Koncert "Lista jest tylko jedna"

Lista piosenek Radia 357

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3

Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: Neo01 »

I po raz kolejny okazało się, że nigdy nie wolno tracić nadziei :)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: ku3a »

Uwaga, uwaga. W drodze losowania ;-) zwyciężczynią konkursu okazała się neon.ka! Gratulacje!
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: Neo01 »

Brawo!!! :D
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: neon.ka »

:-D :-D :-D
Dziękuję wszystkim konkurentom. ;-)
No nie będę ściemniać - cieszę się cholernie! :-) (choć istnieje niebezpieczeństwo, że jako ten Kopciuszek będę jednak ograniczona czasem z tyłu... nie mam pojęcia ile ten koncert może trwać... A mi zegar być może będzie musiał wybić północ jeszcze przed północą...)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: Yacy »

Gratuluję. :)
W imieniu niedoszłych konkurentów do uzyskania biletu :-P proszę o kilka słów "po". Wiem, że będzie transmisja w czterech miejscach, ale jednak chciałbym poczytać o Twoich odczuciach. :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: bobby-x »

neon.ka pisze: pn paź 25, 2021 10:07 pm nie mam pojęcia ile ten koncert może trwać... A mi zegar być może będzie musiał wybić północ jeszcze przed północą...)
Gratulacje! Tylko nie zgub pantofelka przez północą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: bobby-x »

Yacy pisze: pn paź 25, 2021 10:54 pm . Wiem, że będzie transmisja w czterech miejscach, ale jednak chciałbym poczytać o Twoich odczuciach. :)
Czy ktos bedzie nagrywal transmisję w formacie obrazowym? Czy bedzie gdzies to dostepne aby sciagnac sobie na dysk?
falcoeagle
Posty: 755
Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
Lokalizacja: Warszawa

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: falcoeagle »

bobby-x pisze: pn paź 25, 2021 11:59 pm Czy ktos bedzie nagrywal transmisję w formacie obrazowym? Czy bedzie gdzies to dostepne aby sciagnac sobie na dysk?
Będę rejestrował, ale nie daję 100% gwarancji powodzenia. Możliwe, że zostanie koncert na youtube przez jakąś chwilę.
kacper94
Posty: 2704
Rejestracja: pn maja 29, 2017 8:20 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: kacper94 »

Bardzo ciepło zrobiło mi się na serduszku, gdy usłyszałem że Pan Piotr Baron jest obecny na koncercie!
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: barb42 »

neon.ka pisze: pn paź 25, 2021 10:07 pmNo nie będę ściemniać - cieszę się cholernie! :-)
I ja Twoim szczęściem też, zachwycona koncertem, czekam na komentarz z wersji na żywo.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: Yacy »

bobby nawet na filmik się załapał :-D
i Balonik i... ;-)

gdyby ktoś szukał to na instagramie radia ;-)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: bobby-x »

A,da sie to sciagnac czy tylko poogladac? Nie mam Insta, Twittera, i tym podobnych spolecznosciowych. FB mi wystarcza. Film na YT tez nic nie da bo nie da sie tego sciagnac. Czyli siersciuch lub plik przez WeTransfer kub inna chmurę.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: Yacy »

nic nie wiem o możliwości ściągnięcia.
z insta, bo z yt można, ale tego na yt nie będzie.
ja nagrałem po prostu ekran z kilkunastoma filmikami z R357
całość ma ok. 8 minut i ok. 400 MB.
mogę wrzucić gdzieś, ale to są tylko kilkunastominutowe migawki.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5165
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: konwicki1980 »

Da się ściągnąć ze story na Instagramie, używając aplikacji na Androida np. Story Saver.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: neon.ka »

Komentarz z wersji na żywo:

Pomimo że nie zdobywam się zazwyczaj na podchodzenie i zagadywanie osób z kręgu osób znanych i popularnych, to i tak wielką przyjemność sprawiło mi samo spotkanie i zobaczenie ich w tak dużym liczebnie natężeniu. Wciąż i nieustannie widać, że tworzą jedną zwartą bandę. Wodzirej to oczywiście Stelka (na afterparty najpierw zajął się - z dużym powodzeniem - sprawdzaniem, czy jest energia, a za jakiś czas własnym przykładem skłonił wszystkich jeszcze obecnych do zaśpiewania "Długości dźwięku samotności". :-) [BTW: +1 do mojego własnego TWC ;-) ]), ale widziałam, że każdy z dziennikarzy, którzy byli zagadywani przez gości, z uśmiechem zagłębiał się w małą chwilkę pogawędki. Ja z moimi kartkami z podziękowaniami dałam radę dotrzeć do całej Czwórki (+Marcel). Pan Balonik... na moje oko cieszył się bardzo z obecności tam, dane mu też było odczuć, że inni (nie tylko dziennikarze, ale zwłaszcza oni) też się z niego cieszą, ale... hm, no cień z niego teraz jest... :-(
Koncertu mogłam słuchać z bardzo dobrego miejsca, bo byłam w rzędzie 6. :-) Rozpoczęcie uważam za pełną torpedę - ta wersja "Tatuażu" bardzo mi się podobała! I w ogóle z coverów zaprezentowanych przez wszystkich wykonawców, ten jest moim faworytem. Daria taka stonowana była, Organek to buntownik pełną parą (aż buchało ze sceny ;-) ), Kaśka to taka pierwszoklasistka ;-) (bardzo szkoda, że tylko jedną piosenkę zaśpiewała...), Zalewski najbardziej optymistyczny i spontaniczny (i wszechstronny, i wszędzie go pełno - chociaż jego mimikę to myślę że akurat Wy lepiej widzieliście w transmisji ;-) ), no a Pani Ewa naprawdę mogła się poczuć wyjątkowym gościem - aplauz i reakcje publiki były z całą pewnością bardzo spontaniczne i niewymuszone. Dwukrotnie na stojąco - raz dla niej, raz dla Niedźwiedzia.
Nóżka sama chodziła! U mnie trochę rzadziej niż u mojego sąsiada po prawej stronie, ale też z dużą częstotliwością i ekspresją, a po lewej stronie sąsiedzi siedzieli troszkę dalej, więc nie wiem. ;-)
No i miłe zakulisowe spotkania. :-)
A z okolicznościowego bufetu szczególnie mi w pamięci zostanie panierowana cukinia, w którą zawinięty był pomidorek koktajlowy i rukola. :-P

Trudno mi trochę pisać wiedząc, że i tak to wszystko widzieliście. [musiałam tu usunąć emotikon, bo mi nie chciało zatwierdzić posta, ale wyobraźcie sobie jeszcze jeden uśmiech]

EDIT: PS: A jak Wasze odczucia z uczestnictwa w koncercie poprzez transmisję?
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: tadzio3 »

neon.ka pisze: czw paź 28, 2021 8:03 pm Kaśka to taka pierwszoklasistka ;-) (bardzo szkoda, że tylko jedną piosenkę zaśpiewała...),
Nie wiem czy to miało związek, ale następnego dnia na jej Fan Page czytałem post o tym, że ze względów zdrowotnych musi przełożyć dwa najbliższe koncerty. Może więc to kwestie zdrowotne dzień wcześniej pozwoliły na zaśpiewanie tylko jednej piosenki. A nie chciała całkowicie wycofać się z koncertu.
neon.ka pisze: czw paź 28, 2021 8:03 pm Pan Balonik... na moje oko cieszył się bardzo z obecności tam, dane mu też było odczuć, że inni (nie tylko dziennikarze, ale zwłaszcza oni) też się z niego cieszą, ale... hm, no cień z niego teraz jest...
Chodzi o zdrowie Pana Piotra? Myślisz, że to, że został w Trójce ma związek ze stanem zdrowia?
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: Neo01 »

Z tego co wiem, to choroba Balonika zaczęła się na długo przed sławetną aferą. Chociaż pewnie to wszystko, co się od tego czasu stało nie wpływa na niego dobrze...

A koncert bardzo przyjemnie się oglądało :) Taka zwarta forma przypadła mi do gustu, ciekawy wybór utworów... Widać, że Daria była mocno zestresowana, poza tym miałem podobne odczucia do Twoich, neonko. Super, że mieliśmy tam naszego przedstawiciela! :)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: tadzio3 »

Neo01 pisze: pt paź 29, 2021 2:24 pm Z tego co wiem, to choroba Balonika zaczęła się na długo przed sławetną aferą.
Być może to pokłosie operacji sprzed 10 lat. Niestety miało to wpływ na kondycję Pana Piotra.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: bobby-x »

neon.ka pisze: czw paź 28, 2021 8:03 pm Kaśka to taka pierwszoklasistka ;-) (bardzo szkoda, że tylko jedną piosenkę zaśpiewała...),
Jedną a nie dwie?
Ostatnio zmieniony pt paź 29, 2021 6:02 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: bobby-x »

tadzio3 pisze: pt paź 29, 2021 4:25 pm
Neo01 pisze: pt paź 29, 2021 2:24 pm Z tego co wiem, to choroba Balonika zaczęła się na długo przed sławetną aferą.
Być może to pokłosie operacji sprzed 10 lat. Niestety miało to wpływ na kondycję Pana Piotra.
No widzisz, dobrze kombinujesz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: bobby-x »

tadzio3 pisze: pt paź 29, 2021 12:44 pm Chodzi o zdrowie Pana Piotra? Myślisz, że to, że został w Trójce ma związek ze stanem zdrowia?
Chyba bingo Tadziu a jakie on miałby świadczenia w 357?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: bobby-x »

neon.ka pisze: czw paź 28, 2021 8:03 pm Komentarz z wersji na żywo:
Rozpoczęcie uważam za pełną torpedę - ta wersja "Tatuażu" bardzo mi się podobała! I w ogóle z coverów zaprezentowanych przez wszystkich wykonawców, ten jest moim
Kolejność u mnie odwrotna bo najpierw Obracam w palcach złoty pieniądz a na drugim Tatuaż i ten piękny, ciachnięty jakby mieczem samurajskim, fryz Darii.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Koncert "Lista jest tylko jedna"

Post autor: Yacy »

bobby-x pisze: pt paź 29, 2021 5:55 pm
neon.ka pisze: czw paź 28, 2021 8:03 pm Kaśka to taka pierwszoklasistka ;-) (bardzo szkoda, że tylko jedną piosenkę zaśpiewała...),
Jedną a nie dwie?
50 drzew ze Smolikiem. i?
;-)
ODPOWIEDZ