Głosowanie na 14 notowanie LP357

Lista piosenek Radia 357

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3

kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kacper94 »

Cześć, to ja :) Dzisiaj trochę spóźniony, ale przesyłam swoje głosy na najbliższe notowanie. Wreszcie było na co wymienić. A na głosy czekam do godziny 14.00

1. 1. 0 8 ZAZ - IMAGINE
2. 2. 0 13 Riverside - STORY OF MY DREAM
3. 3. 0 10Marillion - BE HARD ON YOURSELF
4. 4. 0 10 Stereophonics - DO YA FELL MY LOVE?
5. 6. 1 9 Dave Gahan & Soulsavers - METAL HEART
6. 8. 2 6 Foo Fighters - LOVE DIES YOUNG
7. 9. 2 2 Muse - WON'T STAND DOWN
8. N N 1 Sting feat. Ray Chen - WHAT COULD HAVE BEEN
9. N N 1 Eddie Vedder - BROTHER THE CLOUD
10. N N 1 ABBA - KEEP AN EYE OF DAN
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kacper94 »

kajman pisze: pt sty 28, 2022 10:13 am
statystycznikowalscy pisze: pt sty 28, 2022 2:26 am 1. Amber VHS - FLY ME TO THE MOON
2. Animate - FORCE GRAVITY
3. Bokka 900
4. Duchy JESTEM TYLKO JA
5. Father John Misty - FUNNY GIRL
6. Grzegorz Turnau & Igor Herbut ZUPA NA PLANTACH
7. Kaśka Sochacka CICHE DNI
8. Męskie Granie Orkiestra 2021 I CIEBIE TEŻ, BARDZO
9. Riverside - STORY OF MY DREAM
10. Sting feat. Ray Chen - WHAT COULD HAVE BEEN
Czy naprawdę utwory podobają Ci się w tej kolejności? Czy to, co jest bliżej początku alfabetu jest dla Ciebie lepsze, a im dalej to gorsze? W podsumowaniu przyznawane są punkty za miejsca, więc jeżeli kolejność alfabetyczna jest tutaj dlatego, że tak było łatwiej to taki głos fałszuje ostateczne wyniki. Gdybyś mógł utwory ustawiać od ulubionego to byłoby bardziej uczciwe.
Moim zdaniem taki głos powinien być liczony po jednym punkcie za każdą piosenkę.
Zgadzam się z kajmanem, dopiero dzisiaj to chyba zostało zauważone. A jeżeli nie będzie zmieniona do 14, no to damy po punkcie za każdą piosenkę...
Krzysiek1996
Posty: 729
Rejestracja: pn kwie 02, 2018 6:11 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2013

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Krzysiek1996 »

1. Stromae - L'ENFER
2. Bovska - DZIKA
3. Patrick The Pan - NIE CHCĘ PSA
4. Igo - HELENA
5. Aurora - DANGEROUS THING
6. Iron Maiden - THE WRITING ON THE WALL
7. Tame Impala, Lil Yachty - NO CHOICE
8. Youth Novels - BLUE
9. Ezra Collective feat. Novelist - MORE THAN A HUSTLER
10. Linia Nocna - BALLADA DO PŁAKANIA W AUCIE
Awatar użytkownika
Radzix
Posty: 1480
Rejestracja: pn lis 12, 2012 11:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 r.

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Radzix »

1. Dave Gahan & Soulsavers – METAL HEART
2. Bokka - 900
3. Grzegorz Turnau & Igor Herbut - ZUPA NA PLANTACH
4. Sokół feat. Fasolki - JAK UROSNĘ
5. Collage - ONE EMPTY HAND
6. T.Love feat. Kasia Sienkiewicz - POCHODNIA
7. Voo Voo feat. Masha Natanson - ŁAJBA
8. Stromae - L'ENFER
9. Sting feat. Ray Chen - WHAT COULD HAVE BEEN
10. Cheap Tobacco - TAŃCZ TAŃCZ
miszony
Posty: 4750
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: miszony »

#14
1. Daria Zawiałow - METROPOLIS
2. Fisz Emade Tworzywo - OK BOOMER
3. Kaśka Sochacka - NIEBO BYŁO RÓŻOWE
4. Kaśka Sochacka - CICHE DNI
5. Adele - EASY ON ME
6. Adele - OH MY GOD
7. ABBA - KEEP AN EYE ON DAN
8. ABBA - DON'T SHUT ME DOWN
9. Sting feat. Ray Chen - WHAT COULD HAVE BEEN
10. T.Love feat. Kasia Sienkiewicz - POCHODNIA
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5015
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: adr »

1. Fisz Emade Tworzywo - OK BOOMER
2. Fisz Emade Tworzywo - ZA MAŁO CZASU
3. Stromae - L'ENFER
4. Krzysztof Zalewski - OCZKO W GŁOWIE
5. ABBA - KEEP AN EYE ON DAN
6. Męskie Granie Orkiestra 2021 - I CIEBIE TEŻ, BARDZO
7. Kaśka Sochacka - NIEBO BYŁO RÓŻOWE
8. Męskie Granie Orkiestra 2021 - MAŁGOŚKA
9. Sting feat. Ray Chen - WHAT COULD HAVE BEEN
10. T.Love feat. Kasia Sienkiewicz - POCHODNIA
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kacper94 »

Koniec głosowania. Jutro będę zajęty, więc nie dam rady wrzucić wyników, pojawią się więc one w niedzielę. Przepraszam za zwłokę i liczę na Waszą wyrozumiałość...
statystycznikowalscy
Posty: 26
Rejestracja: wt lut 16, 2021 12:24 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 44
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: statystycznikowalscy »

kacper94 pisze: pt sty 28, 2022 10:21 am
kajman pisze: pt sty 28, 2022 10:13 am
statystycznikowalscy pisze: pt sty 28, 2022 2:26 am 1. Amber VHS - FLY ME TO THE MOON
2. Animate - FORCE GRAVITY
3. Bokka 900
4. Duchy JESTEM TYLKO JA
5. Father John Misty - FUNNY GIRL
6. Grzegorz Turnau & Igor Herbut ZUPA NA PLANTACH
7. Kaśka Sochacka CICHE DNI
8. Męskie Granie Orkiestra 2021 I CIEBIE TEŻ, BARDZO
9. Riverside - STORY OF MY DREAM
10. Sting feat. Ray Chen - WHAT COULD HAVE BEEN
Czy naprawdę utwory podobają Ci się w tej kolejności? Czy to, co jest bliżej początku alfabetu jest dla Ciebie lepsze, a im dalej to gorsze? W podsumowaniu przyznawane są punkty za miejsca, więc jeżeli kolejność alfabetyczna jest tutaj dlatego, że tak było łatwiej to taki głos fałszuje ostateczne wyniki. Gdybyś mógł utwory ustawiać od ulubionego to byłoby bardziej uczciwe.
Moim zdaniem taki głos powinien być liczony po jednym punkcie za każdą piosenkę.
Zgadzam się z kajmanem, dopiero dzisiaj to chyba zostało zauważone. A jeżeli nie będzie zmieniona do 14, no to damy po punkcie za każdą piosenkę...
Uaaaaa... cenzura! Możecie przyznawać punktów ile chcecie, może nawet po pół. Od przyszłego tygodnia uwolnię Was od trudności w liczeniu.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10709
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Neo01 »

Nie ma to jak zrozumienie i racjonalne podejście do tematu.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kajman »

Ja tego po prostu nie chcę komentować. No może tylko to, że słowo cenzura niekoniecznie tutaj pasuje.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: neon.ka »

statystycznikowalscy pisze: pt sty 28, 2022 3:26 pm Uaaaaa... cenzura! Możecie przyznawać punktów ile chcecie, może nawet po pół. Od przyszłego tygodnia uwolnię Was od trudności w liczeniu.
Zdaje się, że nie głosowałeś/głosowałaś za czasów LP3? Wiec może nie kojarzysz jaka jest idea tej zabawy, i że w ogóle ona ją ma. A ma, i nawet regulamin też. I zwyczajnie byłoby miło, jeśli bierzesz w niej udział, żebyś te reguły tez stosował.
Po co od razu z jakąś cenzurą wyskakiwać?
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kacper94 »

statystycznikowalscy pisze: pt sty 28, 2022 3:26 pm Uaaaaa... cenzura! Możecie przyznawać punktów ile chcecie, może nawet po pół. Od przyszłego tygodnia uwolnię Was od trudności w liczeniu.
Cenzura to nie jest odpowiednie słowo. To po prostu dbanie o przejrzystość zasad naszej zabawy.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: TStudent »

kajman pisze: pt sty 28, 2022 4:37 pmJa tego po prostu nie chcę komentować.
Nikt Ci nie każe komentować, jeśli nie chcesz. Gdyby statystycznikowalscy wyjaśniliby nam, czy rzeczywiście taka jest kolejność, bo może jest, ale nikt tego nie wie, czy ktoś wpisuje kolejność alfabetyczną nieprzypadkowo, czy też po prostu ze zwykłego lenistwa. Ale teraz już po ptakach, jak się chcą wynieść z Forum, to nikt ich na siłę nie trzyma. A jak się chcą bawić, niech robią to dobrze na tyle, na ile mogą.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kajman »

Szansa, żeby kolejność lubienia utworów była alfabetyczna wynosi mniej niż jeden do trzech milionów. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że akurat tutaj się trafiła.
TStudent pisze: pt sty 28, 2022 4:52 pm jak się chcą wynieść z Forum
On tylko rezygnuje z głosowania.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6550
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: Sundrajta »

kacper94 pisze: pt sty 28, 2022 10:21 am dopiero dzisiaj to chyba zostało zauważone
o nie, ja już na początku zauważyłem, że ten kole(ga/żanka?) dziwnie wstawia swoje głosy i nawet o tym napisałem, ale wtedy nikt (chyba?) nie zwrócił na to uwagi?
statystycznikowalscy pisze: pt sty 28, 2022 3:26 pm Uaaaaa... cenzura! Możecie przyznawać punktów ile chcecie, może nawet po pół. Od przyszłego tygodnia uwolnię Was od trudności w liczeniu.
Absolutnie żadna cenzura. Tylko każdy by chciał żebyś z nami postępował uczciwie, tak jak każdy inny, najlepszą (wg siebie) piosenkę umieszcza na pierwszym miejscu, a nie gdzie popadnie. :mrgreen:
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19580
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

Z formalnego punktu widzenia, poza brakiem kilku myślników, głosowanie gościa jest w porządku.
Ale co niektórzy szukają igły w stogu siana...
TStudent pisze: pt sty 28, 2022 4:52 pm Ale teraz już po ptakach, jak się chcą wynieść z Forum, to nikt ich na siłę nie trzyma.
Najeżdżałeś na mnie, kiedy rzekłem parę słów prawdy lamentującemu gżegożowi, a dziś sam zachowujesz się "elegancko". Tym razem jakoś kajman milczy.
Brawo, brawo!
gioconda2
Posty: 5741
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: gioconda2 »

Moje pierwsze głosowanie na TFP odbyło się na tej samej zasadzie.
Po kolei powybierałam to, co mi się podobało, a że zestaw jest ułożony alfabetycznie, moje głosy również były alfabetyczne z nr 1-10.
Moje szczęście polegało na tym, że często zaglądałam na forum i zdążyłam sama wydedukować, że to trzeba poustawiać wg rang podobania się. Zadałam grzecznie pytanie - dostałam odpowiedź i zmieniłam, ale tylko dlatego, że faktycznie te dalej podobały mi się bardziej, niż 1.

A "statystycznikowalscy" nie zagląda tak często. Wybrał, ponumerował, zagłosował. Z punktu formalnego - wg mnie jest OK.
Nie wiecie czy Jemu/ Jej piosenka z m. nr 1 podoba się bardziej czy mniej niż z m. 8?
Wystarczyło Ją/ Go grzecznie doedukować.
A tymczasem od razu wydano wyrok, bo Regulaminy, zasady ...
I wilczy bilet z Forum.

Uniósł się / uniosła, ale został/a zaatakowana przez watahę, to się nie dziwię ostrej postawie...

P.S.
Ten post napisałam sama, z własnej i nieprzymuszonej przez nikogo woli.
Powstał w mojej głowie już o 10 (po zgodzie kacpra z kajmanem, jeszcze przed tą ostrą burzą), tylko z lenistwa nie chciało mi się wpisać. A teraz widzę, że należało.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: neon.ka »

Giocondo2, nie mogę się z Tobą zgodzić, że była nagonka i wtedy się statystycznikowalscy się dopiero uniósł. kajman napisał rano bardzo spokojnie i z prośbą, a kacper94 potwierdził, że lepiej będzie policzyć po 1 pkt. a potem był już post statystycznychkowalskich, który w swoim wyrazie był, jaki był - na pewno nie łagodny. :-)
swojego poprzedniego posta tez nie nazwałabym napastliwym… (raczej właśnie edukującym :-) )
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: TStudent »

jollyroger72 pisze: pt sty 28, 2022 5:49 pmNajeżdżałeś na mnie, kiedy rzekłem parę słów prawdy lamentującemu gżegożowi, a dziś sam zachowujesz się "elegancko". Tym razem jakoś kajman milczy.
Poniosło mnie, przepraszam. Wiem, to nie pierwszy mój raz z czymś takim.
gioconda2
Posty: 5741
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: gioconda2 »

Neon.ko - każdy odbiera wszelkie wpisy w sposób subiektywny. Dla mnie odesłanie do regulaminu i reguł było ostre, dla Ciebie edukacyjne. I każda z nas pozostanie przy swojej ocenie.
A co by się stało, gdyby za m. 1 policzyć 10 pkt., 2 - 9 pkt... 10 - 1 pkt.
Dziesiątka była ponumerowana, a że kolejność alfabetyczna?
System do głosowania w śp. LP3 za każdą piosenkę liczył 1 pkt. I mi też nie przyszło do głowy, że tu może być inaczej.
Podzieliłam się moim doświadczeniem nowicjusza, bo nie jest łatwo odnaleźć się tu, jak się nie ma instruktora/ przewodnika.
Ci którzy sobie świetnie radzą od początku - zostali przez kogoś wprowadzeni, albo długo obserwowali forum, zanim się zarejestrowali.
Trudno, aby było praktykowane "roczne przygotowanie" do działalności na forum.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kajman »

gioconda2 pisze: pt sty 28, 2022 6:16 pm I wilczy bilet z Forum.
Tutaj to zdrowo przesadziłaś.
gioconda2 pisze: pt sty 28, 2022 6:16 pm A tymczasem od razu wydano wyrok
Jaki znów wyrok? Ja napisałem, co uważam, ale nie do mnie należy decyzja. Napisałem także:
kajman pisze: pt sty 28, 2022 10:13 am Gdybyś mógł utwory ustawiać od ulubionego to byłoby bardziej uczciwe.
Następnie kacper94 napisał
kacper94 pisze: pt sty 28, 2022 10:21 am jeżeli nie będzie zmieniona do 14
czyli mógł zmienić, mógł też napisać (jeżeli faktycznie podobały mu się w kolejności alfabetycznej) wyjaśnienie. Mógł także zrobić to po 14 pisząc, że nie zaglądał wcześniej na forum i kacper94 pewnie by uwzględnił.
gioconda2 pisze: pt sty 28, 2022 6:16 pm został/a zaatakowana przez watahę
Chyba trochę za mocne słowa.
jollyroger72 pisze: pt sty 28, 2022 5:49 pm Tym razem jakoś kajman milczy.
Zacznijmy od tego, że statystycznikowalscy nic nie napisał o odejściu z forum, a tylko o rezygnacji z głosowania. I na to zwróciłem uwagę:
kajman pisze: pt sty 28, 2022 5:37 pm On tylko rezygnuje z głosowania.
No i (chociaż to też nie uzasadnia komentarza TStudenta) gżegoż w kulturalny sposób wyjaśnił dlaczego odchodzi z forum, a tutaj na nasze spokojne posty doczekaliśmy się napastliwej reakcji.
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: TStudent »

kajman pisze: pt sty 28, 2022 6:54 pma tutaj na nasze spokojne posty doczekaliśmy się napastliwej reakcji.
Jeżeli tu była jakaś napastliwa reakcja, to tylko z mojej strony. Proszę, kajman, daruj sobie.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kajman »

gioconda2 pisze: pt sty 28, 2022 6:54 pm A co by się stało, gdyby za m. 1 policzyć 10 pkt., 2 - 9 pkt... 10 - 1 pkt.
Wypaczyłoby to wyniki.
gioconda2 pisze: pt sty 28, 2022 6:54 pm mi też nie przyszło do głowy, że tu może być inaczej
To ja może zapytam czy gdyby ktoś zwrócił Ci uwagę, że dla uczciwych wyników Twoje głosy byłyby policzone za 1 punkt jeżeli ich nie zmienisz to też byś rzuciła zabawki i poszła do domu?
TStudent pisze: pt sty 28, 2022 6:58 pm Jeżeli tu była jakaś napastliwa reakcja, to tylko z mojej strony.
statystycznikowalscy pisze: pt sty 28, 2022 3:26 pm Uaaaaa... cenzura! Możecie przyznawać punktów ile chcecie, może nawet po pół. Od przyszłego tygodnia uwolnię Was od trudności w liczeniu.
No nie wiem, czy to nie była napastliwa reakcja. Ale może ja to tylko tak odbieram. Mi to w każdym razie jak Mam Was gdzieś, ugryźcie się w tyłek.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: kacper94 »

Nikt na nikogo nie wydał wyroku, nikt nikogo nie wygania z forum. To nie jest moje prywatne miejsce, czy miejsce kajmana, że możemy sobie kogoś stąd wyganiać. Gdyby było tak jak napisał kajman, że statystycznikowalscy jakoś by to wyjaśnił/a, nawet gdyby zmienił/a głosy po 14, i tak zostałyby uwzględnione. Dziwnie się czuję czytając też o tym, że istnieje tu jakaś wataha, która rzekomo kogoś zaatakowała...
gioconda2 pisze: pt sty 28, 2022 6:54 pm Dziesiątka była ponumerowana, a że kolejność alfabetyczna?
Wiesz, gdyby to zachowanie zdarzyło się raz, z jakiegoś najzwyklejszego braku czasu, to można byłoby to zrozumieć. Ale sprawdziłem też poprzednie głosowanie statystycznikowalscy i wyglądało ono podobnie.
Sundrajta pisze: pt sty 28, 2022 5:40 pm
kacper94 pisze: pt sty 28, 2022 10:21 am dopiero dzisiaj to chyba zostało zauważone
o nie, ja już na początku zauważyłem, że ten kole(ga/żanka?) dziwnie wstawia swoje głosy i nawet o tym napisałem, ale wtedy nikt (chyba?) nie zwrócił na to uwagi?
Faktycznie, to już moja wina, bo jednak jak zliczam wyniki, to nie zwracam tak dużej uwagi na wpisy, tylko bardziej interesują mnie piosenki poukładane przez użytkowników.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19580
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Głosowanie na 14 notowanie LP357

Post autor: jollyroger72 »

Kajman, Ty nadal nie poczuwasz się do niczego...
Jakie FORMALNE masz zarzuty do tamtego głosowania??? Głos jest prawidłowy, a czy alfabetyczny, to Tobie nic do tego. I nikt z Was nie miał prawa czegokolwiek w nim podważać.
kajman pisze: pt sty 28, 2022 10:13 am W podsumowaniu przyznawane są punkty za miejsca, więc jeżeli kolejność alfabetyczna jest tutaj dlatego, że tak było łatwiej to taki głos fałszuje ostateczne wyniki. Gdybyś mógł utwory ustawiać od ulubionego to byłoby bardziej uczciwe.
Te słowa to Twoje decydowanie, co jest bardziej uczciwe. Narzucasz swoje zdanie innym (nie pierwszy raz zresztą).
Na usta ciśnie mi się po raz kolejny stwierdzenie: towarzystwo wzajemnej adoracji.
Ale nie moje małpy, nie mój cyrk.
Miłego odbioru kolejnego notowania.
Zablokowany