Głosowanie na 31 notowanie LP357

Lista piosenek Radia 357

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3

Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Yacy »

przecież to i tak jest raczej symboliczne ;-)
do zestawu ma trafić najpopularniejsza zgłoszona propozycja.
ja chciałem zgłosić nowy singel Joli Tubielewicz, ale nie sądzę żeby ktoś inny również to zrobił. :-P
pewnie będzie tak, że jak jakiś znany wykonawca wyda w piątek singla, a 357 go nie doda, to głosujący wskażą właśnie taki utwór.

szkoda, że tak małe zainteresowanie było tym abyśmy jako forum proponowali co tydzień jeden utwór.
może przypomnę propozycję ku3y:
ku3a pisze: czw maja 12, 2022 8:36 pm Co Wy na to, żeby w przypadku wejścia w życia pomysłu o dodawaniu swoich propozycji wrócić do promowania utworów przez głosujących na forumową?
może pierwszy głosujący na kolejną LP357, podałby w piątek swoją propozycję i kto będzie chciał się włączyć to poprze tę kandydaturę?
przeważnie tym pierwszym jest ku3a, więc to się nawet dobrze składa. :-) ku3a?
kolejni zgłaszający mogliby proponować wg kolejności głosowania na 32. not. LP357.
jak dla mnie może być nawet w kolejności alfabetycznej :mrgreen: co z tego, że "y" jest daleko :-P
ale to są chyba szczegóły.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Myślę, że mogłbym dołączyć do takiej formy promocji. Ja jestem ciekawy bardzo co będzie tą pierwszą propozycją - być może w piątek zobaczymy co ma realną szansę się przebić w ogóle...
A co do tego formularza to słaba sprawa :? (już chyba drugi raz masz podobny problem z dodawaniem propozycji ;)). Ja jakoś odruchowo kliknąłem "zaakceptuj głosy", no i było już za późno. Mam nadzieję, że ten problem nie będzie się już powtarzał, w każdym razie pewnie dobrze byłoby to zgłosić...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Miszon »

Neo01 pisze: pn maja 23, 2022 10:01 am
Miszon pisze: pn maja 23, 2022 8:29 am Rozumiem, że chcemy w kilka miesięcy narobić 3 lata zaniedbań, ale nie przesadzajmy.
Jakie 3 lata zaniedbań?
No liczę od "Szampana".
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Aha, o to chodzi :)
Myślę, że ci zgłaszający nie szli by raczej takim tokiem myślenia w dużej mierze :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21947
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Yacy »

Neo01 pisze: pn maja 23, 2022 11:13 am już chyba drugi raz masz podobny problem z dodawaniem propozycji ;)
nie mogę mieć drugi raz skoro to pierwszy tydzień działania tej opcji ;-)
Neo01 pisze: pn maja 23, 2022 11:13 am Ja jakoś odruchowo kliknąłem "zaakceptuj głosy", no i było już za późno.
ale to właśnie wtedy u góry pojawia się link do formularza.
ja go widziałem przez ułamek sekundy, ale prosiło mnie o zalogowanie i zabawa się skończyła.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Chodziło mi o sąsiednie radio, pamietam że tam też miałeś z tym jakiś problem.

I teraz to już w ogóle nie wiem, czy był tam jakiś link, za tydzień muszę to robić wszystko uważniej :know:
ku3a
Posty: 20928
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: ku3a »

prawdę mówiąc, ja też tego nie zauważyłem i też nic nie zgłosiłem...
ale też nie pamiętałem o tej opcji. gdyby jednak jakoś rzucała się w oczy, to bym nie musiał pamiętać, żeby ją spostrzec.
Yacy pisze: pn maja 23, 2022 10:10 amprzeważnie tym pierwszym jest ku3a, więc to się nawet dobrze składa. :-) ku3a?
jak dla mnie OK :mrgreen:. choć w tym tygodniu nie za bardzo bym miał co zgłosić, co spełnia warunki <= 3 tygodni. miałbym coś, co ma 4 tygodnie. jeszcze się zastanowię.
natomiast na przyszłość dobrze by było, żeby osoba zgłaszająca podała swoją propozycję wcześniej, żeby pozostali nie musieli czekać aż ta osoba zagłosuje.
Kuba1201
Posty: 2030
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2018

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Kuba1201 »

1. Florence And The Machine - KING
2. Lizzo - ABOUT DAMN TIME
3. Anieli - NIEMIŁOŚĆ
4. Kwiat Jabłoni - KOMETA
5. Royal Blood - HONEYBRAINS
6. MARO - SAUDADE, SAUDADE
7. Röyksopp feat. Susanne Sundfør - IF YOU WANT ME
8. Kasabian - SCRIPTVRE
9. Ofelia - SAMURAJ (HELENA)
10. Harry Styles - LATE NIGHT WALKING

Propozycja: The Black Keys - FOR THE LOVE OF MONEY
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 529
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 5:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 544
Lokalizacja: Aglomeracja Górnośląska
Kontakt:

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Konrad »

temik3 pisze: pn maja 23, 2022 8:44 am 3 lata zaniedbań? Różnie można to interpretować, moim zdaniem to kilkanaście lat zaniedbań, które w żaden sposób nikt nie nadrobi. Co by kto tu nie napisał odnośnie tej listy to będzie tysiące różnych zdań, więc jeszcze nie dorzucajmy paliwa.
Otóż to kilkanaście lat zaniedbań. Co do propozycji z forum to uważam, że jeśli sie dodaje wiele utworów to można by dodawać wszystkie zgłoszone na forum. W końcu wielu patronów wywodzi się właśnie stąd
temik3
Posty: 17311
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: temik3 »

Konrad pisze: pn maja 23, 2022 11:17 pm Otóż to kilkanaście lat zaniedbań. Co do propozycji z forum to uważam, że jeśli sie dodaje wiele utworów to można by dodawać wszystkie zgłoszone na forum. W końcu wielu patronów wywodzi się właśnie stąd
Zgadza się, sporo patronów jest stąd, są Ci co nadal tu są, są Ci, którzy tu bywali. Co do dodawania utworów do zestawu z forum to fajnie by było gdyby to forum miało jakiś wpływ na obecny zestaw. Gdyby tak się stało to możliwe, że i liczba patronów by wzrosła.
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: kajman »

Konrad pisze: pn maja 23, 2022 11:17 pm Otóż to kilkanaście lat zaniedbań.
Co Wy z tymi zaniedbaniami? Wszystko było w porządku, a że komuś utwory nie odpowiadały to jego program.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Miszon »

1. Kendrick Lamar - THE HEART PART 5
2. Sanah & Grzegorz Turnau - SEN WE ŚNIE
3. Archive - SHOUTING WITHIN
4. Kwiat Jabłoni - KOMETA
5. Niechęć - ARGOT
6. Michelle Gurevich - GOODBYE MY DICTATOR
7. Joanna Pocica & Zbigniew Preisner - TRZYNASTU DZIELNYCH LUDZI
8. Lins /Kulka /Furtak /Roma /Grosiak /Kasai - WOJNA NIGDY NIE JEST DALEKO
9. Paula Roma feat. Rosalie. - PRZEZ PRZYPADKI
10. Jann - EMPEROR'S NEW CLOTHES

zgłoszenie (z cyklu: głupie ale fajne): OKI - JAKIE TO UCZUCIE?
https://www.youtube.com/watch?v=AC5jjDHDg28
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9754
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: tadzio3 »

Neo01 pisze: ndz maja 22, 2022 6:12 pm Natomiast myślę, że zgłaszanie sanah nie ma sensu. Wyraźnie jest napisane, żeby to był utwór do 3 tygodni jednak.
Z Żurkowskim chyba podobna sytuacja.
Zgłosiłem Żurkowskiego, bo to jest obecnie dla mnie największy brak. Sanah też bym chętnie widział, u mnie nawet przez tydzień na szczycie. Obecnie jednak już wyraźnie traci i już chęć na jej zgłaszanie spadła.

Zgłaszanie z zasadą do 3 tygodni od wydania piosenki to absurd. Już wcześniej o tym pisałem, ale w praktyce to wygląda jeszcze gorzej. Tak sobie przejrzałem propozycje, które spełniałyby ten warunek to znalazłem taką, ale było to nasty wybór, a nie jeden z pierwszych. I to musiałem się nieźle się napracować by sprawdzać daty wydania danego singla bądź albumu. Czy tak będzie robić każdy użytkownik zgłaszający dany kawałek? Nie wydaje mi się.
Zgłaszam utwór, który mi się spodobał i wiem, że ma szanse na liście, a jednak do tego potrzebuję czasu. Chyba że wybierałbym kawałki, które udało mi się wyłapać, że zostały wydane w ostatnich 3 tygodniach i znam artystę. No ale to nie ma sensu.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Miszon »

temik3 pisze: pn maja 23, 2022 8:44 amRóżnie można to interpretować, moim zdaniem to kilkanaście lat zaniedbań, które w żaden sposób nikt nie nadrobi.
Na ten temat wypowiedziałem się na Zlocie, grając kawałki, które moim zdaniem spokojnie mogłyby na Liście być, a ich nie było (z takiego czy innego powodu, czasem całkiem zrozumiałego, czasem nie). Ale w skrócie: tak, ze 20 lat zaniedbań (a od 2008 to już w ogóle).
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: konwicki1980 »

sanah odkąd została twarzą kabanosów, to moim zdaniem na żadnej porządnej liście nie powinna się znaleźć. Chyba że na liście najładniejszych Polek. Jak komuś jej brakuje, równie dobrze można by dodawać Young Leosię, Smolastego czy inny komercyjny złom :P A w ogóle to polskich wykonawców jest za dużo, a w czołówce to w ogóle. Zgłaszajcie więc dobre zagraniczne.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Miszon »

Tak, kabanosy i kawka w połączeniu ze śpiewaniem wierszy to jakaś totalna wtopa :STOP: .
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

No toś konwicki dolał oliwy do ognia. Jak dla mnie to może sobie reklamować nawet kaszankę (chociaż dziwi mnie trochę, że dała się w tym przypadku namówić), interesuje mnie tylko muzyka. Natomiast naprawdę nie sądzę, żeby ktoś rozpatrywał zgłoszenie na kawałek sprzed 2 miesięcy.
temik3
Posty: 17311
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: temik3 »

Miszon pisze: wt maja 24, 2022 1:15 pm
temik3 pisze: pn maja 23, 2022 8:44 amRóżnie można to interpretować, moim zdaniem to kilkanaście lat zaniedbań, które w żaden sposób nikt nie nadrobi.
Na ten temat wypowiedziałem się na Zlocie, grając kawałki, które moim zdaniem spokojnie mogłyby na Liście być, a ich nie było (z takiego czy innego powodu, czasem całkiem zrozumiałego, czasem nie). Ale w skrócie: tak, ze 20 lat zaniedbań (a od 2008 to już w ogóle).
Dokładnie, tak można by to uściślić. Pamiętam jeszcze moment, kiedy dodali w roku 2010 bodajże, a może 2011 kilka utworów, które tu na forum wytypowaliśmy. Chyba Accept, Scorpions było na liście po prośbach chyba kuby, Ci pierwsi to nawet chyba doszli wysoko, drudzy gdzieś na przełom dziesiątki, ale potem się to rozmyło, a szkoda. Dobrze, że teraz choć można składać propozycje, co z tego wyniknie zobaczymy.
kajman
Posty: 63973
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: kajman »

Miszon pisze: wt maja 24, 2022 1:15 pm wypowiedziałem się na Zlocie, grając kawałki, które moim zdaniem spokojnie mogłyby na Liście być
Większość prezentowanych przez Ciebie utworów nie mogłaby na Liście być, część nawet nie powinna. Były tam rzeczy, które poziomem artystycznym odbiegały od trójkowych standardów.
konwicki1980 pisze: wt maja 24, 2022 2:12 pm równie dobrze można by dodawać Young Leosię, Smolastego czy inny komercyjny złom
Akurat ta płyta Sanah przentuje całkiem dobry poziom (chociaż jest mocno nierówna). I dlaczego miałoby jej nie być, kiedy w zestawie pojawiają się takie zjawiska jak Mery Spolsky czy Ofelia. A wracając do Sanah to na szczęście Szamponu i podobnie beznadziejnych jej kawałków (jak na przykład Szlugi) nie powinno być w żadnym zestawie.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5161
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: konwicki1980 »

Ja wolałem jej nie słuchać, bo po co mam potem mieć coś, co zajmie jedno z ostatnich miejsc w moim podsumowaniu roku. Życie jest za krótkie, żeby słuchać słabej muzyki.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Miszon »

kajman pisze: wt maja 24, 2022 5:42 pm
Miszon pisze: wt maja 24, 2022 1:15 pm wypowiedziałem się na Zlocie, grając kawałki, które moim zdaniem spokojnie mogłyby na Liście być
Większość prezentowanych przez Ciebie utworów nie mogłaby na Liście być, część nawet nie powinna. Były tam rzeczy, które poziomem artystycznym odbiegały od trójkowych standardów.[
Słyszałem na LPP3 masę gorszych artystycznie rzeczy.
Kuba1201
Posty: 2030
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2018

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Kuba1201 »

Miszon pisze: wt maja 24, 2022 5:51 pm
kajman pisze: wt maja 24, 2022 5:42 pm
Miszon pisze: wt maja 24, 2022 1:15 pm wypowiedziałem się na Zlocie, grając kawałki, które moim zdaniem spokojnie mogłyby na Liście być
Większość prezentowanych przez Ciebie utworów nie mogłaby na Liście być, część nawet nie powinna. Były tam rzeczy, które poziomem artystycznym odbiegały od trójkowych standardów.[
Słyszałem na LPP3 masę gorszych artystycznie rzeczy.
Nawet w najnowszym zestawie jest jedna taka rzecz, tylko różnica jest taka, że sygnuje ten utwór znany i lubiany na tej liście wykonawca.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

konwicki1980 pisze: wt maja 24, 2022 5:48 pm Ja wolałem jej nie słuchać, bo po co mam potem mieć coś, co zajmie jedno z ostatnich miejsc w moim podsumowaniu roku. Życie jest za krótkie, żeby słuchać słabej muzyki.
Mógłbyś się zdziwić słuchając choćby duetu z Turnauem albo właśnie z Herbutem.
Miszon pisze: wt maja 24, 2022 5:51 pm Słyszałem na LPP3 masę gorszych artystycznie rzeczy.
Ciekawy jestem jakich. Może poza Halamą :P
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15261
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Miszon »

Wystarczą 3 przykłady?
Takie tango, Final countdown, Wind of change?
Dwa ostatnie bardzo lubię, są w moim topie, co nie dodaje im niestety wartości.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10688
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 31 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

"Wind of Change" gorsze poziomem artystycznym od "Szampana"? :shock:
No to nie mam pytań.
"Tango" dałbym co najwyżej na podobnym poziomie, a "FC" wtedy też nie jawiło się raczej słuchaczom obciachowo, teraz to przypuszczam jednak zupełnie inaczej brzmi niż te 35 lat temu. Swoją drogą, słuchałeś już wtedy tego na Liście? :o
ODPOWIEDZ