Jak będzie wyglądało LP357

Lista piosenek Radia 357

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: kajman »

Wiem skąd się to wzięło i też uważam to za bezsensowne. Zastanawiam się, ile osób nie pomyślało o tym jak będzie to wyglądało tylko dało się omamić magią liczb.
Swoją drogą mam nadzieję, przy takiej liczbie prezentowanych utworów (pewnie nie wszystkie będą w całości) nie będzie już czasu na dorzucanie nowinek.
mario85832719 pisze: sob paź 09, 2021 7:38 pm Rozbudowane główne notowanie aż do Top 35
To mi zupełnie nie przeszkadza i może przez to (patrz nieco wyżej).
Neo01 pisze: sob paź 09, 2021 11:41 am Jakby w poczekalni miały być wypadki, to jaki ona w ogóle miałaby sens?
Czyli utwór wypada z top 30 w nicość i za tydzień powraca do top 30?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: Yacy »

kajman pisze: sob paź 09, 2021 7:51 pm nie będzie już czasu na dorzucanie nowinek.
będzie czas :-)
było pytanie czy będą skracane utwory i Marcel powiedział, że tak.
bo to 42 utwory plus propozycje redaktorów muzycznych.
jak dla mnie ok.

jeśli ktoś oczekuje audycji takiej jaką była LP3 to się pewnie rozczaruje.

mi się też nie podoba 35+7, bo mimo że lubię takie liczbowe zabawy to akurat nie tu.
powroty też mi średnio pasują.
ale tak zdecydowała większość...
no i ufam, że wiedzą co robią i jeśli coś się nie sprawdzi to będą zmiany.
i oprócz tego - mimo, że jestem patronem to nie jestem roszczeniowy.
wezmę to co mi dadzą ;-)
w najgorszej sytuacji będę słuchał audycji bez większych emocji.
ale nie sądzę żeby do tego doszło :-)
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: kajman »

Yacy pisze: sob paź 09, 2021 8:34 pmbędzie czas
To dla mnie przykra niespodzianka.
Yacy pisze: sob paź 09, 2021 8:34 pm było pytanie czy będą skracane utwory i Marcel powiedział, że tak.
To większość chyba będzie musiała być.
Yacy pisze: sob paź 09, 2021 8:34 pm jeśli ktoś oczekuje audycji takiej jaką była LP3 to się pewnie rozczaruje.
No cóż, nie sądzę, żeby muzycznie byłoby to porównywalne z LP3. Ale będę słuchał i głosował. Najwyżej na nowinkach pójdę coś przekąsić.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: jollyroger72 »

Yacy pisze: sob paź 09, 2021 8:34 pm jeśli ktoś oczekuje audycji takiej jaką była LP3 to się pewnie rozczaruje.
Nawet niech nie próbują, bo i tak tego nie osiągną.
Yacy pisze: sob paź 09, 2021 8:34 pm no i ufam, że wiedzą co robią i jeśli coś się nie sprawdzi to będą zmiany.
Może lepiej zawczasu przemyśleć, zamiast brać za rozwiązanie to, co proponuje dziki tłum.

Porażające jest to, że jesteście tak zaślepieni (zarówno Forowicze, jak i inni dycydenci).
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: Yacy »

jollyroger72 pisze: sob paź 09, 2021 9:08 pm Nawet niech nie próbują, bo i tak tego nie osiągną.
ale oni nawet nie chcą próbować.
to ma być zupełnie inna audycja niż była w PR3.
no i mam nadzieję, że nie złamią się jeśli chodzi o jingla.
bo patroni pewnie by chcieli ABC...
jollyroger72 pisze: sob paź 09, 2021 9:08 pm Porażające jest to, że jesteście tak zaślepieni (zarówno Forowicze, jak i inni dycydenci).
zaślepieni czym? :-)
to co jest teraz prawie mi odpowiada, a chyba gorzej nie będzie ;-)
gorzej było. od 20.08.20 do 5.01.21...
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: kajman »

Yacy pisze: sob paź 09, 2021 10:05 pm patroni pewnie by chcieli ABC...
Na pewno nie wszyscy.
Yacy pisze: sob paź 09, 2021 10:05 pm to ma być zupełnie inna audycja niż była w PR3
Ale to ma być lista przebojów więc powinna przypominać inne listy (w tym LP3).
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: Neo01 »

To ja może tak krótko: nie jestem niczym zaślepiony, tylko cholernie stęskniłem się za listą przebojów, która choć trochę będzie nawiązywać do LP3.
A powroty nie wiem jak rozwiążą, być może to jest po to, że jak kawałek zadebiutuje i po tygodniu wypadnie, to będzie miał szansę powrócić i po prostu znajdzie się z powrotem w zestawie do głosowania. Nie wyobrażam sobie sytuacji, gdzie np. po 3 miesiącach obecności i wypadku nadal będzie można na niego głosować, tym bardziej przy 35 pozycjach w zestawieniu, gdzie niektóre kawałki pewnie będą kisić się rok i dłużej :roll:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: tadzio3 »

Neo01 pisze: ndz paź 10, 2021 10:10 am To ja może tak krótko: nie jestem niczym zaślepiony, tylko cholernie stęskniłem się za listą przebojów, która choć trochę będzie nawiązywać do LP3.
I ja mam identyczne zdanie w tym temacie. Po prostu czekam na dobrą listę przebojów.

A co do powrotów, to powinny być możliwe tylko do tygodnia od wypadku z top 35.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: zbyszu »

Drżyjcie narody!

W nowej "ramówce" Plujki w sobotni wieczór pojawia się nowa propozycja ..."Przeboje Plujki".

Lista Przebojów? :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: Miszon »

Zapewne tak, bo skoro startuje w pełni Lista 357, to chcą mieć audycję konkurencyjną u siebie
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: kajman »

Coś więcej wiadomo?
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: jedrzej2012 »

Przeważnie tydzień po wylocie (rzadziej później) trafiają się powroty w sobotniej liście Radia PiK, co innego jak są notowania podwójne bądź potrójne.
Mam nadzieję, że Top ogólny na Nowy Rok i Polski na Majówkę też będzie jak LP357 i w dawnej Trójce.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: bobby-x »

mario85832719 pisze: sob paź 09, 2021 7:38 pm No właśnie ta szczątkowa forma poczekalni wzięła się z tego, że zwyciężyła propozycja że liczba lokat ma odzwierciedlać nazwę stacji czyli 357, czyli 35+7. Może to i sympatyczne, ale w praktyce bezsensowne. Rozbudowane główne notowanie aż do Top 35 i szczątkowa poczekalnia. A do tego jeszcze te niepotrzebne powroty.
Sami to zmienią, tylko trzeba poczekać (pół roku-rok?), aż na to wpadną.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: prz_rulez »

Na razie jestem zajęty ważnymi sprawami i nie chcę się denerwować...
Ale i tak wyskoczył mi post 357 na Facebooku. Oczywiście pełen wesołej propagandy rodem z mojej poprzedniej korpo.
Wrzucili argument, że patronowanie kosztuje mniej niż kartki pocztowe...
Well.
1) Zależy.
2) To jest celowe zagranie propagandowe. Powinno się porównywać nie do kartek, ale do systemu do głosowania w Trójce. A ten był dla wszystkich darmowy! Także dla Pani Anny z Australii, która siłą rzeczy nie płaciła abonamentu, a także dla Pana Mietka z Wypipowa, który chlał i siedział na zasiłku dla bezrobotnych i abonament miał w zadku. A również dla Pawła, biednego studenta, który ledwie wiązał koniec z końcem i choćby chciał, to abonamentu zapłacić by nie mógł - zresztą, telewizora w wynajmowanej ruderze nie miał, a radio tylko w komórce.
3) To jest też jednak zupełnie inna optyka płacenia, choćby pod względem psychologicznym. Za kartki płaciło się, płaci i płacić się będzie. A listy przebojów - poza oczywistym aspektem zakupowym zestawień kłopotów - od dziesięcioleci były darmowe. Oczywiście, zanim Nowy Świat i 357 wpadli na to, że mogą zarobić na frajerach.

Ech. Już się wkurzyłem.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: Neo01 »

Czy Ty naprawdę jesteś taki tępy, że nie kumasz, że te stacje funkcjonują tylko i wyłącznie za kasę od słuchaczy? Naprawdę tak ciężko to pojąć?
Nie chcesz składać się na to nasze wspólne dobro, Twoja sprawa, tylko zostaw sobie proszę te śmieszne rozważania o darmowym świecie dla siebie.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: wt paź 12, 2021 4:51 pm Czy Ty naprawdę jesteś taki tępy, że nie kumasz, że te stacje funkcjonują tylko i wyłącznie za kasę od słuchaczy? Naprawdę tak ciężko to pojąć?
Nie chcesz składać się na to nasze wspólne dobro, Twoja sprawa, tylko zostaw sobie proszę te śmieszne rozważania o darmowym świecie dla siebie.
Przepraszam Neo01, ale to, że co do wszystkiego związanego z radiem 357 się z Tobą zgadzam, to proszę powstrzymaj się od tekstów, że ktoś jest tępy. nie każdy musi mieć takie samo zdanie na ten temat co Ty, ja czy wielu innych. Dziś są takie zasady i na tą chwilę uważam, że uczciwe, a to że Mietek z Wypipowa nie zagłosuje to nie znaczy, że nie posłucha sobie listy jak będzie miał taką możliwość i będzie trzeźwy :D . Chyba tutaj nie potrzeba wyzywania się od tępych...
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: TStudent »

Przecież to, że teraz jest głosowanie dla Patronów - nie oznacza, że kiedyś w przyszłości nie będzie głosowania dla takich Mietków z Wypipowa, choć wiadomo, że w czasach drożejącej energii, gazu i innych trudno będzie o to i jeszcze trudniej. :know:
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: kajman »

TStudent pisze: wt paź 12, 2021 7:33 pm Przecież to, że teraz jest głosowanie dla Patronów - nie oznacza, że kiedyś w przyszłości nie będzie głosowania dla takich Mietków z Wypipowa
Uważam, że jeżeli już tak ustalili to powinni się tego trzymać. Odejście od tego miałoby same wady.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: TStudent »

Właśnie formuła otwarta tak jak na LP3 była niemalże doskonała, pod tym względem, że mogliby głosować wszyscy i tu niestety zgodzę się z prz. :STOP:
Z tym że rozumiem, że teraz jeszcze nie ma dostatecznej ilości funduszy, żeby pozwolić sobie na coś takiego (w znaczeniu udoskonalenie systemu do głosowania).
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: kajman »

TStudent pisze: wt paź 12, 2021 7:56 pm mogliby głosować wszyscy
W tym fancluby, które mogłyby jeszcze bardziej zdominować głosowanie niż tam.
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10698
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: Neo01 »

To jest w ogóle czyste teoretyzowanie, że jakiś tam pan Mietek, który wolne chwile spędza z flaszką chciałby akurat oddać głos na LP3. Ciekawym, czy nasz forumowy obrońca praw wszystkich w ogóle głosował ostatnio na LP3 i jakoś nie wierzę, że pracując zawodowo można nie mieć dychy na radio, którego się słucha i które się ceni, no ale jak od początku są tylko dąsy i fochy, to o czym w ogóle mówimy.
I mam prawo zapytać, czy ktoś jest taki tępy, że nie potrafi zrozumieć prostego faktu, tłumaczonego i tłuczonego zresztą już po wielokroć, bo wiem, że nie jest taki tępy, tylko co najwyżej takiego udaje, sądząc po wypowiedziach.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: bobby-x »

Neo01 pisze: wt paź 12, 2021 8:12 pm I mam prawo zapytać, czy ktoś jest taki tępy, że nie potrafi zrozumieć prostego faktu, tłumaczonego i tłuczonego zresztą już po wielokroć, bo wiem, że nie jest taki tępy, tylko co najwyżej takiego udaje, sądząc po wypowiedziach.
Popieram Cie. Pewnie nie jest tępy ale
wpisy jego są bardzo tępe.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: bobby-x »

kajman pisze: wt paź 12, 2021 8:01 pm
TStudent pisze: wt paź 12, 2021 7:56 pm mogliby głosować wszyscy
W tym fancluby, które mogłyby jeszcze bardziej zdominować głosowanie niż tam.
Też popieram kajmana. Głosowanie przez patronów na pewno wyeliminuje te całe booty konta i glosowanie z automatu, natomiast nikt nie zabroni patronom należacym do fanklubu czy fanpage'a wykonawcy X , oddac 1000 glosow na hasło na FB, "akcja w 357 np. na Organka". Takie czasy.
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: temik3 »

Neo01 pisze: wt paź 12, 2021 8:12 pm To jest w ogóle czyste teoretyzowanie, że jakiś tam pan Mietek, który wolne chwile spędza z flaszką chciałby akurat oddać głos na LP3. Ciekawym, czy nasz forumowy obrońca praw wszystkich w ogóle głosował ostatnio na LP3 i jakoś nie wierzę, że pracując zawodowo można nie mieć dychy na radio, którego się słucha i które się ceni, no ale jak od początku są tylko dąsy i fochy, to o czym w ogóle mówimy.
I mam prawo zapytać, czy ktoś jest taki tępy, że nie potrafi zrozumieć prostego faktu, tłumaczonego i tłuczonego zresztą już po wielokroć, bo wiem, że nie jest taki tępy, tylko co najwyżej takiego udaje, sądząc po wypowiedziach.
Kto pyta nie błądzi, ale wydźwięk tego pytania nie przystoi. Dla Ciebie, dla mnie, dla wielu wielu innych te 10 złotych to żadna wartość zgadzam się i co reszty też się zgadzam. Zgadzam się, że dąsy, że fochy, ale może ktoś już tak ma i mu nie zmienisz i nie ma sensu tego próbować zmieniać. Tak, że daj sobie spokój, zajmijmy się tworzeniem tego radia, bo szkoda Twego pisania, które jak widzisz nie dotrze, a robi niepotrzebne zamieszanie. I co z tego, że masz rację. Cieszmy się tym co mamy.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Jak będzie wyglądało LP357

Post autor: TStudent »

kajman pisze: wt paź 12, 2021 8:01 pmW tym fancluby, które mogłyby jeszcze bardziej zdominować głosowanie niż tam.
Skoro w Trójce (czytaj: LP3) były prace nad eliminacją takich fanklubowych głosów, to teoretycznie taka eliminacja fanklubowych głosów była tudzież możliwa w 357 i każdy to wie. Tylko opracowanie takiego systemu zamiast ~3-6 miesięcy potrwałoby rok, może półtora, bo wiadomo, nie ma tyle kasy. Nie mówię, że tyle trwa, ale chodzi o mniej więcej skalę wydłużenia procesu.
ODPOWIEDZ