Głosowanie na 14 notowanie LP357

Lista piosenek Radia 357

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3

Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

jollyroger72 pisze: pt sty 28, 2022 7:13 pm Ale nie moje małpy, nie mój cyrk.
Ale z wielką chęcią wtrąciłeś swoje 3 grosze! :D
I zdaj sobie wreszcie sprawę, że poza regulaminami, konstytucjami i ustawami istnieje jeszcze coś takiego jak zdrowy rozsądek. Takie głosowania jawnie wypaczają wyniki i nikt tu ich nie będzie tolerować.
W ogóle bardzo tu nudno jest, znów jakieś g....burze. A wystarczyło, żeby ktoś najpierw trochę pomyślał... :|
gioconda2
Posty: 5740
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: gioconda2 »

kajman pisze: pt sty 28, 2022 6:54 pm Tutaj to zdrowo przesadziłaś.
TStudent pisze: pt sty 28, 2022 4:52 pm jak się chcą wynieść z Forum, to nikt ich na siłę nie trzyma.
Przesadziłam? A to jak nazwać słowa TStudenta?
kajman pisze: pt sty 28, 2022 6:54 pm czyli mógł zmienić, mógł też napisać (jeżeli faktycznie podobały mu się w kolejności alfabetycznej) wyjaśnienie. Mógł także zrobić to po 14 pisząc, że nie zaglądał wcześniej na forum i kacper94 pewnie by uwzględnił.
kajman pisze: pt sty 28, 2022 7:01 pm To ja może zapytam czy gdyby ktoś zwrócił Ci uwagę, że dla uczciwych wyników Twoje głosy byłyby policzone za 1 punkt jeżeli ich nie zmienisz to też byś rzuciła zabawki i poszła do domu?
A czy koniecznie musiał to robić? Czy Wam się wydaje, że każdy zagląda tu po 5 razy dziennie? Co by się stało, gdyby za 1 m. policzyć 10 pkt ... za 10 - 1 pkt. ? Wyniki byłyby nieuczciwe????? Najwyżej ulubione piosenki kolegi dostałyby mniej punktów, ale czy to zaburzyłoby wyniki aż do rangi nieuczciwości??? Dla mnie to gruba przesada. Zasugerowałeś liczenie po 1 pkt. za wszystko, a młodszy kolega się z tym zgodził, bo jesteś autorytetem? I dlatego tak ważne jest, to co piszesz i w jaki sposób piszesz. Sugestia dla Ciebie, dla kogoś - rozwiązanie.
kacper94 pisze: pt sty 28, 2022 7:06 pm Wiesz, gdyby to zachowanie zdarzyło się raz, z jakiegoś najzwyklejszego braku czasu, to można byłoby to zrozumieć. Ale sprawdziłem też poprzednie głosowanie statystycznikowalscy i wyglądało ono podobnie.
Jeżeli wcześniejsze głosowania przechodziły, a głosy były oddawane podobnie, to teraz "tysiąc koni przepuszczamy, a jednego zatrzymamy?" Trzeba było poinformować kolegę i zasady stosować od następnego głosowania.

Na jego miejscu też byłabym wściekła.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: temik3 »

kacper94 pisze: pt sty 28, 2022 4:41 pm
statystycznikowalscy pisze: pt sty 28, 2022 3:26 pm Uaaaaa... cenzura! Możecie przyznawać punktów ile chcecie, może nawet po pół. Od przyszłego tygodnia uwolnię Was od trudności w liczeniu.
Cenzura to nie jest odpowiednie słowo. To po prostu dbanie o przejrzystość zasad naszej zabawy.
Przepraszam, że się wetnę i tak tylko zapytam bo nie śledziłem dokładnie wątku. Jak ja widzę głosy ponumerowane 1-10 to dla mnie normalne jest, że tak je potrzeba policzyć, druga sprawa jesli jest to alfabetycznie po raz wtóry, to może potrzeba zadać głosującemu pytanie na PW czy wie jak trzeba głosować, może faktycznie o tym nie wie. Jeśli nadal brak odpowiedzi to oznacza tylko to, że te głosy są ważne, jakkolwiek możemy o tym myśleć. Jeśli nie uczynilismy wszystkiego by rozwiać w tym przypadku watpliwości to nie można decydować za kogoś. Jeśli zdecydowaliśmy za kolegę i po swojemu przyznajemy punkty to ewidentnie ma prawo pisać o cenzurze i się wynieść, Jesli w taki sposób "wyrzuciliśmy" kolegę z forum to naprawdę możemy być "dumni". A najlepiej zwalić winę na głosującego. Ale oczywiście to są moje dywagacje jak mogło być, a jak mogło by być, bo nie śledziłem dokładnie sytuacji.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19577
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

Neo01 pisze: pt sty 28, 2022 7:20 pm Takie głosowania jawnie wypaczają wyniki i nikt tu ich nie będzie tolerować.
Twoja buta mnie rozśmiesza. Baw się dobrze.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pt sty 28, 2022 5:37 pm Szansa, żeby kolejność lubienia utworów była alfabetyczna wynosi mniej niż jeden do trzech milionów. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że akurat tutaj się trafiła.
Jeżeli taka była i nikt nie wyjaśnił, może nie chciał wyjaśnić, a może jednak te utwory mu się w takiej kolejności podobają? Nie foruj wyroków, bo nie jesteś wyrocznią. Też myslę podobnie jak Ty ale to nie moja sprawa i nic mi do tych głosów, tak zapisane tak trzeba je policzyć i po sprawie.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pt sty 28, 2022 7:01 pm Wypaczyłoby to wyniki.
Największa bzdura jaką ostatnio czytałem.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

kajman pisze: pt sty 28, 2022 10:13 am
statystycznikowalscy pisze: pt sty 28, 2022 2:26 am 1. Amber VHS - FLY ME TO THE MOON
10. Sting feat. Ray Chen - WHAT COULD HAVE BEEN
Czy naprawdę utwory podobają Ci się w tej kolejności? Czy to, co jest bliżej początku alfabetu jest dla Ciebie lepsze, a im dalej to gorsze? W podsumowaniu przyznawane są punkty za miejsca, więc jeżeli kolejność alfabetyczna jest tutaj dlatego, że tak było łatwiej to taki głos fałszuje ostateczne wyniki. Gdybyś mógł utwory ustawiać od ulubionego to byłoby bardziej uczciwe.
Moim zdaniem taki głos powinien być liczony po jednym punkcie za każdą piosenkę.
Ale mnie dużo ominęło w tym tygodniu na forum, ja pdlę. Kajmanie, Twój komentarz jest paskudny i wredny. Powinieneś dostać bana za ten wpis.
1. Zupełnie inaczej by to brzmiało gdybyś napisał czy Kolega zna zasady, i czy wie, że na 1 miejsce jest 10 pkt itd.
2. a może właśnie tak się zdarzyło jak w toto-lotku, że akurat gust Kolegi w tym tygodniu był taki a nie inny? Bo czy w totku zakreślisz 1,2,3,4,5,6,7 czy 18, 38 ,49, 2,13,26, 1 to prawdopodobieństwo jest takie samo.
3. Panie Kajmanie z 60 tysiącami wpisów, nic nie upoważnia Ciebie do pisania kto jak ma ustawiać piosenki !!! na litość boską!
4. gó..wo powinno być liczone po jednym punkcie.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

kacper94 pisze: pt sty 28, 2022 10:21 am Zgadzam się z kajmanem, dopiero dzisiaj to chyba zostało zauważone. A jeżeli nie będzie zmieniona do 14, no to damy po punkcie za każdą piosenkę...
A cóż to za groźby Panie Kacprze? Jeśli czegoś nie zrobisz, to Cię rozstrzelamy! Jeśli tak zostało policzone notowanie, to proponuję unieważnić dzisiejsze wyniki i przeprowadzić reasumpcję głosowania. Też powinieneś dostać bana.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

statystycznikowalscy pisze: pt sty 28, 2022 3:26 pm Uaaaaa... cenzura! Możecie przyznawać punktów ile chcecie, może nawet po pół. Od przyszłego tygodnia uwolnię Was od trudności w liczeniu.
Masz rację Kolego, sraj na to forum i się nie daj, mogę Ciebie tylko przeprosić w imieniu tej mądrzejszej i bardziej tolerancyjnej części forowiczek i forowiczów.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

Neo01 pisze: pt sty 28, 2022 3:37 pm Nie ma to jak zrozumienie i racjonalne podejście do tematu.
Bardzo dobrze podszedł do tematu , po Waszych wpisach.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19577
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

Statystycznikowalscy - ja dodam, że zapraszam do głosowania na Tygodniową ForaListę Przebojów. Tam terror jeszcze nie dotarł :wink:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

neon.ka pisze: pt sty 28, 2022 4:40 pm
statystycznikowalscy pisze: pt sty 28, 2022 3:26 pm Uaaaaa... cenzura! Możecie przyznawać punktów ile chcecie, może nawet po pół. Od przyszłego tygodnia uwolnię Was od trudności w liczeniu.
Zdaje się, że nie głosowałeś/głosowałaś za czasów LP3? Wiec może nie kojarzysz jaka jest idea tej zabawy, i że w ogóle ona ją ma. A ma, i nawet regulamin też. I zwyczajnie byłoby miło, jeśli bierzesz w niej udział, żebyś te reguły tez stosował.
Po co od razu z jakąś cenzurą wyskakiwać?
Policzenie głosów Kolegi po jednym punkcie nie jest cenzurą? To nie On wyskoczył, tylko normalnie zagłosował a jeśli widzieliście wątpliwości , to mogliście choćby napisać do Niego na PW a nie szantażować Go.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

gioconda2 pisze: pt sty 28, 2022 6:16 pm A "statystycznikowalscy" nie zagląda tak często. Wybrał, ponumerował, zagłosował. Z punktu formalnego - wg mnie jest OK.
Nie wiecie czy Jemu/ Jej piosenka z m. nr 1 podoba się bardziej czy mniej niż z m. 8?
Wystarczyło Ją/ Go grzecznie doedukować.
A tymczasem od razu wydano wyrok, bo Regulaminy, zasady ...
I wilczy bilet z Forum.
+1
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

Sundrajta pisze: pt sty 28, 2022 5:40 pm Tylko każdy by chciał żebyś z nami postępował uczciwie, tak jak każdy inny, najlepszą (wg siebie) piosenkę umieszcza na pierwszym miejscu, a nie gdzie popadnie. :mrgreen:
A umieszczenie utworów od 1 do 10 to jest niepoprawne głosowanie? Fortam zachowany więc nie rozumiem? A wiem bo Wy z jednego miotu jesteście i jednej bańce zamknięci, wstyd mi za Was! Jak można takie bzdury wypisywać!
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Hola, hola, bobby, co to za bany dziś znów rozdajesz? Rzucasz wulgarami już któryś raz, wydajesz wyroki, to jest w porządku? I to taki forumowicz...
Nikt tu nie pisał agresywnie, ludzie, opamiętajcie się, serio. Chyba że chodzi znów tylko o sianie fermentu i wzbudzanie negatywnych emocji, w tym wasze towarzystwo jest naprawdę świetne.
A może przetniemy to forum na pół, bo jakoś trudno się chyba tu wszystkim razem teraz zmieścić, hm?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

Hola, hola, po tygodniu wchodzę i takie szantaze czytam, wstyd, wstyd, wstyd. I wulgaryzmy się należą bo nie widzę powodu aby ktokolwiek ładował mi się z buciorami jak ustawiam utowy w głosowaniu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Normalne podejście, stosowane było od zawsze w liczeniu wszelkich topów i innych głosowań.
Tylko że jakoś wtedy nie pamiętam żeby ktoś protestował. Ułożenie wyników zgodnie z kolejnością alfabetyczną w oczywisty sposób wypacza wyniki, jest to jasne dla każdego w miarę rozsądnie myślącego człowieka. I zawsze wszystko można wyjaśnić, a nasz nowy kolega najwyraźniej wybrał inną drogę. Czuję się zażenowany, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: temik3 »

bobby-x pisze: pt sty 28, 2022 7:57 pm Hola, hola, po tygodniu wchodzę i takie szantaze czytam, wstyd, wstyd, wstyd. I wulgaryzmy się należą bo nie widzę powodu aby ktokolwiek ładował mi się z buciorami jak ustawiam utowy w głosowaniu.
Z pełnym uszanowaniem jak to mówi Szanowny Pan Iwaszko.
W punkt.
kajman
Posty: 64172
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: pt sty 28, 2022 7:13 pm Jakie FORMALNE masz zarzuty do tamtego głosowania???
Formalnych żadnych. Tylko zdroworozsądkowe. Wiesz taki głos wygląda tak jakby w zawodach sportowych ustalić finalistów, ale medale przyznać według kolejności alfabetycznej nazwisk.
jollyroger72 pisze: pt sty 28, 2022 7:13 pm Narzucasz swoje zdanie innym (nie pierwszy raz zresztą).
Wyraziłem swoją opinię, a kacper94 uznał argumenty za rozsądne.
jollyroger72 pisze: pt sty 28, 2022 7:13 pm towarzystwo wzajemnej adoracji
Piszesz o sobie i mnie? A tak ogólnie to kacpra94 osobiście nie znam więc jak moglibyśmy być.
gioconda2 pisze: pt sty 28, 2022 7:24 pm A to jak nazwać słowa TStudenta?
Słowa TStudenta zostały wypowiedziane już po komentarzu na temat naszych wypowiedzi. Nie wpadłem, że do nich się odnosisz.
gioconda2 pisze: pt sty 28, 2022 7:24 pm młodszy kolega się z tym zgodził, bo jesteś autorytetem?
Nie podejrzewam. Po prostu uznał, że to głos zdrowego rozsądku i sam pewno by tak zrobił gdtyby sam zauważył.
gioconda2 pisze: pt sty 28, 2022 7:24 pm jesteś autorytetem
A dlaczego miałby mnie uznawać za autorytet? To, że napisałem nieco więcej postów o niczym nie świadczy. Są na tym forum osoby, które napisały bardzo dużo i nie wiem czy ktoś je uważa za autorytet. A sporo osób wprost przeciwnie.
gioconda2 pisze: pt sty 28, 2022 7:24 pm Jeżeli wcześniejsze głosowania przechodziły, a głosy były oddawane podobnie
Może warto byłoby te głosowania na nowo policzyć. Ale nie zdziwiłbym się, gdyby prowadzącemu się nie chciało.
gioconda2 pisze: pt sty 28, 2022 7:24 pm Na jego miejscu też byłabym wściekła.
A to mnie zaskoczyłaś. Ja na pewno nie byłbym.
jollyroger72 pisze: pt sty 28, 2022 7:42 pm Tam terror jeszcze nie dotarł
Tylko głupie komentarze na temat manipulacji w głosowaniu.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kacper94 »

Szczerze, to dziwię się, że padają tutaj określenia w stylu: "cenzura", "szantaż" etc. Trochę moim zdaniem na wyrost, ale oczywiście się mogę mylić, poza tym ja to traktuję głównie jako zabawę, rozrywkę, formę spędzenia wolnego czasu. Ale nie spodziewałem się, że zostanę tutaj uznany za kogoś, kto zmusza kogoś do czegokolwiek....
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: bobby-x »

Neo01 pisze: pt sty 28, 2022 8:01 pm Normalne podejście, stosowane było od zawsze w liczeniu wszelkich topów i innych głosowań.
Tylko że jakoś wtedy nie pamiętam żeby ktoś protestował. Ułożenie wyników zgodnie z kolejnością alfabetyczną w oczywisty sposób wypacza wyniki, jest to jasne dla każdego w miarę rozsądnie myślącego człowieka. I zawsze wszystko można wyjaśnić, a nasz nowy kolega najwyraźniej wybrał inną drogę. Czuję się zażenowany, że takie rzeczy trzeba tłumaczyć.
I znowu obrażasz ... co to znaczy "w miarę rozsądnie myślącego człowieka".
Kolega mógł wybrać dowolną drogę a ja wybiorę po dwóch tygodniach niegłosowania, świadomie, i zagłosuję od Z do A, i co mi zrobicie? A jak mi głosów nie zaliczycie to od razu piszę do Jacka. Będzie sąd forumowy.
Zażenowany? Możliwe, że nie wiedział, możliwe gdyby wiedział , to by ustawił je inaczej ale to nie jest powód aby na niego naskakiwać. Należałoby grzecznie zapytać.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Nikogo nie obrażam (znów? :know: ), tylko stwierdzam prosty fakt. Bo Wy doskonale wiecie, że taki głos wypacza wyniki, tylko... no właśnie, dalej chyba nie ma co pisać.
I naprawdę dziwi mnie, że piszesz takie rzeczy. Akurat Ty. Trochę dziecinada?
A zażenowany, że muszę to w ogóle tłumaczyć, nie jemu, on mógł nie wiedzieć, Wy doskonale wiecie, jak to wszystko działa.
Ostatnio zmieniony pt sty 28, 2022 8:15 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19577
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: pt sty 28, 2022 8:06 pm Formalnych żadnych.
Nie mam więcej pytań.
kajman pisze: pt sty 28, 2022 8:06 pm Tylko głupie komentarze na temat manipulacji w głosowaniu.
Kalkulacje nie równa się manipulacje. Ot, taka subtelna różnica...
Neo01 pisze: pt sty 28, 2022 7:51 pm A może przetniemy to forum na pół, bo jakoś trudno się chyba tu wszystkim razem teraz zmieścić, hm?
Wystarczy zaorać ten dział.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

jollyroger72 pisze: pt sty 28, 2022 8:14 pm Wystarczy zaorać ten dział.
Haha! No tak, do tego się to wszystko sprowadza :)
Czy potrzeba jeszcze cokolwiek tu pisać?
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: neon.ka »

Neo01 pisze: pt sty 28, 2022 7:51 pm Hola, hola, bobby, co to za bany dziś znów rozdajesz? Rzucasz wulgarami już któryś raz, wydajesz wyroki, to jest w porządku? I to taki forumowicz...
Nikt tu nie pisał agresywnie, ludzie, opamiętajcie się, serio. Chyba że chodzi znów tylko o sianie fermentu i wzbudzanie negatywnych emocji, w tym wasze towarzystwo jest naprawdę świetne.
A może przetniemy to forum na pół, bo jakoś trudno się chyba tu wszystkim razem teraz zmieścić, hm?
+1
Niestety napiszę to - moje spostrzeżenie jest takie, że od czasu powstania listy piosenek 357 (a już zwłaszcza tej oficjalnej jej wersji) trzech forumowiczów postawiło sobie chyba za cel, żeby obniżać wartość każdej jednej rzeczy z nią związanej i właśnie dokładnie "siać ferment" niezależnie czy jest na to uzasadnienie, czy nie. Dodatkowo ci sami trzej forowicze upodobali sobie dwóch innych, do których wypowiedzi podchodzą dużo ostrzej, niż do wypowiedzi innych osób (nawet gdyby napisali to samo, co tamci). Jest to bardzo mało zabawne - mówiąc eufemistycznie.

Przyznam, że dzisiaj w związku z tym wszystkim, co się zadziało, przyszła mi do głowy myśl, że spadam stąd. (tak, wiem, nikt mnie tu nie trzyma). Poczekam jaką myśl będę w sobie miałą, jak mi emocje trochę opadną.

A jeśli dla kogoś nie jest oczywiste, że ułożenie (czysto hipotetycznie) utworów niezgodnie ze swoimi preferencjami wypacza wyniki w zabawie, której ideą jest układanie ich właśnie według tych preferencji, to trudno mi tu nie widzieć złej woli. (mam tu na myśli późniejsze komentarze, a nie głosowanie statystycznychkowalskich).
Zablokowany