stycznia :)
Nawet sam Marek sugerował, żeby się na razie wstrzymać z głosowaniem.
Ok, dzięki za info. Mam jeszcze jedno pytanie, na górze przy formularzu Topu znajduje sie licznik (przynajmniej w tym 14) ktory pokazuje ile głosów oddano. Ma ktoś informacje na temat rekordu głosów, najmniejszej liczby itp?
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

saferłel pisze:Mam jeszcze jedno pytanie, na górze przy formularzu Topu znajduje sie licznik (przynajmniej w tym 14) ktory pokazuje ile głosów oddano. Ma ktoś informacje na temat rekordu głosów, najmniejszej liczby itp?
No takiego czegoś nie ma. Wprawdzie kilka lat temu po oddaniu głosu wyświetlane były aktualne wyniki, ale to się tylko raz zdarzyło (niestety nie pamiętam roku). I raczej to się nie zmieni, choć mogłoby być jak w przypadku topu Republiki, gdzie przedstawiono listę wszystkich utworów wraz z liczbą oddanych głosów.
Glosoli

Post autor: Glosoli »

Wrażenia poTopowe pozytywne z jednym minusem. Mój chłopak zamiast słuchać razem ze mną side by side i wsłuchiwać się uważnie w piękną muzykę to pół Topu przesiedział w temacie "13 top wszech czasów" czytając posty :evil:
eh
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9272
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Jak dla mnie to Sylwester roku 2006 będzie się zawsze niepowtarzalnie kojarzyć z chwilami spędzonymi przy Trójce i Topie Wszechczasów. Świetnie się bawiłam dyskutując z Wami i śledząc TOP. :D :D Jedynie szkoda że tyle było spadków tych najpiękniejszych piosenek. :cry: Liczę, że Enjoy The Silence DM w przyszłym roku dla odmiany podskoczy i że pojawi sie nareszcie Never Let Me Down Again. :?
Ostatnio zmieniony wt sty 02, 2007 11:01 pm przez Martyr, łącznie zmieniany 1 raz.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Glosoli pisze:Wrażenia poTopowe pozytywne z jednym minusem. Mój chłopak zamiast słuchać razem ze mną side by side i wsłuchiwać się uważnie w piękną muzykę to pół Topu przesiedział w temacie "13 top wszech czasów" czytając posty :evil:
eh
A odpisywał?
Glosoli

Post autor: Glosoli »

kajman pisze:
Glosoli pisze:Wrażenia poTopowe pozytywne z jednym minusem. Mój chłopak zamiast słuchać razem ze mną side by side i wsłuchiwać się uważnie w piękną muzykę to pół Topu przesiedział w temacie "13 top wszech czasów" czytając posty :evil:
eh
A odpisywał?
tak, od czasu do czasu :)
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Gary pisze:Wprawdzie kilka lat temu po oddaniu głosu wyświetlane były aktualne wyniki, ale to się tylko raz zdarzyło (niestety nie pamiętam roku).
To trwało dosyć długo. Mam chyba dwa zeszyty zapisane dodawanymi dzień po dniu głosami, które miały poszczególne piosenki. Pamiętam także, że nieco wcześniej zdarzyło się sporo razy podawać ilości głosów, które padały da poszczególne piosenki, niestety nigdy na wszystkie.
Awatar użytkownika
saferłel
Posty: 3240
Rejestracja: wt lis 21, 2006 5:31 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: saferłel »

Martyr pisze:Jak dla mnie to Sylwester roku 2006 będzie się zawsze niepowtarzalnie kojarzyć z chwilami spędzonymi przy Trójce i Topie Wszechczasów. Świetnie się bawiłam dyskutując z Wami i śledząc TOP. :D :D Jedynie szkoda że tyle było spadków tych najpiękniejszych piosenek. :cry: Liczę, że Enjoy The Silence DM w przyszłym roku dla odmiany podskoczy i że pojawi sie nareszcie Never Let Me Down Again. :?
Wielką mam nadzieję. Co to za top bez sztandarowych hymnów lat 80. Tak naprawdę brakuje jeszcze ze 100 piosenek takich jak Never pewnie (nie mówię tylko o swoich ulubieńcach), ale przy DM...hmm można przymrużyć oka i puścić trochę więcej....
Awatar użytkownika
zielonakoniczynka
Posty: 1509
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm

Post autor: zielonakoniczynka »

Topu wszechczasów słucham co roku, ale pierwszy raz na tym forum. Atmosfera była fantastyczna i mam nadzieję, że za rok uda się to powtórzyć. Co do terminu w Sylwestra--mi to bardzo pasowało--imprezować można przez cały karnawał, a ten ostatni dzień w roku był refleksyjny i do cna przepełniony piękną muzyką. Wspaniale :)
Awatar użytkownika
sisieq
Posty: 84
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 6:28 pm
Lokalizacja: stwa

Post autor: sisieq »

:arrow: Ja rowniez sluchalem Tpu pierwszy raz razem z forum. Dowiedzialem sie o nim dzieki reklamie p. Marka przez radio.
Super audycja. Szkoda tylko ze to byla 100 a nie 150 albo nawet 200 najlpeszych utworow.
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5016
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

Ogólne wrażenia z Topu fantastyczne - jednym słowem magia. Cudowna muza, niesamowite wspomnienia i ciarki na plecach przy wielu utworach. Słuchałem i "odpływałem" w stany nieważkości, gdzie myśli niezmącone są codziennymi kłopotami.

Zaskakująca refleksja - chyba bardziej podobała mi się pierwsza część Topu, z Metzem. Bo utwory mniej ograne (na Topie Wszech Czasów), bo większa różnorodność (tylko jeden PF przy 7 w niedzielę), bo wiele niesamowitych utworów, które były tak nisko (Summertime, All Along The Watchtower, Sultans Of Swing, Sunday Bloody Sunday, Wieża Radości..., Whole Lotta Love, The End, House Of The Rising Sun, Hey Joe). Metz też nie był taki zły. No i może dlatego lepiej było w sobotę, bo słuchając Topu w niedzielę myślało się już o świętowaniu Nowego Roku i jakoś trudniej było mi się skupić na muzyce.

W niedzielę najpiękniejsze momenty to: Time, The Show Must Go On, Creep, Enjoy The Silence, Riders On The Storm, High Hopes, Child In Time, Stairway To Heaven, Brothers In Arms ... i w tym momencie Top się dla mnie skończył. Another Brick In The Wall - świetny utwór ale na miejsce 51, a nie 1.
ODPOWIEDZ